Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Dietikon Petit-martel-est
Sobota, 7 września 2024 07:00
Dietikon Aarau Bern La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:15 |
Lenzburg | 07:35 |
Aarau | 07:42 |
Numer | 102778 |
Linia | S11 |
Przesiadka | |
Aarau | 07:46 |
Olten | 07:56 |
Bern | 08:24 |
Linia | IR16 |
Przesiadka | |
Bern | 08:53 |
Kerzers | 09:11 |
Ins | 09:17 |
Neuchâtel | 09:29 |
Chambrelien | 09:39 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 09:45 |
Les Hauts-Geneveys | 09:49 |
La Chaux-de-Fonds | 09:57 |
Linia | IR66 |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 12:08 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 12:09 |
Le Reymond | 12:12 |
La Corbatière | 12:15 |
La Sagne-Eglise | 12:18 |
La Sagne | 12:22 |
Les Coeudres-Est | 12:24 |
Les Coeudres | 12:25 |
Petit-Martel-Est | 12:25 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 5:10 |
Dietikon Aarau Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 20:45 |
Lenzburg | 21:05 |
Aarau | 21:12 |
Numer | 102778 |
Linia | S11 |
Przesiadka | |
Aarau | 21:30 |
Olten | 21:40 |
Solothurn | 21:58 |
Biel/Bienne | 22:13 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Biel/Bienne | 22:47 |
Sonceboz-Sombeval | 23:00 |
Courtelary | 23:09 |
St-Imier | 23:17 |
Renan Be | 23:25 |
La Chaux-de-Fonds | 23:34 |
Numer | 41 |
R | |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 00:04 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 00:05 |
Le Reymond | 00:08 |
La Corbatière | 00:11 |
La Sagne-Eglise | 00:14 |
La Sagne | 00:18 |
Les Coeudres-Est | 00:20 |
Les Coeudres | 00:21 |
Petit-Martel-Est | 00:21 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 3:36 |
Dietikon Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:00 |
Zürich Altstetten | 07:09 |
Zürich Hb | 07:15 |
Numer | 102778 |
Linia | S12 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 07:29 |
Olten | 08:02 |
Oensingen | 08:14 |
Solothurn | 08:26 |
Grenchen Süd | 08:34 |
Biel/Bienne | 08:43 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Biel/Bienne | 08:47 |
Sonceboz-Sombeval | 09:00 |
Courtelary | 09:07 |
St-Imier | 09:13 |
La Chaux-de-Fonds | 09:28 |
Numer | 4 |
RE | |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 11:04 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 11:05 |
Le Reymond | 11:08 |
La Corbatière | 11:11 |
La Sagne-Eglise | 11:14 |
La Sagne | 11:18 |
Les Coeudres-Est | 11:20 |
Les Coeudres | 11:21 |
Petit-Martel-Est | 11:21 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 4:21 |
Dietikon Aarau Olten Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 20:15 |
Lenzburg | 20:35 |
Aarau | 20:42 |
Numer | 102778 |
Linia | S11 |
Przesiadka | |
Aarau | 20:46 |
Olten | 20:55 |
Linia | IR16 |
Przesiadka | |
Olten | 21:02 |
Oensingen | 21:14 |
Solothurn | 21:26 |
Grenchen Süd | 21:34 |
Biel/Bienne | 21:43 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Biel/Bienne | 21:47 |
Sonceboz-Sombeval | 22:00 |
Courtelary | 22:09 |
St-Imier | 22:17 |
Renan Be | 22:25 |
La Chaux-de-Fonds | 22:34 |
Numer | 41 |
R | |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 23:04 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 23:05 |
Le Reymond | 23:08 |
La Corbatière | 23:11 |
La Sagne-Eglise | 23:14 |
La Sagne | 23:18 |
Les Coeudres-Est | 23:20 |
Les Coeudres | 23:21 |
Petit-Martel-Est | 23:21 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 3:06 |
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Dietikon Aarau Bern La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:15 |
Lenzburg | 07:35 |
Aarau | 07:42 |
Numer | 102778 |
Linia | S11 |
Przesiadka | |
Aarau | 07:46 |
Olten | 07:56 |
Bern | 08:24 |
Linia | IR16 |
Przesiadka | |
Bern | 08:53 |
Kerzers | 09:11 |
Ins | 09:17 |
Neuchâtel | 09:29 |
Chambrelien | 09:39 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 09:45 |
Les Hauts-Geneveys | 09:49 |
La Chaux-de-Fonds | 09:57 |
Linia | IR66 |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 12:08 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 12:09 |
Le Reymond | 12:12 |
La Corbatière | 12:15 |
La Sagne-Eglise | 12:18 |
La Sagne | 12:22 |
Les Coeudres-Est | 12:24 |
Les Coeudres | 12:25 |
Petit-Martel-Est | 12:25 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 5:10 |
Dietikon Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:00 |
Zürich Altstetten | 07:09 |
Zürich Hb | 07:15 |
Numer | 102778 |
Linia | S12 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 07:29 |
Olten | 08:02 |
Oensingen | 08:14 |
Solothurn | 08:26 |
Grenchen Süd | 08:34 |
Biel/Bienne | 08:43 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Biel/Bienne | 08:47 |
Sonceboz-Sombeval | 09:00 |
Courtelary | 09:07 |
St-Imier | 09:13 |
La Chaux-de-Fonds | 09:28 |
Numer | 4 |
RE | |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 11:04 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 11:05 |
Le Reymond | 11:08 |
La Corbatière | 11:11 |
La Sagne-Eglise | 11:14 |
La Sagne | 11:18 |
Les Coeudres-Est | 11:20 |
Les Coeudres | 11:21 |
Petit-Martel-Est | 11:21 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 4:21 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Dietikon Aarau Bern La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:15 |
Lenzburg | 07:35 |
Aarau | 07:42 |
Numer | 102778 |
Linia | S11 |
Przesiadka | |
Aarau | 07:46 |
Olten | 07:56 |
Bern | 08:24 |
Linia | IR16 |
Przesiadka | |
Bern | 08:48 |
Kerzers | 09:11 |
Ins | 09:17 |
Neuchâtel | 09:29 |
Chambrelien | 09:39 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 09:45 |
Les Hauts-Geneveys | 09:49 |
La Chaux-de-Fonds | 09:57 |
Linia | IR66 |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 12:08 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 12:09 |
Le Reymond | 12:12 |
La Corbatière | 12:15 |
La Sagne-Eglise | 12:18 |
La Sagne | 12:22 |
Les Coeudres-Est | 12:24 |
Les Coeudres | 12:25 |
Petit-Martel-Est | 12:25 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 5:10 |
Dietikon Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:04 |
Zürich Altstetten | 07:10 |
Zürich Hb | 07:15 |
Numer | 102778 |
Linia | S19 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 07:29 |
Olten | 08:02 |
Oensingen | 08:14 |
Solothurn | 08:26 |
Grenchen Süd | 08:34 |
Biel/Bienne | 08:43 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Biel/Bienne | 08:47 |
Sonceboz-Sombeval | 09:00 |
Courtelary | 09:07 |
St-Imier | 09:13 |
La Chaux-de-Fonds | 09:28 |
Numer | 4 |
RE | |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 11:04 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 11:05 |
Le Reymond | 11:08 |
La Corbatière | 11:11 |
La Sagne-Eglise | 11:14 |
La Sagne | 11:18 |
Les Coeudres-Est | 11:20 |
Les Coeudres | 11:21 |
Petit-Martel-Est | 11:21 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 4:17 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Dietikon Aarau Bern La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:15 |
Lenzburg | 07:35 |
Aarau | 07:42 |
Numer | 102778 |
Linia | S11 |
Przesiadka | |
Aarau | 07:46 |
Olten | 07:56 |
Bern | 08:24 |
Linia | IR16 |
Przesiadka | |
Bern | 08:48 |
Kerzers | 09:11 |
Ins | 09:17 |
Neuchâtel | 09:29 |
Chambrelien | 09:39 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 09:45 |
Les Hauts-Geneveys | 09:49 |
La Chaux-de-Fonds | 09:57 |
Linia | IR66 |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 12:08 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 12:09 |
Le Reymond | 12:12 |
La Corbatière | 12:15 |
La Sagne-Eglise | 12:18 |
La Sagne | 12:22 |
Les Coeudres-Est | 12:24 |
Les Coeudres | 12:25 |
Petit-Martel-Est | 12:25 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 5:10 |
Dietikon Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:04 |
Zürich Altstetten | 07:10 |
Zürich Hb | 07:15 |
Numer | 102778 |
Linia | S19 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 07:30 |
Olten | 08:02 |
Oensingen | 08:14 |
Solothurn | 08:26 |
Grenchen Süd | 08:34 |
Biel/Bienne | 08:43 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Biel/Bienne | 08:47 |
Sonceboz-Sombeval | 09:00 |
Courtelary | 09:07 |
St-Imier | 09:13 |
La Chaux-de-Fonds | 09:28 |
Numer | 4 |
RE | |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 11:04 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 11:05 |
Le Reymond | 11:08 |
La Corbatière | 11:11 |
La Sagne-Eglise | 11:14 |
La Sagne | 11:18 |
Les Coeudres-Est | 11:20 |
Les Coeudres | 11:21 |
Petit-Martel-Est | 11:21 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 4:17 |
środa, 11 września 2024 07:00
Dietikon Aarau Bern La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:15 |
Lenzburg | 07:35 |
Aarau | 07:42 |
Numer | 102778 |
Linia | S11 |
Przesiadka | |
Aarau | 07:46 |
Olten | 07:56 |
Bern | 08:24 |
Linia | IR16 |
Przesiadka | |
Bern | 08:48 |
Kerzers | 09:11 |
Ins | 09:17 |
Neuchâtel | 09:29 |
Chambrelien | 09:39 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 09:45 |
Les Hauts-Geneveys | 09:49 |
La Chaux-de-Fonds | 09:57 |
Linia | IR66 |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 12:08 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 12:09 |
Le Reymond | 12:12 |
La Corbatière | 12:15 |
La Sagne-Eglise | 12:18 |
La Sagne | 12:22 |
Les Coeudres-Est | 12:24 |
Les Coeudres | 12:25 |
Petit-Martel-Est | 12:25 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 5:10 |
Dietikon Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:04 |
Zürich Altstetten | 07:10 |
Zürich Hb | 07:15 |
Numer | 102778 |
Linia | S19 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 07:30 |
Olten | 08:02 |
Oensingen | 08:14 |
Solothurn | 08:26 |
Grenchen Süd | 08:34 |
Biel/Bienne | 08:43 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Biel/Bienne | 08:47 |
Sonceboz-Sombeval | 09:00 |
Courtelary | 09:07 |
St-Imier | 09:13 |
La Chaux-de-Fonds | 09:28 |
Numer | 4 |
RE | |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 11:04 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 11:05 |
Le Reymond | 11:08 |
La Corbatière | 11:11 |
La Sagne-Eglise | 11:14 |
La Sagne | 11:18 |
Les Coeudres-Est | 11:20 |
Les Coeudres | 11:21 |
Petit-Martel-Est | 11:21 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 4:17 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Dietikon Aarau Bern La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:15 |
Lenzburg | 07:35 |
Aarau | 07:42 |
Numer | 102778 |
Linia | S11 |
Przesiadka | |
Aarau | 07:46 |
Olten | 07:56 |
Bern | 08:24 |
Linia | IR16 |
Przesiadka | |
Bern | 08:48 |
Kerzers | 09:11 |
Ins | 09:17 |
Neuchâtel | 09:29 |
Chambrelien | 09:39 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 09:45 |
Les Hauts-Geneveys | 09:49 |
La Chaux-de-Fonds | 09:57 |
Linia | IR66 |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 12:08 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 12:09 |
Le Reymond | 12:12 |
La Corbatière | 12:15 |
La Sagne-Eglise | 12:18 |
La Sagne | 12:22 |
Les Coeudres-Est | 12:24 |
Les Coeudres | 12:25 |
Petit-Martel-Est | 12:25 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 5:10 |
Dietikon Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:04 |
Zürich Altstetten | 07:10 |
Zürich Hb | 07:15 |
Numer | 102778 |
Linia | S19 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 07:30 |
Olten | 08:02 |
Oensingen | 08:14 |
Solothurn | 08:26 |
Grenchen Süd | 08:34 |
Biel/Bienne | 08:43 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Biel/Bienne | 08:47 |
Sonceboz-Sombeval | 09:00 |
Courtelary | 09:07 |
St-Imier | 09:13 |
La Chaux-de-Fonds | 09:28 |
Numer | 4 |
RE | |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 11:04 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 11:05 |
Le Reymond | 11:08 |
La Corbatière | 11:11 |
La Sagne-Eglise | 11:14 |
La Sagne | 11:18 |
Les Coeudres-Est | 11:20 |
Les Coeudres | 11:21 |
Petit-Martel-Est | 11:21 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 4:17 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Dietikon Aarau Bern La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:15 |
Lenzburg | 07:35 |
Aarau | 07:42 |
Numer | 102778 |
Linia | S11 |
Przesiadka | |
Aarau | 07:46 |
Olten | 07:56 |
Bern | 08:24 |
Linia | IR16 |
Przesiadka | |
Bern | 08:48 |
Kerzers | 09:11 |
Ins | 09:17 |
Neuchâtel | 09:29 |
Chambrelien | 09:39 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 09:45 |
Les Hauts-Geneveys | 09:49 |
La Chaux-de-Fonds | 09:57 |
Linia | IR66 |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 12:08 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 12:09 |
Le Reymond | 12:12 |
La Corbatière | 12:15 |
La Sagne-Eglise | 12:18 |
La Sagne | 12:22 |
Les Coeudres-Est | 12:24 |
Les Coeudres | 12:25 |
Petit-Martel-Est | 12:25 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 5:10 |
Dietikon Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds Petit-Martel-Est
Dietikon | 07:04 |
Zürich Altstetten | 07:10 |
Zürich Hb | 07:15 |
Numer | 102778 |
Linia | S19 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 07:30 |
Olten | 08:02 |
Oensingen | 08:14 |
Solothurn | 08:26 |
Grenchen Süd | 08:34 |
Biel/Bienne | 08:43 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Biel/Bienne | 08:47 |
Sonceboz-Sombeval | 09:00 |
Courtelary | 09:07 |
St-Imier | 09:13 |
La Chaux-de-Fonds | 09:28 |
Numer | 4 |
RE | |
Przesiadka | |
La Chaux-de-Fonds | 11:04 |
La Chaux-de-Fonds-Grenier | 11:05 |
Le Reymond | 11:08 |
La Corbatière | 11:11 |
La Sagne-Eglise | 11:14 |
La Sagne | 11:18 |
Les Coeudres-Est | 11:20 |
Les Coeudres | 11:21 |
Petit-Martel-Est | 11:21 |
Numer | 22 |
R | |
Czas | 4:17 |