Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Tenero La Chaux-de-fonds
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:40 |
Solothurn | 10:58 |
Biel/Bienne | 11:16 |
Neuchâtel | 11:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 12:00 |
Chambrelien | 12:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 12:15 |
La Chaux-de-Fonds | 12:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 4:49 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | |
Linia | IC2 | ||
EC | EC | ||
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Olten | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Oensingen | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Solothurn | 10:26 | 11:26 | 12:26 |
Grenchen Süd | 10:34 | 11:34 | 12:34 |
Biel/Bienne | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | |||
Biel/Bienne | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Sonceboz-Sombeval | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Courtelary | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
St-Imier | 11:13 | 12:13 | 13:13 |
La Chaux-de-Fonds | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Numer | 4 | 4 | 4 |
RE | RE | RE | |
Czas | 4:07 | 4:37 | 4:50 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 08:21 |
Bellinzona | 08:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 09:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 11:04 |
Aarau | 11:30 |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:16 |
Neuchâtel | 12:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 13:00 |
Chambrelien | 13:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 13:15 |
La Chaux-de-Fonds | 13:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 5:06 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:40 |
Solothurn | 10:58 |
Biel/Bienne | 11:16 |
Neuchâtel | 11:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 12:00 |
Chambrelien | 12:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 12:15 |
La Chaux-de-Fonds | 12:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 4:49 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | |
Linia | IC2 | ||
EC | EC | ||
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Olten | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Oensingen | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Solothurn | 10:26 | 11:26 | 12:26 |
Grenchen Süd | 10:34 | 11:34 | 12:34 |
Biel/Bienne | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | |||
Biel/Bienne | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Sonceboz-Sombeval | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Courtelary | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
St-Imier | 11:13 | 12:13 | 13:13 |
La Chaux-de-Fonds | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Numer | 4 | 4 | 4 |
RE | RE | RE | |
Czas | 4:07 | 4:37 | 4:50 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 08:21 |
Bellinzona | 08:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 09:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 11:04 |
Aarau | 11:30 |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:16 |
Neuchâtel | 12:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 13:00 |
Chambrelien | 13:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 13:15 |
La Chaux-de-Fonds | 13:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 5:06 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:40 |
Solothurn | 10:58 |
Biel/Bienne | 11:16 |
Neuchâtel | 11:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 12:00 |
Chambrelien | 12:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 12:15 |
La Chaux-de-Fonds | 12:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 4:49 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | |
Linia | IC2 | ||
EC | EC | ||
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Olten | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Oensingen | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Solothurn | 10:26 | 11:26 | 12:26 |
Grenchen Süd | 10:34 | 11:34 | 12:34 |
Biel/Bienne | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | |||
Biel/Bienne | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Sonceboz-Sombeval | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Courtelary | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
St-Imier | 11:13 | 12:13 | 13:13 |
La Chaux-de-Fonds | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Numer | 4 | 4 | 4 |
RE | RE | RE | |
Czas | 4:07 | 4:37 | 4:50 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 08:21 |
Bellinzona | 08:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 09:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 11:04 |
Aarau | 11:30 |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:16 |
Neuchâtel | 12:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 13:00 |
Chambrelien | 13:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 13:15 |
La Chaux-de-Fonds | 13:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 5:06 |
środa, 11 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:40 |
Solothurn | 10:58 |
Biel/Bienne | 11:16 |
Neuchâtel | 11:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 12:00 |
Chambrelien | 12:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 12:15 |
La Chaux-de-Fonds | 12:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 4:49 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | |
Linia | IC2 | ||
EC | EC | ||
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Olten | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Oensingen | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Solothurn | 10:26 | 11:26 | 12:26 |
Grenchen Süd | 10:34 | 11:34 | 12:34 |
Biel/Bienne | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | |||
Biel/Bienne | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Sonceboz-Sombeval | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Courtelary | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
St-Imier | 11:13 | 12:13 | 13:13 |
La Chaux-de-Fonds | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Numer | 4 | 4 | 4 |
RE | RE | RE | |
Czas | 4:07 | 4:37 | 4:50 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 08:21 |
Bellinzona | 08:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 09:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 11:04 |
Aarau | 11:30 |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:16 |
Neuchâtel | 12:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 13:00 |
Chambrelien | 13:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 13:15 |
La Chaux-de-Fonds | 13:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 5:06 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:40 |
Solothurn | 10:58 |
Biel/Bienne | 11:16 |
Neuchâtel | 11:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 12:00 |
Chambrelien | 12:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 12:15 |
La Chaux-de-Fonds | 12:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 4:49 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | |
Linia | IC2 | ||
EC | EC | ||
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Olten | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Oensingen | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Solothurn | 10:26 | 11:26 | 12:26 |
Grenchen Süd | 10:34 | 11:34 | 12:34 |
Biel/Bienne | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | |||
Biel/Bienne | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Sonceboz-Sombeval | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Courtelary | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
St-Imier | 11:13 | 12:13 | 13:13 |
La Chaux-de-Fonds | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Numer | 4 | 4 | 4 |
RE | RE | RE | |
Czas | 4:07 | 4:37 | 4:50 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 08:21 |
Bellinzona | 08:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 09:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 11:04 |
Aarau | 11:30 |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:16 |
Neuchâtel | 12:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 13:00 |
Chambrelien | 13:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 13:15 |
La Chaux-de-Fonds | 13:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 5:06 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:40 |
Solothurn | 10:58 |
Biel/Bienne | 11:16 |
Neuchâtel | 11:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 12:00 |
Chambrelien | 12:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 12:15 |
La Chaux-de-Fonds | 12:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 4:49 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | |
Linia | IC2 | ||
EC | EC | ||
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Olten | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Oensingen | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Solothurn | 10:26 | 11:26 | 12:26 |
Grenchen Süd | 10:34 | 11:34 | 12:34 |
Biel/Bienne | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | |||
Biel/Bienne | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Sonceboz-Sombeval | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Courtelary | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
St-Imier | 11:13 | 12:13 | 13:13 |
La Chaux-de-Fonds | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Numer | 4 | 4 | 4 |
RE | RE | RE | |
Czas | 4:07 | 4:37 | 4:50 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 08:21 |
Bellinzona | 08:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 09:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 11:04 |
Aarau | 11:30 |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:16 |
Neuchâtel | 12:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 13:00 |
Chambrelien | 13:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 13:15 |
La Chaux-de-Fonds | 13:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 5:06 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Tenero Bellinzona Olten Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Linia | IR26 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Luzern | 09:54 |
Olten | 10:28 |
Linia | IC21 |
Przesiadka | |
Olten | 10:35 |
Solothurn | 10:58 |
Biel/Bienne | 11:16 |
Neuchâtel | 11:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 12:00 |
Chambrelien | 12:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 12:15 |
La Chaux-de-Fonds | 12:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 4:49 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Biel/Bienne La Chaux-de-Fonds
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:38 |
Giubiasco | - | - | 08:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:55 |
Numer | 102778 | 102778 | |
Linia | S20 | S20 | IR46 |
Przesiadka | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 | 09:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Numer | 312 | 314 | |
Linia | IC2 | ||
EC | EC | ||
Przesiadka | |||
Zürich Hb | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Olten | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Oensingen | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Solothurn | 10:26 | 11:26 | 12:26 |
Grenchen Süd | 10:34 | 11:34 | 12:34 |
Biel/Bienne | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
Linia | IC5 | IC5 | IC5 |
Przesiadka | |||
Biel/Bienne | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Sonceboz-Sombeval | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Courtelary | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
St-Imier | 11:13 | 12:13 | 13:13 |
La Chaux-de-Fonds | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Numer | 4 | 4 | 4 |
RE | RE | RE | |
Czas | 4:07 | 4:37 | 4:50 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Neuchâtel La Chaux-de-Fonds
Tenero | 08:21 |
Bellinzona | 08:41 |
Numer | 102778 |
Linia | S20 |
Przesiadka | |
Bellinzona | 09:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
Linia | IC2 |
Przesiadka | |
Zürich Hb | 11:02 |
Olten | 11:35 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:16 |
Neuchâtel | 12:32 |
Linia | IC5 |
Przesiadka | |
Neuchâtel | 13:00 |
Chambrelien | 13:09 |
Les Geneveys-sur-Coffrane | 13:15 |
La Chaux-de-Fonds | 13:27 |
Numer | 6 |
RE | |
Czas | 5:06 |