Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Langnau Spinas
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur Spinas
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 | 19:54 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 | 20:07 |
Bern | 07:48 | 08:26 | 20:26 |
Numer | 102778 | 7 | 7 |
Linia | S2 | ||
RE | RE | ||
Przesiadka | |||
Bern | 08:02 | 08:31 | 20:31 |
Zürich Hb | 08:58 | 09:28 | 21:28 |
Linia | IC81 | IC1 | IC1 |
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:12 | 09:38 | 21:38 |
Sargans | - | 10:33 | 22:33 |
Pfäffikon Sz | 09:41 | - | - |
Ziegelbrücke | 10:00 | - | - |
Landquart | 10:34 | 10:42 | 22:42 |
Chur | 10:43 | 10:52 | 22:52 |
Linia | IR35 | IC3 | IC3 |
Przesiadka | |||
Chur | 10:58 | 12:58 | 06:58 |
Thusis | 11:29 | 13:29 | 07:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 13:46 | 07:46 |
Filisur | 12:01 | 14:01 | 08:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 14:14 | 08:14 |
Preda | 12:32 | 14:32 | 08:32 |
Spinas | 12:38 | 14:38 | 08:38 |
Numer | 38 | ||
Linia | IR38 | IR38 | |
RE | |||
Czas | 5:31 | 6:44 | 12:44 |
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Landquart Celerina Spinas
Langnau i.E. | 19:07 |
Konolfingen | 19:26 |
Bern | 19:48 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Przesiadka | |
Bern | 20:02 |
Zürich Hb | 20:58 |
Linia | IC8 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 21:12 |
Pfäffikon Sz | 21:41 |
Ziegelbrücke | 22:00 |
Sargans | 22:28 |
Landquart | 22:37 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Landquart | 04:54 |
Küblis | 05:14 |
Klosters Platz | 05:30 |
Susch | 05:53 |
Zernez | 06:02 |
S-chanf | 06:19 |
Zuoz | 06:22 |
Bever | 06:31 |
Samedan | 06:36 |
Celerina | 06:39 |
Numer | 3 |
RE | |
Przesiadka | |
Celerina | 08:05 |
Samedan | 08:15 |
Spinas | 08:21 |
Linia | IR38 |
Czas | 13:14 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur Spinas
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 |
Bern | 07:48 | 08:26 |
Numer | 102778 | 7 |
Linia | S2 | |
RE | ||
Przesiadka | ||
Bern | 08:02 | 08:31 |
Zürich Hb | 08:58 | 09:28 |
Linia | IC81 | IC1 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 09:12 | 09:38 |
Sargans | - | 10:33 |
Pfäffikon Sz | 09:41 | - |
Ziegelbrücke | 10:00 | - |
Landquart | 10:34 | 10:42 |
Chur | 10:43 | 10:52 |
Linia | IR35 | IC3 |
Przesiadka | ||
Chur | 10:58 | 12:58 |
Thusis | 11:29 | 13:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 13:46 |
Filisur | 12:01 | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 14:14 |
Preda | 12:32 | 14:32 |
Spinas | 12:38 | 14:38 |
Linia | IR38 | IR38 |
Czas | 5:31 | 6:44 |
środa, 11 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur Spinas
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 |
Bern | 07:48 | 08:26 |
Numer | 102778 | 7 |
Linia | S2 | |
RE | ||
Przesiadka | ||
Bern | 08:02 | 08:31 |
Zürich Hb | 08:58 | 09:28 |
Linia | IC81 | IC1 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 09:12 | 09:38 |
Sargans | - | 10:33 |
Pfäffikon Sz | 09:41 | - |
Ziegelbrücke | 10:00 | - |
Landquart | 10:34 | 10:42 |
Chur | 10:43 | 10:52 |
Linia | IR35 | IC3 |
Przesiadka | ||
Chur | 10:58 | 12:58 |
Thusis | 11:29 | 13:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 13:46 |
Filisur | 12:01 | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 14:14 |
Preda | 12:32 | 14:32 |
Spinas | 12:38 | 14:38 |
Linia | IR38 | IR38 |
Czas | 5:31 | 6:44 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur Spinas
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 |
Bern | 07:48 | 08:26 |
Numer | 102778 | 7 |
Linia | S2 | |
RE | ||
Przesiadka | ||
Bern | 08:02 | 08:31 |
Zürich Hb | 08:58 | 09:28 |
Linia | IC81 | IC1 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 09:12 | 09:38 |
Sargans | - | 10:33 |
Pfäffikon Sz | 09:41 | - |
Ziegelbrücke | 10:00 | - |
Landquart | 10:34 | 10:42 |
Chur | 10:43 | 10:52 |
Linia | IR35 | IC3 |
Przesiadka | ||
Chur | 10:58 | 12:58 |
Thusis | 11:29 | 13:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 13:46 |
Filisur | 12:01 | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 14:14 |
Preda | 12:32 | 14:32 |
Spinas | 12:38 | 14:38 |
Linia | IR38 | IR38 |
Czas | 5:31 | 6:44 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur Spinas
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 |
Bern | 07:48 | 08:26 |
Numer | 102778 | 7 |
Linia | S2 | |
RE | ||
Przesiadka | ||
Bern | 08:02 | 08:31 |
Zürich Hb | 08:58 | 09:28 |
Linia | IC81 | IC1 |
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 09:12 | 09:38 |
Sargans | - | 10:33 |
Pfäffikon Sz | 09:41 | - |
Ziegelbrücke | 10:00 | - |
Landquart | 10:34 | 10:42 |
Chur | 10:43 | 10:52 |
Linia | IR35 | IC3 |
Przesiadka | ||
Chur | 10:58 | 12:58 |
Thusis | 11:29 | 13:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 13:46 |
Filisur | 12:01 | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 14:14 |
Preda | 12:32 | 14:32 |
Spinas | 12:38 | 14:38 |
Linia | IR38 | IR38 |
Czas | 5:31 | 6:44 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur Spinas
Langnau i.E. | 07:07 |
Konolfingen | 07:26 |
Bern | 07:48 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Przesiadka | |
Bern | 08:02 |
Zürich Hb | 09:14 |
Linia | IC81 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:38 |
Sargans | 10:33 |
Landquart | 10:42 |
Chur | 10:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 12:58 |
Thusis | 13:29 |
Tiefencastel | 13:46 |
Filisur | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 14:14 |
Preda | 14:32 |
Spinas | 14:38 |
Linia | IR38 |
Czas | 7:31 |
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur St. Moritz Spinas
Langnau i.E. | 07:54 |
Konolfingen | 08:07 |
Bern | 08:26 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Bern | 08:31 |
Zürich Hb | 09:44 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:12 |
Chur | 11:22 |
Numer | 271 |
ICE | |
Przesiadka | |
Chur | 11:58 |
Thusis | 12:29 |
Tiefencastel | 12:46 |
Filisur | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 13:14 |
Preda | 13:32 |
Samedan | 13:49 |
Celerina | 13:53 |
St. Moritz | 14:00 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
St. Moritz | 15:02 |
Samedan | 15:15 |
Spinas | 15:21 |
Linia | IR38 |
Czas | 7:27 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Zürich Hb Chur Spinas
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Luzern | 08:09 |
Zug | 08:29 |
Zürich Hb | 08:50 |
Linia | IR70 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:07 |
Sargans | 10:03 |
Landquart | 10:12 |
Chur | 10:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:08 |
Thusis | 11:29 |
Tiefencastel | 11:46 |
Filisur | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 |
Preda | 12:32 |
Spinas | 12:38 |
Linia | IR38 |
Czas | 5:32 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur Spinas
Langnau i.E. | 07:07 |
Konolfingen | 07:26 |
Bern | 07:48 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Przesiadka | |
Bern | 08:02 |
Zürich Hb | 09:14 |
Linia | IC81 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:38 |
Sargans | 10:33 |
Landquart | 10:42 |
Chur | 10:52 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 12:58 |
Thusis | 13:29 |
Tiefencastel | 13:46 |
Filisur | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 14:14 |
Preda | 14:32 |
Spinas | 14:38 |
Linia | IR38 |
Czas | 7:31 |
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Chur St. Moritz Spinas
Langnau i.E. | 07:54 |
Konolfingen | 08:07 |
Bern | 08:26 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Bern | 08:31 |
Zürich Hb | 09:44 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:12 |
Chur | 11:22 |
Numer | 271 |
ICE | |
Przesiadka | |
Chur | 11:58 |
Thusis | 12:29 |
Tiefencastel | 12:46 |
Filisur | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 13:14 |
Preda | 13:32 |
Samedan | 13:49 |
Celerina | 13:53 |
St. Moritz | 14:00 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
St. Moritz | 15:02 |
Samedan | 15:15 |
Spinas | 15:21 |
Linia | IR38 |
Czas | 7:27 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Zürich Hb Chur Spinas
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Luzern | 08:09 |
Zug | 08:29 |
Zürich Hb | 08:50 |
Linia | IR70 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:07 |
Sargans | 10:03 |
Landquart | 10:12 |
Chur | 10:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:08 |
Thusis | 11:29 |
Tiefencastel | 11:46 |
Filisur | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 |
Preda | 12:32 |
Spinas | 12:38 |
Linia | IR38 |
Czas | 5:32 |