Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Rapperswil Ulrichen
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Rapperswil Sg Zürich Hb Bern Visp Ulrichen
Rapperswil Sg | 07:29 |
Wetzikon Zh | 07:45 |
Uster | 07:51 |
Zürich Hb | 08:05 |
Numer | 102778 |
Linia | S5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:32 |
Bern | 09:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Bern | 09:34 |
Thun | 09:54 |
Spiez | 10:05 |
Visp | 10:31 |
Linia | IC6 |
Przesiadka | |
Visp | 11:08 |
Brig Bahnhofplatz | 11:23 |
Betten Talstation | 11:39 |
Grengiols | 11:43 |
Fiesch | 11:56 |
Fürgangen-Bellwald Talstation | 12:03 |
Münster Vs | 12:25 |
Ulrichen | 12:31 |
Numer | 43 |
R | |
Czas | 5:02 |
Rapperswil Sg Zürich Hb Göschenen Andermatt Ulrichen
Rapperswil Sg | 07:14 |
Wetzikon Zh | 07:30 |
Uster | 07:36 |
Zürich Hb | 07:50 |
Numer | 102778 |
Linia | S15 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Ulrichen | 11:18 |
Numer | 43 |
R | |
Czas | 4:04 |
Rapperswil Sg Zürich Hb Biasca Göschenen Andermatt Ulrichen
Rapperswil Sg | 22:14 |
Wetzikon Zh | 22:30 |
Uster | 22:36 |
Zürich Hb | 22:50 |
Numer | 102778 |
Linia | S15 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 23:05 |
Zug | 23:30 |
Arth-Goldau | 23:49 |
Biasca | 00:34 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Biasca | 06:14 |
Faido | 06:39 |
Göschenen | 07:08 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Göschenen | 07:14 |
Andermatt | 07:24 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 07:37 |
Realp | 07:50 |
Oberwald | 08:12 |
Ulrichen | 08:18 |
Numer | 43 |
R | |
Czas | 10:04 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Rapperswil Sg Zürich Hb Bern Visp Ulrichen
Rapperswil Sg | 07:29 |
Wetzikon Zh | 07:45 |
Uster | 07:51 |
Zürich Hb | 08:05 |
Numer | 102778 |
Linia | S5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:32 |
Bern | 09:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Bern | 09:34 |
Thun | 09:54 |
Spiez | 10:05 |
Visp | 10:31 |
Linia | IC6 |
Przesiadka | |
Visp | 11:08 |
Brig Bahnhofplatz | 11:23 |
Betten Talstation | 11:39 |
Grengiols | 11:43 |
Fiesch | 11:56 |
Fürgangen-Bellwald Talstation | 12:03 |
Münster Vs | 12:25 |
Ulrichen | 12:31 |
Numer | 43 |
R | |
Czas | 5:02 |
Rapperswil Sg Zürich Hb Göschenen Andermatt Ulrichen
Rapperswil Sg | 07:14 |
Wetzikon Zh | 07:30 |
Uster | 07:36 |
Zürich Hb | 07:50 |
Numer | 102778 |
Linia | S15 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Ulrichen | 11:18 |
Numer | 43 |
R | |
Czas | 4:04 |
środa, 11 września 2024 07:00
Rapperswil Sg Zürich Hb Bern Visp Ulrichen
Rapperswil Sg | 07:29 |
Wetzikon Zh | 07:45 |
Uster | 07:51 |
Zürich Hb | 08:05 |
Numer | 102778 |
Linia | S5 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:32 |
Bern | 09:28 |
Linia | IC1 |
Przesiadka | |
Bern | 09:34 |
Thun | 09:54 |
Spiez | 10:05 |
Visp | 10:31 |
Linia | IC6 |
Przesiadka | |
Visp | 11:08 |
Brig Bahnhofplatz | 11:23 |
Betten Talstation | 11:39 |
Grengiols | 11:43 |
Fiesch | 11:56 |
Fürgangen-Bellwald Talstation | 12:03 |
Münster Vs | 12:25 |
Ulrichen | 12:31 |
Numer | 43 |
R | |
Czas | 5:02 |
Rapperswil Sg Zürich Hb Göschenen Andermatt Ulrichen
Rapperswil Sg | 07:09 |
Feldbach | 07:16 |
Stäfa | 07:23 |
Uetikon | 07:29 |
Meilen | 07:33 |
Zürich Stadelhofen | 07:45 |
Zürich Hb | 07:47 |
Numer | 102778 |
Linia | S7 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Ulrichen | 11:18 |
Numer | 43 |
R | |
Czas | 4:09 |
Rapperswil Sg Zürich Hb Spiez Visp Ulrichen
Rapperswil Sg | 07:14 |
Wetzikon Zh | 07:30 |
Uster | 07:36 |
Zürich Hb | 07:50 |
Numer | 102778 |
Linia | S15 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:02 |
Bern | 09:04 |
Thun | 09:24 |
Spiez | 09:33 |
Linia | IC81 |
Przesiadka | |
Spiez | 09:36 |
Visp | 10:02 |
Linia | IC6 |
Przesiadka | |
Visp | 10:08 |
Brig Bahnhofplatz | 10:23 |
Betten Talstation | 10:39 |
Grengiols | 10:43 |
Fiesch | 10:56 |
Fürgangen-Bellwald Talstation | 11:03 |
Münster Vs | 11:25 |
Ulrichen | 11:31 |
Numer | 43 |
R | |
Czas | 4:17 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Rapperswil Sg Zürich Hb Göschenen Andermatt Ulrichen
Rapperswil Sg | 07:14 |
Wetzikon Zh | 07:30 |
Uster | 07:36 |
Zürich Hb | 07:50 |
Numer | 102778 |
Linia | S15 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Ulrichen | 11:18 |
Numer | 43 |
R | |
Czas | 4:04 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Rapperswil Sg Zürich Hb Göschenen Andermatt Ulrichen
Rapperswil Sg | 07:14 |
Wetzikon Zh | 07:30 |
Uster | 07:36 |
Zürich Hb | 07:50 |
Numer | 102778 |
Linia | S15 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Ulrichen | 11:18 |
Numer | 43 |
R | |
Czas | 4:04 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Rapperswil Sg Zürich Hb Göschenen Andermatt Ulrichen
Rapperswil Sg | 07:14 |
Wetzikon Zh | 07:30 |
Uster | 07:36 |
Zürich Hb | 07:50 |
Numer | 102778 |
Linia | S15 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Ulrichen | 11:18 |
Numer | 43 |
R | |
Czas | 4:04 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Rapperswil Sg Zürich Hb Göschenen Andermatt Ulrichen
Rapperswil Sg | 07:14 |
Wetzikon Zh | 07:30 |
Uster | 07:36 |
Zürich Hb | 07:50 |
Numer | 102778 |
Linia | S15 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 10:37 |
Realp | 10:50 |
Oberwald | 11:12 |
Ulrichen | 11:18 |
Numer | 43 |
R | |
Czas | 4:04 |