Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Wuppertal Hbf Bielefeld Hbf
Piątek, 12 lipca 2024 07:00
Wuppertal Hbf Hamm (Westf) Hbf Bielefeld Hbf
Wuppertal Hbf | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 12:56 |
Wuppertal Oberbarmen Bf | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 13:01 |
Schwelm Bf | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 13:05 |
Ennepetal (Gevelsberg) Bf | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 13:09 |
Hagen Hbf | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 13:22 |
Schwerte Bf/ZOB | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 13:33 |
Holzwickede Bf | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 13:39 |
Unna Bf | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 13:44 |
Bönen Bf | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 13:50 |
Hamm (Westf) Hbf | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 13:57 |
Linia | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 |
Przesiadka | |||||
Hamm (Westf) Hbf | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 14:15 |
Hamm Heessen Bf | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 14:19 |
Ahlen (Westf) Bf | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 14:24 |
Beckum Neubeckum Bf | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 14:30 |
Oelde Bf | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 14:36 |
Rheda-Wiedenbrück Bf | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 14:42 |
Gütersloh Hbf / ZOB | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 14:48 |
Bielefeld Hbf | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 14:57 |
Linia | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) |
Czas | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 2:01 |
Sobota, 13 lipca 2024 07:00
Wuppertal Hbf Hamm (Westf) Hbf Bielefeld Hbf
Wuppertal Hbf | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Wuppertal Oberbarmen Bf | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Schwelm Bf | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Ennepetal (Gevelsberg) Bf | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Hagen Hbf | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Schwerte Bf/ZOB | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Holzwickede Bf | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
Unna Bf | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | - |
Bönen Bf | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 |
Hamm (Westf) Hbf | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Linia | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 |
Przesiadka | |||||
Hamm (Westf) Hbf | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 14:15 |
Hamm Heessen Bf | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 14:19 |
Ahlen (Westf) Bf | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 14:24 |
Beckum Neubeckum Bf | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 14:30 |
Oelde Bf | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 14:36 |
Rheda-Wiedenbrück Bf | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 14:42 |
Gütersloh Hbf / ZOB | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 14:48 |
Bielefeld Hbf | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 14:57 |
Linia | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) |
Czas | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 3:01 |
Niedziela, 14 lipca 2024 07:00
Wuppertal Hbf Hamm (Westf) Hbf Bielefeld Hbf
Wuppertal Hbf | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Wuppertal Oberbarmen Bf | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Schwelm Bf | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Ennepetal (Gevelsberg) Bf | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Hagen Hbf | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Schwerte Bf/ZOB | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
Holzwickede Bf | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
Unna Bf | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | - |
Bönen Bf | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 |
Hamm (Westf) Hbf | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Linia | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 |
Przesiadka | |||||
Hamm (Westf) Hbf | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 14:15 |
Hamm Heessen Bf | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 14:19 |
Ahlen (Westf) Bf | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 14:24 |
Beckum Neubeckum Bf | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 14:30 |
Oelde Bf | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 14:36 |
Rheda-Wiedenbrück Bf | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 14:42 |
Gütersloh Hbf / ZOB | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 14:48 |
Bielefeld Hbf | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 14:57 |
Linia | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) |
Czas | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 3:01 |
Poniedziałek, 15 lipca 2024 07:00
Wuppertal Hbf Hamm (Westf) Hbf Bielefeld Hbf
Wuppertal Hbf | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 12:56 |
Wuppertal Oberbarmen Bf | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 13:01 |
Schwelm Bf | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 13:05 |
Ennepetal (Gevelsberg) Bf | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 13:09 |
Hagen Hbf | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 13:22 |
Schwerte Bf/ZOB | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 13:33 |
Holzwickede Bf | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 13:39 |
Unna Bf | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 13:44 |
Bönen Bf | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 13:50 |
Hamm (Westf) Hbf | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 13:57 |
Linia | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 |
Przesiadka | |||||
Hamm (Westf) Hbf | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 14:15 |
Hamm Heessen Bf | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 14:19 |
Ahlen (Westf) Bf | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 14:24 |
Beckum Neubeckum Bf | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 14:30 |
Oelde Bf | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 14:36 |
Rheda-Wiedenbrück Bf | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 14:42 |
Gütersloh Hbf / ZOB | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 14:48 |
Bielefeld Hbf | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 14:57 |
Linia | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) |
Czas | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 2:01 |
Wtorek, 16 lipca 2024 07:00
Wuppertal Hbf Hamm (Westf) Hbf Bielefeld Hbf
Wuppertal Hbf | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 12:56 |
Wuppertal Oberbarmen Bf | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 13:01 |
Schwelm Bf | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 13:05 |
Ennepetal (Gevelsberg) Bf | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 13:09 |
Hagen Hbf | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 13:22 |
Schwerte Bf/ZOB | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 13:33 |
Holzwickede Bf | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 13:39 |
Unna Bf | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 13:44 |
Bönen Bf | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 13:50 |
Hamm (Westf) Hbf | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 13:57 |
Linia | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 |
Przesiadka | |||||
Hamm (Westf) Hbf | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 14:15 |
Hamm Heessen Bf | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 14:19 |
Ahlen (Westf) Bf | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 14:24 |
Beckum Neubeckum Bf | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 14:30 |
Oelde Bf | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 14:36 |
Rheda-Wiedenbrück Bf | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 14:42 |
Gütersloh Hbf / ZOB | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 14:48 |
Bielefeld Hbf | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 14:57 |
Linia | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) |
Czas | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 2:01 |
środa, 17 lipca 2024 07:00
Wuppertal Hbf Hamm (Westf) Hbf Bielefeld Hbf
Wuppertal Hbf | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 12:56 |
Wuppertal Oberbarmen Bf | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 13:01 |
Schwelm Bf | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 13:05 |
Ennepetal (Gevelsberg) Bf | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 13:09 |
Hagen Hbf | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 13:22 |
Schwerte Bf/ZOB | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 13:33 |
Holzwickede Bf | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 13:39 |
Unna Bf | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 13:44 |
Bönen Bf | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 13:50 |
Hamm (Westf) Hbf | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 13:57 |
Linia | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 |
Przesiadka | |||||
Hamm (Westf) Hbf | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 14:15 |
Hamm Heessen Bf | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 14:19 |
Ahlen (Westf) Bf | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 14:24 |
Beckum Neubeckum Bf | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 14:30 |
Oelde Bf | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 14:36 |
Rheda-Wiedenbrück Bf | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 14:42 |
Gütersloh Hbf / ZOB | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 14:48 |
Bielefeld Hbf | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 14:57 |
Linia | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) |
Czas | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 2:01 |
Czwartek, 18 lipca 2024 07:00
Wuppertal Hbf Hamm (Westf) Hbf Bielefeld Hbf
Wuppertal Hbf | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 12:56 |
Wuppertal Oberbarmen Bf | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 13:01 |
Schwelm Bf | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 13:05 |
Ennepetal (Gevelsberg) Bf | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 13:09 |
Hagen Hbf | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 13:22 |
Schwerte Bf/ZOB | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 13:33 |
Holzwickede Bf | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 13:39 |
Unna Bf | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 13:44 |
Bönen Bf | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 13:50 |
Hamm (Westf) Hbf | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 13:57 |
Linia | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 | RE7 |
Przesiadka | |||||
Hamm (Westf) Hbf | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 14:15 |
Hamm Heessen Bf | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 14:19 |
Ahlen (Westf) Bf | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 14:24 |
Beckum Neubeckum Bf | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 14:30 |
Oelde Bf | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 14:36 |
Rheda-Wiedenbrück Bf | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 14:42 |
Gütersloh Hbf / ZOB | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 14:48 |
Bielefeld Hbf | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 14:57 |
Linia | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) | RE6 (RRX) |
Czas | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 2:01 | 2:01 |