Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Alhama de Aragon Redondela AV
środa, 11 września 2024 07:00
Alhama de Aragon Zaragoza-Delicias Redondela Redondela-Picota
Alhama de Aragon | 07:17 |
Zaragoza-Delicias | 08:55 |
Numer | 18750 |
Regional | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Redondela | 05:13 |
Redondela-Picota | 05:15 |
Numer | 12512 |
Regional | |
Czas | 21:58 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Alhama de Aragon Zaragoza-Delicias Redondela Redondela-Picota
Alhama de Aragon | 07:17 |
Zaragoza-Delicias | 08:55 |
Numer | 18750 |
Regional | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Redondela | 07:03 |
Redondela-Picota | 07:05 |
Numer | 12480 |
Regional | |
Czas | 23:48 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Alhama de Aragon Calatayud Pamplona/Iruña Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Santiago de Compostela Redondela-Picota
Alhama de Aragon | 09:16 |
Calatayud | 09:36 |
Numer | 18754 |
Regional | |
Przesiadka | |
Calatayud | 10:45 |
Tudela de Navarra | 11:41 |
Castejon de Ebro | 11:54 |
Tafalla | 12:20 |
Pamplona/Iruña | 12:48 |
Numer | 00603 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Numer | 00632 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:32 |
Numer | 04775 |
AVE | |
Przesiadka | |
Santiago de Compostela | 22:10 |
Padron | 22:27 |
Pontecesures | 22:31 |
Catoira | 22:40 |
Vilagarcia de Arousa | 22:52 |
Pontevedra | 23:11 |
Arcade | 23:18 |
Redondela-Picota | 23:26 |
Numer | 12461 |
Regional | |
Czas | 14:10 |