Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Flawil Dieni
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Flawil Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Flawil | 07:49 |
Uzwil | 07:55 |
Wil Sg | 08:04 |
Winterthur | 08:24 |
Zürich Flughafen | 08:38 |
Zürich Oerlikon | 08:44 |
Zürich Hb | 08:51 |
Linia | IR13 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 10:05 |
Zug | 10:30 |
Arth-Goldau | 10:54 |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 11:54 |
Andermatt | 12:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 12:28 |
Oberalppass | 12:50 |
Dieni | 13:10 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 5:21 |
Flawil Zürich Hb Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Flawil | 07:19 |
Uzwil | 07:25 |
Wil Sg | 07:34 |
Winterthur | 07:54 |
Zürich Flughafen | 08:08 |
Zürich Oerlikon | 08:14 |
Zürich Hb | 08:21 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:33 |
Zug | 09:00 |
Arth-Goldau | 09:16 |
Numer | 311 |
EC | |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 4:51 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Flawil Chur Disentis/Mustér Dieni
Flawil | 07:09 | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Gossau Sg | 07:15 | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
St. Gallen | 07:25 | 08:25 | 09:25 | 10:25 |
Heerbrugg | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Altstätten Sg | 07:59 | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Sargans | 08:27 | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Bad Ragaz | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Chur | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Linia | IR13 | IR13 | IR13 | IR13 |
Przesiadka | ||||
Chur | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Domat/Ems | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Trin | 09:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Castrisch | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 |
Ilanz | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Trun | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 |
Numer | 7 | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | RE | |
Przesiadka | ||||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Dieni | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Numer | 45 | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | R | |
Czas | 3:27 | 3:27 | 3:27 | 3:27 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Flawil Chur Disentis/Mustér Dieni
Flawil | 07:09 | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Gossau Sg | 07:15 | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
St. Gallen | 07:25 | 08:25 | 09:25 | 10:25 |
Heerbrugg | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Altstätten Sg | 07:59 | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Sargans | 08:27 | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Bad Ragaz | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Chur | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Linia | IR13 | IR13 | IR13 | IR13 |
Przesiadka | ||||
Chur | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Domat/Ems | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Trin | 09:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Castrisch | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 |
Ilanz | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Trun | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 |
Numer | 7 | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | RE | |
Przesiadka | ||||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Dieni | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Numer | 45 | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | R | |
Czas | 3:27 | 3:27 | 3:27 | 3:27 |
środa, 11 września 2024 07:00
Flawil Chur Disentis/Mustér Dieni
Flawil | 07:09 | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Gossau Sg | 07:15 | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
St. Gallen | 07:25 | 08:25 | 09:25 | 10:25 |
Heerbrugg | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Altstätten Sg | 07:59 | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Sargans | 08:27 | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Bad Ragaz | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Chur | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Linia | IR13 | IR13 | IR13 | IR13 |
Przesiadka | ||||
Chur | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Domat/Ems | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Trin | 09:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Castrisch | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 |
Ilanz | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Trun | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 |
Numer | 7 | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | RE | |
Przesiadka | ||||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Dieni | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Numer | 45 | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | R | |
Czas | 3:27 | 3:27 | 3:27 | 3:27 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Flawil Chur Disentis/Mustér Dieni
Flawil | 07:09 | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Gossau Sg | 07:15 | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
St. Gallen | 07:25 | 08:25 | 09:25 | 10:25 |
Heerbrugg | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Altstätten Sg | 07:59 | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Sargans | 08:27 | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Bad Ragaz | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Chur | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Linia | IR13 | IR13 | IR13 | IR13 |
Przesiadka | ||||
Chur | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Domat/Ems | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Trin | 09:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Castrisch | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 |
Ilanz | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Trun | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 |
Numer | 7 | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | RE | |
Przesiadka | ||||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Dieni | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Numer | 45 | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | R | |
Czas | 3:27 | 3:27 | 3:27 | 3:27 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Flawil Chur Disentis/Mustér Dieni
Flawil | 07:09 | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Gossau Sg | 07:15 | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
St. Gallen | 07:25 | 08:25 | 09:25 | 10:25 |
Heerbrugg | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Altstätten Sg | 07:59 | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Sargans | 08:27 | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Bad Ragaz | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Chur | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Linia | IR13 | IR13 | IR13 | IR13 |
Przesiadka | ||||
Chur | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Domat/Ems | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Trin | 09:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Castrisch | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 |
Ilanz | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Trun | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 |
Numer | 7 | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | RE | |
Przesiadka | ||||
Disentis/Mustér | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Dieni | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Numer | 45 | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | R | |
Czas | 3:27 | 3:27 | 3:27 | 3:27 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Flawil Chur Disentis/Mustér Dieni
Flawil | 07:09 |
Gossau Sg | 07:15 |
St. Gallen | 07:25 |
Heerbrugg | 07:53 |
Altstätten Sg | 07:59 |
Sargans | 08:27 |
Bad Ragaz | 08:33 |
Landquart | 08:38 |
Chur | 08:48 |
Linia | IR13 |
Przesiadka | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Numer | GEX |
PE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Dieni | 11:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 4:27 |
Flawil Zürich Hb Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Flawil | 07:19 |
Uzwil | 07:25 |
Wil Sg | 07:34 |
Winterthur | 07:54 |
Zürich Flughafen | 08:08 |
Zürich Oerlikon | 08:14 |
Zürich Hb | 08:21 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:33 |
Zug | 09:00 |
Arth-Goldau | 09:16 |
Numer | 311 |
EC | |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 4:51 |