Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Berlin Potsdamer Platz Rathenow
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Rathenow, Bahnhof
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:53 |
Berlin Hauptbahnhof | 07:57 | 08:56 | 09:57 | 10:56 | 11:57 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Berlin, Staaken Bhf | - | 09:13 | 10:13 | 11:13 | - |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Elstal, Bahnhof | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:49 | 10:42 | 11:49 | 12:42 |
Wustermark, Bahnhof | 08:27 | - | - | - | 12:26 |
Rathenow, Bahnhof | 08:56 | 09:55 | 10:54 | 11:55 | 12:54 |
Linia | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Czas | 1:06 | 1:05 | 1:04 | 1:05 | 1:01 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Rathenow, Bahnhof
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:53 |
Berlin Hauptbahnhof | 07:57 | 08:56 | 09:57 | 10:56 | 11:57 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Berlin, Staaken Bhf | - | 09:13 | 10:13 | 11:13 | - |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Elstal, Bahnhof | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:49 | 10:42 | 11:49 | 12:42 |
Wustermark, Bahnhof | 08:27 | - | - | - | 12:26 |
Rathenow, Bahnhof | 08:56 | 09:55 | 10:54 | 11:55 | 12:54 |
Linia | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Czas | 1:06 | 1:05 | 1:04 | 1:05 | 1:01 |
środa, 11 września 2024 07:00
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Rathenow, Bahnhof
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:53 |
Berlin Hauptbahnhof | 07:57 | 08:56 | 09:57 | 10:56 | 11:57 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Berlin, Staaken Bhf | - | 09:13 | 10:13 | 11:13 | - |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Elstal, Bahnhof | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:49 | 10:42 | 11:49 | 12:42 |
Wustermark, Bahnhof | 08:27 | - | - | - | 12:26 |
Rathenow, Bahnhof | 08:56 | 09:55 | 10:54 | 11:55 | 12:54 |
Linia | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Czas | 1:06 | 1:05 | 1:04 | 1:05 | 1:01 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Rathenow, Bahnhof
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:53 |
Berlin Hauptbahnhof | 07:57 | 08:56 | 09:57 | 10:56 | 11:57 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Berlin, Staaken Bhf | - | 09:13 | 10:13 | 11:13 | - |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Elstal, Bahnhof | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:49 | 10:42 | 11:49 | 12:42 |
Wustermark, Bahnhof | 08:27 | - | - | - | 12:26 |
Rathenow, Bahnhof | 08:56 | 09:55 | 10:54 | 11:55 | 12:54 |
Linia | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Czas | 1:06 | 1:05 | 1:04 | 1:05 | 1:01 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Rathenow, Bahnhof
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:53 |
Berlin Hauptbahnhof | 07:57 | 08:56 | 09:57 | 10:56 | 11:57 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Berlin, Staaken Bhf | - | 09:13 | 10:13 | 11:13 | - |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Elstal, Bahnhof | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:49 | 10:42 | 11:49 | 12:42 |
Wustermark, Bahnhof | 08:27 | - | - | - | 12:26 |
Rathenow, Bahnhof | 08:56 | 09:55 | 10:54 | 11:55 | 12:54 |
Linia | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Czas | 1:06 | 1:05 | 1:04 | 1:05 | 1:01 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Rathenow, Bahnhof
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Berlin Hauptbahnhof | 07:57 | 08:56 | 09:57 | 10:56 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Berlin, Staaken Bhf | - | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Elstal, Bahnhof | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:49 | 10:42 | 11:49 |
Wustermark, Bahnhof | 08:27 | - | - | - |
Rathenow, Bahnhof | 08:56 | 09:55 | 10:54 | 11:55 |
Linia | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Czas | 1:06 | 1:05 | 1:04 | 1:05 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) Brandenburg, Hauptbahnhof Rathenow, Bahnhof
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:57 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:01 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 09:08 |
S Charlottenburg Bhf (Berlin) | 09:11 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 09:23 |
S Potsdam Hauptbahnhof | 09:31 |
Werder (Havel), Bahnhof | 09:40 |
Brandenburg, Hauptbahnhof | 09:53 |
Linia | RE1 |
Przesiadka | |
Brandenburg, Hauptbahnhof | 10:08 |
Brandenburg, Altstadt Bhf | 10:14 |
Brandenburg, Görden Bhf | 10:17 |
Fohrde, Bahnhof | 10:24 |
Pritzerbe, Bahnhof | 10:30 |
Döberitz (bei Premnitz), Bahnhof | 10:36 |
Premnitz, Zentrum Bhf | 10:38 |
Premnitz, Nord Bhf | 10:40 |
Mögelin, Bahnhof | 10:44 |
Rathenow, Bahnhof | 10:49 |
Linia | RB51 |
Czas | 1:52 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Rathenow, Bahnhof
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Berlin Hauptbahnhof | 07:57 | 08:56 | 09:57 | 10:56 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Berlin, Staaken Bhf | - | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Elstal, Bahnhof | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:49 | 10:42 | 11:49 |
Wustermark, Bahnhof | 08:27 | - | - | - |
Rathenow, Bahnhof | 08:56 | 09:55 | 10:54 | 11:55 |
Linia | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Czas | 1:06 | 1:05 | 1:04 | 1:05 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) Brandenburg, Hauptbahnhof Rathenow, Bahnhof
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:57 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:01 |
Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | 09:08 |
S Charlottenburg Bhf (Berlin) | 09:11 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 09:23 |
S Potsdam Hauptbahnhof | 09:31 |
Werder (Havel), Bahnhof | 09:40 |
Brandenburg, Hauptbahnhof | 09:53 |
Linia | RE1 |
Przesiadka | |
Brandenburg, Hauptbahnhof | 10:08 |
Brandenburg, Altstadt Bhf | 10:14 |
Brandenburg, Görden Bhf | 10:17 |
Fohrde, Bahnhof | 10:24 |
Pritzerbe, Bahnhof | 10:30 |
Döberitz (bei Premnitz), Bahnhof | 10:36 |
Premnitz, Zentrum Bhf | 10:38 |
Premnitz, Nord Bhf | 10:40 |
Mögelin, Bahnhof | 10:44 |
Rathenow, Bahnhof | 10:49 |
Linia | RB51 |
Czas | 1:52 |