Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Pontecesures Vilajuïga
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Pontecesures Santiago de Compostela Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Vilajuiga
Pontecesures | 08:00 | 08:00 |
Padron | 08:04 | 08:04 |
Santiago de Compostela | 08:23 | 08:23 |
Numer | 12480 | 12480 |
Regional | Regional | |
Przesiadka | ||
Santiago de Compostela | 10:34 | 10:34 |
Ourense | 11:12 | 11:12 |
Zamora | 12:29 | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 | 13:34 |
Numer | 04454 | 04454 |
AVE | AVE | |
Przesiadka | ||
Madrid-Chamartin | 14:30 | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 | 16:31 |
Numer | 05140 | 05140 |
AVE | AVE | |
Przesiadka | ||
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 | 16:42 |
Castelló | 17:35 | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 | 20:24 |
Numer | 00694 | 00694 |
Torre Oro | Torre Oro | |
Przesiadka | ||
Barcelona-Sants | 07:16 | 06:16 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 07:21 | 06:21 |
Barcelona-Clot-Arago | 07:25 | 06:25 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 07:30 | - |
Granollers Centre | 07:53 | 06:48 |
Sant Celoni | 08:14 | 07:04 |
Macanet-Massanes | 08:31 | 07:21 |
Sils | 08:37 | 07:27 |
Caldes de Malavella | 08:43 | 07:33 |
Girona | 08:58 | 07:48 |
Flaçà | 09:13 | 08:03 |
Figueres | 09:35 | 08:27 |
Vilajuiga | 09:43 | 08:35 |
Numer | 15829 | 15827 |
Regional | Regional | |
Czas | 25:43 | 24:35 |
Pontecesures Santiago de Compostela Ourense Madrid-Chamartin Barcelona-Passeig de Gracia Vilajuiga
Pontecesures | 10:28 | 12:16 | 13:42 |
Padron | 10:33 | 12:20 | 13:47 |
Santiago de Compostela | 10:54 | 12:38 | 14:06 |
Numer | 12526 | 12482 | 12528 |
Regional | Regional | Regional | |
Przesiadka | |||
Santiago de Compostela | 11:57 | 13:57 | 15:42 |
Ourense | 12:37 | 14:37 | 16:22 |
Numer | 09111 | 09131 | 09351 |
Avant | Avant | Avant | |
Przesiadka | |||
Ourense | 12:58 | 14:50 | 16:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 | - | - |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 | - | - |
Zamora | 14:39 | 16:20 | 17:36 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 | - | - |
Segovia Guiomar | 15:37 | - | - |
Madrid-Chamartin | 16:06 | 17:36 | 18:40 |
Numer | 04114 | 04354 | 05382 |
Alvia | Alvia | AVE | |
Przesiadka | |||
Madrid-Chamartin | 07:24 | 07:24 | 07:24 |
Guadalajara | 08:06 | 08:06 | 08:06 |
Siguenza | 09:08 | 09:08 | 09:08 |
Calatayud | 10:25 | 10:25 | 10:25 |
Zaragoza-Delicias | 11:21 | 11:21 | 11:21 |
Zaragoza Portillo | 11:25 | 11:25 | 11:25 |
Zaragoza Goya | 11:28 | 11:28 | 11:28 |
La Puebla de Hijar | 12:19 | 12:19 | 12:19 |
Samper | 12:28 | 12:28 | 12:28 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 13:23 | 13:23 | 13:23 |
Flix | 13:42 | 13:42 | 13:42 |
Reus | 15:20 | 15:20 | 15:20 |
Tarragona | 16:23 | 16:23 | 16:23 |
Torredembarra | 16:34 | 16:34 | 16:34 |
Sant Vicenc de Calders | 16:43 | 16:43 | 16:43 |
Vilanova I La Geltrú | 17:20 | 17:20 | 17:20 |
Barcelona-Sants | 17:40 | 17:40 | 17:40 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 17:44 | 17:44 | 17:44 |
Numer | 17050 | 17050 | 17050 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Przesiadka | |||
Barcelona-Passeig de Gracia | 19:21 | 19:21 | 19:21 |
Barcelona-Clot-Arago | 19:25 | 19:25 | 19:25 |
Granollers Centre | 19:48 | 19:48 | 19:48 |
Sant Celoni | 20:04 | 20:04 | 20:04 |
Macanet-Massanes | 20:21 | 20:21 | 20:21 |
Sils | 20:27 | 20:27 | 20:27 |
Caldes de Malavella | 20:33 | 20:33 | 20:33 |
Girona | 20:48 | 20:48 | 20:48 |
Flaçà | 21:03 | 21:03 | 21:03 |
Figueres | 21:27 | 21:27 | 21:27 |
Vilajuiga | 21:35 | 21:35 | 21:35 |
Numer | 15841 | 15841 | 15841 |
Regional | Regional | Regional | |
Czas | 35:07 | 33:19 | 31:53 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Pontecesures Santiago de Compostela Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Vilajuiga
Pontecesures | 08:00 |
Padron | 08:04 |
Santiago de Compostela | 08:23 |
Numer | 12480 |
Regional | |
Przesiadka | |
Santiago de Compostela | 10:34 |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Numer | 04454 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:46 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 10:51 |
Barcelona-Clot-Arago | 10:55 |
Granollers Centre | 11:18 |
Sant Celoni | 11:34 |
Macanet-Massanes | 11:51 |
Sils | 11:57 |
Caldes de Malavella | 12:03 |
Girona | 12:18 |
Flaçà | 12:33 |
Figueres | 12:57 |
Vilajuiga | 13:05 |
Numer | 15845 |
Regional | |
Czas | 29:05 |
Pontecesures Santiago de Compostela Ourense Madrid-Chamartin Barcelona-Passeig de Gracia Vilajuiga
Pontecesures | 10:28 | 12:16 | 13:42 |
Padron | 10:33 | 12:20 | 13:47 |
Santiago de Compostela | 10:54 | 12:38 | 14:06 |
Numer | 12526 | 12482 | 12528 |
Regional | Regional | Regional | |
Przesiadka | |||
Santiago de Compostela | 11:57 | 13:57 | 15:42 |
Ourense | 12:37 | 14:37 | 16:22 |
Numer | 09111 | 09131 | 09351 |
Avant | Avant | Avant | |
Przesiadka | |||
Ourense | 12:58 | 14:50 | 16:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 | - | - |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 | - | - |
Zamora | 14:39 | 16:20 | 17:36 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 | - | - |
Segovia Guiomar | 15:37 | - | - |
Madrid-Chamartin | 16:06 | 17:36 | 18:40 |
Numer | 04114 | 04354 | 05382 |
Alvia | Alvia | AVE | |
Przesiadka | |||
Madrid-Chamartin | 07:24 | 07:24 | 07:24 |
Guadalajara | 08:06 | 08:06 | 08:06 |
Siguenza | 09:08 | 09:08 | 09:08 |
Calatayud | 10:25 | 10:25 | 10:25 |
Zaragoza-Delicias | 11:21 | 11:21 | 11:21 |
Zaragoza Portillo | 11:25 | 11:25 | 11:25 |
Zaragoza Goya | 11:28 | 11:28 | 11:28 |
La Puebla de Hijar | 12:19 | 12:19 | 12:19 |
Samper | 12:28 | 12:28 | 12:28 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 13:23 | 13:23 | 13:23 |
Flix | 13:42 | 13:42 | 13:42 |
Reus | 15:20 | 15:20 | 15:20 |
Tarragona | 16:23 | 16:23 | 16:23 |
Torredembarra | 16:34 | 16:34 | 16:34 |
Sant Vicenc de Calders | 16:43 | 16:43 | 16:43 |
Vilanova I La Geltrú | 17:20 | 17:20 | 17:20 |
Barcelona-Sants | 17:40 | 17:40 | 17:40 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 17:44 | 17:44 | 17:44 |
Numer | 17050 | 17050 | 17050 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Przesiadka | |||
Barcelona-Passeig de Gracia | 19:21 | 19:21 | 19:21 |
Barcelona-Clot-Arago | 19:25 | 19:25 | 19:25 |
Granollers Centre | 19:48 | 19:48 | 19:48 |
Sant Celoni | 20:04 | 20:04 | 20:04 |
Macanet-Massanes | 20:21 | 20:21 | 20:21 |
Sils | 20:27 | 20:27 | 20:27 |
Caldes de Malavella | 20:33 | 20:33 | 20:33 |
Girona | 20:48 | 20:48 | 20:48 |
Flaçà | 21:03 | 21:03 | 21:03 |
Figueres | 21:27 | 21:27 | 21:27 |
Vilajuiga | 21:35 | 21:35 | 21:35 |
Numer | 15841 | 15841 | 15841 |
Regional | Regional | Regional | |
Czas | 35:07 | 33:19 | 31:53 |
środa, 11 września 2024 07:00
Pontecesures Santiago de Compostela Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Vilajuiga
Pontecesures | 08:00 |
Padron | 08:04 |
Santiago de Compostela | 08:23 |
Numer | 12480 |
Regional | |
Przesiadka | |
Santiago de Compostela | 10:34 |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Numer | 04454 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 07:16 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 07:21 |
Barcelona-Clot-Arago | 07:25 |
Barcelona-Sant Andreu Comtal | 07:30 |
Granollers Centre | 07:53 |
Sant Celoni | 08:14 |
Macanet-Massanes | 08:31 |
Sils | 08:37 |
Caldes de Malavella | 08:43 |
Girona | 08:58 |
Flaçà | 09:13 |
Figueres | 09:35 |
Vilajuiga | 09:43 |
Numer | 15829 |
Regional | |
Czas | 25:43 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Pontecesures Santiago de Compostela Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Vilajuiga
Pontecesures | 08:00 |
Padron | 08:04 |
Santiago de Compostela | 08:23 |
Numer | 12480 |
Regional | |
Przesiadka | |
Santiago de Compostela | 10:34 |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Numer | 04454 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 06:16 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 06:21 |
Barcelona-Clot-Arago | 06:25 |
Granollers Centre | 06:48 |
Sant Celoni | 07:04 |
Macanet-Massanes | 07:21 |
Sils | 07:27 |
Caldes de Malavella | 07:33 |
Girona | 07:48 |
Flaçà | 08:03 |
Figueres | 08:27 |
Vilajuiga | 08:35 |
Numer | 15827 |
Regional | |
Czas | 24:35 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Pontecesures Santiago de Compostela Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Vilajuiga
Pontecesures | 08:00 |
Padron | 08:04 |
Santiago de Compostela | 08:23 |
Numer | 12480 |
Regional | |
Przesiadka | |
Santiago de Compostela | 10:34 |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Numer | 04454 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 06:46 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 06:51 |
Barcelona-Clot-Arago | 06:55 |
Granollers Centre | 07:18 |
Sant Celoni | 07:34 |
Macanet-Massanes | 07:51 |
Sils | 07:57 |
Caldes de Malavella | 08:03 |
Girona | 08:18 |
Flaçà | 08:33 |
Figueres | 08:57 |
Vilajuiga | 09:05 |
Numer | 15835 |
Regional | |
Czas | 25:05 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Pontecesures Santiago de Compostela Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Vilajuiga
Pontecesures | 08:00 |
Padron | 08:04 |
Santiago de Compostela | 08:23 |
Numer | 12480 |
Regional | |
Przesiadka | |
Santiago de Compostela | 10:34 |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Numer | 04454 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 08:46 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 08:51 |
Barcelona-Clot-Arago | 08:55 |
Granollers Centre | 09:18 |
Sant Celoni | 09:34 |
Macanet-Massanes | 09:51 |
Sils | 09:57 |
Caldes de Malavella | 10:03 |
Girona | 10:18 |
Flaçà | 10:33 |
Figueres | 10:57 |
Vilajuiga | 11:05 |
Numer | 15843 |
Regional | |
Czas | 27:05 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Pontecesures Santiago de Compostela Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Vilajuiga
Pontecesures | 08:00 |
Padron | 08:04 |
Santiago de Compostela | 08:23 |
Numer | 12480 |
Regional | |
Przesiadka | |
Santiago de Compostela | 10:34 |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Numer | 04454 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 06:16 |
Barcelona-Passeig de Gracia | 06:21 |
Barcelona-Clot-Arago | 06:25 |
Granollers Centre | 06:48 |
Sant Celoni | 07:04 |
Macanet-Massanes | 07:21 |
Sils | 07:27 |
Caldes de Malavella | 07:33 |
Girona | 07:48 |
Flaçà | 08:03 |
Figueres | 08:27 |
Vilajuiga | 08:35 |
Numer | 15827 |
Regional | |
Czas | 24:35 |