Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Luzern Ilanz
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Luzern Thalwil Chur Ilanz
Luzern | 07:35 | 11:35 |
Rotkreuz | 07:49 | 11:49 |
Zug | 07:58 | 11:58 |
Thalwil | 08:14 | 12:14 |
Linia | IR75 | IR75 |
Przesiadka | ||
Thalwil | 08:21 | 12:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 | 12:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 | 13:00 |
Landquart | 09:34 | 13:34 |
Chur | 09:43 | 13:43 |
Linia | IR35 | IR35 |
Przesiadka | ||
Chur | 10:55 | 13:55 |
Domat/Ems | 11:02 | 14:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 | 14:06 |
Trin | 11:12 | 14:12 |
Castrisch | 11:28 | 14:28 |
Ilanz | 11:30 | 14:30 |
Numer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Czas | 3:55 | 2:55 |
Luzern Zürich Hb Chur Ilanz
Luzern | 07:09 |
Zug | 07:29 |
Zürich Hb | 07:50 |
Linia | IR70 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:30 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 3:21 |
Luzern Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Ilanz
Luzern | 07:18 |
Arth-Goldau | 07:54 |
Schwyz | 08:02 |
Brunnen | 08:06 |
Flüelen | 08:15 |
Altdorf Ur | 08:18 |
Erstfeld | 08:25 |
Göschenen | 08:50 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Göschenen | 08:54 |
Andermatt | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Disentis/Mustér | 10:39 |
Numer | 45 |
R | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 10:44 |
Rabius-Surrein | 10:57 |
Trun | 11:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:09 |
Ilanz | 11:22 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:04 |
Luzern Altdorf Ur Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Ilanz
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
Numer | 45 |
R | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:09 |
Ilanz | 12:22 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:04 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Luzern Thalwil Chur Ilanz
Luzern | 07:35 |
Rotkreuz | 07:49 |
Zug | 07:58 |
Thalwil | 08:14 |
Linia | IR75 |
Przesiadka | |
Thalwil | 08:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:30 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 3:55 |
Luzern Zürich Hb Chur Ilanz
Luzern | 07:09 |
Zug | 07:29 |
Zürich Hb | 07:50 |
Linia | IR70 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:30 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 3:21 |
Luzern Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Ilanz
Luzern | 07:18 |
Arth-Goldau | 07:54 |
Schwyz | 08:02 |
Brunnen | 08:06 |
Flüelen | 08:15 |
Altdorf Ur | 08:18 |
Erstfeld | 08:25 |
Göschenen | 08:50 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Göschenen | 08:54 |
Andermatt | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Disentis/Mustér | 10:39 |
Numer | 45 |
R | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 10:44 |
Rabius-Surrein | 10:57 |
Trun | 11:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:09 |
Ilanz | 11:22 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:04 |
Luzern Altdorf Ur Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Ilanz
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
Numer | 45 |
R | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:09 |
Ilanz | 12:22 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:04 |
środa, 11 września 2024 07:00
Luzern Thalwil Chur Ilanz
Luzern | 07:35 |
Rotkreuz | 07:49 |
Zug | 07:58 |
Thalwil | 08:14 |
Linia | IR75 |
Przesiadka | |
Thalwil | 08:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:30 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 3:55 |
Luzern Zürich Hb Chur Ilanz
Luzern | 07:09 |
Zug | 07:29 |
Zürich Hb | 07:50 |
Linia | IR70 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:30 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 3:21 |
Luzern Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Ilanz
Luzern | 07:18 |
Arth-Goldau | 07:54 |
Schwyz | 08:02 |
Brunnen | 08:06 |
Flüelen | 08:15 |
Altdorf Ur | 08:18 |
Erstfeld | 08:25 |
Göschenen | 08:50 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Göschenen | 08:54 |
Andermatt | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Disentis/Mustér | 10:39 |
Numer | 45 |
R | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 10:44 |
Rabius-Surrein | 10:57 |
Trun | 11:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:09 |
Ilanz | 11:22 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:04 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Luzern Thalwil Chur Ilanz
Luzern | 07:35 |
Rotkreuz | 07:49 |
Zug | 07:58 |
Thalwil | 08:14 |
Linia | IR75 |
Przesiadka | |
Thalwil | 08:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:30 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 3:55 |
Luzern Zürich Hb Chur Ilanz
Luzern | 07:09 |
Zug | 07:29 |
Zürich Hb | 07:50 |
Linia | IR70 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:30 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 3:21 |
Luzern Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Ilanz
Luzern | 07:18 |
Arth-Goldau | 07:54 |
Schwyz | 08:02 |
Brunnen | 08:06 |
Flüelen | 08:15 |
Altdorf Ur | 08:18 |
Erstfeld | 08:25 |
Göschenen | 08:50 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Göschenen | 08:54 |
Andermatt | 09:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Disentis/Mustér | 10:39 |
Numer | 45 |
R | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 10:44 |
Rabius-Surrein | 10:57 |
Trun | 11:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:09 |
Ilanz | 11:22 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:04 |
Luzern Altdorf Ur Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Ilanz
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
Numer | 45 |
R | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:09 |
Ilanz | 12:22 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:04 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Luzern Thalwil Chur Ilanz
Luzern | 07:35 |
Rotkreuz | 07:49 |
Zug | 07:58 |
Thalwil | 08:14 |
Linia | IR75 |
Przesiadka | |
Thalwil | 08:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:30 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 3:55 |
Luzern Zürich Hb Chur Ilanz
Luzern | 07:09 |
Zug | 07:29 |
Zürich Hb | 07:50 |
Linia | IR70 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:30 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 3:21 |
Luzern Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Ilanz
Luzern | 07:18 | 09:18 |
Arth-Goldau | 07:54 | 09:54 |
Schwyz | 08:02 | 10:02 |
Brunnen | 08:06 | 10:06 |
Flüelen | 08:15 | 10:15 |
Altdorf Ur | 08:18 | 10:18 |
Erstfeld | 08:25 | 10:25 |
Göschenen | 08:50 | 10:50 |
Linia | IR26 | IR26 |
Przesiadka | ||
Göschenen | 08:54 | 10:54 |
Andermatt | 09:06 | 11:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 09:28 | 11:28 |
Oberalppass | 09:50 | 11:50 |
Disentis/Mustér | 10:39 | 12:39 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Disentis/Mustér | 10:44 | 12:44 |
Rabius-Surrein | 10:57 | 12:57 |
Trun | 11:02 | 13:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:09 | 13:09 |
Ilanz | 11:22 | 13:22 |
Numer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Czas | 4:04 | 4:04 |
Luzern Altdorf Ur Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Ilanz
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
Numer | 45 |
R | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:09 |
Ilanz | 12:22 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:04 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Luzern Zürich Hb Chur Ilanz
Luzern | 08:09 |
Zug | 08:29 |
Zürich Hb | 08:50 |
Linia | IR70 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:07 |
Sargans | 10:03 |
Landquart | 10:12 |
Chur | 10:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:30 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:21 |
Luzern Thalwil Chur Reichenau-Tamins Ilanz
Luzern | 07:35 |
Rotkreuz | 07:49 |
Zug | 07:58 |
Thalwil | 08:14 |
Linia | IR75 |
Przesiadka | |
Thalwil | 08:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:05 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:30 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 3:55 |
Luzern Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Ilanz
Luzern | 07:09 |
Zug | 07:29 |
Zürich Hb | 07:50 |
Linia | IR70 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Numer | GEX |
PE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 10:44 |
Rabius-Surrein | 10:57 |
Trun | 11:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:09 |
Ilanz | 11:22 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:13 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Luzern Zürich Hb Chur Ilanz
Luzern | 08:09 |
Zug | 08:29 |
Zürich Hb | 08:50 |
Linia | IR70 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 09:07 |
Sargans | 10:03 |
Landquart | 10:12 |
Chur | 10:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:30 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:21 |
Luzern Thalwil Chur Reichenau-Tamins Ilanz
Luzern | 07:35 |
Rotkreuz | 07:49 |
Zug | 07:58 |
Thalwil | 08:14 |
Linia | IR75 |
Przesiadka | |
Thalwil | 08:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:05 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:30 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 3:55 |
Luzern Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Ilanz
Luzern | 07:09 |
Zug | 07:29 |
Zürich Hb | 07:50 |
Linia | IR70 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Linia | IC3 |
Przesiadka | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Numer | GEX |
PE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 10:44 |
Rabius-Surrein | 10:57 |
Trun | 11:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:09 |
Ilanz | 11:22 |
Numer | 7 |
RE | |
Czas | 4:13 |