Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Altafulla-Tamarit Redondela
Poniedziałek, 5 sierpnia 2024 07:00
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Ourense Redondela
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Numer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 12477 |
Media Distancia | |
Czas | 13:16 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Vigo Urzaiz Vigo Guixar Redondela
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Numer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 16:00 |
Zamora | 17:14 |
Ourense | 18:39 |
Pontevedra | 19:56 |
Vigo Urzaiz | 20:12 |
Numer | 04165 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Vigo Guixar | 20:28 |
Redondela | 20:40 |
Numer | 12554 |
Regional | |
Czas | 13:13 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Vigo Urzaiz Redondela Av
Altafulla-Tamarit | 15:20 |
Torredembarra | 15:26 |
Sant Vicenc de Calders | 15:37 |
Vilanova I La Geltrú | 15:55 |
Barcelona-Sants | 16:37 |
Numer | 17050 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 18:15 |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:07 |
Numer | 01181 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:12 |
Requena Utiel | 21:39 |
Cuenca Fernando Zobel | 22:14 |
Madrid-Chamartin | 23:18 |
Numer | 05215 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 11:02 |
Pontevedra | 12:15 |
Vigo Urzaiz | 12:32 |
Numer | 04275 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Vigo Urzaiz | 13:40 |
Redondela Av | 13:47 |
Numer | 09132 |
Media Distancia | |
Czas | 22:27 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Santiago de Compostela Redondela Av
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Numer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Numer | 00632 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:32 |
Numer | 04775 |
AVE | |
Przesiadka | |
Santiago de Compostela | 22:00 |
Padron-Barbanza | 22:15 |
Vilagarcia de Arousa | 22:29 |
Pontevedra | 22:47 |
Arcade | 22:53 |
Redondela Av | 22:58 |
Numer | 09213 |
Media Distancia | |
Czas | 15:03 |
Wtorek, 6 sierpnia 2024 07:00
Altafulla-Tamarit Lleida Redondela
Altafulla-Tamarit | 13:06 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Numer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Czas | 34:12 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Ourense Redondela
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Numer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 12477 |
Media Distancia | |
Czas | 13:16 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Vigo Urzaiz Vigo Guixar Redondela
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Numer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 16:00 |
Zamora | 17:14 |
Ourense | 18:39 |
Pontevedra | 19:56 |
Vigo Urzaiz | 20:12 |
Numer | 04165 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Vigo Guixar | 20:28 |
Redondela | 20:40 |
Numer | 12554 |
Regional | |
Czas | 13:13 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Pontevedra Redondela
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Numer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Numer | 00632 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:37 |
Vilagarcia de Arousa | 21:03 |
Pontevedra | 21:19 |
Numer | 04975 |
AVE | |
Przesiadka | |
Pontevedra | 21:30 |
Arcade | 21:37 |
Redondela-Picota | 21:46 |
Redondela | 21:49 |
Numer | 12459 |
Regional | |
Czas | 13:54 |
środa, 7 sierpnia 2024 07:00
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Ourense Redondela
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Numer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 37722 |
Media Distancia | |
Czas | 13:16 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Vigo Urzaiz Vigo Guixar Redondela
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Numer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 16:00 |
Zamora | 17:14 |
Ourense | 18:39 |
Pontevedra | 19:56 |
Vigo Urzaiz | 20:12 |
Numer | 04165 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Vigo Guixar | 20:28 |
Redondela | 20:40 |
Numer | 12554 |
Regional | |
Czas | 13:13 |
Czwartek, 8 sierpnia 2024 07:00
Altafulla-Tamarit Lleida Redondela
Altafulla-Tamarit | 13:06 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Numer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Czas | 34:12 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Ourense Redondela
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Numer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 12477 |
Media Distancia | |
Czas | 13:16 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Vigo Urzaiz Vigo Guixar Redondela
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Numer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 16:00 |
Zamora | 17:14 |
Ourense | 18:39 |
Pontevedra | 19:56 |
Vigo Urzaiz | 20:12 |
Numer | 04165 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Vigo Guixar | 20:28 |
Redondela | 20:40 |
Numer | 12554 |
Regional | |
Czas | 13:13 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Pontevedra Redondela
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
Numer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Numer | 00632 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:37 |
Vilagarcia de Arousa | 21:03 |
Pontevedra | 21:19 |
Numer | 04975 |
AVE | |
Przesiadka | |
Pontevedra | 21:30 |
Arcade | 21:37 |
Redondela-Picota | 21:46 |
Redondela | 21:49 |
Numer | 12459 |
Regional | |
Czas | 13:54 |
Piątek, 9 sierpnia 2024 07:00
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Ourense Redondela
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Numer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Czas | 13:16 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Vigo Urzaiz Vigo Guixar Redondela
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
Numer | 15022 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 16:00 |
Zamora | 17:14 |
Ourense | 18:39 |
Pontevedra | 19:56 |
Vigo Urzaiz | 20:12 |
Numer | 04165 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Vigo Guixar | 20:28 |
Redondela | 20:40 |
Numer | 12554 |
Regional | |
Czas | 13:13 |
Sobota, 10 sierpnia 2024 07:00
Altafulla-Tamarit Lleida Redondela
Altafulla-Tamarit | 13:06 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
Numer | 15043 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Czas | 34:12 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Ourense Redondela
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:35 |
Numer | 18090 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:27 |
Numer | 00626 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 12477 |
Media Distancia | |
Czas | 15:51 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Vigo Urzaiz Redondela Av
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Numer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 19:18 |
Zamora | 20:23 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:52 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 21:09 |
Ourense | 21:51 |
Santiago de Compostela | 22:35 |
Vilagarcia de Arousa | 23:00 |
Pontevedra | 23:19 |
Vigo Urzaiz | 23:36 |
Numer | 04385 |
AVE | |
Przesiadka | |
Vigo Urzaiz | 06:15 |
Redondela Av | 06:22 |
Numer | 09072 |
Media Distancia | |
Czas | 20:20 |
Altafulla-Tamarit Tarragona Castelló Madrid-Chamartin Vigo Urzaiz Vigo Guixar Redondela
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:11 |
Numer | 18059 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Tarragona | 08:34 |
Castelló | 10:06 |
Numer | 01307 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Castelló | 11:26 |
Sagunt/sagunto | 11:52 |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:38 |
Numer | 05721 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 16:00 |
Zamora | 17:14 |
Ourense | 18:39 |
Pontevedra | 19:56 |
Vigo Urzaiz | 20:12 |
Numer | 04165 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Vigo Guixar | 20:28 |
Redondela | 20:40 |
Numer | 12554 |
Regional | |
Czas | 13:38 |
Niedziela, 11 sierpnia 2024 07:00
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Ourense Redondela
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
Numer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 37722 |
Media Distancia | |
Czas | 13:16 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Vigo Urzaiz Vigo Guixar Redondela
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:08 |
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
Numer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 16:00 |
Zamora | 17:14 |
Ourense | 18:39 |
Pontevedra | 19:56 |
Vigo Urzaiz | 20:12 |
Numer | 04165 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Vigo Guixar | 20:28 |
Redondela | 20:40 |
Numer | 12554 |
Regional | |
Czas | 12:45 |