Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Spinas Ebikon
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Spinas Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:22 | 11:22 |
Filisur | 09:01 | 12:01 |
Thusis | 09:33 | 12:33 |
Reichenau-Tamins | 09:53 | 12:53 |
Chur | 10:04 | 13:04 |
Linia | IR38 | IR38 |
Przesiadka | ||
Chur | 10:16 | 13:16 |
Landquart | 10:25 | 13:25 |
Walenstadt | 10:44 | 13:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 14:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 14:10 |
Pfäffikon Sz | 11:19 | 14:19 |
Wädenswil | 11:29 | 14:29 |
Thalwil | 11:38 | 14:38 |
Linia | IR35 | IR35 |
Przesiadka | ||
Thalwil | 11:45 | 14:45 |
Zug | 12:03 | 15:03 |
Rotkreuz | 12:10 | 15:10 |
Linia | IR75 | IR75 |
Przesiadka | ||
Rotkreuz | 12:16 | 15:16 |
Ebikon | 12:25 | 15:25 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 |
Czas | 4:03 | 4:03 |
Spinas Chur Olten Lenzburg Rotkreuz Ebikon
Spinas | 13:22 |
Filisur | 14:01 |
Thusis | 14:33 |
Reichenau-Tamins | 14:53 |
Chur | 15:04 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Chur | 15:16 |
Landquart | 15:25 |
Walenstadt | 15:44 |
Ziegelbrücke | 16:00 |
Siebnen-Wangen | 16:10 |
Pfäffikon Sz | 16:19 |
Wädenswil | 16:29 |
Thalwil | 16:39 |
Zürich Hb | 16:53 |
Zürich Altstetten | 16:59 |
Olten | 17:28 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Olten | 18:05 |
Rupperswil | 18:23 |
Lenzburg | 18:27 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Przesiadka | |
Lenzburg | 19:01 |
Wohlen Ag | 19:11 |
Rotkreuz | 19:36 |
Numer | 102778 |
Linia | S26 |
Przesiadka | |
Rotkreuz | 19:49 |
Ebikon | 19:59 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 6:37 |
Spinas Chur Olten Zofingen Sursee Ebikon
Spinas | 15:22 |
Filisur | 16:01 |
Thusis | 16:33 |
Reichenau-Tamins | 16:53 |
Chur | 17:04 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Chur | 17:16 |
Landquart | 17:25 |
Walenstadt | 17:44 |
Ziegelbrücke | 18:00 |
Siebnen-Wangen | 18:10 |
Pfäffikon Sz | 18:19 |
Wädenswil | 18:29 |
Thalwil | 18:39 |
Zürich Hb | 18:53 |
Zürich Altstetten | 18:59 |
Olten | 19:28 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Olten | 20:12 |
Aarburg-Oftringen | 20:16 |
Zofingen | 20:21 |
Numer | 102778 |
Linia | S29 |
Przesiadka | |
Zofingen | 20:29 |
Sursee | 20:41 |
Linia | IR15 |
Przesiadka | |
Sursee | 20:48 |
Luzern | 21:21 |
Ebikon | 21:29 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 6:07 |
Spinas Samedan Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:38 |
Samedan | 08:46 |
Numer | 38 |
RE | |
Przesiadka | |
Samedan | 09:01 |
Tiefencastel | 10:07 |
Chur | 10:56 |
Numer | GEX |
PE | |
Przesiadka | |
Chur | 11:16 |
Landquart | 11:25 |
Walenstadt | 11:44 |
Ziegelbrücke | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 12:19 |
Wädenswil | 12:29 |
Thalwil | 12:38 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Thalwil | 12:45 |
Zug | 13:03 |
Rotkreuz | 13:10 |
Linia | IR75 |
Przesiadka | |
Rotkreuz | 13:16 |
Ebikon | 13:25 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 4:47 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Spinas Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:22 | 11:22 |
Filisur | 09:01 | 12:01 |
Thusis | 09:33 | 12:33 |
Reichenau-Tamins | 09:53 | 12:53 |
Chur | 10:04 | 13:04 |
Linia | IR38 | IR38 |
Przesiadka | ||
Chur | 10:16 | 13:16 |
Landquart | 10:25 | 13:25 |
Walenstadt | 10:44 | 13:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 14:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 14:10 |
Pfäffikon Sz | 11:19 | 14:19 |
Wädenswil | 11:29 | 14:29 |
Thalwil | 11:38 | 14:38 |
Linia | IR35 | IR35 |
Przesiadka | ||
Thalwil | 11:45 | 14:45 |
Zug | 12:03 | 15:03 |
Rotkreuz | 12:10 | 15:10 |
Linia | IR75 | IR75 |
Przesiadka | ||
Rotkreuz | 12:16 | 15:16 |
Ebikon | 12:25 | 15:25 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 |
Czas | 4:03 | 4:03 |
Spinas Chur Olten Lenzburg Rotkreuz Ebikon
Spinas | 13:22 |
Filisur | 14:01 |
Thusis | 14:33 |
Reichenau-Tamins | 14:53 |
Chur | 15:04 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Chur | 15:16 |
Landquart | 15:25 |
Walenstadt | 15:44 |
Ziegelbrücke | 16:00 |
Siebnen-Wangen | 16:10 |
Pfäffikon Sz | 16:19 |
Wädenswil | 16:29 |
Thalwil | 16:39 |
Zürich Hb | 16:53 |
Zürich Altstetten | 16:59 |
Olten | 17:28 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Olten | 18:05 |
Rupperswil | 18:23 |
Lenzburg | 18:27 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Przesiadka | |
Lenzburg | 19:01 |
Wohlen Ag | 19:11 |
Rotkreuz | 19:36 |
Numer | 102778 |
Linia | S26 |
Przesiadka | |
Rotkreuz | 19:49 |
Ebikon | 19:59 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 6:37 |
Spinas Chur Olten Zofingen Sursee Ebikon
Spinas | 15:22 |
Filisur | 16:01 |
Thusis | 16:33 |
Reichenau-Tamins | 16:53 |
Chur | 17:04 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Chur | 17:16 |
Landquart | 17:25 |
Walenstadt | 17:44 |
Ziegelbrücke | 18:00 |
Siebnen-Wangen | 18:10 |
Pfäffikon Sz | 18:19 |
Wädenswil | 18:29 |
Thalwil | 18:39 |
Zürich Hb | 18:53 |
Zürich Altstetten | 18:59 |
Olten | 19:28 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Olten | 20:12 |
Aarburg-Oftringen | 20:16 |
Zofingen | 20:21 |
Numer | 102778 |
Linia | S29 |
Przesiadka | |
Zofingen | 20:29 |
Sursee | 20:41 |
Linia | IR15 |
Przesiadka | |
Sursee | 20:48 |
Luzern | 21:21 |
Ebikon | 21:29 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 6:07 |
Spinas Samedan Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:38 |
Samedan | 08:46 |
Numer | 38 |
RE | |
Przesiadka | |
Samedan | 09:01 |
Tiefencastel | 10:07 |
Chur | 10:56 |
Numer | GEX |
PE | |
Przesiadka | |
Chur | 11:16 |
Landquart | 11:25 |
Walenstadt | 11:44 |
Ziegelbrücke | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 12:19 |
Wädenswil | 12:29 |
Thalwil | 12:38 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Thalwil | 12:45 |
Zug | 13:03 |
Rotkreuz | 13:10 |
Linia | IR75 |
Przesiadka | |
Rotkreuz | 13:16 |
Ebikon | 13:25 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 4:47 |
środa, 11 września 2024 07:00
Spinas Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:22 | 11:22 |
Filisur | 09:01 | 12:01 |
Thusis | 09:33 | 12:33 |
Reichenau-Tamins | 09:53 | 12:53 |
Chur | 10:04 | 13:04 |
Linia | IR38 | IR38 |
Przesiadka | ||
Chur | 10:16 | 13:16 |
Landquart | 10:25 | 13:25 |
Walenstadt | 10:44 | 13:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 14:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 14:10 |
Pfäffikon Sz | 11:19 | 14:19 |
Wädenswil | 11:29 | 14:29 |
Thalwil | 11:38 | 14:38 |
Linia | IR35 | IR35 |
Przesiadka | ||
Thalwil | 11:45 | 14:45 |
Zug | 12:03 | 15:03 |
Rotkreuz | 12:10 | 15:10 |
Linia | IR75 | IR75 |
Przesiadka | ||
Rotkreuz | 12:16 | 15:16 |
Ebikon | 12:25 | 15:25 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 |
Czas | 4:03 | 4:03 |
Spinas Chur Olten Lenzburg Rotkreuz Ebikon
Spinas | 13:22 |
Filisur | 14:01 |
Thusis | 14:33 |
Reichenau-Tamins | 14:53 |
Chur | 15:04 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Chur | 15:16 |
Landquart | 15:25 |
Walenstadt | 15:44 |
Ziegelbrücke | 16:00 |
Siebnen-Wangen | 16:10 |
Pfäffikon Sz | 16:19 |
Wädenswil | 16:29 |
Thalwil | 16:39 |
Zürich Hb | 16:53 |
Zürich Altstetten | 16:59 |
Olten | 17:28 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Olten | 18:05 |
Rupperswil | 18:23 |
Lenzburg | 18:27 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Przesiadka | |
Lenzburg | 19:01 |
Wohlen Ag | 19:11 |
Rotkreuz | 19:36 |
Numer | 102778 |
Linia | S26 |
Przesiadka | |
Rotkreuz | 19:49 |
Ebikon | 19:59 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 6:37 |
Spinas Chur Olten Zofingen Sursee Ebikon
Spinas | 15:22 |
Filisur | 16:01 |
Thusis | 16:33 |
Reichenau-Tamins | 16:53 |
Chur | 17:04 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Chur | 17:16 |
Landquart | 17:25 |
Walenstadt | 17:44 |
Ziegelbrücke | 18:00 |
Siebnen-Wangen | 18:10 |
Pfäffikon Sz | 18:19 |
Wädenswil | 18:29 |
Thalwil | 18:39 |
Zürich Hb | 18:53 |
Zürich Altstetten | 18:59 |
Olten | 19:28 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Olten | 20:12 |
Aarburg-Oftringen | 20:16 |
Zofingen | 20:21 |
Numer | 102778 |
Linia | S29 |
Przesiadka | |
Zofingen | 20:29 |
Sursee | 20:41 |
Linia | IR15 |
Przesiadka | |
Sursee | 20:48 |
Luzern | 21:21 |
Ebikon | 21:29 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 6:07 |
Spinas Samedan Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:38 |
Samedan | 08:46 |
Numer | 38 |
RE | |
Przesiadka | |
Samedan | 09:01 |
Tiefencastel | 10:07 |
Chur | 10:56 |
Numer | GEX |
PE | |
Przesiadka | |
Chur | 11:16 |
Landquart | 11:25 |
Walenstadt | 11:44 |
Ziegelbrücke | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 12:19 |
Wädenswil | 12:29 |
Thalwil | 12:38 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Thalwil | 12:45 |
Zug | 13:03 |
Rotkreuz | 13:10 |
Linia | IR75 |
Przesiadka | |
Rotkreuz | 13:16 |
Ebikon | 13:25 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 4:47 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Spinas Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:22 | 11:22 |
Filisur | 09:01 | 12:01 |
Thusis | 09:33 | 12:33 |
Reichenau-Tamins | 09:53 | 12:53 |
Chur | 10:04 | 13:04 |
Linia | IR38 | IR38 |
Przesiadka | ||
Chur | 10:16 | 13:16 |
Landquart | 10:25 | 13:25 |
Walenstadt | 10:44 | 13:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 14:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 14:10 |
Pfäffikon Sz | 11:19 | 14:19 |
Wädenswil | 11:29 | 14:29 |
Thalwil | 11:38 | 14:38 |
Linia | IR35 | IR35 |
Przesiadka | ||
Thalwil | 11:45 | 14:45 |
Zug | 12:03 | 15:03 |
Rotkreuz | 12:10 | 15:10 |
Linia | IR75 | IR75 |
Przesiadka | ||
Rotkreuz | 12:16 | 15:16 |
Ebikon | 12:25 | 15:25 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 |
Czas | 4:03 | 4:03 |
Spinas Chur Olten Lenzburg Rotkreuz Ebikon
Spinas | 13:22 |
Filisur | 14:01 |
Thusis | 14:33 |
Reichenau-Tamins | 14:53 |
Chur | 15:04 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Chur | 15:16 |
Landquart | 15:25 |
Walenstadt | 15:44 |
Ziegelbrücke | 16:00 |
Siebnen-Wangen | 16:10 |
Pfäffikon Sz | 16:19 |
Wädenswil | 16:29 |
Thalwil | 16:39 |
Zürich Hb | 16:53 |
Zürich Altstetten | 16:59 |
Olten | 17:28 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Olten | 18:05 |
Rupperswil | 18:23 |
Lenzburg | 18:27 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Przesiadka | |
Lenzburg | 19:01 |
Wohlen Ag | 19:11 |
Rotkreuz | 19:36 |
Numer | 102778 |
Linia | S26 |
Przesiadka | |
Rotkreuz | 19:49 |
Ebikon | 19:59 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 6:37 |
Spinas Chur Olten Zofingen Sursee Ebikon
Spinas | 15:22 |
Filisur | 16:01 |
Thusis | 16:33 |
Reichenau-Tamins | 16:53 |
Chur | 17:04 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Chur | 17:16 |
Landquart | 17:25 |
Walenstadt | 17:44 |
Ziegelbrücke | 18:00 |
Siebnen-Wangen | 18:10 |
Pfäffikon Sz | 18:19 |
Wädenswil | 18:29 |
Thalwil | 18:39 |
Zürich Hb | 18:53 |
Zürich Altstetten | 18:59 |
Olten | 19:28 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Olten | 20:12 |
Aarburg-Oftringen | 20:16 |
Zofingen | 20:21 |
Numer | 102778 |
Linia | S29 |
Przesiadka | |
Zofingen | 20:29 |
Sursee | 20:41 |
Linia | IR15 |
Przesiadka | |
Sursee | 20:48 |
Luzern | 21:21 |
Ebikon | 21:29 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 6:07 |
Spinas Samedan Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:38 |
Samedan | 08:46 |
Numer | 38 |
RE | |
Przesiadka | |
Samedan | 09:01 |
Tiefencastel | 10:07 |
Chur | 10:56 |
Numer | GEX |
PE | |
Przesiadka | |
Chur | 11:16 |
Landquart | 11:25 |
Walenstadt | 11:44 |
Ziegelbrücke | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 12:19 |
Wädenswil | 12:29 |
Thalwil | 12:38 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Thalwil | 12:45 |
Zug | 13:03 |
Rotkreuz | 13:10 |
Linia | IR75 |
Przesiadka | |
Rotkreuz | 13:16 |
Ebikon | 13:25 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 4:47 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Spinas Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:22 | 11:22 | 17:22 |
Filisur | 09:01 | 12:01 | 18:01 |
Thusis | 09:33 | 12:33 | 18:33 |
Reichenau-Tamins | 09:53 | 12:53 | 18:53 |
Chur | 10:04 | 13:04 | 19:04 |
Linia | IR38 | IR38 | IR38 |
Przesiadka | |||
Chur | 10:16 | 13:16 | 19:16 |
Landquart | 10:25 | 13:25 | 19:25 |
Walenstadt | 10:44 | 13:44 | 19:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 14:00 | 20:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 14:10 | 20:10 |
Pfäffikon Sz | 11:19 | 14:19 | 20:19 |
Wädenswil | 11:29 | 14:29 | 20:29 |
Thalwil | 11:38 | 14:38 | 20:38 |
Linia | IR35 | IR35 | IR35 |
Przesiadka | |||
Thalwil | 11:45 | 14:45 | 20:45 |
Zug | 12:03 | 15:03 | 21:03 |
Rotkreuz | 12:10 | 15:10 | 21:10 |
Linia | IR75 | IR75 | IR75 |
Przesiadka | |||
Rotkreuz | 12:16 | 15:16 | 21:16 |
Ebikon | 12:25 | 15:25 | 21:25 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 | S1 |
Czas | 4:03 | 4:03 | 4:03 |
Spinas Chur Olten Lenzburg Rotkreuz Ebikon
Spinas | 13:22 |
Filisur | 14:01 |
Thusis | 14:33 |
Reichenau-Tamins | 14:53 |
Chur | 15:04 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Chur | 15:16 |
Landquart | 15:25 |
Walenstadt | 15:44 |
Ziegelbrücke | 16:00 |
Siebnen-Wangen | 16:10 |
Pfäffikon Sz | 16:19 |
Wädenswil | 16:29 |
Thalwil | 16:39 |
Zürich Hb | 16:53 |
Zürich Altstetten | 16:59 |
Olten | 17:28 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Olten | 18:05 |
Rupperswil | 18:23 |
Lenzburg | 18:27 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Przesiadka | |
Lenzburg | 19:01 |
Wohlen Ag | 19:11 |
Rotkreuz | 19:36 |
Numer | 102778 |
Linia | S26 |
Przesiadka | |
Rotkreuz | 19:49 |
Ebikon | 19:59 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 6:37 |
Spinas Samedan Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:38 |
Samedan | 08:46 |
Numer | 38 |
RE | |
Przesiadka | |
Samedan | 09:01 |
Tiefencastel | 10:07 |
Chur | 10:56 |
Numer | GEX |
PE | |
Przesiadka | |
Chur | 11:16 |
Landquart | 11:25 |
Walenstadt | 11:44 |
Ziegelbrücke | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 12:19 |
Wädenswil | 12:29 |
Thalwil | 12:38 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Thalwil | 12:45 |
Zug | 13:03 |
Rotkreuz | 13:10 |
Linia | IR75 |
Przesiadka | |
Rotkreuz | 13:16 |
Ebikon | 13:25 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 4:47 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Spinas Chur Pfäffikon Sz Luzern Ebikon
Spinas | 13:22 |
Filisur | 14:01 |
Thusis | 14:33 |
Reichenau-Tamins | 14:53 |
Chur | 15:04 |
Linia | IR38 |
Przesiadka | |
Chur | 15:16 |
Landquart | 15:25 |
Walenstadt | 15:44 |
Ziegelbrücke | 16:00 |
Siebnen-Wangen | 16:10 |
Pfäffikon Sz | 16:17 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Pfäffikon Sz | 17:02 |
Biberbrugg | 17:20 |
Rothenthurm | 17:29 |
Arth-Goldau | 17:49 |
Küssnacht am Rigi | 18:01 |
Luzern Verkehrshaus | 18:13 |
Luzern | 18:21 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Luzern | 18:51 |
Ebikon | 18:58 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 5:36 |
Spinas Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:22 | 11:22 | 17:22 |
Filisur | 09:01 | 12:01 | 18:01 |
Thusis | 09:33 | 12:33 | 18:33 |
Reichenau-Tamins | 09:53 | 12:53 | 18:53 |
Domat/Ems | 09:58 | - | - |
Chur | 10:04 | 13:04 | 19:04 |
Linia | IR38 | IR38 | IR38 |
Przesiadka | |||
Chur | 10:16 | 13:16 | 19:16 |
Landquart | 10:25 | 13:25 | 19:25 |
Walenstadt | 10:44 | 13:44 | 19:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 14:00 | 20:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 14:10 | 20:10 |
Pfäffikon Sz | 11:19 | 14:19 | 20:19 |
Wädenswil | 11:29 | 14:29 | 20:29 |
Thalwil | 11:38 | 14:38 | 20:38 |
Linia | IR35 | IR35 | IR35 |
Przesiadka | |||
Thalwil | 11:45 | 14:45 | 20:45 |
Zug | 12:03 | 15:03 | 21:03 |
Rotkreuz | 12:10 | 15:10 | 21:10 |
Linia | IR75 | IR75 | IR75 |
Przesiadka | |||
Rotkreuz | 12:16 | 15:16 | 21:19 |
Ebikon | 12:25 | 15:25 | 21:29 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 | S1 |
Czas | 4:03 | 4:03 | 4:07 |
Spinas Samedan Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:38 |
Samedan | 08:46 |
Numer | 38 |
RE | |
Przesiadka | |
Samedan | 09:01 |
Tiefencastel | 10:07 |
Chur | 10:56 |
Numer | GEX |
PE | |
Przesiadka | |
Chur | 11:16 |
Landquart | 11:25 |
Walenstadt | 11:44 |
Ziegelbrücke | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 12:19 |
Wädenswil | 12:29 |
Thalwil | 12:38 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Thalwil | 12:45 |
Zug | 13:03 |
Rotkreuz | 13:10 |
Linia | IR75 |
Przesiadka | |
Rotkreuz | 13:16 |
Ebikon | 13:25 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 4:47 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Spinas Chur Pfäffikon Sz Luzern Ebikon
Spinas | 13:22 | 15:22 |
Filisur | 14:01 | 16:01 |
Thusis | 14:33 | 16:33 |
Reichenau-Tamins | 14:53 | 16:53 |
Chur | 15:04 | 17:04 |
Linia | IR38 | IR38 |
Przesiadka | ||
Chur | 15:16 | 17:16 |
Landquart | 15:25 | 17:25 |
Walenstadt | 15:44 | 17:44 |
Ziegelbrücke | 16:00 | 18:00 |
Siebnen-Wangen | 16:10 | 18:10 |
Pfäffikon Sz | 16:17 | 18:17 |
Linia | IR35 | IR35 |
Przesiadka | ||
Pfäffikon Sz | 17:02 | 19:02 |
Biberbrugg | 17:20 | 19:20 |
Rothenthurm | 17:29 | 19:29 |
Arth-Goldau | 17:49 | 19:49 |
Küssnacht am Rigi | 18:01 | 20:01 |
Luzern Verkehrshaus | 18:13 | 20:13 |
Luzern | 18:21 | 20:21 |
Numer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Przesiadka | ||
Luzern | 18:51 | 20:51 |
Ebikon | 18:58 | 20:58 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 |
Czas | 5:36 | 5:36 |
Spinas Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:22 | 11:22 |
Filisur | 09:01 | 12:01 |
Thusis | 09:33 | 12:33 |
Reichenau-Tamins | 09:53 | 12:53 |
Domat/Ems | 09:58 | - |
Chur | 10:04 | 13:04 |
Linia | IR38 | IR38 |
Przesiadka | ||
Chur | 10:16 | 13:16 |
Landquart | 10:25 | 13:25 |
Walenstadt | 10:44 | 13:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 14:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 14:10 |
Pfäffikon Sz | 11:19 | 14:19 |
Wädenswil | 11:29 | 14:29 |
Thalwil | 11:38 | 14:38 |
Linia | IR35 | IR35 |
Przesiadka | ||
Thalwil | 11:45 | 14:45 |
Zug | 12:03 | 15:03 |
Rotkreuz | 12:10 | 15:10 |
Linia | IR75 | IR75 |
Przesiadka | ||
Rotkreuz | 12:19 | 15:19 |
Ebikon | 12:29 | 15:29 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S1 | S1 |
Czas | 4:07 | 4:07 |
Spinas Samedan Chur Thalwil Rotkreuz Ebikon
Spinas | 08:38 |
Samedan | 08:46 |
Numer | 38 |
RE | |
Przesiadka | |
Samedan | 09:01 |
Tiefencastel | 10:07 |
Chur | 10:56 |
Numer | GEX |
PE | |
Przesiadka | |
Chur | 11:16 |
Landquart | 11:25 |
Walenstadt | 11:44 |
Ziegelbrücke | 12:00 |
Siebnen-Wangen | 12:10 |
Pfäffikon Sz | 12:19 |
Wädenswil | 12:29 |
Thalwil | 12:38 |
Linia | IR35 |
Przesiadka | |
Thalwil | 12:45 |
Zug | 13:03 |
Rotkreuz | 13:10 |
Linia | IR75 |
Przesiadka | |
Rotkreuz | 13:19 |
Ebikon | 13:29 |
Numer | 102778 |
Linia | S1 |
Czas | 4:51 |