Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Sammelplatz Dieni
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Sammelplatz St. Gallen Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Sammelplatz | 08:19 | 09:19 | 12:19 | 13:19 |
Gais | 08:27 | 09:27 | 12:27 | 13:27 |
Teufen Ar | 08:40 | 09:40 | 12:40 | 13:40 |
St. Gallen | 08:56 | 09:56 | 12:56 | 13:56 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S21 | S21 | S21 | S21 |
Przesiadka | ||||
St. Gallen | 09:05 | 10:05 | 13:05 | 14:05 |
Herisau | 09:13 | 10:13 | 13:13 | 14:13 |
Wattwil | 09:32 | 10:32 | 13:32 | 14:32 |
Uznach | 09:43 | 10:43 | 13:43 | 14:43 |
Rapperswil Sg | 09:56 | 10:56 | 13:56 | 14:56 |
Pfäffikon Sz | 10:02 | 11:02 | 14:02 | 15:02 |
Biberbrugg | 10:20 | 11:20 | 14:20 | 15:20 |
Rothenthurm | 10:29 | 11:29 | 14:29 | 15:29 |
Arth-Goldau | 10:45 | 11:45 | 14:45 | 15:45 |
Numer | VAE | VAE | VAE | VAE |
IR | IR | IR | IR | |
Przesiadka | ||||
Arth-Goldau | 10:54 | 11:54 | 14:54 | 15:54 |
Schwyz | 11:02 | 12:02 | 15:02 | 16:02 |
Brunnen | 11:06 | 12:06 | 15:06 | 16:06 |
Flüelen | 11:15 | 12:15 | 15:15 | 16:15 |
Altdorf Ur | 11:18 | 12:18 | 15:18 | 16:18 |
Erstfeld | 11:25 | 12:25 | 15:25 | 16:25 |
Göschenen | 11:50 | 12:50 | 15:50 | 16:50 |
Linia | IR46 | IR26 | IR46 | IR26 |
Przesiadka | ||||
Göschenen | 11:54 | 12:54 | 15:54 | 16:54 |
Andermatt | 12:06 | 13:06 | 16:06 | 17:06 |
Numer | 44 | 44 | 44 | 44 |
R | R | R | R | |
Przesiadka | ||||
Andermatt | 12:28 | 13:28 | 16:28 | 17:28 |
Oberalppass | 12:50 | 13:50 | 16:50 | 17:50 |
Dieni | 13:10 | 14:10 | 17:10 | 18:10 |
Numer | 45 | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | R | |
Czas | 4:51 | 4:51 | 4:51 | 4:51 |
Zweibrücken St. Gallen Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Zweibrücken | 07:27 |
Bühler | 07:34 |
Teufen Ar | 07:40 |
St. Gallen | 07:56 |
Numer | 102778 |
Linia | S21 |
Przesiadka | |
St. Gallen | 08:05 |
Herisau | 08:13 |
Wattwil | 08:32 |
Uznach | 08:43 |
Rapperswil Sg | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Numer | 44 |
R | |
Przesiadka | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 4:43 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Sammelplatz St. Gallen Chur Disentis/Mustér Dieni
Sammelplatz | 07:43 |
Gais | 07:51 |
Teufen Ar | 08:04 |
St. Gallen | 08:20 |
Numer | 102778 |
Linia | S21 |
Przesiadka | |
St. Gallen | 08:25 |
Heerbrugg | 08:53 |
Altstätten Sg | 08:59 |
Sargans | 09:27 |
Bad Ragaz | 09:33 |
Landquart | 09:38 |
Chur | 09:48 |
Linia | IR13 |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:33 |
Trun | 10:54 |
Disentis/Mustér | 11:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 4:53 |
Sammelplatz St. Gallen Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Sammelplatz | 07:13 | 08:19 |
Gais | 07:21 | 08:27 |
Teufen Ar | 07:34 | 08:40 |
St. Gallen | 07:50 | 08:56 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S21 | S21 |
Przesiadka | ||
St. Gallen | 08:05 | 09:05 |
Herisau | 08:13 | 09:13 |
Wattwil | 08:32 | 09:32 |
Uznach | 08:43 | 09:43 |
Rapperswil Sg | - | 09:56 |
Rapperswil SG | 08:56 | - |
Pfäffikon Sz | 09:02 | 10:02 |
Biberbrugg | 09:20 | 10:20 |
Rothenthurm | 09:29 | 10:29 |
Arth-Goldau | 09:45 | 10:45 |
Numer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Przesiadka | ||
Arth-Goldau | 09:54 | 10:54 |
Schwyz | 10:02 | 11:02 |
Brunnen | 10:06 | 11:06 |
Flüelen | 10:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 11:18 |
Erstfeld | 10:25 | 11:25 |
Göschenen | 10:50 | 11:50 |
Linia | IR26 | IR46 |
Przesiadka | ||
Göschenen | 10:54 | 11:54 |
Andermatt | 11:06 | 12:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 11:28 | 12:28 |
Oberalppass | 11:50 | 12:50 |
Dieni | 12:10 | 13:10 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Czas | 4:57 | 4:51 |
Sammelplatz St. Gallen Sargans Chur Disentis/Mustér Dieni
Sammelplatz | 07:03 | 08:49 |
Gais | - | 08:57 |
Teufen Ar | - | 09:10 |
St. Gallen | 07:33 | 09:26 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S20 | S21 |
Przesiadka | ||
St. Gallen | 07:39 | 09:39 |
Rorschach | 07:57 | 09:57 |
Buchs Sg | 08:47 | 10:47 |
Sargans | 09:01 | 11:01 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S4 | S4 |
Przesiadka | ||
Sargans | 09:03 | 11:03 |
Landquart | 09:12 | 11:12 |
Chur | 09:22 | 11:22 |
Numer | 271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Chur | 09:26 | 11:55 |
Domat/Ems | - | 12:02 |
Reichenau-Tamins | - | 12:06 |
Trin | - | 12:12 |
Castrisch | - | 12:28 |
Ilanz | - | 12:33 |
Trun | - | 12:54 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 13:11 |
Numer | GEX | 7 |
PE | RE | |
Przesiadka | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 13:14 |
Dieni | 11:36 | 13:36 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Czas | 4:33 | 4:47 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Sammelplatz St. Gallen Chur Disentis/Mustér Dieni
Sammelplatz | 07:43 |
Gais | 07:51 |
Teufen Ar | 08:04 |
St. Gallen | 08:20 |
Numer | 102778 |
Linia | S21 |
Przesiadka | |
St. Gallen | 08:25 |
Heerbrugg | 08:53 |
Altstätten Sg | 08:59 |
Sargans | 09:27 |
Bad Ragaz | 09:33 |
Landquart | 09:38 |
Chur | 09:48 |
Linia | IR13 |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:33 |
Trun | 10:54 |
Disentis/Mustér | 11:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 4:53 |
Sammelplatz St. Gallen Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Sammelplatz | 07:13 | 08:19 |
Gais | 07:21 | 08:27 |
Teufen Ar | 07:34 | 08:40 |
St. Gallen | 07:50 | 08:56 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S21 | S21 |
Przesiadka | ||
St. Gallen | 08:05 | 09:05 |
Herisau | 08:13 | 09:13 |
Wattwil | 08:32 | 09:32 |
Uznach | 08:43 | 09:43 |
Rapperswil Sg | - | 09:56 |
Rapperswil SG | 08:56 | - |
Pfäffikon Sz | 09:02 | 10:02 |
Biberbrugg | 09:20 | 10:20 |
Rothenthurm | 09:29 | 10:29 |
Arth-Goldau | 09:45 | 10:45 |
Numer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Przesiadka | ||
Arth-Goldau | 09:54 | 10:54 |
Schwyz | 10:02 | 11:02 |
Brunnen | 10:06 | 11:06 |
Flüelen | 10:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 11:18 |
Erstfeld | 10:25 | 11:25 |
Göschenen | 10:50 | 11:50 |
Linia | IR26 | IR46 |
Przesiadka | ||
Göschenen | 10:54 | 11:54 |
Andermatt | 11:06 | 12:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 11:28 | 12:28 |
Oberalppass | 11:50 | 12:50 |
Dieni | 12:10 | 13:10 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Czas | 4:57 | 4:51 |
Sammelplatz St. Gallen Sargans Chur Disentis/Mustér Dieni
Sammelplatz | 07:03 | 08:49 |
Gais | - | 08:57 |
Teufen Ar | - | 09:10 |
St. Gallen | 07:33 | 09:26 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S20 | S21 |
Przesiadka | ||
St. Gallen | 07:39 | 09:39 |
Rorschach | 07:57 | 09:57 |
Buchs Sg | 08:47 | 10:47 |
Sargans | 09:01 | 11:01 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S4 | S4 |
Przesiadka | ||
Sargans | 09:03 | 11:03 |
Landquart | 09:12 | 11:12 |
Chur | 09:22 | 11:22 |
Numer | 271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Chur | 09:26 | 11:55 |
Domat/Ems | - | 12:02 |
Reichenau-Tamins | - | 12:06 |
Trin | - | 12:12 |
Castrisch | - | 12:28 |
Ilanz | - | 12:33 |
Trun | - | 12:54 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 13:11 |
Numer | GEX | 7 |
PE | RE | |
Przesiadka | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 13:14 |
Dieni | 11:36 | 13:36 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Czas | 4:33 | 4:47 |
środa, 11 września 2024 07:00
Sammelplatz St. Gallen Chur Disentis/Mustér Dieni
Sammelplatz | 07:43 |
Gais | 07:51 |
Teufen Ar | 08:04 |
St. Gallen | 08:20 |
Numer | 102778 |
Linia | S21 |
Przesiadka | |
St. Gallen | 08:25 |
Heerbrugg | 08:53 |
Altstätten Sg | 08:59 |
Sargans | 09:27 |
Bad Ragaz | 09:33 |
Landquart | 09:38 |
Chur | 09:48 |
Linia | IR13 |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:33 |
Trun | 10:54 |
Disentis/Mustér | 11:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 4:53 |
Sammelplatz St. Gallen Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Sammelplatz | 07:13 | 08:19 |
Gais | 07:21 | 08:27 |
Teufen Ar | 07:34 | 08:40 |
St. Gallen | 07:50 | 08:56 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S21 | S21 |
Przesiadka | ||
St. Gallen | 08:05 | 09:05 |
Herisau | 08:13 | 09:13 |
Wattwil | 08:32 | 09:32 |
Uznach | 08:43 | 09:43 |
Rapperswil Sg | - | 09:56 |
Rapperswil SG | 08:56 | - |
Pfäffikon Sz | 09:02 | 10:02 |
Biberbrugg | 09:20 | 10:20 |
Rothenthurm | 09:29 | 10:29 |
Arth-Goldau | 09:45 | 10:45 |
Numer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Przesiadka | ||
Arth-Goldau | 09:54 | 10:54 |
Schwyz | 10:02 | 11:02 |
Brunnen | 10:06 | 11:06 |
Flüelen | 10:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 11:18 |
Erstfeld | 10:25 | 11:25 |
Göschenen | 10:50 | 11:50 |
Linia | IR26 | IR46 |
Przesiadka | ||
Göschenen | 10:54 | 11:54 |
Andermatt | 11:06 | 12:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 11:28 | 12:28 |
Oberalppass | 11:50 | 12:50 |
Dieni | 12:10 | 13:10 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Czas | 4:57 | 4:51 |
Sammelplatz St. Gallen Sargans Chur Disentis/Mustér Dieni
Sammelplatz | 07:03 | 08:49 |
Gais | - | 08:57 |
Teufen Ar | - | 09:10 |
St. Gallen | 07:33 | 09:26 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S20 | S21 |
Przesiadka | ||
St. Gallen | 07:39 | 09:39 |
Rorschach | 07:57 | 09:57 |
Buchs Sg | 08:47 | 10:47 |
Sargans | 09:01 | 11:01 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S4 | S4 |
Przesiadka | ||
Sargans | 09:03 | 11:03 |
Landquart | 09:12 | 11:12 |
Chur | 09:22 | 11:22 |
Numer | 271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Chur | 09:26 | 11:55 |
Domat/Ems | - | 12:02 |
Reichenau-Tamins | - | 12:06 |
Trin | - | 12:12 |
Castrisch | - | 12:28 |
Ilanz | - | 12:33 |
Trun | - | 12:54 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 13:11 |
Numer | GEX | 7 |
PE | RE | |
Przesiadka | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 13:14 |
Dieni | 11:36 | 13:36 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Czas | 4:33 | 4:47 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Sammelplatz St. Gallen Chur Disentis/Mustér Dieni
Sammelplatz | 07:43 |
Gais | 07:51 |
Teufen Ar | 08:04 |
St. Gallen | 08:20 |
Numer | 102778 |
Linia | S21 |
Przesiadka | |
St. Gallen | 08:25 |
Heerbrugg | 08:53 |
Altstätten Sg | 08:59 |
Sargans | 09:27 |
Bad Ragaz | 09:33 |
Landquart | 09:38 |
Chur | 09:48 |
Linia | IR13 |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:33 |
Trun | 10:54 |
Disentis/Mustér | 11:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 4:53 |
Sammelplatz St. Gallen Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Sammelplatz | 07:13 | 08:19 |
Gais | 07:21 | 08:27 |
Teufen Ar | 07:34 | 08:40 |
St. Gallen | 07:50 | 08:56 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S21 | S21 |
Przesiadka | ||
St. Gallen | 08:05 | 09:05 |
Herisau | 08:13 | 09:13 |
Wattwil | 08:32 | 09:32 |
Uznach | 08:43 | 09:43 |
Rapperswil Sg | - | 09:56 |
Rapperswil SG | 08:56 | - |
Pfäffikon Sz | 09:02 | 10:02 |
Biberbrugg | 09:20 | 10:20 |
Rothenthurm | 09:29 | 10:29 |
Arth-Goldau | 09:45 | 10:45 |
Numer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Przesiadka | ||
Arth-Goldau | 09:54 | 10:54 |
Schwyz | 10:02 | 11:02 |
Brunnen | 10:06 | 11:06 |
Flüelen | 10:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 11:18 |
Erstfeld | 10:25 | 11:25 |
Göschenen | 10:50 | 11:50 |
Linia | IR26 | IR46 |
Przesiadka | ||
Göschenen | 10:54 | 11:54 |
Andermatt | 11:06 | 12:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 11:28 | 12:28 |
Oberalppass | 11:50 | 12:50 |
Dieni | 12:10 | 13:10 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Czas | 4:57 | 4:51 |
Sammelplatz St. Gallen Sargans Chur Disentis/Mustér Dieni
Sammelplatz | 07:03 | 08:49 |
Gais | - | 08:57 |
Teufen Ar | - | 09:10 |
St. Gallen | 07:33 | 09:26 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S20 | S21 |
Przesiadka | ||
St. Gallen | 07:39 | 09:39 |
Rorschach | 07:57 | 09:57 |
Buchs Sg | 08:47 | 10:47 |
Sargans | 09:01 | 11:01 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S4 | S4 |
Przesiadka | ||
Sargans | 09:03 | 11:03 |
Landquart | 09:12 | 11:12 |
Chur | 09:22 | 11:22 |
Numer | 271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Chur | 09:26 | 11:55 |
Domat/Ems | - | 12:02 |
Reichenau-Tamins | - | 12:06 |
Trin | - | 12:12 |
Castrisch | - | 12:28 |
Ilanz | - | 12:33 |
Trun | - | 12:54 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 13:11 |
Numer | GEX | 7 |
PE | RE | |
Przesiadka | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 13:14 |
Dieni | 11:36 | 13:36 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Czas | 4:33 | 4:47 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Sammelplatz St. Gallen Chur Disentis/Mustér Dieni
Sammelplatz | 07:43 |
Gais | 07:51 |
Teufen Ar | 08:04 |
St. Gallen | 08:20 |
Numer | 102778 |
Linia | S21 |
Przesiadka | |
St. Gallen | 08:25 |
Heerbrugg | 08:53 |
Altstätten Sg | 08:59 |
Sargans | 09:27 |
Bad Ragaz | 09:33 |
Landquart | 09:38 |
Chur | 09:48 |
Linia | IR13 |
Przesiadka | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:33 |
Trun | 10:54 |
Disentis/Mustér | 11:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 4:53 |
Sammelplatz St. Gallen Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Sammelplatz | 07:13 | 08:19 |
Gais | 07:21 | 08:27 |
Teufen Ar | 07:34 | 08:40 |
St. Gallen | 07:50 | 08:56 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S21 | S21 |
Przesiadka | ||
St. Gallen | 08:05 | 09:05 |
Herisau | 08:13 | 09:13 |
Wattwil | 08:32 | 09:32 |
Uznach | 08:43 | 09:43 |
Rapperswil Sg | - | 09:56 |
Rapperswil SG | 08:56 | - |
Pfäffikon Sz | 09:02 | 10:02 |
Biberbrugg | 09:20 | 10:20 |
Rothenthurm | 09:29 | 10:29 |
Arth-Goldau | 09:45 | 10:45 |
Numer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Przesiadka | ||
Arth-Goldau | 09:54 | 10:54 |
Schwyz | 10:02 | 11:02 |
Brunnen | 10:06 | 11:06 |
Flüelen | 10:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 11:18 |
Erstfeld | 10:25 | 11:25 |
Göschenen | 10:50 | 11:50 |
Linia | IR26 | IR46 |
Przesiadka | ||
Göschenen | 10:54 | 11:54 |
Andermatt | 11:06 | 12:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 11:28 | 12:28 |
Oberalppass | 11:50 | 12:50 |
Dieni | 12:10 | 13:10 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Czas | 4:57 | 4:51 |
Sammelplatz St. Gallen Sargans Chur Disentis/Mustér Dieni
Sammelplatz | 07:03 | 08:49 |
Gais | - | 08:57 |
Teufen Ar | - | 09:10 |
St. Gallen | 07:33 | 09:26 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S20 | S21 |
Przesiadka | ||
St. Gallen | 07:39 | 09:39 |
Rorschach | 07:57 | 09:57 |
Buchs Sg | 08:47 | 10:47 |
Sargans | 09:01 | 11:01 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S4 | S4 |
Przesiadka | ||
Sargans | 09:03 | 11:03 |
Landquart | 09:12 | 11:12 |
Chur | 09:22 | 11:22 |
Numer | 271 | |
Linia | IC3 | |
ICE | ||
Przesiadka | ||
Chur | 09:26 | 11:55 |
Domat/Ems | - | 12:02 |
Reichenau-Tamins | - | 12:06 |
Trin | - | 12:12 |
Castrisch | - | 12:28 |
Ilanz | - | 12:33 |
Trun | - | 12:54 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 13:11 |
Numer | GEX | 7 |
PE | RE | |
Przesiadka | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 13:14 |
Dieni | 11:36 | 13:36 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Czas | 4:33 | 4:47 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Sammelplatz St. Gallen Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Sammelplatz | 07:13 | 08:19 |
Gais | 07:21 | 08:27 |
Teufen Ar | 07:34 | 08:40 |
St. Gallen | 07:50 | 08:56 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S21 | S21 |
Przesiadka | ||
St. Gallen | 08:05 | 09:05 |
Herisau | 08:13 | 09:13 |
Wattwil | 08:32 | 09:32 |
Uznach | 08:43 | 09:43 |
Rapperswil Sg | 08:56 | 09:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 | 10:02 |
Biberbrugg | 09:20 | 10:20 |
Rothenthurm | 09:29 | 10:29 |
Arth-Goldau | 09:45 | 10:45 |
Numer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Przesiadka | ||
Arth-Goldau | 09:54 | 10:54 |
Schwyz | 10:02 | 11:02 |
Brunnen | 10:06 | 11:06 |
Flüelen | 10:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 11:18 |
Erstfeld | 10:25 | 11:25 |
Göschenen | 10:50 | 11:50 |
Linia | IR26 | IR46 |
Przesiadka | ||
Göschenen | 10:54 | 11:54 |
Andermatt | 11:06 | 12:06 |
Numer | 44 | 44 |
R | R | |
Przesiadka | ||
Andermatt | 11:28 | 12:28 |
Oberalppass | 11:50 | 12:50 |
Dieni | 12:10 | 13:10 |
Numer | 45 | 45 |
R | R | |
Czas | 4:57 | 4:51 |
Sammelplatz St. Gallen Sargans Chur Disentis/Mustér Dieni
Sammelplatz | 08:49 |
Gais | 08:57 |
Teufen Ar | 09:10 |
St. Gallen | 09:26 |
Numer | 102778 |
Linia | S21 |
Przesiadka | |
St. Gallen | 09:39 |
Rorschach | 09:57 |
Buchs Sg | 10:47 |
Sargans | 11:01 |
Numer | 102778 |
Linia | S4 |
Przesiadka | |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:12 |
Chur | 11:22 |
Numer | 271 |
ICE | |
Przesiadka | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
Numer | 7 |
RE | |
Przesiadka | |
Disentis/Mustér | 14:14 |
Dieni | 14:36 |
Numer | 45 |
R | |
Czas | 5:47 |