Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Rathenow Alt Hüttendorf
Piątek, 2 sierpnia 2024 07:00
Rathenow, Bahnhof S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) Angermünde, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 |
Buschow, Bahnhof | 07:20 |
Wustermark, Bahnhof | 07:34 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 07:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 07:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:56 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:03 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 08:06 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:12 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 08:16 |
Linia | RE4 |
Przesiadka | |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 08:18 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:25 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:39 |
S Bernau Bhf | 08:54 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 09:09 |
Chorin, Bahnhof | 09:18 |
Angermünde, Bahnhof | 09:30 |
Linia | RE3 |
Czas | 2:24 |
Rathenow, Bahnhof Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Britz, Bahnhof Althüttendorf, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 08:02 | 09:07 | 13:12 | 14:02 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:14 | - | - |
Buschow, Bahnhof | 08:20 | - | - | 14:20 |
Wustermark, Bahnhof | 08:34 | 09:34 | 13:33 | 14:34 |
Elstal, Bahnhof | 08:39 | - | 13:38 | 14:39 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 08:43 | 09:42 | 13:42 | 14:43 |
Berlin, Staaken Bhf | 08:47 | 09:46 | 13:46 | 14:47 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:53 | 09:51 | 13:51 | 14:52 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:58 | 09:56 | 13:57 | 14:58 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:05 | 10:03 | 14:03 | 15:05 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:07 | 10:05 | 14:05 | 15:07 |
Linia | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Przesiadka | ||||
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:24 | 10:28 | 14:28 | 15:24 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 | 10:33 | 14:33 | 15:31 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:38 | 10:39 | 14:39 | 15:38 |
S Bernau Bhf | 09:53 | 10:54 | 14:54 | 15:53 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 10:09 | 11:09 | 15:09 | 16:09 |
Britz, Bahnhof | 10:13 | 11:13 | 15:13 | 16:13 |
Linia | RE3 | RE3 | RE3 | RE3 |
Przesiadka | ||||
Britz, Bahnhof | 10:22 | 12:01 | 16:01 | 17:01 |
Althüttendorf, Bahnhof | 10:33 | 12:11 | 16:11 | 17:11 |
Linia | RB63 | RB63 | RB63 | RB63 |
Czas | 2:31 | 3:04 | 2:59 | 3:09 |
Sobota, 3 sierpnia 2024 07:00
Rathenow, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof Britz, Bahnhof Althüttendorf, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 |
Buschow, Bahnhof | 07:20 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:52 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:58 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:02 |
Linia | RE4 |
Przesiadka | |
Berlin Hauptbahnhof | 08:05 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:11 |
S Bernau Bhf | 08:24 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 08:39 |
Britz, Bahnhof | 08:44 |
Linia | RE3 |
Przesiadka | |
Britz, Bahnhof | 09:22 |
Althüttendorf, Bahnhof | 09:33 |
Linia | RB63 |
Czas | 2:27 |
Rathenow, Bahnhof Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Britz, Bahnhof Althüttendorf, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 08:02 | 09:07 | 10:02 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:14 | - |
Buschow, Bahnhof | 08:20 | - | 10:20 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:52 | 09:52 | 10:42 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:58 | 09:58 | - |
Berlin Hauptbahnhof | 09:05 | 10:03 | 11:05 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:07 | 10:05 | 11:07 |
Linia | RE4 | RE4 | RE4 |
Przesiadka | |||
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:24 | 10:28 | 11:23 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 | 10:33 | 11:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:38 | 10:39 | 11:39 |
S Bernau Bhf | 09:53 | 10:54 | 11:53 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Britz, Bahnhof | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Linia | RE3 | RE3 | RE3 |
Przesiadka | |||
Britz, Bahnhof | 10:22 | 11:22 | 13:01 |
Althüttendorf, Bahnhof | 10:33 | 11:33 | 13:12 |
Linia | RB63 | RB63 | RB63 |
Czas | 2:31 | 2:26 | 3:10 |
Niedziela, 4 sierpnia 2024 07:00
Rathenow, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof Britz, Bahnhof Althüttendorf, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 |
Buschow, Bahnhof | 07:20 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:52 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:58 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:02 |
Linia | RE4 |
Przesiadka | |
Berlin Hauptbahnhof | 08:05 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:11 |
S Bernau Bhf | 08:24 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 08:39 |
Britz, Bahnhof | 08:44 |
Linia | RE3 |
Przesiadka | |
Britz, Bahnhof | 09:22 |
Althüttendorf, Bahnhof | 09:33 |
Linia | RB63 |
Czas | 2:27 |
Rathenow, Bahnhof Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Britz, Bahnhof Althüttendorf, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 08:02 | 09:07 | 10:02 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:14 | - |
Buschow, Bahnhof | 08:20 | - | 10:20 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:52 | 09:52 | 10:42 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:58 | 09:58 | - |
Berlin Hauptbahnhof | 09:05 | 10:03 | 11:05 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:07 | 10:05 | 11:07 |
Linia | RE4 | RE4 | RE4 |
Przesiadka | |||
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:24 | 10:28 | 11:23 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 | 10:33 | 11:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:38 | 10:39 | 11:39 |
S Bernau Bhf | 09:53 | 10:54 | 11:53 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Britz, Bahnhof | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Linia | RE3 | RE3 | RE3 |
Przesiadka | |||
Britz, Bahnhof | 10:22 | 11:22 | 13:01 |
Althüttendorf, Bahnhof | 10:33 | 11:33 | 13:12 |
Linia | RB63 | RB63 | RB63 |
Czas | 2:31 | 2:26 | 3:10 |
Poniedziałek, 5 sierpnia 2024 07:00
Rathenow, Bahnhof S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) Angermünde, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 |
Buschow, Bahnhof | 07:20 |
Wustermark, Bahnhof | 07:34 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 07:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 07:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:56 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:03 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 08:06 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:12 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 08:16 |
Linia | RE4 |
Przesiadka | |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 08:18 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:25 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:39 |
S Bernau Bhf | 08:54 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 09:09 |
Chorin, Bahnhof | 09:18 |
Angermünde, Bahnhof | 09:30 |
Linia | RE3 |
Czas | 2:24 |
Rathenow, Bahnhof Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Britz, Bahnhof Althüttendorf, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 08:02 | 09:07 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:14 |
Buschow, Bahnhof | 08:20 | - |
Wustermark, Bahnhof | 08:34 | 09:34 |
Elstal, Bahnhof | 08:39 | - |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 08:43 | 09:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 08:47 | 09:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:53 | 09:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:58 | 09:56 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:05 | 10:03 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:07 | 10:05 |
Linia | RE4 | RE4 |
Przesiadka | ||
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:24 | 10:28 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 | 10:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:38 | 10:39 |
S Bernau Bhf | 09:53 | 10:54 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 10:09 | 11:09 |
Britz, Bahnhof | 10:13 | 11:13 |
Linia | RE3 | RE3 |
Przesiadka | ||
Britz, Bahnhof | 10:22 | 12:01 |
Althüttendorf, Bahnhof | 10:33 | 12:11 |
Linia | RB63 | RB63 |
Czas | 2:31 | 3:04 |
Wtorek, 6 sierpnia 2024 07:00
Rathenow, Bahnhof S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) Angermünde, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 |
Buschow, Bahnhof | 07:20 |
Wustermark, Bahnhof | 07:34 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 07:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 07:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:56 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:03 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 08:06 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:12 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 08:16 |
Linia | RE4 |
Przesiadka | |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 08:18 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:25 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:39 |
S Bernau Bhf | 08:54 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 09:09 |
Chorin, Bahnhof | 09:18 |
Angermünde, Bahnhof | 09:30 |
Linia | RE3 |
Czas | 2:24 |
Rathenow, Bahnhof Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Britz, Bahnhof Althüttendorf, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 08:02 | 09:07 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:14 |
Buschow, Bahnhof | 08:20 | - |
Wustermark, Bahnhof | 08:34 | 09:34 |
Elstal, Bahnhof | 08:39 | - |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 08:43 | 09:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 08:47 | 09:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:53 | 09:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:58 | 09:56 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:05 | 10:03 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:07 | 10:05 |
Linia | RE4 | RE4 |
Przesiadka | ||
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:24 | 10:28 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 | 10:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:38 | 10:39 |
S Bernau Bhf | 09:53 | 10:54 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 10:09 | 11:09 |
Britz, Bahnhof | 10:13 | 11:13 |
Linia | RE3 | RE3 |
Przesiadka | ||
Britz, Bahnhof | 10:22 | 12:01 |
Althüttendorf, Bahnhof | 10:33 | 12:11 |
Linia | RB63 | RB63 |
Czas | 2:31 | 3:04 |
środa, 7 sierpnia 2024 07:00
Rathenow, Bahnhof S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) Angermünde, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 |
Buschow, Bahnhof | 07:20 |
Wustermark, Bahnhof | 07:34 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 07:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 07:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:56 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:03 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 08:06 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:12 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 08:16 |
Linia | RE4 |
Przesiadka | |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 08:18 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:25 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:39 |
S Bernau Bhf | 08:54 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 09:09 |
Chorin, Bahnhof | 09:18 |
Angermünde, Bahnhof | 09:30 |
Linia | RE3 |
Czas | 2:24 |
Rathenow, Bahnhof Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Britz, Bahnhof Althüttendorf, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 08:02 | 09:07 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:14 |
Buschow, Bahnhof | 08:20 | - |
Wustermark, Bahnhof | 08:34 | 09:34 |
Elstal, Bahnhof | 08:39 | - |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 08:43 | 09:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 08:47 | 09:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:53 | 09:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:58 | 09:56 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:05 | 10:03 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:07 | 10:05 |
Linia | RE4 | RE4 |
Przesiadka | ||
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:24 | 10:28 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 | 10:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:38 | 10:39 |
S Bernau Bhf | 09:53 | 10:54 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 10:09 | 11:09 |
Britz, Bahnhof | 10:13 | 11:13 |
Linia | RE3 | RE3 |
Przesiadka | ||
Britz, Bahnhof | 10:22 | 12:01 |
Althüttendorf, Bahnhof | 10:33 | 12:11 |
Linia | RB63 | RB63 |
Czas | 2:31 | 3:04 |
Czwartek, 8 sierpnia 2024 07:00
Rathenow, Bahnhof S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) Angermünde, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 |
Buschow, Bahnhof | 07:20 |
Wustermark, Bahnhof | 07:34 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 07:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 07:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:56 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:03 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 08:06 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:12 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 08:16 |
Linia | RE4 |
Przesiadka | |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 08:18 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:25 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:39 |
S Bernau Bhf | 08:54 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 09:09 |
Chorin, Bahnhof | 09:18 |
Angermünde, Bahnhof | 09:30 |
Linia | RE3 |
Czas | 2:24 |
Rathenow, Bahnhof Potsdamer Platz Bhf (Berlin) Britz, Bahnhof Althüttendorf, Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 08:02 | 09:07 |
Nennhausen, Bahnhof | - | 09:14 |
Buschow, Bahnhof | 08:20 | - |
Wustermark, Bahnhof | 08:34 | 09:34 |
Elstal, Bahnhof | 08:39 | - |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 08:43 | 09:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 08:47 | 09:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 08:53 | 09:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 08:58 | 09:56 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:05 | 10:03 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:07 | 10:05 |
Linia | RE4 | RE4 |
Przesiadka | ||
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 09:24 | 10:28 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:31 | 10:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 09:38 | 10:39 |
S Bernau Bhf | 09:53 | 10:54 |
Eberswalde, Hauptbahnhof | 10:09 | 11:09 |
Britz, Bahnhof | 10:13 | 11:13 |
Linia | RE3 | RE3 |
Przesiadka | ||
Britz, Bahnhof | 10:22 | 12:01 |
Althüttendorf, Bahnhof | 10:33 | 12:11 |
Linia | RB63 | RB63 |
Czas | 2:31 | 3:04 |