Rozkład jazdy pociągów
Torredembarra Herrera del Pisuerga Rozkład jazdy pociągów 9 września 2024 07:40
07:59 | Torredembarra | 12:07 3 przesiadki 31 przystanki Regional Exprés.15030 Regional15151 Alvia00626 Regional Exprés.18105 | 12:07 | 3 przesiadki 31 przystanki | Regional Exprés.15030 Regional15151 Alvia00626 Regional Exprés.18105 | Regional Exprés.15030 | |
08:07 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
08:15 | Sant Vicenc de Calders | Regional15151 | |||||
08:22 | Roda de Mar | ||||||
08:36 | Salomo | ||||||
08:45 | Nulles-Brafim | ||||||
08:51 | Valls | ||||||
08:58 | La Plana-Picamoixons | ||||||
09:02 | La Riba | ||||||
09:05 | Vilaverd | ||||||
09:11 | Montblanc | ||||||
09:17 | Lespluga de Francoli | ||||||
09:22 | Vimbodi I Poblet | ||||||
09:30 | Vinaixa | ||||||
09:42 | Les Borges Blanques | ||||||
09:47 | Juneda | ||||||
10:00 | Lleida | ||||||
10:13 | Lleida | Alvia00626 | |||||
11:06 | Zaragoza-Delicias | ||||||
11:58 | Tudela de Navarra | ||||||
12:11 | Castejon de Ebro | ||||||
12:38 | Tafalla | ||||||
13:08 | Pamplona/Iruña | ||||||
14:03 | Vitoria/gasteiz | ||||||
14:26 | Miranda de Ebro | ||||||
15:35 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
16:10 | Palencia | ||||||
19:17 | Palencia | Regional Exprés.18105 | |||||
19:25 | Monzon de Campos | ||||||
19:27 | El Carrión | ||||||
19:32 | Amusco | ||||||
19:36 | Piña | ||||||
19:41 | Fromista | ||||||
19:52 | Osorno | ||||||
19:58 | Espinosa de Villagonzalo (apd) | ||||||
20:06 | Herrera de Pisuerga |
08:06 | Torredembarra | 27:23 4 przesiadki 21 przystanki Regional15400 Euromed01101 AVE05135 Intercity04179 Regional Exprés.18101 | 27:23 | 4 przesiadki 21 przystanki | Regional15400 Euromed01101 AVE05135 Intercity04179 Regional Exprés.18101 | Regional15400 | |
08:26 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
08:31 | Calafell | ||||||
08:46 | Vilanova I La Geltrú | ||||||
08:53 | Sitges | ||||||
09:07 | Castelldefels | ||||||
09:13 | Gavà | ||||||
09:32 | Barcelona-Sants | ||||||
10:15 | Barcelona-Sants | Euromed01101 | |||||
10:51 | Camp Tarragona | ||||||
12:19 | Castelló | ||||||
13:13 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
13:31 | Valencia Joaquin Sorolla | AVE05135 | |||||
13:59 | Requena Utiel | ||||||
14:34 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
15:38 | Madrid-Chamartin | ||||||
17:30 | Madrid-Chamartin | Intercity04179 | |||||
17:59 | Segovia Guiomar | ||||||
18:36 | Valladolid | ||||||
18:59 | Palencia | ||||||
10:39 | Palencia | Regional Exprés.18101 | |||||
10:48 | El Carrión | ||||||
10:57 | Piña | ||||||
11:03 | Fromista | ||||||
11:15 | Osorno | ||||||
11:21 | Espinosa de Villagonzalo (apd) | ||||||
11:29 | Herrera de Pisuerga |
09:58 | Torredembarra | 25:46 2 przesiadki 18 przystanki Regional Exprés.17501 Alvia04193 Regional Exprés.18102 | 25:46 | 2 przesiadki 18 przystanki | Regional Exprés.17501 Alvia04193 Regional Exprés.18102 | Regional Exprés.17501 | |
10:11 | Tarragona | ||||||
10:19 | Vila-Seca | ||||||
10:28 | Reus | ||||||
11:14 | Mora La Nova | ||||||
11:37 | Flix | ||||||
11:45 | Riba-Roja Debre | ||||||
11:57 | Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | ||||||
12:30 | Caspe | ||||||
13:10 | La Puebla de Hijar | ||||||
14:00 | Zaragoza Goya | ||||||
14:03 | Zaragoza Portillo | ||||||
14:08 | Zaragoza-Delicias | ||||||
18:09 | Madrid-Chamartin | ||||||
19:08 | Madrid-Chamartin | Alvia04193 | |||||
20:20 | Valladolid | ||||||
20:55 | Palencia | ||||||
21:46 | Aguilar de Campoo | ||||||
11:22 | Aguilar de Campoo | Regional Exprés.18102 | |||||
11:31 | Mave | ||||||
11:39 | Alar del Rey-San Quirce | ||||||
11:44 | Herrera de Pisuerga |
10:32 | Torredembarra | 24:57 4 przesiadki 31 przystanki Regional15230 Alvia00530 Regional Exprés.16004 Media Distancia18010 Regional Exprés.18101 | 24:57 | 4 przesiadki 31 przystanki | Regional15230 Alvia00530 Regional Exprés.16004 Media Distancia18010 Regional Exprés.18101 | Regional15230 | |
10:40 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
10:58 | Vilanova I La Geltrú | ||||||
11:41 | Barcelona-Sants | ||||||
14:32 | Barcelona-Sants | Alvia00530 | |||||
15:10 | Camp Tarragona | ||||||
15:42 | Lleida | ||||||
16:36 | Zaragoza-Delicias | ||||||
17:20 | Tudela de Navarra | ||||||
17:33 | Castejon de Ebro | ||||||
18:06 | Tafalla | ||||||
18:46 | Pamplona/Iruña | ||||||
19:15 | Altsasu/Alsasua-Estación | ||||||
21:59 | Altsasu/Alsasua-Estación | Regional Exprés.16004 | |||||
22:07 | Araia | ||||||
22:12 | Salvatierra/agurain | ||||||
22:19 | Alegría de Álava-Dulantzi | ||||||
22:33 | Vitoria/gasteiz | ||||||
22:42 | Nanclares/langraiz | ||||||
22:47 | La Puebla de Arganzon | ||||||
22:59 | Miranda de Ebro | ||||||
08:01 | Miranda de Ebro | Media Distancia18010 | |||||
08:18 | Pancorbo | ||||||
08:32 | Briviesca | ||||||
09:00 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
09:19 | Villaquiran | ||||||
09:32 | Quintana del Puente | ||||||
09:45 | Magaz | ||||||
10:10 | Venta de Baños | ||||||
10:27 | Venta de Baños | Regional Exprés.18101 | |||||
10:39 | Palencia | ||||||
10:48 | El Carrión | ||||||
10:57 | Piña | ||||||
11:03 | Fromista | ||||||
11:15 | Osorno | ||||||
11:21 | Espinosa de Villagonzalo (apd) | ||||||
11:29 | Herrera de Pisuerga |
11:04 | Torredembarra | 33:02 4 przesiadki 26 przystanki Regional Exprés.18094 AVE INT09730 Regional17113 Regional Exprés.17201 Regional Exprés.18105 | 33:02 | 4 przesiadki 26 przystanki | Regional Exprés.18094 AVE INT09730 Regional17113 Regional Exprés.17201 Regional Exprés.18105 | Regional Exprés.18094 | |
11:13 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
11:28 | Vilanova I La Geltrú | ||||||
12:09 | Barcelona-Sants | ||||||
12:50 | Barcelona-Sants | AVE INT09730 | |||||
13:23 | Camp Tarragona | ||||||
14:25 | Zaragoza-Delicias | ||||||
15:45 | Madrid-Puerta de Atocha | ||||||
21:31 | Madrid - Atocha Cercanias | Regional17113 | |||||
21:47 | Madrid-Chamartin | ||||||
22:28 | Villalba de Guadarrama | ||||||
22:55 | El Escorial | ||||||
23:50 | Avila | ||||||
06:45 | Avila | Regional Exprés.17201 | |||||
07:33 | Medina del Campo | ||||||
08:08 | Valladolid | ||||||
08:14 | Valladolid-Universidad | ||||||
18:35 | Valladolid-Universidad | Regional Exprés.18105 | |||||
18:43 | Cabezón del Pisuerga | ||||||
18:49 | Corcos-Aguilarejo | ||||||
18:54 | Cubillas de Santa Marta | ||||||
19:00 | Dueñas | ||||||
19:05 | Venta de Baños | ||||||
19:17 | Palencia | ||||||
19:25 | Monzon de Campos | ||||||
19:27 | El Carrión | ||||||
19:32 | Amusco | ||||||
19:36 | Piña | ||||||
19:41 | Fromista | ||||||
19:52 | Osorno | ||||||
19:58 | Espinosa de Villagonzalo (apd) | ||||||
20:06 | Herrera de Pisuerga |
13:03 | Torredembarra | 22:26 4 przesiadki 35 przystanki Regional Exprés.15043 Alvia00530 Regional Exprés.16004 Media Distancia18010 Regional Exprés.18101 | 22:26 | 4 przesiadki 35 przystanki | Regional Exprés.15043 Alvia00530 Regional Exprés.16004 Media Distancia18010 Regional Exprés.18101 | Regional Exprés.15043 | |
13:16 | Tarragona | ||||||
13:25 | Vila-Seca | ||||||
13:34 | Reus | ||||||
13:43 | La Selva del Camp | ||||||
13:52 | Alcover | ||||||
13:58 | La Plana-Picamoixons | ||||||
14:05 | Vilaverd | ||||||
14:11 | Montblanc | ||||||
14:58 | Lleida | ||||||
15:42 | Lleida | Alvia00530 | |||||
16:36 | Zaragoza-Delicias | ||||||
17:20 | Tudela de Navarra | ||||||
17:33 | Castejon de Ebro | ||||||
18:06 | Tafalla | ||||||
18:46 | Pamplona/Iruña | ||||||
19:15 | Altsasu/Alsasua-Estación | ||||||
21:59 | Altsasu/Alsasua-Estación | Regional Exprés.16004 | |||||
22:07 | Araia | ||||||
22:12 | Salvatierra/agurain | ||||||
22:19 | Alegría de Álava-Dulantzi | ||||||
22:33 | Vitoria/gasteiz | ||||||
22:42 | Nanclares/langraiz | ||||||
22:47 | La Puebla de Arganzon | ||||||
22:59 | Miranda de Ebro | ||||||
08:01 | Miranda de Ebro | Media Distancia18010 | |||||
08:18 | Pancorbo | ||||||
08:32 | Briviesca | ||||||
09:00 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
09:19 | Villaquiran | ||||||
09:32 | Quintana del Puente | ||||||
09:45 | Magaz | ||||||
10:10 | Venta de Baños | ||||||
10:27 | Venta de Baños | Regional Exprés.18101 | |||||
10:39 | Palencia | ||||||
10:48 | El Carrión | ||||||
10:57 | Piña | ||||||
11:03 | Fromista | ||||||
11:15 | Osorno | ||||||
11:21 | Espinosa de Villagonzalo (apd) | ||||||
11:29 | Herrera de Pisuerga |
13:04 | Torredembarra | 22:25 4 przesiadki 24 przystanki Regional Exprés.18256 Alvia00530 Intercity04056 Media Distancia18010 Regional Exprés.18101 | 22:25 | 4 przesiadki 24 przystanki | Regional Exprés.18256 Alvia00530 Intercity04056 Media Distancia18010 Regional Exprés.18101 | Regional Exprés.18256 | |
13:12 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
14:10 | Barcelona-Sants | ||||||
14:32 | Barcelona-Sants | Alvia00530 | |||||
15:10 | Camp Tarragona | ||||||
15:42 | Lleida | ||||||
16:36 | Zaragoza-Delicias | ||||||
17:20 | Tudela de Navarra | ||||||
17:33 | Castejon de Ebro | ||||||
18:06 | Tafalla | ||||||
18:46 | Pamplona/Iruña | ||||||
19:17 | Altsasu/Alsasua-Estación | ||||||
19:50 | Zumarraga | ||||||
05:55 | Zumarraga | Intercity04056 | |||||
06:48 | Vitoria/gasteiz | ||||||
07:10 | Miranda de Ebro | ||||||
08:04 | Burgos-Rosa Manzano | ||||||
09:00 | Burgos-Rosa Manzano | Media Distancia18010 | |||||
09:19 | Villaquiran | ||||||
09:32 | Quintana del Puente | ||||||
09:45 | Magaz | ||||||
10:10 | Venta de Baños | ||||||
10:27 | Venta de Baños | Regional Exprés.18101 | |||||
10:39 | Palencia | ||||||
10:48 | El Carrión | ||||||
10:57 | Piña | ||||||
11:03 | Fromista | ||||||
11:15 | Osorno | ||||||
11:21 | Espinosa de Villagonzalo (apd) | ||||||
11:29 | Herrera de Pisuerga |
13:36 | Torredembarra | 30:30 4 przesiadki 25 przystanki Regional Exprés.15912 AVE03152 Regional17113 Regional Exprés.17201 Regional Exprés.18105 | 30:30 | 4 przesiadki 25 przystanki | Regional Exprés.15912 AVE03152 Regional17113 Regional Exprés.17201 Regional Exprés.18105 | Regional Exprés.15912 | |
13:45 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
13:59 | Vilanova I La Geltrú | ||||||
14:38 | Barcelona-Sants | ||||||
15:00 | Barcelona-Sants | AVE03152 | |||||
16:26 | Zaragoza-Delicias | ||||||
17:45 | Madrid-Puerta de Atocha | ||||||
21:31 | Madrid - Atocha Cercanias | Regional17113 | |||||
21:47 | Madrid-Chamartin | ||||||
22:28 | Villalba de Guadarrama | ||||||
22:55 | El Escorial | ||||||
23:50 | Avila | ||||||
06:45 | Avila | Regional Exprés.17201 | |||||
07:33 | Medina del Campo | ||||||
08:08 | Valladolid | ||||||
08:14 | Valladolid-Universidad | ||||||
18:35 | Valladolid-Universidad | Regional Exprés.18105 | |||||
18:43 | Cabezón del Pisuerga | ||||||
18:49 | Corcos-Aguilarejo | ||||||
18:54 | Cubillas de Santa Marta | ||||||
19:00 | Dueñas | ||||||
19:05 | Venta de Baños | ||||||
19:17 | Palencia | ||||||
19:25 | Monzon de Campos | ||||||
19:27 | El Carrión | ||||||
19:32 | Amusco | ||||||
19:36 | Piña | ||||||
19:41 | Fromista | ||||||
19:52 | Osorno | ||||||
19:58 | Espinosa de Villagonzalo (apd) | ||||||
20:06 | Herrera de Pisuerga |
14:05 | Torredembarra | 21:24 4 przesiadki 21 przystanki Regional Exprés.15048 AVE03150 Regional17113 Regional Exprés.17201 Regional Exprés.18101 | 21:24 | 4 przesiadki 21 przystanki | Regional Exprés.15048 AVE03150 Regional17113 Regional Exprés.17201 Regional Exprés.18101 | Regional Exprés.15048 | |
14:27 | Vilanova I La Geltrú | ||||||
15:07 | Barcelona-Sants | ||||||
15:25 | Barcelona-Sants | AVE03150 | |||||
17:55 | Madrid-Puerta de Atocha | ||||||
21:31 | Madrid - Atocha Cercanias | Regional17113 | |||||
21:47 | Madrid-Chamartin | ||||||
22:28 | Villalba de Guadarrama | ||||||
22:55 | El Escorial | ||||||
23:50 | Avila | ||||||
06:45 | Avila | Regional Exprés.17201 | |||||
07:33 | Medina del Campo | ||||||
08:08 | Valladolid | ||||||
08:14 | Valladolid-Universidad | ||||||
09:57 | Valladolid-Universidad | Regional Exprés.18101 | |||||
10:05 | Cabezón del Pisuerga | ||||||
10:10 | Corcos-Aguilarejo | ||||||
10:16 | Cubillas de Santa Marta | ||||||
10:21 | Dueñas | ||||||
10:27 | Venta de Baños | ||||||
10:39 | Palencia | ||||||
10:48 | El Carrión | ||||||
10:57 | Piña | ||||||
11:03 | Fromista | ||||||
11:15 | Osorno | ||||||
11:21 | Espinosa de Villagonzalo (apd) | ||||||
11:29 | Herrera de Pisuerga |
15:03 | Torredembarra | 20:41 4 przesiadki 12 przystanki Regional15402 Euromed01161 AVE05191 Alvia04073 Regional Exprés.18102 | 20:41 | 4 przesiadki 12 przystanki | Regional15402 Euromed01161 AVE05191 Alvia04073 Regional Exprés.18102 | Regional15402 | |
15:13 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
15:27 | Vilanova I La Geltrú | ||||||
16:07 | Barcelona-Sants | ||||||
16:10 | Barcelona-Sants | Euromed01161 | |||||
16:48 | Camp Tarragona | ||||||
18:14 | Castelló | ||||||
19:02 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
19:45 | Valencia Joaquin Sorolla | AVE05191 | |||||
21:38 | Madrid-Chamartin | ||||||
07:45 | Madrid-Chamartin | Alvia04073 | |||||
09:02 | Valladolid | ||||||
09:37 | Palencia | ||||||
10:27 | Aguilar de Campoo | ||||||
11:22 | Aguilar de Campoo | Regional Exprés.18102 | |||||
11:31 | Mave | ||||||
11:39 | Alar del Rey-San Quirce | ||||||
11:44 | Herrera de Pisuerga |
15:26 | Torredembarra | 20:03 4 przesiadki 23 przystanki Regional Exprés.35050 AVE03172 Regional17113 Regional Exprés.17201 Regional Exprés.18101 | 20:03 | 4 przesiadki 23 przystanki | Regional Exprés.35050 AVE03172 Regional17113 Regional Exprés.17201 Regional Exprés.18101 | Regional Exprés.35050 | |
15:37 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
15:55 | Vilanova I La Geltrú | ||||||
16:37 | Barcelona-Sants | ||||||
17:00 | Barcelona-Sants | AVE03172 | |||||
18:26 | Zaragoza-Delicias | ||||||
19:45 | Madrid-Puerta de Atocha | ||||||
21:31 | Madrid - Atocha Cercanias | Regional17113 | |||||
21:47 | Madrid-Chamartin | ||||||
22:28 | Villalba de Guadarrama | ||||||
22:55 | El Escorial | ||||||
23:50 | Avila | ||||||
06:45 | Avila | Regional Exprés.17201 | |||||
07:33 | Medina del Campo | ||||||
08:08 | Valladolid | ||||||
08:14 | Valladolid-Universidad | ||||||
09:57 | Valladolid-Universidad | Regional Exprés.18101 | |||||
10:05 | Cabezón del Pisuerga | ||||||
10:10 | Corcos-Aguilarejo | ||||||
10:16 | Cubillas de Santa Marta | ||||||
10:21 | Dueñas | ||||||
10:27 | Venta de Baños | ||||||
10:39 | Palencia | ||||||
10:48 | El Carrión | ||||||
10:57 | Piña | ||||||
11:03 | Fromista | ||||||
11:15 | Osorno | ||||||
11:21 | Espinosa de Villagonzalo (apd) | ||||||
11:29 | Herrera de Pisuerga |
Czas podróży
Czas podróży między Torredembarra a Herrera del Pisuerga wynosi 11:04