Rozkład jazdy pociągów
Betanzos-Infesta La Riba Rozkład jazdy pociągów 10 września 2024 01:00
06:34 | Betanzos-Infesta | 26:27 3 przesiadki 30 przystanki Alvia04064 AVE05124 Euromed01152 Regional15151 | 26:27 | 3 przesiadki 30 przystanki | Alvia04064 AVE05124 Euromed01152 Regional15151 | Alvia04064 | |
07:09 | A Coruña | ||||||
07:40 | Santiago de Compostela | ||||||
08:22 | Ourense | ||||||
09:13 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | ||||||
09:34 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
10:08 | Zamora | ||||||
10:36 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
11:06 | Segovia Guiomar | ||||||
11:34 | Madrid-Chamartin | ||||||
12:30 | Madrid-Chamartin | AVE05124 | |||||
13:35 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
14:09 | Requena Utiel | ||||||
14:34 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
15:02 | Valencia Joaquin Sorolla | Euromed01152 | |||||
15:50 | Castelló | ||||||
17:30 | Camp Tarragona | ||||||
18:19 | Barcelona-Sants | ||||||
07:04 | Barcelona-Sants | Regional15151 | |||||
07:20 | Viladecans | ||||||
07:23 | Gavà | ||||||
07:29 | Castelldefels | ||||||
07:42 | Sitges | ||||||
07:49 | Vilanova I La Geltrú | ||||||
07:54 | Cubelles | ||||||
07:58 | Cunit | ||||||
08:01 | Segur de Calafell | ||||||
08:05 | Calafell | ||||||
08:15 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
08:22 | Roda de Mar | ||||||
08:36 | Salomo | ||||||
08:45 | Nulles-Brafim | ||||||
08:51 | Valls | ||||||
08:58 | La Plana-Picamoixons | ||||||
09:01 | La Riba |
06:34 | Betanzos-Infesta | 31:27 3 przesiadki 35 przystanki Media Distancia37064 Alvia00625 Regional Exprés.15050 Regional Exprés.15043 | 31:27 | 3 przesiadki 35 przystanki | Media Distancia37064 Alvia00625 Regional Exprés.15050 Regional Exprés.15043 | Media Distancia37064 | |
06:55 | A Coruña | ||||||
07:45 | A Coruña | Alvia00625 | |||||
08:14 | Santiago de Compostela | ||||||
09:02 | Ourense | ||||||
10:44 | San Clodio-Quiroga | ||||||
11:07 | A Rua-Petin | ||||||
11:18 | O Barco de Valdeorras | ||||||
11:54 | Ponferrada | ||||||
12:10 | Bembibre | ||||||
12:54 | Astorga | ||||||
13:37 | León | ||||||
14:19 | Palencia | ||||||
14:58 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
15:57 | Miranda de Ebro | ||||||
16:26 | Vitoria/gasteiz | ||||||
17:25 | Pamplona/Iruña | ||||||
17:55 | Tafalla | ||||||
18:24 | Castejon de Ebro | ||||||
18:36 | Tudela de Navarra | ||||||
19:24 | Zaragoza-Delicias | ||||||
20:12 | Lleida | ||||||
07:04 | Lleida | Regional Exprés.15050 | |||||
07:17 | Juneda | ||||||
07:23 | Les Borges Blanques | ||||||
07:37 | Vinaixa | ||||||
07:48 | Lespluga de Francoli | ||||||
07:54 | Montblanc | ||||||
08:11 | Valls | ||||||
08:21 | Salomo | ||||||
08:33 | Roda de Mar | ||||||
08:39 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
12:56 | Sant Vicenc de Calders | Regional Exprés.15043 | |||||
13:16 | Tarragona | ||||||
13:25 | Vila-Seca | ||||||
13:34 | Reus | ||||||
13:43 | La Selva del Camp | ||||||
13:52 | Alcover | ||||||
13:58 | La Plana-Picamoixons | ||||||
14:01 | La Riba |
07:35 | Betanzos-Infesta | 30:33 2 przesiadki 30 przystanki Media Distancia12644 Alvia00625 Regional15402 | 30:33 | 2 przesiadki 30 przystanki | Media Distancia12644 Alvia00625 Regional15402 | Media Distancia12644 | |
08:00 | Curtis | ||||||
08:08 | Teixeiro | ||||||
08:54 | Lugo | ||||||
09:54 | Monforte de Lemos | ||||||
10:00 | Monforte de Lemos | Alvia00625 | |||||
10:44 | San Clodio-Quiroga | ||||||
11:07 | A Rua-Petin | ||||||
11:18 | O Barco de Valdeorras | ||||||
11:54 | Ponferrada | ||||||
12:10 | Bembibre | ||||||
12:54 | Astorga | ||||||
13:37 | León | ||||||
14:19 | Palencia | ||||||
14:58 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
15:57 | Miranda de Ebro | ||||||
16:26 | Vitoria/gasteiz | ||||||
17:25 | Pamplona/Iruña | ||||||
17:55 | Tafalla | ||||||
18:24 | Castejon de Ebro | ||||||
18:36 | Tudela de Navarra | ||||||
19:24 | Zaragoza-Delicias | ||||||
20:12 | Lleida | ||||||
13:05 | Lleida | Regional15402 | |||||
13:14 | Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | ||||||
13:20 | Juneda | ||||||
13:25 | Les Borges Blanques | ||||||
13:30 | La Floresta | ||||||
13:39 | Vinaixa | ||||||
13:48 | Vimbodi I Poblet | ||||||
13:52 | Lespluga de Francoli | ||||||
13:58 | Montblanc | ||||||
14:03 | Vilaverd | ||||||
14:08 | La Riba |
15:53 | Betanzos-Infesta | 24:40 4 przesiadki 13 przystanki Alvia04134 AVE05210 Intercity01072 Regional Exprés.15041 Regional Exprés.15042 | 24:40 | 4 przesiadki 13 przystanki | Alvia04134 AVE05210 Intercity01072 Regional Exprés.15041 Regional Exprés.15042 | Alvia04134 | |
16:26 | A Coruña | ||||||
16:56 | Santiago de Compostela | ||||||
17:33 | Ourense | ||||||
19:03 | Zamora | ||||||
20:18 | Madrid-Chamartin | ||||||
21:00 | Madrid-Chamartin | AVE05210 | |||||
22:06 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
22:40 | Requena Utiel | ||||||
23:05 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
06:50 | Valencia Joaquin Sorolla | Intercity01072 | |||||
07:35 | Castelló | ||||||
09:06 | Tarragona | ||||||
15:16 | Tarragona | Regional Exprés.15041 | |||||
15:36 | Reus | ||||||
16:11 | Montblanc | ||||||
16:25 | Montblanc | Regional Exprés.15042 | |||||
16:31 | Vilaverd | ||||||
16:33 | La Riba |
Czas podróży
Czas podróży między Betanzos-Infesta a La Riba wynosi 22:08