Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Andoain-Centro Betanzos-Cidade
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Andoain-Centro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 11:28 |
Villabona-Zizurkil | 11:33 |
Tolosa | 11:41 |
Ordizia/ordicia | 11:53 |
Beasain | 11:56 |
Zumarraga | 12:11 |
Legazpi | 12:16 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:37 |
Araia | 12:46 |
Salvatierra/agurain | 12:51 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:58 |
Vitoria/gasteiz | 13:07 |
Miranda de Ebro | 13:27 |
Briviesca | 13:56 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:25 |
Venta de Baños | 15:38 |
Valladolid | 16:02 |
Medina del Campo | 16:27 |
Numer | 18012 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:26 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Czas | 11:58 |
Andoain-Centro Burgos-Rosa Manzano Segovia Guiomar Ferrol Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 |
Beasain | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 |
Briviesca | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:19 |
Numer | 18014 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Burgos-Rosa Manzano | 17:21 |
Valladolid | 18:00 |
Segovia Guiomar | 18:33 |
Numer | 05792 |
AVE | |
Przesiadka | |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:52 |
Ferrol | 13:32 |
Numer | 04095 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ferrol | 14:10 |
Cabanas-Areal | 14:30 |
Pontedeume | 14:32 |
Perbes | 14:38 |
Miño | 14:42 |
Betanzos-Cidade | 14:49 |
Numer | 12683 |
Media Distancia | |
Czas | 24:26 |
Andoain-Centro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 | 14:28 |
Tolosa | 14:35 | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 | 14:47 |
Beasain | 14:50 | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 | 15:05 |
Legazpi | 15:10 | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 | 15:31 |
Araia | 15:40 | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 | 16:21 |
Briviesca | 16:50 | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:20 | 17:20 |
Venta de Baños | 18:30 | 18:30 |
Valladolid | 18:50 | 18:50 |
Medina del Campo | 19:14 | 19:14 |
Numer | 18014 | 18014 |
Media Distancia | Media Distancia | |
Przesiadka | ||
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 | 19:24 |
Zamora | 19:52 | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 | 20:45 |
Ourense | 21:25 | 21:25 |
Numer | 04175 | 04175 |
Alvia | Alvia | |
Przesiadka | ||
Ourense | 21:28 | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 | 22:13 |
A Coruña | 22:42 | 22:42 |
Numer | 34175 | 34175 |
Avant | Avant | |
Przesiadka | ||
A Coruña | 06:31 | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 07:05 | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 07:10 | 23:26 |
Numer | 12680 | 37175 |
Media Distancia | Media Distancia | |
Czas | 16:47 | 9:03 |
Andoain-Centro San Sebastian/donostia Segovia Guiomar Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:36 |
San Sebastian/donostia | 16:48 |
Numer | 18061 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
San Sebastian/donostia | 16:52 |
Tolosa | 17:25 |
Zumarraga | 17:54 |
Vitoria/gasteiz | 18:46 |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:06 |
Segovia Guiomar | 21:42 |
Numer | 04176 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:52 |
Numer | 04095 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:11 |
Numer | 34095 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 17:20 |
O Burgo Santiago | 17:34 |
Betanzos-Infesta | 17:51 |
Betanzos-Cidade | 17:56 |
Numer | 12690 |
Media Distancia | |
Czas | 25:30 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Andoain-Centro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 11:28 |
Villabona-Zizurkil | 11:33 |
Tolosa | 11:41 |
Ordizia/ordicia | 11:53 |
Beasain | 11:56 |
Zumarraga | 12:11 |
Legazpi | 12:16 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:37 |
Araia | 12:46 |
Salvatierra/agurain | 12:51 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:58 |
Vitoria/gasteiz | 13:07 |
Miranda de Ebro | 13:27 |
Briviesca | 13:56 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:25 |
Venta de Baños | 15:38 |
Valladolid | 16:02 |
Medina del Campo | 16:27 |
Numer | 18012 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:26 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Czas | 11:58 |
Andoain-Centro Burgos-Rosa Manzano Segovia Guiomar Ferrol Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 |
Beasain | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 |
Briviesca | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:19 |
Numer | 18014 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Burgos-Rosa Manzano | 17:21 |
Valladolid | 18:00 |
Segovia Guiomar | 18:33 |
Numer | 05792 |
AVE | |
Przesiadka | |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:52 |
Ferrol | 13:32 |
Numer | 04095 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ferrol | 14:10 |
Cabanas-Areal | 14:30 |
Pontedeume | 14:32 |
Perbes | 14:38 |
Miño | 14:42 |
Betanzos-Cidade | 14:49 |
Numer | 12683 |
Media Distancia | |
Czas | 24:26 |
Andoain-Centro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 |
Beasain | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 |
Briviesca | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:20 |
Venta de Baños | 18:30 |
Valladolid | 18:50 |
Medina del Campo | 19:14 |
Numer | 18014 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
Numer | 34175 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 06:31 |
Betanzos-Infesta | 07:05 |
Betanzos-Cidade | 07:10 |
Numer | 12680 |
Media Distancia | |
Czas | 16:47 |
Andoain-Centro San Sebastian/donostia Segovia Guiomar Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:36 |
San Sebastian/donostia | 16:48 |
Numer | 18061 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
San Sebastian/donostia | 16:52 |
Tolosa | 17:25 |
Zumarraga | 17:54 |
Vitoria/gasteiz | 18:46 |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:06 |
Segovia Guiomar | 21:42 |
Numer | 04176 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:52 |
Numer | 04275 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:11 |
Numer | 34095 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 17:20 |
O Burgo Santiago | 17:34 |
Betanzos-Infesta | 17:51 |
Betanzos-Cidade | 17:56 |
Numer | 12690 |
Media Distancia | |
Czas | 25:30 |
środa, 11 września 2024 07:00
Andoain-Centro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 11:28 |
Villabona-Zizurkil | 11:33 |
Tolosa | 11:41 |
Ordizia/ordicia | 11:53 |
Beasain | 11:56 |
Zumarraga | 12:11 |
Legazpi | 12:16 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 12:37 |
Araia | 12:46 |
Salvatierra/agurain | 12:51 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 12:58 |
Vitoria/gasteiz | 13:07 |
Miranda de Ebro | 13:27 |
Briviesca | 13:56 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:25 |
Venta de Baños | 15:38 |
Valladolid | 16:02 |
Medina del Campo | 16:27 |
Numer | 18012 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:26 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Czas | 11:58 |
Andoain-Centro Burgos-Rosa Manzano Segovia Guiomar Ferrol Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 |
Beasain | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 |
Briviesca | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:19 |
Numer | 18014 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Burgos-Rosa Manzano | 17:21 |
Valladolid | 18:00 |
Segovia Guiomar | 18:33 |
Numer | 05792 |
AVE | |
Przesiadka | |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:52 |
Ferrol | 13:32 |
Numer | 04095 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ferrol | 14:10 |
Cabanas-Areal | 14:30 |
Pontedeume | 14:32 |
Perbes | 14:38 |
Miño | 14:42 |
Betanzos-Cidade | 14:49 |
Numer | 12683 |
Media Distancia | |
Czas | 24:26 |
Andoain-Centro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 |
Beasain | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 |
Briviesca | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:20 |
Venta de Baños | 18:30 |
Valladolid | 18:50 |
Medina del Campo | 19:14 |
Numer | 18014 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
Numer | 34175 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 06:31 |
Betanzos-Infesta | 07:05 |
Betanzos-Cidade | 07:10 |
Numer | 12680 |
Media Distancia | |
Czas | 16:47 |
Andoain-Centro San Sebastian/donostia Segovia Guiomar Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:36 |
San Sebastian/donostia | 16:48 |
Numer | 18061 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
San Sebastian/donostia | 16:52 |
Tolosa | 17:25 |
Zumarraga | 17:54 |
Vitoria/gasteiz | 18:46 |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:06 |
Segovia Guiomar | 21:42 |
Numer | 04176 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:52 |
Numer | 04275 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:11 |
Numer | 34095 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 17:20 |
O Burgo Santiago | 17:34 |
Betanzos-Infesta | 17:51 |
Betanzos-Cidade | 17:56 |
Numer | 12690 |
Media Distancia | |
Czas | 25:30 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Andoain-Centro Burgos-Rosa Manzano Segovia Guiomar Ferrol Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 |
Beasain | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 |
Briviesca | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:19 |
Numer | 18014 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Burgos-Rosa Manzano | 17:21 |
Valladolid | 18:00 |
Segovia Guiomar | 18:33 |
Numer | 05792 |
AVE | |
Przesiadka | |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:52 |
Ferrol | 13:32 |
Numer | 04095 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ferrol | 14:10 |
Cabanas-Areal | 14:30 |
Pontedeume | 14:32 |
Perbes | 14:38 |
Miño | 14:42 |
Betanzos-Cidade | 14:49 |
Numer | 12683 |
Media Distancia | |
Czas | 24:26 |
Andoain-Centro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 |
Beasain | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 |
Briviesca | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:20 |
Venta de Baños | 18:30 |
Valladolid | 18:50 |
Medina del Campo | 19:14 |
Numer | 18014 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
Numer | 34175 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:26 |
Numer | 37175 |
Media Distancia | |
Czas | 9:03 |
Andoain-Centro San Sebastian/donostia Madrid-Chamartin Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:36 |
San Sebastian/donostia | 16:48 |
Numer | 18061 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
San Sebastian/donostia | 05:00 |
Tolosa | 05:28 |
Zumarraga | 05:55 |
Vitoria/gasteiz | 06:48 |
Miranda de Ebro | 07:10 |
Burgos-Rosa Manzano | 08:06 |
Valladolid | 08:47 |
Madrid-Chamartin | 09:53 |
Numer | 04056 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 10:04 |
Zamora | 11:09 |
Ourense | 12:17 |
Numer | 05273 |
AVE | |
Przesiadka | |
Ourense | 12:30 |
Santiago de Compostela | 13:12 |
A Coruña | 13:40 |
Numer | 09120 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 17:20 |
O Burgo Santiago | 17:34 |
Betanzos-Infesta | 17:51 |
Betanzos-Cidade | 17:56 |
Numer | 12690 |
Media Distancia | |
Czas | 25:30 |
Andoain-Centro San Sebastian/donostia Segovia Guiomar Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:36 |
San Sebastian/donostia | 16:48 |
Numer | 18061 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
San Sebastian/donostia | 16:52 |
Tolosa | 17:25 |
Zumarraga | 17:54 |
Vitoria/gasteiz | 18:46 |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:06 |
Segovia Guiomar | 21:42 |
Numer | 04176 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:52 |
Numer | 04275 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:11 |
Numer | 34095 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 15:04 |
Betanzos-Infesta | 15:32 |
Betanzos-Cidade | 15:38 |
Numer | 12684 |
Media Distancia | |
Czas | 23:12 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Andoain-Centro Burgos-Rosa Manzano Segovia Guiomar Ferrol Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 |
Beasain | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 |
Briviesca | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:19 |
Numer | 18014 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Burgos-Rosa Manzano | 17:21 |
Valladolid | 18:00 |
Segovia Guiomar | 18:33 |
Numer | 05792 |
AVE | |
Przesiadka | |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:52 |
Ferrol | 13:32 |
Numer | 04095 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ferrol | 14:10 |
Cabanas-Areal | 14:30 |
Pontedeume | 14:32 |
Perbes | 14:38 |
Miño | 14:42 |
Betanzos-Cidade | 14:49 |
Numer | 12683 |
Media Distancia | |
Czas | 24:26 |
Andoain-Centro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 |
Beasain | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 |
Briviesca | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:20 |
Venta de Baños | 18:30 |
Valladolid | 18:50 |
Medina del Campo | 19:14 |
Numer | 18014 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
Numer | 34175 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:26 |
Numer | 37175 |
Media Distancia | |
Czas | 9:03 |
Andoain-Centro San Sebastian/donostia Segovia Guiomar Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:36 |
San Sebastian/donostia | 16:48 |
Numer | 18061 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
San Sebastian/donostia | 16:52 |
Tolosa | 17:25 |
Zumarraga | 17:54 |
Vitoria/gasteiz | 18:46 |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:06 |
Segovia Guiomar | 21:42 |
Numer | 04176 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:52 |
Numer | 04095 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:11 |
Numer | 34095 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 17:20 |
O Burgo Santiago | 17:34 |
Betanzos-Infesta | 17:51 |
Betanzos-Cidade | 17:56 |
Numer | 12690 |
Media Distancia | |
Czas | 25:30 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Andoain-Centro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 |
Beasain | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 |
Briviesca | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:20 |
Venta de Baños | 18:30 |
Valladolid | 18:50 |
Medina del Campo | 19:14 |
Numer | 18014 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
Numer | 34175 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:26 |
Numer | 37175 |
Media Distancia | |
Czas | 9:03 |
Andoain-Centro Palencia Madrid-Chamartin Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 |
Beasain | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 |
Briviesca | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:20 |
Palencia | 19:00 |
Numer | 18014 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Palencia | 19:04 |
Valladolid | 19:29 |
Segovia Guiomar | 20:05 |
Madrid-Chamartin | 20:32 |
Numer | 05210 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 10:04 |
Zamora | 11:09 |
Ourense | 12:17 |
Numer | 05273 |
AVE | |
Przesiadka | |
Ourense | 12:30 |
Santiago de Compostela | 13:12 |
A Coruña | 13:40 |
Numer | 09120 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 15:04 |
Betanzos-Infesta | 15:32 |
Betanzos-Cidade | 15:38 |
Numer | 12684 |
Media Distancia | |
Czas | 25:15 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Andoain-Centro Burgos-Rosa Manzano Segovia Guiomar Ferrol Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 |
Beasain | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 |
Briviesca | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:19 |
Numer | 18014 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Burgos-Rosa Manzano | 17:21 |
Valladolid | 18:00 |
Segovia Guiomar | 18:33 |
Numer | 05792 |
AVE | |
Przesiadka | |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:52 |
Ferrol | 13:32 |
Numer | 04095 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ferrol | 14:10 |
Cabanas-Areal | 14:30 |
Pontedeume | 14:32 |
Perbes | 14:38 |
Miño | 14:42 |
Betanzos-Cidade | 14:49 |
Numer | 12683 |
Media Distancia | |
Czas | 24:26 |
Andoain-Centro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 14:23 |
Villabona-Zizurkil | 14:28 |
Tolosa | 14:35 |
Ordizia/ordicia | 14:47 |
Beasain | 14:50 |
Zumarraga | 15:05 |
Legazpi | 15:10 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 15:31 |
Araia | 15:40 |
Salvatierra/agurain | 15:45 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 15:52 |
Vitoria/gasteiz | 16:01 |
Miranda de Ebro | 16:21 |
Briviesca | 16:50 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:20 |
Venta de Baños | 18:30 |
Valladolid | 18:50 |
Medina del Campo | 19:14 |
Numer | 18014 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
Numer | 34175 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:26 |
Numer | 37175 |
Media Distancia | |
Czas | 9:03 |
Andoain-Centro San Sebastian/donostia Segovia Guiomar Ourense A Coruña Betanzos-Cidade
Andoain-Centro | 16:26 |
Hernani-Centro | 16:36 |
San Sebastian/donostia | 16:48 |
Numer | 18061 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
San Sebastian/donostia | 16:52 |
Tolosa | 17:25 |
Zumarraga | 17:54 |
Vitoria/gasteiz | 18:46 |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:06 |
Segovia Guiomar | 21:42 |
Numer | 04176 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:52 |
Numer | 04095 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:11 |
Numer | 34095 |
Avant | |
Przesiadka | |
A Coruña | 15:04 |
Betanzos-Infesta | 15:32 |
Betanzos-Cidade | 15:38 |
Numer | 12684 |
Media Distancia | |
Czas | 23:12 |