Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Göschenen Rotkreuz
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Göschenen Zug Rotkreuz
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Zug | 09:30 | 11:30 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Zug | 09:36 | 11:36 |
Cham | 09:43 | 11:43 |
Rotkreuz | 09:49 | 11:49 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 |
Göschenen Arth-Goldau Zug Rotkreuz
Göschenen | 07:09 | 09:09 | 11:09 |
Erstfeld | 07:34 | 09:34 | 11:34 |
Flüelen | 07:44 | 09:44 | 11:44 |
Brunnen | 07:55 | 09:55 | 11:55 |
Schwyz | 07:59 | 09:59 | 11:59 |
Arth-Goldau | 08:07 | 10:07 | 12:07 |
Linia | IR26 | IR26 | IR26 |
Przesiadka | |||
Arth-Goldau | 08:15 | 10:15 | 12:15 |
Zug | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Linia | IC2 | IC2 | IC2 |
Przesiadka | |||
Zug | 08:36 | 10:36 | 12:36 |
Cham | 08:43 | 10:43 | 12:43 |
Rotkreuz | 08:49 | 10:49 | 12:49 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 | 1:40 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Göschenen Zug Rotkreuz
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Zug | 09:30 | 11:30 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Zug | 09:36 | 11:36 |
Cham | 09:43 | 11:43 |
Rotkreuz | 09:49 | 11:49 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 |
Göschenen Arth-Goldau Zug Rotkreuz
Göschenen | 07:09 | 09:09 | 11:05 |
Erstfeld | 07:34 | 09:34 | - |
Flüelen | 07:44 | 09:44 | 11:41 |
Brunnen | 07:55 | 09:55 | - |
Schwyz | 07:59 | 09:59 | - |
Arth-Goldau | 08:07 | 10:07 | 12:00 |
Numer | Gotthard Panorama Express | ||
Linia | IR26 | IR26 | |
PE | |||
Przesiadka | |||
Arth-Goldau | 08:15 | 10:15 | 12:15 |
Zug | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Linia | IC2 | IC2 | IC2 |
Przesiadka | |||
Zug | 08:36 | 10:36 | 12:36 |
Cham | 08:43 | 10:43 | 12:43 |
Rotkreuz | 08:49 | 10:49 | 12:49 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 | 1:44 |
środa, 11 września 2024 07:00
Göschenen Zug Rotkreuz
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Zug | 09:30 | 11:30 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Zug | 09:36 | 11:36 |
Cham | 09:43 | 11:43 |
Rotkreuz | 09:49 | 11:49 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 |
Göschenen Arth-Goldau Zug Rotkreuz
Göschenen | 07:09 | 09:09 | 11:05 |
Erstfeld | 07:34 | 09:34 | - |
Flüelen | 07:44 | 09:44 | 11:41 |
Brunnen | 07:55 | 09:55 | - |
Schwyz | 07:59 | 09:59 | - |
Arth-Goldau | 08:07 | 10:07 | 12:00 |
Numer | Gotthard Panorama Express | ||
Linia | IR26 | IR26 | |
PE | |||
Przesiadka | |||
Arth-Goldau | 08:15 | 10:15 | 12:15 |
Zug | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Linia | IC2 | IC2 | IC2 |
Przesiadka | |||
Zug | 08:36 | 10:36 | 12:36 |
Cham | 08:43 | 10:43 | 12:43 |
Rotkreuz | 08:49 | 10:49 | 12:49 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 | 1:44 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Göschenen Zug Rotkreuz
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Zug | 09:30 | 11:30 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Zug | 09:36 | 11:36 |
Cham | 09:43 | 11:43 |
Rotkreuz | 09:49 | 11:49 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 |
Göschenen Arth-Goldau Zug Rotkreuz
Göschenen | 07:09 | 09:09 | 11:05 |
Erstfeld | 07:34 | 09:34 | - |
Flüelen | 07:44 | 09:44 | 11:41 |
Brunnen | 07:55 | 09:55 | - |
Schwyz | 07:59 | 09:59 | - |
Arth-Goldau | 08:07 | 10:07 | 12:00 |
Numer | Gotthard Panorama Express | ||
Linia | IR26 | IR26 | |
PE | |||
Przesiadka | |||
Arth-Goldau | 08:15 | 10:15 | 12:15 |
Zug | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Linia | IC2 | IC2 | IC2 |
Przesiadka | |||
Zug | 08:36 | 10:36 | 12:36 |
Cham | 08:43 | 10:43 | 12:43 |
Rotkreuz | 08:49 | 10:49 | 12:49 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 | 1:44 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Göschenen Zug Rotkreuz
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Zug | 09:30 | 11:30 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Zug | 09:36 | 11:36 |
Cham | 09:43 | 11:43 |
Rotkreuz | 09:49 | 11:49 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 |
Göschenen Arth-Goldau Zug Rotkreuz
Göschenen | 07:09 | 09:09 | 11:05 |
Erstfeld | 07:34 | 09:34 | - |
Flüelen | 07:44 | 09:44 | 11:41 |
Brunnen | 07:55 | 09:55 | - |
Schwyz | 07:59 | 09:59 | - |
Arth-Goldau | 08:07 | 10:07 | 12:00 |
Numer | Gotthard Panorama Express | ||
Linia | IR26 | IR26 | |
PE | |||
Przesiadka | |||
Arth-Goldau | 08:15 | 10:15 | 12:15 |
Zug | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Linia | IC2 | IC2 | IC2 |
Przesiadka | |||
Zug | 08:36 | 10:36 | 12:36 |
Cham | 08:43 | 10:43 | 12:43 |
Rotkreuz | 08:49 | 10:49 | 12:49 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 | 1:44 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Göschenen Zug Rotkreuz
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Zug | 09:30 | 11:30 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Zug | 09:36 | 11:36 |
Cham | 09:43 | 11:43 |
Rotkreuz | 09:49 | 11:49 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 |
Göschenen Arth-Goldau Zug Rotkreuz
Göschenen | 07:09 | 09:09 | 11:05 |
Erstfeld | 07:34 | 09:34 | - |
Flüelen | 07:44 | 09:44 | 11:41 |
Brunnen | 07:55 | 09:55 | - |
Schwyz | 07:59 | 09:59 | - |
Arth-Goldau | 08:07 | 10:07 | 12:00 |
Numer | Gotthard Panorama Express | ||
Linia | IR26 | IR26 | |
PE | |||
Przesiadka | |||
Arth-Goldau | 08:15 | 10:15 | 12:15 |
Zug | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Linia | IC2 | IC2 | IC2 |
Przesiadka | |||
Zug | 08:36 | 10:36 | 12:36 |
Cham | 08:43 | 10:43 | 12:43 |
Rotkreuz | 08:49 | 10:49 | 12:49 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 | 1:44 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Göschenen Zug Rotkreuz
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Zug | 09:30 | 11:30 |
Linia | IR46 | IR46 |
Przesiadka | ||
Zug | 09:36 | 11:36 |
Cham | 09:43 | 11:43 |
Rotkreuz | 09:49 | 11:49 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 |
Göschenen Arth-Goldau Zug Rotkreuz
Göschenen | 07:09 | 09:09 | 11:05 |
Erstfeld | 07:34 | 09:34 | - |
Flüelen | 07:44 | 09:44 | 11:41 |
Brunnen | 07:55 | 09:55 | - |
Schwyz | 07:59 | 09:59 | - |
Arth-Goldau | 08:07 | 10:07 | 12:00 |
Numer | Gotthard Panorama Express | ||
Linia | IR26 | IR26 | |
PE | |||
Przesiadka | |||
Arth-Goldau | 08:15 | 10:15 | 12:15 |
Zug | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Linia | IC2 | IC2 | IC2 |
Przesiadka | |||
Zug | 08:36 | 10:36 | 12:36 |
Cham | 08:43 | 10:43 | 12:43 |
Rotkreuz | 08:49 | 10:49 | 12:49 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 | S1 |
Czas | 1:40 | 1:40 | 1:44 |