Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Cisneros Utebo
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Cisneros Villada Venta de Baños Vitoria/gasteiz Utebo
Cisneros | 17:26 |
Villada | 17:33 |
Numer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Villada | 18:33 |
Palencia | 19:07 |
Venta de Baños | 19:19 |
Numer | 12100 |
Regional | |
Przesiadka | |
Venta de Baños | 20:52 |
Magaz | 21:00 |
Quintana del Puente | 21:12 |
Villaquiran | 21:24 |
Burgos-Rosa Manzano | 21:43 |
Briviesca | 22:11 |
Miranda de Ebro | 22:39 |
Vitoria/gasteiz | 23:00 |
Numer | 18065 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
Numer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Czas | 25:06 |
Cisneros Palencia Madrid-Chamartin Zaragoza Portillo Alagón Utebo
Cisneros | 15:33 |
Palencia | 16:02 |
Numer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Palencia | 16:30 |
Valladolid | 17:03 |
Madrid-Chamartin | 18:14 |
Numer | 04142 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 07:24 |
Guadalajara | 08:06 |
Siguenza | 09:08 |
Calatayud | 10:25 |
Zaragoza-Delicias | 11:21 |
Zaragoza Portillo | 11:24 |
Numer | 17050 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Zaragoza Portillo | 13:05 |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Alagón | 13:28 |
Numer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Alagón | 16:55 |
Utebo | 17:04 |
Numer | 18076 |
Regional Exprés. | |
Czas | 25:31 |
środa, 11 września 2024 07:00
Cisneros Palencia Briviesca Uharte-Arakil Utebo
Cisneros | 15:33 |
Palencia | 16:02 |
Numer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Palencia | 20:01 |
Magaz | 21:00 |
Quintana del Puente | 21:12 |
Villaquiran | 21:24 |
Burgos-Rosa Manzano | 21:43 |
Briviesca | 22:10 |
Numer | 18065 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Briviesca | 08:56 |
Miranda de Ebro | 09:28 |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Uharte-Arakil | 10:40 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Uharte-Arakil | 16:06 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
Numer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Czas | 26:59 |
Cisneros Villada Venta de Baños Miranda de Ebro Calahorra Utebo
Cisneros | 17:26 |
Villada | 17:33 |
Numer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Villada | 18:33 |
Palencia | 19:07 |
Venta de Baños | 19:19 |
Numer | 12100 |
Regional | |
Przesiadka | |
Venta de Baños | 20:52 |
Magaz | 21:00 |
Quintana del Puente | 21:12 |
Villaquiran | 21:24 |
Burgos-Rosa Manzano | 21:43 |
Briviesca | 22:11 |
Miranda de Ebro | 22:38 |
Numer | 18065 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 16:52 |
Haro | 17:11 |
Logroño | 17:53 |
Calahorra | 18:24 |
Numer | 37437 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Calahorra | 21:09 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Utebo | 22:33 |
Numer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Czas | 29:07 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Cisneros Palencia Briviesca Uharte-Arakil Utebo
Cisneros | 15:33 |
Palencia | 16:02 |
Numer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Palencia | 20:01 |
Magaz | 21:00 |
Quintana del Puente | 21:12 |
Villaquiran | 21:24 |
Burgos-Rosa Manzano | 21:43 |
Briviesca | 22:10 |
Numer | 18065 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Briviesca | 08:56 |
Miranda de Ebro | 09:28 |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Uharte-Arakil | 10:40 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Uharte-Arakil | 16:06 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
Numer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Czas | 26:59 |
Cisneros Villada Venta de Baños Miranda de Ebro Calahorra Utebo
Cisneros | 17:26 |
Villada | 17:33 |
Numer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Villada | 18:33 |
Palencia | 19:07 |
Venta de Baños | 19:19 |
Numer | 12100 |
Regional | |
Przesiadka | |
Venta de Baños | 20:52 |
Magaz | 21:00 |
Quintana del Puente | 21:12 |
Villaquiran | 21:24 |
Burgos-Rosa Manzano | 21:43 |
Briviesca | 22:11 |
Miranda de Ebro | 22:38 |
Numer | 18065 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 16:52 |
Haro | 17:11 |
Logroño | 17:53 |
Calahorra | 18:24 |
Numer | 37437 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Calahorra | 21:09 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Utebo | 22:33 |
Numer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Czas | 29:07 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Cisneros León Cuenca Fernando Zobel Madrid-Puerta de Atocha Tudela de Navarra Utebo
Cisneros | 17:26 |
León | 18:25 |
Numer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
León | 18:28 |
Palencia | 19:04 |
Valladolid | 19:29 |
Segovia Guiomar | 20:05 |
Madrid-Chamartin | 21:00 |
Cuenca Fernando Zobel | 22:04 |
Numer | 05210 |
AVE | |
Przesiadka | |
Cuenca Fernando Zobel | 08:02 |
Madrid-Puerta de Atocha | 09:08 |
Numer | 05871 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Puerta de Atocha | 09:35 |
Guadalajara - Yebes | 10:00 |
Calatayud | 10:45 |
Tudela de Navarra | 11:40 |
Numer | 00603 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Tudela de Navarra | 16:18 |
Utebo | 17:04 |
Numer | 18076 |
Regional Exprés. | |
Czas | 23:38 |
Cisneros Palencia Valladolid Zumarraga Castejon de Ebro Utebo
Cisneros | 15:33 |
Palencia | 16:02 |
Numer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Palencia | 16:30 |
Valladolid | 17:01 |
Numer | 04142 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 21:00 |
Zumarraga | 21:49 |
Numer | 04167 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:01 |
Numer | 00533 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Castejon de Ebro | 10:25 |
Utebo | 11:26 |
Numer | 16020 |
Regional Exprés. | |
Czas | 19:53 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Cisneros León Valladolid Vitoria/gasteiz Utebo
Cisneros | 17:26 |
León | 18:25 |
Numer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
León | 18:28 |
Palencia | 19:04 |
Valladolid | 19:27 |
Numer | 05210 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valladolid | 08:22 |
Burgos-Rosa Manzano | 09:19 |
Miranda de Ebro | 10:30 |
Vitoria/gasteiz | 10:49 |
Numer | 04087 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
Numer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Czas | 25:06 |
Cisneros Palencia Valladolid Zumarraga Castejon de Ebro Utebo
Cisneros | 15:33 |
Palencia | 16:02 |
Numer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Palencia | 16:30 |
Valladolid | 17:01 |
Numer | 04142 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 21:00 |
Zumarraga | 21:49 |
Numer | 04167 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:01 |
Numer | 00533 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Castejon de Ebro | 10:25 |
Utebo | 11:26 |
Numer | 16020 |
Regional Exprés. | |
Czas | 19:53 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Cisneros Palencia Briviesca Uharte-Arakil Utebo
Cisneros | 15:33 |
Palencia | 16:02 |
Numer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Palencia | 20:01 |
Magaz | 21:00 |
Quintana del Puente | 21:12 |
Villaquiran | 21:24 |
Burgos-Rosa Manzano | 21:43 |
Briviesca | 22:10 |
Numer | 18065 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Briviesca | 08:56 |
Miranda de Ebro | 09:28 |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Uharte-Arakil | 10:40 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Uharte-Arakil | 16:06 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
Numer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Czas | 26:59 |
Cisneros Villada Venta de Baños Miranda de Ebro Calahorra Utebo
Cisneros | 17:26 |
Villada | 17:33 |
Numer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Villada | 19:45 |
Palencia | 20:19 |
Venta de Baños | 20:31 |
Numer | 12602 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Venta de Baños | 20:52 |
Magaz | 21:00 |
Quintana del Puente | 21:12 |
Villaquiran | 21:24 |
Burgos-Rosa Manzano | 21:43 |
Briviesca | 22:11 |
Miranda de Ebro | 22:38 |
Numer | 18065 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 16:52 |
Haro | 17:11 |
Logroño | 17:53 |
Calahorra | 18:24 |
Numer | 00437 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Calahorra | 21:09 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Utebo | 22:33 |
Numer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Czas | 29:07 |
Poniedziałek, 16 września 2024 07:00
Cisneros Palencia Briviesca Uharte-Arakil Utebo
Cisneros | 15:33 |
Palencia | 16:02 |
Numer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Palencia | 20:01 |
Magaz | 21:00 |
Quintana del Puente | 21:12 |
Villaquiran | 21:24 |
Burgos-Rosa Manzano | 21:43 |
Briviesca | 22:10 |
Numer | 18065 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Briviesca | 08:56 |
Miranda de Ebro | 09:28 |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Uharte-Arakil | 10:40 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Uharte-Arakil | 16:06 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
Numer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Czas | 26:59 |
Cisneros Villada Venta de Baños Miranda de Ebro Calahorra Utebo
Cisneros | 17:26 |
Villada | 17:33 |
Numer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Villada | 18:33 |
Palencia | 19:07 |
Venta de Baños | 19:19 |
Numer | 12100 |
Regional | |
Przesiadka | |
Venta de Baños | 20:52 |
Magaz | 21:00 |
Quintana del Puente | 21:12 |
Villaquiran | 21:24 |
Burgos-Rosa Manzano | 21:43 |
Briviesca | 22:11 |
Miranda de Ebro | 22:38 |
Numer | 18065 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 16:52 |
Haro | 17:11 |
Logroño | 17:53 |
Calahorra | 18:24 |
Numer | 00437 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Calahorra | 21:09 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Utebo | 22:33 |
Numer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Czas | 29:07 |