Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Nanclares-Langraiz Altafulla-Tamarit
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Nanclares/langraiz Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 15:13 |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Numer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Numer | 03173 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 21:00 |
Sant Vicenc de Calders | 21:53 |
Torredembarra | 22:02 |
Altafulla-Tamarit | 22:06 |
Numer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Czas | 6:53 |
Nanclares/langraiz Araia Pamplona/Iruña Calatayud Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 08:36 |
Vitoria/gasteiz | 08:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 08:58 |
Salvatierra/agurain | 09:05 |
Araia | 09:09 |
Numer | 16001 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Araia | 10:15 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:14 |
Numer | 00602 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Calatayud | 15:26 |
Zaragoza-Delicias | 15:52 |
Barcelona-Sants | 17:20 |
Numer | 03143 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 17:30 |
Sant Vicenc de Calders | 18:23 |
Torredembarra | 18:32 |
Altafulla-Tamarit | 18:36 |
Numer | 15033 |
Regional Exprés. | |
Czas | 10:00 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 17:59 | 22:42 |
La Puebla de Arganzon | - | 22:47 |
Miranda de Ebro | 18:17 | 22:59 |
Numer | 16015 | 16004 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Przesiadka | ||
Miranda de Ebro | 19:12 | 07:10 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 | 08:06 |
Valladolid | 21:06 | 08:47 |
Segovia Guiomar | 21:44 | - |
Madrid-Chamartin | 22:13 | 09:53 |
Numer | 04176 | 04056 |
Alvia | Intercity | |
Przesiadka | ||
Madrid-Chamartin | 06:30 | 10:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 07:35 | 11:36 |
Requena Utiel | 08:09 | 12:11 |
Valencia Joaquin Sorolla | 08:34 | 12:36 |
Numer | 05064 | 05104 |
AVE | AVE | |
Przesiadka | ||
Valencia Joaquin Sorolla | 09:05 | 15:02 |
Castelló | 09:50 | 15:50 |
Camp Tarragona | 11:31 | 17:30 |
Barcelona-Sants | 12:16 | 18:19 |
Numer | 01092 | 01152 |
Euromed | Euromed | |
Przesiadka | ||
Barcelona-Sants | 12:30 | 18:30 |
Vilanova I La Geltrú | 13:08 | - |
Sant Vicenc de Calders | 13:23 | 19:22 |
Torredembarra | 13:32 | - |
Altafulla-Tamarit | 13:36 | 19:32 |
Numer | 15233 | 15039 |
Regional | Regional Exprés. | |
Czas | 19:37 | 20:50 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla CAMBRILS Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 10:05 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Numer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Numer | 04086 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:07 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
CAMBRILS | 19:27 |
Vila-Seca | 19:42 |
Tarragona | 19:53 |
Altafulla-Tamarit | 20:00 |
Numer | 18058 |
Regional Exprés. | |
Czas | 9:55 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Nanclares/langraiz Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 15:13 |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Numer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Numer | 03173 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 21:00 |
Sant Vicenc de Calders | 21:53 |
Torredembarra | 22:02 |
Altafulla-Tamarit | 22:06 |
Numer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Czas | 6:53 |
Nanclares/langraiz Araia Pamplona/Iruña Calatayud Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 08:36 |
Vitoria/gasteiz | 08:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 08:58 |
Salvatierra/agurain | 09:05 |
Araia | 09:09 |
Numer | 16001 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Araia | 10:15 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:14 |
Numer | 00602 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Calatayud | 15:26 |
Zaragoza-Delicias | 15:52 |
Barcelona-Sants | 17:20 |
Numer | 03143 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 17:30 |
Sant Vicenc de Calders | 18:23 |
Torredembarra | 18:32 |
Altafulla-Tamarit | 18:36 |
Numer | 15033 |
Regional Exprés. | |
Czas | 10:00 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Orihuela-Miguel Hernández Tarragona Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 22:42 |
La Puebla de Arganzon | 22:47 |
Miranda de Ebro | 22:59 |
Numer | 16004 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 07:10 |
Burgos-Rosa Manzano | 08:06 |
Valladolid | 08:47 |
Madrid-Chamartin | 09:53 |
Numer | 04056 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 10:00 |
ELX AV | 12:15 |
Orihuela-Miguel Hernández | 12:28 |
Numer | 05962 |
AVE | |
Przesiadka | |
Orihuela-Miguel Hernández | 13:28 |
Elche Parque/elx Parc | 13:52 |
Alicante/alacant | 14:44 |
Elda-Petrer | 15:23 |
Villena | 15:37 |
Xàtiva | 16:20 |
Valencia-Estacio del Nord | 17:12 |
Castelló | 18:01 |
Benicàssim | 18:10 |
Benicarló-Peñíscola | 18:38 |
Vinaròs | 18:44 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 19:00 |
CAMBRILS | 19:29 |
Tarragona | 19:52 |
Numer | 00264 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Tarragona | 20:27 |
Altafulla-Tamarit | 20:34 |
Numer | 35016 |
Regional Exprés. | |
Czas | 21:52 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 17:59 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Numer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:06 |
Segovia Guiomar | 21:44 |
Madrid-Chamartin | 22:13 |
Numer | 04176 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 06:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 07:35 |
Requena Utiel | 08:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 08:34 |
Numer | 05064 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 09:05 |
Castelló | 09:50 |
Camp Tarragona | 11:31 |
Barcelona-Sants | 12:16 |
Numer | 01092 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 12:30 |
Vilanova I La Geltrú | 13:08 |
Sant Vicenc de Calders | 13:23 |
Torredembarra | 13:32 |
Altafulla-Tamarit | 13:36 |
Numer | 15233 |
Regional | |
Czas | 19:37 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla CAMBRILS Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 10:05 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Numer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Numer | 04086 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:07 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
CAMBRILS | 19:27 |
Vila-Seca | 19:42 |
Tarragona | 19:53 |
Altafulla-Tamarit | 20:00 |
Numer | 18058 |
Regional Exprés. | |
Czas | 9:55 |
środa, 11 września 2024 07:00
Nanclares/langraiz Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 15:13 |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Numer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Numer | 03173 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 21:00 |
Sant Vicenc de Calders | 21:53 |
Torredembarra | 22:02 |
Altafulla-Tamarit | 22:06 |
Numer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Czas | 6:53 |
Nanclares/langraiz Araia Pamplona/Iruña Calatayud Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 08:36 |
Vitoria/gasteiz | 08:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 08:58 |
Salvatierra/agurain | 09:05 |
Araia | 09:09 |
Numer | 16001 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Araia | 10:15 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:14 |
Numer | 00602 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Calatayud | 15:26 |
Zaragoza-Delicias | 15:52 |
Barcelona-Sants | 17:20 |
Numer | 03143 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 17:30 |
Sant Vicenc de Calders | 18:23 |
Torredembarra | 18:32 |
Altafulla-Tamarit | 18:36 |
Numer | 15033 |
Regional Exprés. | |
Czas | 10:00 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 17:59 | 22:42 |
La Puebla de Arganzon | - | 22:47 |
Miranda de Ebro | 18:17 | 22:59 |
Numer | 16015 | 16004 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Przesiadka | ||
Miranda de Ebro | 19:12 | 07:10 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 | 08:06 |
Valladolid | 21:06 | 08:47 |
Segovia Guiomar | 21:44 | - |
Madrid-Chamartin | 22:13 | 09:53 |
Numer | 04176 | 04056 |
Alvia | Intercity | |
Przesiadka | ||
Madrid-Chamartin | 06:30 | 10:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 07:35 | 11:36 |
Requena Utiel | 08:09 | 12:11 |
Valencia Joaquin Sorolla | 08:34 | 12:36 |
Numer | 05064 | 05104 |
AVE | AVE | |
Przesiadka | ||
Valencia Joaquin Sorolla | 09:05 | 15:02 |
Castelló | 09:50 | 15:50 |
Camp Tarragona | 11:31 | 17:30 |
Barcelona-Sants | 12:16 | 18:19 |
Numer | 01092 | 01152 |
Euromed | Euromed | |
Przesiadka | ||
Barcelona-Sants | 12:30 | 18:30 |
Vilanova I La Geltrú | 13:08 | - |
Sant Vicenc de Calders | 13:23 | 19:22 |
Torredembarra | 13:32 | - |
Altafulla-Tamarit | 13:36 | 19:32 |
Numer | 15233 | 15039 |
Regional | Regional Exprés. | |
Czas | 19:37 | 20:50 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla CAMBRILS Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 10:05 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Numer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Numer | 04086 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:07 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
CAMBRILS | 19:27 |
Vila-Seca | 19:42 |
Tarragona | 19:53 |
Altafulla-Tamarit | 20:00 |
Numer | 18058 |
Regional Exprés. | |
Czas | 9:55 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Nanclares/langraiz Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 15:13 |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Numer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Numer | 03173 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 21:00 |
Sant Vicenc de Calders | 21:53 |
Torredembarra | 22:02 |
Altafulla-Tamarit | 22:06 |
Numer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Czas | 6:53 |
Nanclares/langraiz Araia Pamplona/Iruña Calatayud Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 08:36 |
Vitoria/gasteiz | 08:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 08:58 |
Salvatierra/agurain | 09:05 |
Araia | 09:09 |
Numer | 16001 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Araia | 10:15 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:14 |
Numer | 00602 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Calatayud | 15:26 |
Zaragoza-Delicias | 15:52 |
Barcelona-Sants | 17:20 |
Numer | 03143 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 17:50 |
Torredembarra | 18:55 |
Altafulla-Tamarit | 18:59 |
Numer | 18091 |
Regional Exprés. | |
Czas | 10:23 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 17:59 | 22:42 |
La Puebla de Arganzon | - | 22:47 |
Miranda de Ebro | 18:17 | 22:59 |
Numer | 16015 | 16004 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Przesiadka | ||
Miranda de Ebro | 19:12 | 07:10 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 | 08:06 |
Valladolid | 21:06 | 08:47 |
Segovia Guiomar | 21:44 | - |
Madrid-Chamartin | 22:13 | 09:53 |
Numer | 04176 | 04056 |
Alvia | Intercity | |
Przesiadka | ||
Madrid-Chamartin | 06:30 | 10:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 07:35 | 11:36 |
Requena Utiel | 08:09 | 12:11 |
Valencia Joaquin Sorolla | 08:34 | 12:36 |
Numer | 05064 | 05104 |
AVE | AVE | |
Przesiadka | ||
Valencia Joaquin Sorolla | 09:05 | 15:02 |
Castelló | 09:50 | 15:50 |
Camp Tarragona | 11:31 | 17:30 |
Barcelona-Sants | 12:16 | 18:19 |
Numer | 01092 | 01152 |
Euromed | Euromed | |
Przesiadka | ||
Barcelona-Sants | 12:30 | 18:30 |
Vilanova I La Geltrú | 13:08 | - |
Sant Vicenc de Calders | 13:23 | 19:22 |
Torredembarra | 13:32 | - |
Altafulla-Tamarit | 13:36 | 19:32 |
Numer | 15233 | 15039 |
Regional | Regional Exprés. | |
Czas | 19:37 | 20:50 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla CAMBRILS Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 10:05 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Numer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Numer | 04086 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:07 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
CAMBRILS | 19:27 |
Vila-Seca | 19:42 |
Tarragona | 19:53 |
Altafulla-Tamarit | 20:00 |
Numer | 18058 |
Regional Exprés. | |
Czas | 9:55 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Nanclares/langraiz Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 15:13 |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Numer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Numer | 03173 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 21:00 |
Sant Vicenc de Calders | 21:53 |
Torredembarra | 22:02 |
Altafulla-Tamarit | 22:06 |
Numer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Czas | 6:53 |
Nanclares/langraiz Araia Pamplona/Iruña Calatayud Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 08:36 |
Vitoria/gasteiz | 08:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 08:58 |
Salvatierra/agurain | 09:05 |
Araia | 09:09 |
Numer | 16001 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Araia | 10:15 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:14 |
Numer | 00602 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Calatayud | 15:26 |
Zaragoza-Delicias | 15:52 |
Barcelona-Sants | 17:20 |
Numer | 03143 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 17:50 |
Torredembarra | 18:55 |
Altafulla-Tamarit | 18:59 |
Numer | 18091 |
Regional Exprés. | |
Czas | 10:23 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Avila Madrid - Atocha Cercanias Madrid-Puerta de Atocha Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 22:42 |
La Puebla de Arganzon | 22:47 |
Miranda de Ebro | 22:59 |
Numer | 16004 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 08:01 |
Pancorbo | 08:18 |
Briviesca | 08:32 |
Burgos-Rosa Manzano | 09:00 |
Villaquiran | 09:19 |
Quintana del Puente | 09:32 |
Magaz | 09:45 |
Venta de Baños | 10:11 |
Valladolid | 10:38 |
Medina del Campo | 11:05 |
Arévalo | 11:24 |
Avila | 11:53 |
Numer | 18010 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Avila | 13:15 |
El Escorial | 14:12 |
Villalba de Guadarrama | 14:25 |
Madrid-Chamartin | 15:07 |
Madrid-Nuevos Ministerios | 15:11 |
Madrid - Atocha Cercanias | 15:20 |
Numer | 17102 |
Regional | |
Przesiadka | |
Madrid-Puerta de Atocha | 15:30 |
Calatayud | 16:26 |
Zaragoza-Delicias | 16:52 |
Lleida | 17:37 |
Camp Tarragona | 18:06 |
Barcelona-Sants | 18:42 |
Numer | 06305 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 19:57 |
Sant Vicenc de Calders | 20:48 |
Torredembarra | 20:57 |
Altafulla-Tamarit | 21:01 |
Numer | 15031 |
Regional Exprés. | |
Czas | 22:19 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 17:59 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Numer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:06 |
Segovia Guiomar | 21:44 |
Madrid-Chamartin | 22:13 |
Numer | 04176 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 06:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 07:35 |
Requena Utiel | 08:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 08:34 |
Numer | 05064 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 09:05 |
Castelló | 09:50 |
Camp Tarragona | 11:31 |
Barcelona-Sants | 12:16 |
Numer | 01092 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 12:30 |
Vilanova I La Geltrú | 13:08 |
Sant Vicenc de Calders | 13:23 |
Torredembarra | 13:32 |
Altafulla-Tamarit | 13:36 |
Numer | 15233 |
Regional | |
Czas | 19:37 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla CAMBRILS Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 10:05 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Numer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Numer | 04086 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:07 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
CAMBRILS | 19:27 |
Vila-Seca | 19:42 |
Tarragona | 19:53 |
Altafulla-Tamarit | 20:00 |
Numer | 18058 |
Regional Exprés. | |
Czas | 9:55 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Nanclares/langraiz Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 15:13 |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Numer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Numer | 06373 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 21:00 |
Sant Vicenc de Calders | 21:53 |
Torredembarra | 22:02 |
Altafulla-Tamarit | 22:06 |
Numer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Czas | 6:53 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 17:59 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Numer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:06 |
Segovia Guiomar | 21:44 |
Madrid-Chamartin | 22:13 |
Numer | 04176 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 06:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 07:35 |
Requena Utiel | 08:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 08:34 |
Numer | 05064 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 09:05 |
Castelló | 09:50 |
Camp Tarragona | 11:31 |
Barcelona-Sants | 12:16 |
Numer | 01092 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 12:30 |
Vilanova I La Geltrú | 13:08 |
Sant Vicenc de Calders | 13:23 |
Torredembarra | 13:32 |
Altafulla-Tamarit | 13:36 |
Numer | 15233 |
Regional | |
Czas | 19:37 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla CAMBRILS Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 10:05 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Numer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Numer | 04086 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:07 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
CAMBRILS | 19:27 |
Vila-Seca | 19:42 |
Tarragona | 19:53 |
Altafulla-Tamarit | 20:00 |
Numer | 18058 |
Regional Exprés. | |
Czas | 9:55 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Pamplona/Iruña Calatayud Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 22:42 |
La Puebla de Arganzon | 22:47 |
Miranda de Ebro | 22:59 |
Numer | 16004 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 09:28 |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:14 |
Numer | 00602 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Calatayud | 15:26 |
Zaragoza-Delicias | 15:52 |
Barcelona-Sants | 17:20 |
Numer | 03143 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 17:50 |
Torredembarra | 18:55 |
Altafulla-Tamarit | 18:59 |
Numer | 18091 |
Regional Exprés. | |
Czas | 20:17 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Nanclares/langraiz Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 15:13 |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Zaragoza-Delicias | 18:40 |
Numer | 18029 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 18:52 |
Lleida | 19:37 |
Camp Tarragona | 20:06 |
Barcelona-Sants | 20:42 |
Numer | 06373 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 21:00 |
Sant Vicenc de Calders | 21:53 |
Torredembarra | 22:02 |
Altafulla-Tamarit | 22:06 |
Numer | 18259 |
Regional Exprés. | |
Czas | 6:53 |
Nanclares/langraiz Araia Pamplona/Iruña Calatayud Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 08:36 |
Vitoria/gasteiz | 08:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 08:58 |
Salvatierra/agurain | 09:05 |
Araia | 09:09 |
Numer | 16001 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Araia | 10:15 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:14 |
Numer | 00602 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Calatayud | 15:26 |
Zaragoza-Delicias | 15:52 |
Barcelona-Sants | 17:20 |
Numer | 03143 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 17:50 |
Torredembarra | 18:55 |
Altafulla-Tamarit | 18:59 |
Numer | 18091 |
Regional Exprés. | |
Czas | 10:23 |
Nanclares/langraiz Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Altafulla-Tamarit
Nanclares/langraiz | 17:59 | 21:28 |
Miranda de Ebro | 18:17 | 21:44 |
Numer | 16015 | 16027 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Przesiadka | ||
Miranda de Ebro | 19:12 | 07:10 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 | 08:06 |
Valladolid | 21:06 | 08:47 |
Segovia Guiomar | 21:44 | - |
Madrid-Chamartin | 22:13 | 09:53 |
Numer | 04366 | 04056 |
Alvia | Intercity | |
Przesiadka | ||
Madrid-Chamartin | 06:30 | 10:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 07:35 | 11:36 |
Requena Utiel | 08:09 | 12:11 |
Valencia Joaquin Sorolla | 08:34 | 12:36 |
Numer | 05064 | 05104 |
AVE | AVE | |
Przesiadka | ||
Valencia Joaquin Sorolla | 09:05 | 15:02 |
Castelló | 09:50 | 15:50 |
Camp Tarragona | 11:31 | 17:30 |
Barcelona-Sants | 12:16 | 18:19 |
Numer | 01092 | 01152 |
Euromed | Euromed | |
Przesiadka | ||
Barcelona-Sants | 12:30 | 18:30 |
Vilanova I La Geltrú | 13:08 | - |
Sant Vicenc de Calders | 13:23 | 19:22 |
Torredembarra | 13:32 | - |
Altafulla-Tamarit | 13:36 | 19:32 |
Numer | 15233 | 15039 |
Regional | Regional Exprés. | |
Czas | 19:37 | 22:04 |