Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Alcanadre A Rua-Petin
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Alcanadre Tudela de Navarra A Rua-Petin
Alcanadre | 20:50 |
Feculas-Navarra | 20:54 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Numer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Czas | 22:36 |
Alcanadre Logroño Miranda de Ebro A Rua-Petin
Alcanadre | 08:01 |
Logroño | 08:23 |
Numer | 16071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Numer | 37438 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Numer | 00626 |
Alvia | |
Czas | 11:25 |
środa, 11 września 2024 07:00
Alcanadre Tudela de Navarra A Rua-Petin
Alcanadre | 20:50 |
Feculas-Navarra | 20:54 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Numer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Numer | 00626 |
Alvia | |
Czas | 22:36 |
Alcanadre Logroño Miranda de Ebro A Rua-Petin
Alcanadre | 08:01 |
Logroño | 08:23 |
Numer | 16071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Numer | 37438 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Czas | 11:25 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Alcanadre Logroño Miranda de Ebro A Rua-Petin
Alcanadre | 08:01 |
Logroño | 08:23 |
Numer | 16071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Numer | 37438 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Numer | 00626 |
Alvia | |
Czas | 11:25 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Alcanadre Tudela de Navarra A Rua-Petin
Alcanadre | 20:50 |
Feculas-Navarra | 20:54 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Numer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Numer | 00626 |
Alvia | |
Czas | 22:36 |
Alcanadre Logroño Miranda de Ebro A Rua-Petin
Alcanadre | 08:01 |
Logroño | 08:23 |
Numer | 16071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Numer | 00438 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Czas | 11:25 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Alcanadre Tudela de Navarra A Rua-Petin
Alcanadre | 20:50 |
Feculas-Navarra | 20:54 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Numer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Czas | 22:36 |
Poniedziałek, 16 września 2024 07:00
Alcanadre Tudela de Navarra A Rua-Petin
Alcanadre | 20:50 |
Feculas-Navarra | 20:54 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Numer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Numer | 00626 |
Alvia | |
Czas | 22:36 |
Alcanadre Logroño Miranda de Ebro A Rua-Petin
Alcanadre | 08:01 |
Logroño | 08:23 |
Numer | 16071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Numer | 00438 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:26 |
Numer | 00626 |
Alvia | |
Czas | 11:25 |