Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Dieni Ballwil
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Luzern Ballwil
Dieni | 07:36 | 09:36 | 11:36 |
Oberalppass | 07:53 | 09:53 | 11:53 |
Andermatt | 08:22 | 10:22 | 12:22 |
Numer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
Numer | 44 | 44 | 44 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Linia | IR26 | IR26 | IR26 |
Przesiadka | |||
Luzern | 11:02 | 13:02 | 15:02 |
Emmenbrücke Gersag | 11:10 | 13:10 | 15:10 |
Ballwil | 11:22 | 13:22 | 15:22 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 3:46 | 3:46 |
Dieni Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Ballwil
Dieni | 08:36 | 10:36 |
Oberalppass | 08:53 | 10:53 |
Andermatt | 09:22 | 11:22 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf Ur | 10:39 | 12:39 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Altdorf Ur | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Numer | 178 | |
Linia | IC21 | |
EC | ||
Przesiadka | ||
Luzern | 12:02 | 14:02 |
Emmenbrücke Gersag | 12:10 | 14:10 |
Ballwil | 12:22 | 14:22 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 3:46 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Luzern Ballwil
Dieni | 07:36 | 09:36 | 11:36 |
Oberalppass | 07:53 | 09:53 | 11:53 |
Andermatt | 08:22 | 10:22 | 12:22 |
Numer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
Numer | 44 | 44 | 44 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Linia | IR26 | IR26 | IR26 |
Przesiadka | |||
Luzern | 11:02 | 13:02 | 15:02 |
Emmenbrücke Gersag | 11:10 | 13:10 | 15:10 |
Ballwil | 11:22 | 13:22 | 15:22 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 3:46 | 3:46 |
Dieni Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Ballwil
Dieni | 08:36 | 10:36 |
Oberalppass | 08:53 | 10:53 |
Andermatt | 09:22 | 11:22 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf Ur | 10:39 | 12:39 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Altdorf Ur | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Numer | 178 | |
Linia | IC21 | |
EC | ||
Przesiadka | ||
Luzern | 12:02 | 14:02 |
Emmenbrücke Gersag | 12:10 | 14:10 |
Ballwil | 12:22 | 14:22 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 3:46 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Luzern Ballwil
Dieni | 07:36 | 09:36 | 11:36 |
Oberalppass | 07:53 | 09:53 | 11:53 |
Andermatt | 08:22 | 10:22 | 12:22 |
Numer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
Numer | 44 | 44 | 44 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Linia | IR26 | IR26 | IR26 |
Przesiadka | |||
Luzern | 11:02 | 13:02 | 15:02 |
Emmenbrücke Gersag | 11:10 | 13:10 | 15:10 |
Ballwil | 11:22 | 13:22 | 15:22 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 3:46 | 3:46 |
Dieni Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Ballwil
Dieni | 08:36 | 10:36 |
Oberalppass | 08:53 | 10:53 |
Andermatt | 09:22 | 11:22 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf Ur | 10:39 | 12:39 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Altdorf Ur | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Numer | 178 | |
Linia | IC21 | |
EC | ||
Przesiadka | ||
Luzern | 12:02 | 14:02 |
Emmenbrücke Gersag | 12:10 | 14:10 |
Ballwil | 12:22 | 14:22 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 3:46 |
środa, 11 września 2024 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Luzern Ballwil
Dieni | 07:36 | 09:36 | 11:36 |
Oberalppass | 07:53 | 09:53 | 11:53 |
Andermatt | 08:22 | 10:22 | 12:22 |
Numer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
Numer | 44 | 44 | 44 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Linia | IR26 | IR26 | IR26 |
Przesiadka | |||
Luzern | 11:02 | 13:02 | 15:02 |
Emmenbrücke Gersag | 11:10 | 13:10 | 15:10 |
Ballwil | 11:22 | 13:22 | 15:22 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 3:46 | 3:46 |
Dieni Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Ballwil
Dieni | 08:36 | 10:36 |
Oberalppass | 08:53 | 10:53 |
Andermatt | 09:22 | 11:22 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf Ur | 10:39 | 12:39 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Altdorf Ur | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Numer | 178 | |
Linia | IC21 | |
EC | ||
Przesiadka | ||
Luzern | 12:02 | 14:02 |
Emmenbrücke Gersag | 12:10 | 14:10 |
Ballwil | 12:22 | 14:22 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 3:46 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Luzern Ballwil
Dieni | 07:36 | 09:36 | 11:36 |
Oberalppass | 07:53 | 09:53 | 11:53 |
Andermatt | 08:22 | 10:22 | 12:22 |
Numer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
Numer | 44 | 44 | 44 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Linia | IR26 | IR26 | IR26 |
Przesiadka | |||
Luzern | 11:02 | 13:02 | 15:02 |
Emmenbrücke Gersag | 11:10 | 13:10 | 15:10 |
Ballwil | 11:22 | 13:22 | 15:22 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 3:46 | 3:46 |
Dieni Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Ballwil
Dieni | 08:36 | 10:36 |
Oberalppass | 08:53 | 10:53 |
Andermatt | 09:22 | 11:22 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf Ur | 10:39 | 12:39 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Altdorf Ur | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Numer | 178 | |
Linia | IC21 | |
EC | ||
Przesiadka | ||
Luzern | 12:02 | 14:02 |
Emmenbrücke Gersag | 12:10 | 14:10 |
Ballwil | 12:22 | 14:22 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 3:46 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Luzern Ballwil
Dieni | 07:36 | 09:36 | 11:36 |
Oberalppass | 07:53 | 09:53 | 11:53 |
Andermatt | 08:22 | 10:22 | 12:22 |
Numer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
Numer | 44 | 44 | 44 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Linia | IR26 | IR26 | IR26 |
Przesiadka | |||
Luzern | 11:02 | 13:02 | 15:02 |
Emmenbrücke Gersag | 11:10 | 13:10 | 15:10 |
Ballwil | 11:22 | 13:22 | 15:22 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 3:46 | 3:46 |
Dieni Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Ballwil
Dieni | 08:36 | 10:36 |
Oberalppass | 08:53 | 10:53 |
Andermatt | 09:22 | 11:22 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf Ur | 10:39 | 12:39 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Altdorf Ur | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Numer | 178 | |
Linia | IC21 | |
EC | ||
Przesiadka | ||
Luzern | 12:02 | 14:02 |
Emmenbrücke Gersag | 12:10 | 14:10 |
Ballwil | 12:22 | 14:22 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 3:46 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Dieni Andermatt Göschenen Luzern Ballwil
Dieni | 07:36 | 09:36 | 11:36 |
Oberalppass | 07:53 | 09:53 | 11:53 |
Andermatt | 08:22 | 10:22 | 12:22 |
Numer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
Numer | 44 | 44 | 44 |
R | R | R | |
Przesiadka | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Linia | IR26 | IR26 | IR26 |
Przesiadka | |||
Luzern | 11:02 | 13:02 | 15:32 |
Emmenbrücke Gersag | 11:10 | 13:10 | 15:40 |
Waldibrücke | - | - | 15:45 |
Ballwil | 11:22 | 13:22 | 15:52 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 3:46 | 4:16 |
Dieni Andermatt Göschenen Altdorf Ur Luzern Ballwil
Dieni | 08:36 | 10:36 |
Oberalppass | 08:53 | 10:53 |
Andermatt | 09:22 | 11:22 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf Ur | 10:39 | 12:39 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Altdorf Ur | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Numer | 178 | |
Linia | IC21 | |
EC | ||
Przesiadka | ||
Luzern | 12:02 | 14:32 |
Emmenbrücke Gersag | 12:10 | 14:40 |
Waldibrücke | - | 14:45 |
Ballwil | 12:22 | 14:52 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S9 | S9 |
Czas | 3:46 | 4:16 |