Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Tenero Däniken
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Däniken So
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:37 |
Däniken So | 10:43 |
Numer | 102778 |
Linia | S26 |
Czas | 3:05 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Aarau Däniken So
Tenero | 08:21 |
Bellinzona | 08:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 09:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 11:04 |
Aarau | 11:28 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Aarau | 11:40 |
Schönenwerd So | 11:44 |
Däniken So | 11:46 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Czas | 3:25 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Olten Däniken So
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | |
Linia | IC2 | ||
EC | EC | ||
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Olten | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | |||
Olten | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Däniken So | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S23 | S23 | S23 |
Czas | 2:50 | 3:20 | 3:33 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Däniken So
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:37 |
Däniken So | 10:43 |
Numer | 102778 |
Linia | S26 |
Czas | 3:05 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Aarau Däniken So
Tenero | 08:21 |
Bellinzona | 08:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 09:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 11:04 |
Aarau | 11:28 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Aarau | 11:40 |
Schönenwerd So | 11:44 |
Däniken So | 11:46 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Czas | 3:25 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Olten Däniken So
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | |
Linia | IC2 | ||
EC | EC | ||
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Olten | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | |||
Olten | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Däniken So | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S23 | S23 | S23 |
Czas | 2:50 | 3:20 | 3:33 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Däniken So
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:37 |
Däniken So | 10:43 |
Numer | 102778 |
Linia | S26 |
Czas | 3:05 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Aarau Däniken So
Tenero | 08:21 |
Bellinzona | 08:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 09:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 11:04 |
Aarau | 11:28 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Aarau | 11:40 |
Schönenwerd So | 11:44 |
Däniken So | 11:46 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Czas | 3:25 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Olten Däniken So
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | |
Linia | IC2 | ||
EC | EC | ||
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Olten | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | |||
Olten | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Däniken So | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S23 | S23 | S23 |
Czas | 2:50 | 3:20 | 3:33 |
środa, 11 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Däniken So
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:37 |
Däniken So | 10:43 |
Numer | 102778 |
Linia | S26 |
Czas | 3:05 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Aarau Däniken So
Tenero | 08:21 |
Bellinzona | 08:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 09:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 11:04 |
Aarau | 11:28 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Aarau | 11:40 |
Schönenwerd So | 11:44 |
Däniken So | 11:46 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Czas | 3:25 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Olten Däniken So
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | |
Linia | IC2 | ||
EC | EC | ||
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Olten | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | |||
Olten | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Däniken So | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S23 | S23 | S23 |
Czas | 2:50 | 3:20 | 3:33 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Däniken So
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:37 |
Däniken So | 10:43 |
Numer | 102778 |
Linia | S26 |
Czas | 3:05 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Aarau Däniken So
Tenero | 08:21 |
Bellinzona | 08:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 09:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 11:04 |
Aarau | 11:28 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Aarau | 11:40 |
Schönenwerd So | 11:44 |
Däniken So | 11:46 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Czas | 3:25 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Olten Däniken So
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | |
Linia | IC2 | ||
EC | EC | ||
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Olten | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | |||
Olten | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Däniken So | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S23 | S23 | S23 |
Czas | 2:50 | 3:20 | 3:33 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Däniken So
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:37 |
Däniken So | 10:43 |
Numer | 102778 |
Linia | S26 |
Czas | 3:05 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Aarau Däniken So
Tenero | 08:21 |
Bellinzona | 08:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 09:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 11:04 |
Aarau | 11:28 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Aarau | 11:40 |
Schönenwerd So | 11:44 |
Däniken So | 11:46 |
Numer | 102778 |
Linia | S23 |
Czas | 3:25 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Olten Däniken So
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | |
Linia | IC2 | ||
EC | EC | ||
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Olten | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | |||
Olten | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Däniken So | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S23 | S23 | S23 |
Czas | 2:50 | 3:20 | 3:33 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Däniken So
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:37 |
Däniken So | 10:43 |
Numer | 102778 |
Linia | S26 |
Czas | 3:05 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Olten Däniken So
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:21 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:41 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | ||||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:17 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:15 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 10:31 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 10:55 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | ||
Linia | IC2 | IC2 | ||
EC | EC | |||
Przesiadka | ||||
Zürich Hb | 09:30 | 10:30 | 11:02 | 11:30 |
Olten | 10:00 | 11:00 | 11:33 | 12:00 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | ||||
Olten | 10:05 | 11:05 | 11:37 | 12:05 |
Däniken So | 10:11 | 11:11 | 11:43 | 12:11 |
Numer | 102778 | 102778 | 102778 | 102778 |
Linia | S23 | S23 | S26 | S23 |
Czas | 2:50 | 3:20 | 3:22 | 3:33 |