Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Magdeburg-Eichenweiler Greppin
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Halberstadt Halle (Saale) Hbf Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 10:26 |
Magdeburg Hbf | 10:33 |
Linia | RB 36 |
Przesiadka | |
Magdeburg Hbf | 11:07 |
Osterweddingen | 11:19 |
Oschersleben (Bode) | 11:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 11:50 |
Halberstadt | 11:57 |
Linia | RE 11 |
Przesiadka | |
Halberstadt | 13:01 |
Aschersleben | 13:26 |
Sandersleben (Anhalt) | 13:37 |
Belleben | 13:42 |
Könnern | 13:50 |
Halle (Saale) Hbf | 14:11 |
Linia | RE 4 |
Przesiadka | |
Halle (Saale) Hbf | 14:52 |
Brehna | 15:06 |
Roitzsch (Bitterf) | 15:09 |
Bitterfeld | 15:18 |
Greppin | 15:20 |
Linia | S8 |
Czas | 4:54 |
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Halberstadt Halle (Saale) Hbf Bitterfeld Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 08:26 | 12:26 | 13:28 |
Magdeburg-Neustadt | - | - | 13:31 |
Magdeburg Hbf | 08:33 | 12:33 | 13:35 |
Linia | RB 36 | RB 36 | RB 36 |
Przesiadka | |||
Magdeburg Hbf | 10:06 | 13:07 | 14:06 |
Magdeburg-Buckau | 10:11 | - | 14:11 |
Osterweddingen | 10:19 | 13:19 | 14:19 |
Oschersleben (Bode) | 10:42 | 13:42 | 14:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 10:50 | 13:50 | 14:50 |
Halberstadt | 10:57 | 13:57 | 14:57 |
Linia | RE 11 | RE 11 | RE 31 |
Przesiadka | |||
Halberstadt | 12:02 | 14:02 | 16:02 |
Gatersleben | 12:14 | 14:14 | 16:14 |
Aschersleben | 12:24 | 14:24 | 16:24 |
Freckleben | 12:33 | 14:33 | 16:33 |
Sandersleben (Anhalt) | 12:37 | 14:37 | 16:37 |
Belleben | 12:42 | 14:42 | 16:42 |
Könnern | 12:50 | 14:50 | 16:50 |
Halle (Saale) Hbf | 13:11 | 15:11 | 17:11 |
Linia | RE 24 | RE 24 | RE 24 |
Przesiadka | |||
Halle (Saale) Hbf | 13:52 | 15:52 | 17:52 |
Brehna | 14:06 | 16:06 | 18:06 |
Roitzsch (Bitterf) | 14:09 | 16:09 | 18:09 |
Bitterfeld | 14:13 | 16:13 | 18:13 |
Linia | S8 | S8 | S8 |
Przesiadka | |||
Bitterfeld | 14:18 | 16:18 | 18:18 |
Greppin | 14:20 | 16:20 | 18:20 |
Linia | S2 | S2 | S2 |
Czas | 5:54 | 3:54 | 4:52 |
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Wegeleben Aschersleben Dessau Hbf Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 14:26 |
Magdeburg Hbf | 14:33 |
Linia | RB 36 |
Przesiadka | |
Magdeburg Hbf | 15:07 |
Osterweddingen | 15:19 |
Oschersleben (Bode) | 15:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 15:50 |
Halberstadt | 16:08 |
Wegeleben | 16:14 |
Linia | RE 11 |
Przesiadka | |
Wegeleben | 16:18 |
Aschersleben | 16:42 |
Linia | RB 44 |
Przesiadka | |
Aschersleben | 16:49 |
Schierstedt | 16:53 |
Güsten | 17:02 |
Ilberstedt | 17:06 |
Bernburg Hbf | 17:13 |
Baalberge | 17:20 |
Köthen | 17:37 |
Elsnigk (Anhalt) | 17:44 |
Dessau-Alten | 17:53 |
Dessau Hbf | 17:56 |
Linia | RB 50 |
Przesiadka | |
Dessau Hbf | 18:20 |
Dessau Süd | 18:24 |
Wolfen (Bitterfeld) | 18:37 |
Greppin | 18:39 |
Linia | S8 |
Czas | 4:13 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Halberstadt Halle (Saale) Hbf Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 10:26 |
Magdeburg Hbf | 10:33 |
Linia | RB 36 |
Przesiadka | |
Magdeburg Hbf | 11:07 |
Osterweddingen | 11:19 |
Oschersleben (Bode) | 11:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 11:50 |
Halberstadt | 11:57 |
Linia | RE 11 |
Przesiadka | |
Halberstadt | 12:02 |
Gatersleben | 12:14 |
Aschersleben | 12:24 |
Freckleben | 12:33 |
Sandersleben (Anhalt) | 12:37 |
Belleben | 12:42 |
Könnern | 12:50 |
Halle (Saale) Hbf | 13:11 |
Linia | RE 24 |
Przesiadka | |
Halle (Saale) Hbf | 13:50 |
Bitterfeld | 14:12 |
Greppin | 14:14 |
Linia | S8 |
Czas | 3:48 |
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Halberstadt Halle (Saale) Hbf Bitterfeld Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 07:12 | 11:28 |
Magdeburg-Neustadt | - | 11:31 |
Magdeburg Hbf | 07:20 | 11:35 |
Linia | RB 36 | RB 36 |
Przesiadka | ||
Magdeburg Hbf | 08:06 | 12:06 |
Magdeburg-Buckau | 08:11 | 12:11 |
Osterweddingen | 08:19 | 12:19 |
Oschersleben (Bode) | 08:42 | 12:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 08:50 | 12:50 |
Halberstadt | 08:57 | 12:57 |
Linia | RE 31 | RE 31 |
Przesiadka | ||
Halberstadt | 10:02 | 14:02 |
Gatersleben | 10:14 | 14:14 |
Aschersleben | 10:24 | 14:24 |
Freckleben | 10:33 | 14:33 |
Sandersleben (Anhalt) | 10:37 | 14:37 |
Belleben | 10:42 | 14:42 |
Könnern | 10:50 | 14:50 |
Halle (Saale) Hbf | 11:11 | 15:11 |
Linia | RE 24 | RE 24 |
Przesiadka | ||
Halle (Saale) Hbf | 11:22 | 15:20 |
Brehna | 11:36 | 15:34 |
Roitzsch (Bitterf) | 11:39 | 15:37 |
Bitterfeld | 11:45 | 15:43 |
Linia | S8 | S8 |
Przesiadka | ||
Bitterfeld | 12:18 | 15:48 |
Greppin | 12:20 | 15:50 |
Linia | S2 | S2 |
Czas | 5:08 | 4:22 |
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Wegeleben Aschersleben Dessau Hbf Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 08:18 | 12:26 |
Magdeburg Hbf | 08:25 | 12:33 |
Linia | RB 36 | RB 36 |
Przesiadka | ||
Magdeburg Hbf | 09:07 | 13:07 |
Osterweddingen | 09:19 | 13:19 |
Oschersleben (Bode) | 09:42 | 13:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 09:50 | 13:50 |
Halberstadt | 10:08 | 14:08 |
Wegeleben | 10:14 | 14:14 |
Linia | RE 11 | RE 11 |
Przesiadka | ||
Wegeleben | 10:18 | 14:18 |
Aschersleben | 10:42 | 14:42 |
Linia | RB 44 | RB 44 |
Przesiadka | ||
Aschersleben | 10:49 | 14:49 |
Schierstedt | 10:53 | 14:53 |
Güsten | 11:02 | 15:02 |
Ilberstedt | 11:06 | 15:06 |
Bernburg Hbf | 11:13 | 15:13 |
Baalberge | 11:20 | 15:20 |
Köthen | 11:37 | 15:37 |
Elsnigk (Anhalt) | 11:44 | 15:44 |
Dessau-Alten | 11:53 | 15:53 |
Dessau Hbf | 11:56 | 15:56 |
Linia | RB 50 | RB 50 |
Przesiadka | ||
Dessau Hbf | 12:20 | 16:20 |
Dessau Süd | 12:24 | 16:24 |
Wolfen (Bitterfeld) | 12:37 | 16:37 |
Greppin | 12:39 | 16:39 |
Linia | S8 | S8 |
Czas | 4:21 | 4:13 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Halberstadt Halle (Saale) Hbf Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 09:26 |
Magdeburg Hbf | 09:33 |
Linia | RB 36 |
Przesiadka | |
Magdeburg Hbf | 10:06 |
Magdeburg-Buckau | 10:11 |
Osterweddingen | 10:19 |
Oschersleben (Bode) | 10:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 10:50 |
Halberstadt | 10:57 |
Linia | RE 31 |
Przesiadka | |
Halberstadt | 12:02 |
Gatersleben | 12:14 |
Aschersleben | 12:24 |
Freckleben | 12:33 |
Sandersleben (Anhalt) | 12:37 |
Belleben | 12:42 |
Könnern | 12:50 |
Halle (Saale) Hbf | 13:11 |
Linia | RE 24 |
Przesiadka | |
Halle (Saale) Hbf | 13:50 |
Bitterfeld | 14:12 |
Greppin | 14:14 |
Linia | S8 |
Czas | 4:48 |
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Halberstadt Halle (Saale) Hbf Bitterfeld Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 07:12 | 10:26 | 11:28 |
Magdeburg-Neustadt | - | - | 11:31 |
Magdeburg Hbf | 07:20 | 10:33 | 11:35 |
Linia | RB 36 | RB 36 | RB 36 |
Przesiadka | |||
Magdeburg Hbf | 08:06 | 11:07 | 12:06 |
Magdeburg-Buckau | 08:11 | - | 12:11 |
Osterweddingen | 08:19 | 11:19 | 12:19 |
Oschersleben (Bode) | 08:42 | 11:42 | 12:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 08:50 | 11:50 | 12:50 |
Halberstadt | 08:57 | 11:57 | 12:57 |
Linia | RE 11 | RE 21 | RE 31 |
Przesiadka | |||
Halberstadt | 10:02 | 13:01 | 14:02 |
Gatersleben | 10:14 | - | 14:14 |
Aschersleben | 10:24 | 13:26 | 14:24 |
Freckleben | 10:33 | - | 14:33 |
Sandersleben (Anhalt) | 10:37 | 13:37 | 14:37 |
Belleben | 10:42 | 13:42 | 14:42 |
Könnern | 10:50 | 13:50 | 14:50 |
Halle (Saale) Hbf | 11:11 | 14:11 | 15:11 |
Linia | RE 24 | RE 4 | RE 24 |
Przesiadka | |||
Halle (Saale) Hbf | 11:22 | 14:20 | 15:20 |
Brehna | 11:36 | 14:34 | 15:34 |
Roitzsch (Bitterf) | 11:39 | 14:37 | 15:37 |
Bitterfeld | 11:45 | 14:43 | 15:43 |
Linia | S8 | S8 | S8 |
Przesiadka | |||
Bitterfeld | 12:18 | 14:48 | 15:48 |
Greppin | 12:20 | 14:50 | 15:50 |
Linia | S2 | S2 | S2 |
Czas | 5:08 | 4:24 | 4:22 |
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Wegeleben Aschersleben Dessau Hbf Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 08:18 |
Magdeburg Hbf | 08:25 |
Linia | RB 36 |
Przesiadka | |
Magdeburg Hbf | 09:07 |
Osterweddingen | 09:19 |
Oschersleben (Bode) | 09:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 09:50 |
Halberstadt | 10:08 |
Wegeleben | 10:14 |
Linia | RE 11 |
Przesiadka | |
Wegeleben | 10:18 |
Aschersleben | 10:42 |
Linia | RB 44 |
Przesiadka | |
Aschersleben | 10:49 |
Schierstedt | 10:53 |
Güsten | 11:02 |
Ilberstedt | 11:06 |
Bernburg Hbf | 11:13 |
Baalberge | 11:20 |
Köthen | 11:37 |
Elsnigk (Anhalt) | 11:44 |
Dessau-Alten | 11:53 |
Dessau Hbf | 11:56 |
Linia | RB 50 |
Przesiadka | |
Dessau Hbf | 12:20 |
Dessau Süd | 12:24 |
Wolfen (Bitterfeld) | 12:37 |
Greppin | 12:39 |
Linia | S8 |
Czas | 4:21 |
środa, 11 września 2024 07:00
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Halberstadt Halle (Saale) Hbf Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 09:26 |
Magdeburg Hbf | 09:33 |
Linia | RB 36 |
Przesiadka | |
Magdeburg Hbf | 10:06 |
Magdeburg-Buckau | 10:11 |
Osterweddingen | 10:19 |
Oschersleben (Bode) | 10:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 10:50 |
Halberstadt | 10:57 |
Linia | RE 31 |
Przesiadka | |
Halberstadt | 12:02 |
Gatersleben | 12:14 |
Aschersleben | 12:24 |
Freckleben | 12:33 |
Sandersleben (Anhalt) | 12:37 |
Belleben | 12:42 |
Könnern | 12:50 |
Halle (Saale) Hbf | 13:11 |
Linia | RE 24 |
Przesiadka | |
Halle (Saale) Hbf | 13:50 |
Bitterfeld | 14:12 |
Greppin | 14:14 |
Linia | S8 |
Czas | 4:48 |
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Halberstadt Halle (Saale) Hbf Bitterfeld Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 07:12 | 10:26 | 11:28 |
Magdeburg-Neustadt | - | - | 11:31 |
Magdeburg Hbf | 07:20 | 10:33 | 11:35 |
Linia | RB 36 | RB 36 | RB 36 |
Przesiadka | |||
Magdeburg Hbf | 08:06 | 11:07 | 12:06 |
Magdeburg-Buckau | 08:11 | - | 12:11 |
Osterweddingen | 08:19 | 11:19 | 12:19 |
Oschersleben (Bode) | 08:42 | 11:42 | 12:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 08:50 | 11:50 | 12:50 |
Halberstadt | 08:57 | 11:57 | 12:57 |
Linia | RE 11 | RE 11 | RE 31 |
Przesiadka | |||
Halberstadt | 10:02 | 13:01 | 14:02 |
Gatersleben | 10:14 | - | 14:14 |
Aschersleben | 10:24 | 13:26 | 14:24 |
Freckleben | 10:33 | - | 14:33 |
Sandersleben (Anhalt) | 10:37 | 13:37 | 14:37 |
Belleben | 10:42 | 13:42 | 14:42 |
Könnern | 10:50 | 13:50 | 14:50 |
Halle (Saale) Hbf | 11:11 | 14:11 | 15:11 |
Linia | RE 24 | RE 4 | RE 24 |
Przesiadka | |||
Halle (Saale) Hbf | 11:22 | 14:20 | 15:20 |
Brehna | 11:36 | 14:34 | 15:34 |
Roitzsch (Bitterf) | 11:39 | 14:37 | 15:37 |
Bitterfeld | 11:45 | 14:43 | 15:43 |
Linia | S8 | S8 | S8 |
Przesiadka | |||
Bitterfeld | 12:18 | 14:48 | 15:48 |
Greppin | 12:20 | 14:50 | 15:50 |
Linia | S2 | S2 | S2 |
Czas | 5:08 | 4:24 | 4:22 |
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Wegeleben Aschersleben Dessau Hbf Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 08:18 |
Magdeburg Hbf | 08:25 |
Linia | RB 36 |
Przesiadka | |
Magdeburg Hbf | 09:07 |
Osterweddingen | 09:19 |
Oschersleben (Bode) | 09:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 09:50 |
Halberstadt | 10:08 |
Wegeleben | 10:14 |
Linia | RE 11 |
Przesiadka | |
Wegeleben | 10:18 |
Aschersleben | 10:42 |
Linia | RB 44 |
Przesiadka | |
Aschersleben | 10:49 |
Schierstedt | 10:53 |
Güsten | 11:02 |
Ilberstedt | 11:06 |
Bernburg Hbf | 11:13 |
Baalberge | 11:20 |
Köthen | 11:37 |
Elsnigk (Anhalt) | 11:44 |
Dessau-Alten | 11:53 |
Dessau Hbf | 11:56 |
Linia | RB 50 |
Przesiadka | |
Dessau Hbf | 12:20 |
Dessau Süd | 12:24 |
Wolfen (Bitterfeld) | 12:37 |
Greppin | 12:39 |
Linia | S8 |
Czas | 4:21 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Halberstadt Halle (Saale) Hbf Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 10:26 |
Magdeburg Hbf | 10:33 |
Linia | RB 36 |
Przesiadka | |
Magdeburg Hbf | 11:07 |
Osterweddingen | 11:19 |
Oschersleben (Bode) | 11:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 11:50 |
Halberstadt | 11:57 |
Linia | RE 11 |
Przesiadka | |
Halberstadt | 12:02 |
Gatersleben | 12:14 |
Aschersleben | 12:24 |
Freckleben | 12:33 |
Sandersleben (Anhalt) | 12:37 |
Belleben | 12:42 |
Könnern | 12:50 |
Halle (Saale) Hbf | 13:11 |
Linia | RE 24 |
Przesiadka | |
Halle (Saale) Hbf | 13:50 |
Bitterfeld | 14:12 |
Greppin | 14:14 |
Linia | S8 |
Czas | 3:48 |
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Halberstadt Halle (Saale) Hbf Bitterfeld Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 07:12 | 11:28 |
Magdeburg-Neustadt | - | 11:31 |
Magdeburg Hbf | 07:20 | 11:35 |
Linia | RB 36 | RB 36 |
Przesiadka | ||
Magdeburg Hbf | 08:06 | 12:06 |
Magdeburg-Buckau | 08:11 | 12:11 |
Osterweddingen | 08:19 | 12:19 |
Oschersleben (Bode) | 08:42 | 12:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 08:50 | 12:50 |
Halberstadt | 08:57 | 12:57 |
Linia | RE 11 | RE 11 |
Przesiadka | ||
Halberstadt | 10:02 | 14:02 |
Gatersleben | 10:14 | 14:14 |
Aschersleben | 10:24 | 14:24 |
Freckleben | 10:33 | 14:33 |
Sandersleben (Anhalt) | 10:37 | 14:37 |
Belleben | 10:42 | 14:42 |
Könnern | 10:50 | 14:50 |
Halle (Saale) Hbf | 11:11 | 15:11 |
Linia | RE 24 | RE 24 |
Przesiadka | ||
Halle (Saale) Hbf | 11:22 | 15:20 |
Brehna | 11:36 | 15:34 |
Roitzsch (Bitterf) | 11:39 | 15:37 |
Bitterfeld | 11:45 | 15:43 |
Linia | S8 | S8 |
Przesiadka | ||
Bitterfeld | 12:18 | 15:48 |
Greppin | 12:20 | 15:50 |
Linia | S2 | S2 |
Czas | 5:08 | 4:22 |
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Wegeleben Aschersleben Dessau Hbf Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 08:18 | 12:26 |
Magdeburg Hbf | 08:25 | 12:33 |
Linia | RB 36 | RB 36 |
Przesiadka | ||
Magdeburg Hbf | 09:07 | 13:07 |
Osterweddingen | 09:19 | 13:19 |
Oschersleben (Bode) | 09:42 | 13:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 09:50 | 13:50 |
Halberstadt | 10:08 | 14:08 |
Wegeleben | 10:14 | 14:14 |
Linia | RE 11 | RE 11 |
Przesiadka | ||
Wegeleben | 10:18 | 14:18 |
Aschersleben | 10:42 | 14:42 |
Linia | RB 44 | RB 44 |
Przesiadka | ||
Aschersleben | 10:49 | 14:49 |
Schierstedt | 10:53 | 14:53 |
Güsten | 11:02 | 15:02 |
Ilberstedt | 11:06 | 15:06 |
Bernburg Hbf | 11:13 | 15:13 |
Baalberge | 11:20 | 15:20 |
Köthen | 11:37 | 15:37 |
Elsnigk (Anhalt) | 11:44 | 15:44 |
Dessau-Alten | 11:53 | 15:53 |
Dessau Hbf | 11:56 | 15:56 |
Linia | RB 50 | RB 50 |
Przesiadka | ||
Dessau Hbf | 12:20 | 16:20 |
Dessau Süd | 12:24 | 16:24 |
Wolfen (Bitterfeld) | 12:37 | 16:37 |
Greppin | 12:39 | 16:39 |
Linia | S8 | S8 |
Czas | 4:21 | 4:13 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Halberstadt Halle (Saale) Hbf Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 09:26 |
Magdeburg Hbf | 09:33 |
Linia | RB 36 |
Przesiadka | |
Magdeburg Hbf | 10:06 |
Magdeburg-Buckau | 10:11 |
Osterweddingen | 10:19 |
Oschersleben (Bode) | 10:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 10:50 |
Halberstadt | 10:57 |
Linia | RE 31 |
Przesiadka | |
Halberstadt | 12:02 |
Gatersleben | 12:14 |
Aschersleben | 12:24 |
Freckleben | 12:33 |
Sandersleben (Anhalt) | 12:37 |
Belleben | 12:42 |
Könnern | 12:50 |
Halle (Saale) Hbf | 13:11 |
Linia | RE 24 |
Przesiadka | |
Halle (Saale) Hbf | 13:50 |
Bitterfeld | 14:12 |
Greppin | 14:14 |
Linia | S8 |
Czas | 4:48 |
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Halberstadt Halle (Saale) Hbf Bitterfeld Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 07:12 | 10:26 | 11:28 |
Magdeburg-Neustadt | - | - | 11:31 |
Magdeburg Hbf | 07:20 | 10:33 | 11:35 |
Linia | RB 36 | RB 36 | RB 36 |
Przesiadka | |||
Magdeburg Hbf | 08:06 | 11:07 | 12:06 |
Magdeburg-Buckau | 08:11 | - | 12:11 |
Osterweddingen | 08:19 | 11:19 | 12:19 |
Oschersleben (Bode) | 08:42 | 11:42 | 12:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 08:50 | 11:50 | 12:50 |
Halberstadt | 08:57 | 11:57 | 12:57 |
Linia | RE 11 | RE 21 | RE 31 |
Przesiadka | |||
Halberstadt | 10:02 | 13:01 | 14:02 |
Gatersleben | 10:14 | - | 14:14 |
Aschersleben | 10:24 | 13:26 | 14:24 |
Freckleben | 10:33 | - | 14:33 |
Sandersleben (Anhalt) | 10:37 | 13:37 | 14:37 |
Belleben | 10:42 | 13:42 | 14:42 |
Könnern | 10:50 | 13:50 | 14:50 |
Halle (Saale) Hbf | 11:11 | 14:11 | 15:11 |
Linia | RE 24 | RE 4 | RE 24 |
Przesiadka | |||
Halle (Saale) Hbf | 11:22 | 14:20 | 15:20 |
Brehna | 11:36 | 14:34 | 15:34 |
Roitzsch (Bitterf) | 11:39 | 14:37 | 15:37 |
Bitterfeld | 11:45 | 14:43 | 15:43 |
Linia | S8 | S8 | S8 |
Przesiadka | |||
Bitterfeld | 12:18 | 14:48 | 15:48 |
Greppin | 12:20 | 14:50 | 15:50 |
Linia | S2 | S2 | S2 |
Czas | 5:08 | 4:24 | 4:22 |
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Wegeleben Aschersleben Dessau Hbf Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 08:18 |
Magdeburg Hbf | 08:25 |
Linia | RB 36 |
Przesiadka | |
Magdeburg Hbf | 09:07 |
Osterweddingen | 09:19 |
Oschersleben (Bode) | 09:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 09:50 |
Halberstadt | 10:08 |
Wegeleben | 10:14 |
Linia | RE 11 |
Przesiadka | |
Wegeleben | 10:18 |
Aschersleben | 10:42 |
Linia | RB 44 |
Przesiadka | |
Aschersleben | 10:49 |
Schierstedt | 10:53 |
Güsten | 11:02 |
Ilberstedt | 11:06 |
Bernburg Hbf | 11:13 |
Baalberge | 11:20 |
Köthen | 11:37 |
Elsnigk (Anhalt) | 11:44 |
Dessau-Alten | 11:53 |
Dessau Hbf | 11:56 |
Linia | RB 50 |
Przesiadka | |
Dessau Hbf | 12:20 |
Dessau Süd | 12:24 |
Wolfen (Bitterfeld) | 12:37 |
Greppin | 12:39 |
Linia | S8 |
Czas | 4:21 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Halberstadt Halle (Saale) Hbf Bitterfeld Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 09:26 | 12:26 | 13:28 | 15:28 |
Magdeburg-Neustadt | - | - | 13:31 | 15:31 |
Magdeburg Hbf | 09:33 | 12:33 | 13:35 | 15:35 |
Linia | RB 36 | RB 36 | RB 36 | RB 36 |
Przesiadka | ||||
Magdeburg Hbf | 10:06 | 13:07 | 14:06 | 16:06 |
Magdeburg-Buckau | 10:11 | - | 14:11 | 16:11 |
Osterweddingen | 10:19 | 13:19 | 14:19 | 16:19 |
Oschersleben (Bode) | 10:42 | 13:42 | 14:42 | 16:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 10:50 | 13:50 | 14:50 | 16:50 |
Halberstadt | 10:57 | 13:57 | 14:57 | 16:57 |
Linia | RE 31 | RE 21 | RE 11 | RE 31 |
Przesiadka | ||||
Halberstadt | 12:02 | 14:02 | 16:02 | 18:02 |
Gatersleben | 12:14 | 14:14 | 16:14 | 18:14 |
Aschersleben | 12:24 | 14:24 | 16:24 | 18:24 |
Freckleben | 12:33 | 14:33 | 16:33 | 18:33 |
Sandersleben (Anhalt) | 12:37 | 14:37 | 16:37 | 18:37 |
Belleben | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 18:42 |
Könnern | 12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 |
Halle (Saale) Hbf | 13:11 | 15:11 | 17:11 | 19:11 |
Linia | RE 24 | RE 24 | RE 24 | RE 24 |
Przesiadka | ||||
Halle (Saale) Hbf | 13:52 | 15:52 | 17:52 | 19:50 |
Brehna | 14:06 | 16:06 | 18:06 | - |
Roitzsch (Bitterf) | 14:09 | 16:09 | 18:09 | - |
Bitterfeld | 14:13 | 16:13 | 18:13 | 20:11 |
Linia | S8 | S8 | S8 | S8 |
Przesiadka | ||||
Bitterfeld | 14:18 | 16:18 | 18:18 | 20:18 |
Greppin | 14:20 | 16:20 | 18:20 | 20:20 |
Linia | S2 | S2 | S2 | S2 |
Czas | 4:54 | 3:54 | 4:52 | 4:52 |
Magdeburg-Eichenweiler Magdeburg Hbf Wegeleben Aschersleben Dessau Hbf Greppin
Magdeburg-Eichenweiler | 14:26 |
Magdeburg Hbf | 14:33 |
Linia | RB 36 |
Przesiadka | |
Magdeburg Hbf | 15:07 |
Osterweddingen | 15:19 |
Oschersleben (Bode) | 15:42 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 15:50 |
Halberstadt | 16:08 |
Wegeleben | 16:14 |
Linia | RE 11 |
Przesiadka | |
Wegeleben | 16:18 |
Aschersleben | 16:42 |
Linia | RB 44 |
Przesiadka | |
Aschersleben | 16:49 |
Schierstedt | 16:53 |
Güsten | 17:02 |
Ilberstedt | 17:06 |
Bernburg Hbf | 17:13 |
Baalberge | 17:20 |
Köthen | 17:37 |
Elsnigk (Anhalt) | 17:44 |
Dessau-Alten | 17:53 |
Dessau Hbf | 17:56 |
Linia | RB 50 |
Przesiadka | |
Dessau Hbf | 18:20 |
Dessau Süd | 18:24 |
Wolfen (Bitterfeld) | 18:37 |
Greppin | 18:39 |
Linia | S8 |
Czas | 4:13 |