Rozkład jazdy pociągów
Walddrehna Rostock Hbf Rozkład jazdy pociągów 5 sierpnia 2024 21:50
08:37 | Walddrehna, Bahnhof | 4:45 1 przesiadka 25 przystanki RE8 RE5 Peron 1 | 4:45 | 1 przesiadka 25 przystanki | RE8 RE5 Peron 1 | RE8 Peron 1 | |
08:44 | Luckau-Uckro, Bahnhof | ||||||
08:49 | Drahnsdorf, Bahnhof | ||||||
08:54 | Golßen, Bahnhof | ||||||
08:58 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
09:03 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
09:09 | Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | ||||||
09:13 | Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | ||||||
09:21 | Zossen, Bahnhof | ||||||
09:24 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
09:30 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
09:34 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
09:36 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
09:54 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
10:02 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
10:07 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
10:42 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | RE5 Peron 3 | |||||
10:47 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
10:55 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
11:16 | S Oranienburg Bhf | ||||||
11:33 | Gransee, Bahnhof | ||||||
11:39 | Dannenwalde (bei Gransee), Bahnhof | ||||||
12:06 | Neustrelitz, Hauptbahnhof | ||||||
12:16 | Kratzeburg, Bahnhof | ||||||
12:30 | Waren (Müritz), Bahnhof | ||||||
12:44 | Langhagen, Bahnhof | ||||||
13:01 | Güstrow, Bahnhof | ||||||
13:23 | Rostock, Hauptbahnhof |
10:37 | Walddrehna, Bahnhof | 4:45 1 przesiadka 25 przystanki RE8 RE5 Peron 1 | 4:45 | 1 przesiadka 25 przystanki | RE8 RE5 Peron 1 | RE8 Peron 1 | |
10:44 | Luckau-Uckro, Bahnhof | ||||||
10:49 | Drahnsdorf, Bahnhof | ||||||
10:54 | Golßen, Bahnhof | ||||||
10:58 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
11:03 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
11:09 | Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | ||||||
11:13 | Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | ||||||
11:21 | Zossen, Bahnhof | ||||||
11:24 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
11:30 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
11:34 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
11:36 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
11:54 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
12:02 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
12:07 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
12:41 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | RE5 Peron 3 | |||||
12:46 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
12:55 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
13:16 | S Oranienburg Bhf | ||||||
13:33 | Gransee, Bahnhof | ||||||
13:39 | Dannenwalde (bei Gransee), Bahnhof | ||||||
14:06 | Neustrelitz, Hauptbahnhof | ||||||
14:16 | Kratzeburg, Bahnhof | ||||||
14:30 | Waren (Müritz), Bahnhof | ||||||
14:44 | Langhagen, Bahnhof | ||||||
15:01 | Güstrow, Bahnhof | ||||||
15:23 | Rostock, Hauptbahnhof |
12:37 | Walddrehna, Bahnhof | 4:45 1 przesiadka 25 przystanki RE8 RE5 Peron 1 | 4:45 | 1 przesiadka 25 przystanki | RE8 RE5 Peron 1 | RE8 Peron 1 | |
12:44 | Luckau-Uckro, Bahnhof | ||||||
12:49 | Drahnsdorf, Bahnhof | ||||||
12:54 | Golßen, Bahnhof | ||||||
12:58 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
13:03 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
13:09 | Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | ||||||
13:13 | Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | ||||||
13:21 | Zossen, Bahnhof | ||||||
13:24 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
13:30 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
13:34 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
13:36 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
13:54 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
13:59 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
14:36 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | RE5 Peron 4 | |||||
14:41 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
14:46 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
14:55 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
15:16 | S Oranienburg Bhf | ||||||
15:33 | Gransee, Bahnhof | ||||||
15:39 | Dannenwalde (bei Gransee), Bahnhof | ||||||
16:06 | Neustrelitz, Hauptbahnhof | ||||||
16:16 | Kratzeburg, Bahnhof | ||||||
16:30 | Waren (Müritz), Bahnhof | ||||||
16:44 | Langhagen, Bahnhof | ||||||
17:01 | Güstrow, Bahnhof | ||||||
17:23 | Rostock, Hauptbahnhof |
14:37 | Walddrehna, Bahnhof | 4:45 1 przesiadka 25 przystanki RE8 RE5 Peron 1 | 4:45 | 1 przesiadka 25 przystanki | RE8 RE5 Peron 1 | RE8 Peron 1 | |
14:44 | Luckau-Uckro, Bahnhof | ||||||
14:49 | Drahnsdorf, Bahnhof | ||||||
14:54 | Golßen, Bahnhof | ||||||
14:58 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
15:03 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
15:09 | Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | ||||||
15:13 | Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | ||||||
15:21 | Zossen, Bahnhof | ||||||
15:24 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
15:30 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
15:34 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
15:36 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
15:54 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
16:02 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
16:07 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
16:41 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | RE5 Peron 3 | |||||
16:46 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
16:55 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
17:16 | S Oranienburg Bhf | ||||||
17:33 | Gransee, Bahnhof | ||||||
17:39 | Dannenwalde (bei Gransee), Bahnhof | ||||||
18:06 | Neustrelitz, Hauptbahnhof | ||||||
18:16 | Kratzeburg, Bahnhof | ||||||
18:30 | Waren (Müritz), Bahnhof | ||||||
18:44 | Langhagen, Bahnhof | ||||||
19:01 | Güstrow, Bahnhof | ||||||
19:23 | Rostock, Hauptbahnhof |
16:37 | Walddrehna, Bahnhof | 4:45 1 przesiadka 25 przystanki RE8 RE5 Peron 1 | 4:45 | 1 przesiadka 25 przystanki | RE8 RE5 Peron 1 | RE8 Peron 1 | |
16:44 | Luckau-Uckro, Bahnhof | ||||||
16:49 | Drahnsdorf, Bahnhof | ||||||
16:54 | Golßen, Bahnhof | ||||||
16:58 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
17:03 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
17:09 | Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | ||||||
17:13 | Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | ||||||
17:21 | Zossen, Bahnhof | ||||||
17:24 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
17:30 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
17:34 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
17:36 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
17:54 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
18:02 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
18:07 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
18:41 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | RE5 Peron 3 | |||||
18:47 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
18:55 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
19:16 | S Oranienburg Bhf | ||||||
19:33 | Gransee, Bahnhof | ||||||
19:39 | Dannenwalde (bei Gransee), Bahnhof | ||||||
20:06 | Neustrelitz, Hauptbahnhof | ||||||
20:16 | Kratzeburg, Bahnhof | ||||||
20:30 | Waren (Müritz), Bahnhof | ||||||
20:44 | Langhagen, Bahnhof | ||||||
21:01 | Güstrow, Bahnhof | ||||||
21:23 | Rostock, Hauptbahnhof |
18:37 | Walddrehna, Bahnhof | 4:45 1 przesiadka 25 przystanki RE8 RE5 Peron 1 | 4:45 | 1 przesiadka 25 przystanki | RE8 RE5 Peron 1 | RE8 Peron 1 | |
18:44 | Luckau-Uckro, Bahnhof | ||||||
18:49 | Drahnsdorf, Bahnhof | ||||||
18:54 | Golßen, Bahnhof | ||||||
18:58 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
19:03 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
19:09 | Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | ||||||
19:13 | Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | ||||||
19:21 | Zossen, Bahnhof | ||||||
19:24 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
19:30 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
19:34 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
19:36 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
19:54 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
20:02 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
20:07 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
20:41 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | RE5 Peron 3 | |||||
20:47 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
20:55 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
21:16 | S Oranienburg Bhf | ||||||
21:33 | Gransee, Bahnhof | ||||||
21:39 | Dannenwalde (bei Gransee), Bahnhof | ||||||
22:06 | Neustrelitz, Hauptbahnhof | ||||||
22:16 | Kratzeburg, Bahnhof | ||||||
22:30 | Waren (Müritz), Bahnhof | ||||||
22:44 | Langhagen, Bahnhof | ||||||
23:01 | Güstrow, Bahnhof | ||||||
23:23 | Rostock, Hauptbahnhof |
Czas podróży
Czas podróży między Walddrehna a Rostock Hbf wynosi 4:45