Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Langnau S-chanf
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur Samedan S-chanf
Langnau i.E. | 07:54 |
Konolfingen | 08:07 |
Bern | 08:26 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Bern | 08:31 |
Zürich Hb | 09:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:38 |
Sargans | 10:33 |
Landquart | 10:42 |
Chur | 10:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 10:58 |
Thusis | 11:29 |
Tiefencastel | 11:46 |
Filisur | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 |
Preda | 12:32 |
Samedan | 12:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 12:58 |
Zuoz | 13:10 |
S-chanf | 13:12 |
Numer | 3 |
RE | |
Czas | 5:18 |
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Landquart Klosters Platz S-chanf
Langnau i.E. | 07:07 |
Konolfingen | 07:26 |
Bern | 07:48 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Przesiadka | |
Bern | 08:02 |
Zürich Hb | 08:58 |
Linia | IC81 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:12 |
Pfäffikon Sz | 09:41 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Landquart | 10:33 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Landquart | 10:47 |
Malans GR | 10:50 |
Schiers | 11:00 |
Küblis | 11:11 |
Klosters Platz | 11:28 |
Numer | 24 |
RE | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 12:00 |
Zernez | 12:28 |
S-chanf | 12:42 |
Numer | 3 |
RE | |
Czas | 5:35 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur Samedan S-chanf
Langnau i.E. | 07:54 |
Konolfingen | 08:07 |
Bern | 08:26 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Bern | 08:31 |
Zürich Hb | 09:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:38 |
Sargans | 10:33 |
Landquart | 10:42 |
Chur | 10:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 10:58 |
Thusis | 11:29 |
Tiefencastel | 11:46 |
Filisur | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 |
Preda | 12:32 |
Samedan | 12:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 12:58 |
Zuoz | 13:10 |
S-chanf | 13:12 |
Numer | 3 |
RE | |
Czas | 5:18 |
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Landquart Klosters Platz S-chanf
Langnau i.E. | 07:07 |
Konolfingen | 07:26 |
Bern | 07:48 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Przesiadka | |
Bern | 08:02 |
Zürich Hb | 08:58 |
Linia | IC81 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:12 |
Pfäffikon Sz | 09:41 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Landquart | 10:33 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Landquart | 10:47 |
Malans GR | 10:50 |
Schiers | 11:00 |
Küblis | 11:11 |
Klosters Platz | 11:28 |
Numer | 24 |
RE | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 12:00 |
Zernez | 12:28 |
S-chanf | 12:42 |
Numer | 3 |
RE | |
Czas | 5:35 |
środa, 11 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur Samedan S-chanf
Langnau i.E. | 07:54 |
Konolfingen | 08:07 |
Bern | 08:26 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Bern | 08:31 |
Zürich Hb | 09:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:38 |
Sargans | 10:33 |
Landquart | 10:42 |
Chur | 10:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 10:58 |
Thusis | 11:29 |
Tiefencastel | 11:46 |
Filisur | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 |
Preda | 12:32 |
Samedan | 12:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 12:58 |
Zuoz | 13:10 |
S-chanf | 13:12 |
Numer | 3 |
RE | |
Czas | 5:18 |
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Landquart Klosters Platz S-chanf
Langnau i.E. | 07:07 |
Konolfingen | 07:26 |
Bern | 07:48 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Przesiadka | |
Bern | 08:02 |
Zürich Hb | 08:58 |
Linia | IC81 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:12 |
Pfäffikon Sz | 09:41 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Landquart | 10:33 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Landquart | 10:47 |
Malans GR | 10:50 |
Schiers | 11:00 |
Küblis | 11:11 |
Klosters Platz | 11:28 |
Numer | 24 |
RE | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 12:00 |
Zernez | 12:28 |
S-chanf | 12:42 |
Numer | 3 |
RE | |
Czas | 5:35 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur Samedan S-chanf
Langnau i.E. | 07:54 |
Konolfingen | 08:07 |
Bern | 08:26 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Bern | 08:31 |
Zürich Hb | 09:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:38 |
Sargans | 10:33 |
Landquart | 10:42 |
Chur | 10:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 10:58 |
Thusis | 11:29 |
Tiefencastel | 11:46 |
Filisur | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 |
Preda | 12:32 |
Samedan | 12:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 12:58 |
Zuoz | 13:10 |
S-chanf | 13:12 |
Numer | 3 |
RE | |
Czas | 5:18 |
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Landquart Klosters Platz S-chanf
Langnau i.E. | 07:07 |
Konolfingen | 07:26 |
Bern | 07:48 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Przesiadka | |
Bern | 08:02 |
Zürich Hb | 08:58 |
Linia | IC81 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:12 |
Pfäffikon Sz | 09:41 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Landquart | 10:33 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Landquart | 10:47 |
Malans GR | 10:50 |
Schiers | 11:00 |
Küblis | 11:11 |
Klosters Platz | 11:28 |
Numer | 24 |
RE | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 12:00 |
Zernez | 12:28 |
S-chanf | 12:42 |
Numer | 3 |
RE | |
Czas | 5:35 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur Samedan S-chanf
Langnau i.E. | 07:54 |
Konolfingen | 08:07 |
Bern | 08:26 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Bern | 08:31 |
Zürich Hb | 09:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:38 |
Sargans | 10:33 |
Landquart | 10:42 |
Chur | 10:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 10:58 |
Thusis | 11:29 |
Tiefencastel | 11:46 |
Filisur | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 |
Preda | 12:32 |
Samedan | 12:45 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Samedan | 12:58 |
Zuoz | 13:10 |
S-chanf | 13:12 |
Numer | 3 |
RE | |
Czas | 5:18 |
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Landquart Klosters Platz S-chanf
Langnau i.E. | 07:07 |
Konolfingen | 07:26 |
Bern | 07:48 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Przesiadka | |
Bern | 08:02 |
Zürich Hb | 08:58 |
Linia | IC81 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:12 |
Pfäffikon Sz | 09:41 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Landquart | 10:33 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Landquart | 10:47 |
Malans GR | 10:50 |
Schiers | 11:00 |
Küblis | 11:11 |
Klosters Platz | 11:28 |
Numer | 24 |
RE | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 12:00 |
Zernez | 12:28 |
S-chanf | 12:42 |
Numer | 3 |
RE | |
Czas | 5:35 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Brig Brig Bahnhofplatz Disentis/Mustér St. Moritz S-chanf
Langnau i.E. | 07:07 |
Konolfingen | 07:26 |
Bern | 07:48 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Przesiadka | |
Bern | 08:07 |
Thun | 08:26 |
Visp | 09:03 |
Brig | 09:11 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Brig Bahnhofplatz | 09:18 |
Andermatt | 10:54 |
Disentis/Mustér | 11:56 |
Numer | GEX |
PE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Chur | 14:34 |
Tiefencastel | 15:28 |
Filisur | 15:43 |
Samedan | 16:31 |
St. Moritz | 16:37 |
Numer | GEX |
PE | |
Przesiadka | |
St. Moritz | 09:47 |
Celerina | 09:52 |
Samedan | 09:58 |
Zuoz | 10:10 |
S-chanf | 10:12 |
Numer | 3 |
RE | |
Czas | 27:05 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Landquart Klosters Platz S-chanf
Langnau i.E. | 07:07 |
Konolfingen | 07:26 |
Bern | 07:48 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Przesiadka | |
Bern | 08:02 |
Zürich Hb | 09:14 |
Linia | IC81 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:38 |
Sargans | 10:33 |
Landquart | 10:41 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Landquart | 10:47 |
Malans GR | 10:50 |
Schiers | 11:00 |
Küblis | 11:11 |
Klosters Platz | 11:28 |
Numer | 24 |
RE | |
Przesiadka | |
Klosters Platz | 12:00 |
Zernez | 12:28 |
S-chanf | 12:42 |
Numer | 3 |
RE | |
Czas | 5:35 |