Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Pancorbo Monfragüe
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Pancorbo Pamplona/Iruña Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Monfrague
Pancorbo | 09:10 |
Miranda de Ebro | 09:28 |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:15 |
Guadalajara - Yebes | 14:06 |
Madrid-Puerta de Atocha | 14:31 |
Numer | 00602 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid - Atocha Cercanias | 14:50 |
Fuenlabrada | 15:12 |
Torrijos | 15:48 |
Talavera de La Reina | 16:15 |
Oropesa de Toledo | 16:35 |
Navalmoral de La Mata | 16:51 |
Casatejada | 17:00 |
Monfrague | 17:33 |
Numer | 17012 |
Regional Exprés. | |
Czas | 8:23 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Pancorbo Pamplona/Iruña Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Monfrague
Pancorbo | 09:10 |
Miranda de Ebro | 09:28 |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:15 |
Guadalajara - Yebes | 14:06 |
Madrid-Puerta de Atocha | 14:31 |
Numer | 00602 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid - Atocha Cercanias | 14:50 |
Fuenlabrada | 15:12 |
Torrijos | 15:48 |
Talavera de La Reina | 16:15 |
Oropesa de Toledo | 16:35 |
Navalmoral de La Mata | 16:51 |
Casatejada | 17:00 |
Monfrague | 17:33 |
Numer | 17012 |
Regional Exprés. | |
Czas | 8:23 |
środa, 11 września 2024 07:00
Pancorbo Pamplona/Iruña Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Monfrague
Pancorbo | 09:10 |
Miranda de Ebro | 09:28 |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:15 |
Guadalajara - Yebes | 14:06 |
Madrid-Puerta de Atocha | 14:31 |
Numer | 00602 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid - Atocha Cercanias | 14:50 |
Fuenlabrada | 15:12 |
Torrijos | 15:48 |
Talavera de La Reina | 16:15 |
Oropesa de Toledo | 16:35 |
Navalmoral de La Mata | 16:51 |
Casatejada | 17:00 |
Monfrague | 17:33 |
Numer | 17012 |
Regional Exprés. | |
Czas | 8:23 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Pancorbo Pamplona/Iruña Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Monfrague
Pancorbo | 09:10 |
Miranda de Ebro | 09:28 |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:15 |
Guadalajara - Yebes | 14:06 |
Madrid-Puerta de Atocha | 14:31 |
Numer | 00602 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid - Atocha Cercanias | 14:50 |
Fuenlabrada | 15:12 |
Torrijos | 15:48 |
Talavera de La Reina | 16:15 |
Oropesa de Toledo | 16:35 |
Navalmoral de La Mata | 16:51 |
Casatejada | 17:00 |
Monfrague | 17:33 |
Numer | 17012 |
Regional Exprés. | |
Czas | 8:23 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Pancorbo Pamplona/Iruña Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Monfrague
Pancorbo | 09:10 |
Miranda de Ebro | 09:28 |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Pamplona/Iruña | 11:00 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 11:20 |
Calatayud | 13:15 |
Guadalajara - Yebes | 14:06 |
Madrid-Puerta de Atocha | 14:31 |
Numer | 00602 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid - Atocha Cercanias | 14:50 |
Fuenlabrada | 15:12 |
Torrijos | 15:48 |
Talavera de La Reina | 16:15 |
Oropesa de Toledo | 16:35 |
Navalmoral de La Mata | 16:51 |
Casatejada | 17:00 |
Monfrague | 17:33 |
Numer | 17012 |
Regional Exprés. | |
Czas | 8:23 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Pancorbo Miranda de Ebro Madrid-Chamartin Monfrague
Pancorbo | 09:10 |
Miranda de Ebro | 09:26 |
Numer | 16019 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:28 |
Madrid-Chamartin | 13:56 |
Numer | 04086 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 16:17 |
Madrid - Atocha Cercanias | 16:38 |
Leganes | 16:56 |
Torrijos | 17:33 |
Talavera de La Reina | 18:00 |
Oropesa de Toledo | 18:28 |
Navalmoral de La Mata | 19:02 |
Monfrague | 19:45 |
Numer | 00194 |
Alvia | |
Czas | 10:35 |