Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Cella O Barco de Valdeorras
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Cella Zaragoza-Delicias O Barco de Valdeorras
Cella | 15:01 |
Santa Eulalia del Campo | 15:11 |
Carinyena | 16:25 |
Zaragoza-Delicias | 17:01 |
Numer | 18504 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 |
Numer | 00626 |
Alvia | |
Czas | 28:13 |
Cella Valencia-Estacio del Nord Albacete-Los Llanos Madrid-Chamartin Ourense O Barco de Valdeorras
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 13:34 |
Numer | 18511 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Valencia-Estacio del Nord | 13:53 |
Silla | 14:09 |
Xàtiva | 14:44 |
Almansa | 15:30 |
Albacete-Los Llanos | 16:05 |
Numer | 14405 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Albacete-Los Llanos | 16:23 |
Cuenca Fernando Zobel | 17:02 |
Madrid-Chamartin | 18:21 |
Numer | 04181 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:17 |
Numer | 00625 |
Alvia | |
Czas | 24:40 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Cella Valencia-Estacio del Nord Albacete-Los Llanos Madrid-Chamartin Ourense O Barco de Valdeorras
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 13:34 |
Numer | 18511 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Valencia-Estacio del Nord | 13:53 |
Silla | 14:09 |
Xàtiva | 14:44 |
Almansa | 15:30 |
Albacete-Los Llanos | 16:05 |
Numer | 14405 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Albacete-Los Llanos | 16:23 |
Cuenca Fernando Zobel | 17:02 |
Madrid-Chamartin | 18:21 |
Numer | 04181 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:17 |
Numer | 00625 |
Alvia | |
Czas | 24:40 |
Cella Zaragoza-Delicias Miranda de Ebro Valladolid León O Barco de Valdeorras
Cella | 19:01 |
Santa Eulalia del Campo | 19:11 |
Carinyena | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 21:18 |
Numer | 18506 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Pamplona/Iruña | 08:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Numer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:48 |
Numer | 04086 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Valladolid | 14:09 |
Palencia | 14:35 |
León | 15:10 |
Numer | 37101 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 |
Numer | 37722 |
Media Distancia | |
Czas | 24:13 |
środa, 11 września 2024 07:00
Cella Valencia-Estacio del Nord Albacete-Los Llanos Madrid-Chamartin Ourense O Barco de Valdeorras
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 13:34 |
Numer | 18511 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Valencia-Estacio del Nord | 13:53 |
Silla | 14:09 |
Xàtiva | 14:44 |
Almansa | 15:30 |
Albacete-Los Llanos | 16:05 |
Numer | 14405 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Albacete-Los Llanos | 16:23 |
Cuenca Fernando Zobel | 17:02 |
Madrid-Chamartin | 18:21 |
Numer | 04181 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:17 |
Numer | 37621 |
Media Distancia | |
Czas | 24:40 |
Cella Zaragoza-Delicias Miranda de Ebro Valladolid León O Barco de Valdeorras
Cella | 19:01 |
Santa Eulalia del Campo | 19:11 |
Carinyena | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 21:18 |
Numer | 18506 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Pamplona/Iruña | 08:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Numer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:48 |
Numer | 04086 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Valladolid | 14:09 |
Palencia | 14:35 |
León | 15:10 |
Numer | 37101 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 |
Numer | 37726 |
Media Distancia | |
Czas | 24:13 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Cella Valencia-Estacio del Nord Albacete-Los Llanos Madrid-Chamartin Ourense O Barco de Valdeorras
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 13:34 |
Numer | 18511 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Valencia-Estacio del Nord | 13:53 |
Silla | 14:09 |
Xàtiva | 14:44 |
Almansa | 15:30 |
Albacete-Los Llanos | 16:05 |
Numer | 14405 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Albacete-Los Llanos | 16:23 |
Cuenca Fernando Zobel | 17:02 |
Madrid-Chamartin | 18:21 |
Numer | 04181 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:17 |
Numer | 00625 |
Alvia | |
Czas | 24:40 |
Cella Zaragoza-Delicias Miranda de Ebro Valladolid León O Barco de Valdeorras
Cella | 19:01 |
Santa Eulalia del Campo | 19:11 |
Carinyena | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 21:18 |
Numer | 18506 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Pamplona/Iruña | 08:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Numer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:48 |
Numer | 04086 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Valladolid | 14:09 |
Palencia | 14:35 |
León | 15:10 |
Numer | 37101 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 |
Numer | 37722 |
Media Distancia | |
Czas | 24:13 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Cella Zaragoza-Delicias O Barco de Valdeorras
Cella | 15:01 | 15:01 |
Santa Eulalia del Campo | 15:11 | 15:11 |
Carinyena | 16:25 | 16:25 |
Zaragoza-Delicias | 17:01 | 17:01 |
Numer | 18504 | 18504 |
Media Distancia | Media Distancia | |
Przesiadka | ||
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 | 19:14 |
Numer | 00626 | 00626 |
Alvia | Alvia | |
Czas | 28:13 | 28:13 |
Cella Sagunt/sagunto Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense O Barco de Valdeorras
Cella | 13:25 |
Teruel | 13:37 |
Sagunt/sagunto | 15:38 |
Numer | 18523 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Sagunt/sagunto | 16:22 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:07 |
Numer | 01131 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:42 |
Madrid-Chamartin | 19:37 |
Numer | 05171 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 20:23 |
Zamora | 21:28 |
Ourense | 22:37 |
Numer | 04205 |
AVE | |
Przesiadka | |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:17 |
Numer | 00621 |
Alvia | |
Czas | 21:52 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Cella Zaragoza-Delicias O Barco de Valdeorras
Cella | 15:01 | 15:01 |
Santa Eulalia del Campo | 15:11 | 15:11 |
Carinyena | 16:25 | 16:25 |
Zaragoza-Delicias | 17:01 | 17:01 |
Numer | 18504 | 18504 |
Media Distancia | Media Distancia | |
Przesiadka | ||
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 | 19:14 |
Numer | 00622 | 00622 |
Alvia | Alvia | |
Czas | 28:13 | 28:13 |
Cella Valencia-Estacio del Nord Albacete-Los Llanos Madrid-Chamartin Ourense O Barco de Valdeorras
Cella | 10:37 |
Teruel | 10:49 |
Sagunt/sagunto | 12:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 13:34 |
Numer | 18511 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Valencia-Estacio del Nord | 13:53 |
Silla | 14:09 |
Xàtiva | 14:44 |
Almansa | 15:30 |
Albacete-Los Llanos | 16:05 |
Numer | 14405 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Albacete-Los Llanos | 16:23 |
Cuenca Fernando Zobel | 17:02 |
Madrid-Chamartin | 18:21 |
Numer | 04181 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:17 |
Numer | 00625 |
Alvia | |
Czas | 24:40 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Cella Zaragoza-Delicias O Barco de Valdeorras
Cella | 19:01 |
Santa Eulalia del Campo | 19:11 |
Carinyena | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 21:18 |
Numer | 18506 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 |
Numer | 00626 |
Alvia | |
Czas | 24:13 |
Cella Sagunt/sagunto Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense O Barco de Valdeorras
Cella | 13:25 |
Teruel | 13:37 |
Sagunt/sagunto | 15:38 |
Numer | 18523 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Sagunt/sagunto | 16:22 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:07 |
Numer | 01131 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:42 |
Madrid-Chamartin | 19:37 |
Numer | 05171 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 20:23 |
Zamora | 21:28 |
Ourense | 22:37 |
Numer | 04205 |
AVE | |
Przesiadka | |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:17 |
Numer | 00621 |
Alvia | |
Czas | 21:52 |