Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Tenero Altendorf
Poniedziałek, 29 lipca 2024 07:00
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Altendorf
Tenero | 07:38 | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Giubiasco | 07:51 | 08:51 | 09:51 | 10:51 |
Bellinzona | 07:59 | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Biasca | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:14 |
Faido | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Göschenen | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Erstfeld | 09:34 | 10:34 | 11:34 | 12:34 |
Flüelen | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Brunnen | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Schwyz | 09:59 | 10:59 | 11:59 | 12:59 |
Arth-Goldau | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Linia | IR26 | IR46 | IR26 | IR46 |
Przesiadka | ||||
Arth-Goldau | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Pfäffikon Sz | 10:54 | 11:54 | 12:54 | 13:54 |
Numer | VAE | VAE | VAE | VAE |
IR | IR | IR | IR | |
Przesiadka | ||||
Pfäffikon Sz | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 |
Altendorf | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 14:24 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S2 | S2 | S2 | S2 |
Czas | 3:46 | 3:46 | 3:46 | 3:46 |
Tenero Lugano Zug Thalwil Altendorf
Tenero | 07:00 |
Cadenazzo | 07:09 |
Lugano | 07:24 |
Numer | 80 |
RE | |
Przesiadka | |
Lugano | 07:30 |
Bellinzona | 07:47 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Zug | 10:00 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zug | 10:04 |
Thalwil | 10:21 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Thalwil | 10:31 |
Wädenswil | 10:42 |
Altendorf | 10:54 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:54 |
Wtorek, 30 lipca 2024 07:00
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Altendorf
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:59 |
Biasca | 08:14 |
Faido | 08:39 |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 10:16 |
Pfäffikon Sz | 10:54 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Pfäffikon Sz | 11:21 |
Altendorf | 11:24 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:46 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Altendorf
Tenero | 07:51 | 08:21 |
Bellinzona | 08:11 | 08:41 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S20 | S20 |
Przesiadka | ||
Bellinzona | 08:17 | 08:47 |
Arth-Goldau | 10:15 | 10:45 |
Zug | 10:31 | 11:01 |
Zürich Hb | 10:55 | 11:27 |
Numer | 312 | |
Linia | IC2 | |
EC | ||
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 11:17 | 11:47 |
Zürich Enge | 11:24 | 11:54 |
Thalwil | 11:31 | 12:01 |
Wädenswil | 11:42 | 12:12 |
Altendorf | 11:54 | 12:24 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S2 | S2 |
Czas | 4:03 | 4:03 |
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Lachen Sz Altendorf
Tenero | 08:38 |
Giubiasco | 08:51 |
Bellinzona | 08:59 |
Biasca | 09:14 |
Faido | 09:39 |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:07 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 11:16 |
Pfäffikon Sz | 11:54 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Pfäffikon Sz | 12:07 |
Lachen Sz | 12:12 |
Numer | 102778 |
Linia | S25 |
Przesiadka | |
Lachen Sz | 12:31 |
Altendorf | 12:33 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:55 |
Tenero Bellinzona Zug Thalwil Altendorf
Tenero | 07:21 |
Bellinzona | 07:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 07:47 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Zug | 10:00 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zug | 10:04 |
Thalwil | 10:21 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Thalwil | 10:31 |
Wädenswil | 10:42 |
Altendorf | 10:54 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:33 |
środa, 31 lipca 2024 07:00
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Altendorf
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:59 |
Biasca | 08:14 |
Faido | 08:39 |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 10:16 |
Pfäffikon Sz | 10:54 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Pfäffikon Sz | 11:21 |
Altendorf | 11:24 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:46 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Altendorf
Tenero | 07:51 | 08:21 |
Bellinzona | 08:11 | 08:41 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S20 | S20 |
Przesiadka | ||
Bellinzona | 08:17 | 08:47 |
Arth-Goldau | 10:15 | 10:45 |
Zug | 10:31 | 11:01 |
Zürich Hb | 10:55 | 11:27 |
Numer | 312 | |
Linia | IC2 | |
EC | ||
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 11:17 | 11:47 |
Zürich Enge | 11:24 | 11:54 |
Thalwil | 11:31 | 12:01 |
Wädenswil | 11:42 | 12:12 |
Altendorf | 11:54 | 12:24 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S2 | S2 |
Czas | 4:03 | 4:03 |
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Lachen Sz Altendorf
Tenero | 08:38 |
Giubiasco | 08:51 |
Bellinzona | 08:59 |
Biasca | 09:14 |
Faido | 09:39 |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:07 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 11:16 |
Pfäffikon Sz | 11:54 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Pfäffikon Sz | 12:07 |
Lachen Sz | 12:12 |
Numer | 102778 |
Linia | S25 |
Przesiadka | |
Lachen Sz | 12:31 |
Altendorf | 12:33 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:55 |
Tenero Bellinzona Zug Thalwil Altendorf
Tenero | 07:21 |
Bellinzona | 07:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 07:47 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Zug | 10:00 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zug | 10:04 |
Thalwil | 10:21 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Thalwil | 10:31 |
Wädenswil | 10:42 |
Altendorf | 10:54 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:33 |
Czwartek, 1 sierpnia 2024 07:00
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Altendorf
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:59 |
Biasca | 08:14 |
Faido | 08:39 |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 10:16 |
Pfäffikon Sz | 10:54 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Pfäffikon Sz | 11:21 |
Altendorf | 11:24 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:46 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Altendorf
Tenero | 07:51 | 08:21 |
Bellinzona | 08:11 | 08:41 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S20 | S20 |
Przesiadka | ||
Bellinzona | 08:17 | 08:47 |
Arth-Goldau | 10:15 | 10:45 |
Zug | 10:31 | 11:01 |
Zürich Hb | 10:55 | 11:27 |
Numer | 312 | |
Linia | IC2 | |
EC | ||
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 11:17 | 11:47 |
Zürich Enge | 11:24 | 11:54 |
Thalwil | 11:31 | 12:01 |
Wädenswil | 11:42 | 12:12 |
Altendorf | 11:54 | 12:24 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S2 | S2 |
Czas | 4:03 | 4:03 |
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Lachen Sz Altendorf
Tenero | 08:38 |
Giubiasco | 08:51 |
Bellinzona | 08:59 |
Biasca | 09:14 |
Faido | 09:39 |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:07 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 11:16 |
Pfäffikon Sz | 11:54 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Pfäffikon Sz | 12:07 |
Lachen Sz | 12:12 |
Numer | 102778 |
Linia | S25 |
Przesiadka | |
Lachen Sz | 12:31 |
Altendorf | 12:33 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:55 |
Tenero Bellinzona Zug Thalwil Altendorf
Tenero | 07:21 |
Bellinzona | 07:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 07:47 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Zug | 10:00 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zug | 10:04 |
Thalwil | 10:21 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Thalwil | 10:31 |
Wädenswil | 10:42 |
Altendorf | 10:54 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:33 |
Piątek, 2 sierpnia 2024 07:00
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Altendorf
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:59 |
Biasca | 08:14 |
Faido | 08:39 |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 10:16 |
Pfäffikon Sz | 10:54 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Pfäffikon Sz | 11:21 |
Altendorf | 11:24 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:46 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Altendorf
Tenero | 07:51 | 08:21 |
Bellinzona | 08:11 | 08:41 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S20 | S20 |
Przesiadka | ||
Bellinzona | 08:17 | 08:47 |
Arth-Goldau | 10:15 | 10:45 |
Zug | 10:31 | 11:01 |
Zürich Hb | 10:55 | 11:27 |
Numer | 312 | |
Linia | IC2 | |
EC | ||
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 11:17 | 11:47 |
Zürich Enge | 11:24 | 11:54 |
Thalwil | 11:31 | 12:01 |
Wädenswil | 11:42 | 12:12 |
Altendorf | 11:54 | 12:24 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S2 | S2 |
Czas | 4:03 | 4:03 |
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Lachen Sz Altendorf
Tenero | 08:38 |
Giubiasco | 08:51 |
Bellinzona | 08:59 |
Biasca | 09:14 |
Faido | 09:39 |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:07 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 11:16 |
Pfäffikon Sz | 11:54 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Pfäffikon Sz | 12:07 |
Lachen Sz | 12:12 |
Numer | 102778 |
Linia | S25 |
Przesiadka | |
Lachen Sz | 12:31 |
Altendorf | 12:33 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:55 |
Tenero Bellinzona Zug Thalwil Altendorf
Tenero | 07:21 |
Bellinzona | 07:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 07:47 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Zug | 10:00 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zug | 10:04 |
Thalwil | 10:21 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Thalwil | 10:31 |
Wädenswil | 10:42 |
Altendorf | 10:54 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:33 |
Sobota, 3 sierpnia 2024 07:00
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Altendorf
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:59 |
Biasca | 08:14 |
Faido | 08:39 |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 10:16 |
Pfäffikon Sz | 10:54 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Pfäffikon Sz | 11:21 |
Altendorf | 11:24 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:46 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Altendorf
Tenero | 07:51 | 08:21 |
Bellinzona | 08:11 | 08:41 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S20 | S20 |
Przesiadka | ||
Bellinzona | 08:17 | 08:47 |
Arth-Goldau | 10:15 | 10:45 |
Zug | 10:31 | 11:01 |
Zürich Hb | 10:55 | 11:27 |
Numer | 312 | |
Linia | IC2 | |
EC | ||
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 11:17 | 11:47 |
Zürich Enge | 11:24 | 11:54 |
Thalwil | 11:31 | 12:01 |
Wädenswil | 11:42 | 12:12 |
Altendorf | 11:54 | 12:24 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S2 | S2 |
Czas | 4:03 | 4:03 |
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Lachen Sz Altendorf
Tenero | 08:38 |
Giubiasco | 08:51 |
Bellinzona | 08:59 |
Biasca | 09:14 |
Faido | 09:39 |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:07 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 11:16 |
Pfäffikon Sz | 11:54 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Pfäffikon Sz | 12:07 |
Lachen Sz | 12:12 |
Numer | 102778 |
Linia | S25 |
Przesiadka | |
Lachen Sz | 12:31 |
Altendorf | 12:33 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:55 |
Tenero Bellinzona Zug Thalwil Altendorf
Tenero | 07:21 |
Bellinzona | 07:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 07:47 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Zug | 10:00 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zug | 10:04 |
Thalwil | 10:21 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Thalwil | 10:31 |
Wädenswil | 10:42 |
Altendorf | 10:54 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:33 |
Niedziela, 4 sierpnia 2024 07:00
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Altendorf
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:59 |
Biasca | 08:14 |
Faido | 08:39 |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 10:16 |
Pfäffikon Sz | 10:54 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Pfäffikon Sz | 11:21 |
Altendorf | 11:24 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:46 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Altendorf
Tenero | 07:51 | 08:21 |
Bellinzona | 08:11 | 08:41 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S20 | S20 |
Przesiadka | ||
Bellinzona | 08:17 | 08:47 |
Arth-Goldau | 10:15 | 10:45 |
Zug | 10:31 | 11:01 |
Zürich Hb | 10:55 | 11:27 |
Numer | 312 | |
Linia | IC2 | |
EC | ||
Przesiadka | ||
Zürich Hb | 11:17 | 11:47 |
Zürich Enge | 11:24 | 11:54 |
Thalwil | 11:31 | 12:01 |
Wädenswil | 11:42 | 12:12 |
Altendorf | 11:54 | 12:24 |
Numer | 102778 | 102778 |
Linia | S2 | S2 |
Czas | 4:03 | 4:03 |
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Lachen Sz Altendorf
Tenero | 08:38 |
Giubiasco | 08:51 |
Bellinzona | 08:59 |
Biasca | 09:14 |
Faido | 09:39 |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:07 |
Linia | IR46 |
Przesiadka | |
Arth-Goldau | 11:16 |
Pfäffikon Sz | 11:54 |
Numer | VAE |
IR | |
Przesiadka | |
Pfäffikon Sz | 12:07 |
Lachen Sz | 12:12 |
Numer | 102778 |
Linia | S25 |
Przesiadka | |
Lachen Sz | 12:31 |
Altendorf | 12:33 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:55 |
Tenero Bellinzona Zug Thalwil Altendorf
Tenero | 07:21 |
Bellinzona | 07:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 07:47 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Zug | 10:00 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zug | 10:04 |
Thalwil | 10:21 |
Numer | 102778 |
Linia | S24 |
Przesiadka | |
Thalwil | 10:31 |
Wädenswil | 10:42 |
Altendorf | 10:54 |
Numer | 102778 |
Linia | S2 |
Czas | 3:33 |