Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Redondela Riudecanyes-Botarell
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Redondela Lleida Barcelona-Placa de Cataluña Barcelona-Passeig de Gracia Riudecañes-Botarell
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:12 |
Numer | 00621 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Lleida | 08:46 |
Barcelona-Placa de Cataluña | 11:56 |
Numer | 15620 |
Regional | |
Przesiadka | |
Barcelona-Passeig de Gracia | 13:24 |
Barcelona-Sants | 13:30 |
Vilanova I La Geltrú | 14:07 |
Sant Vicenc de Calders | 14:24 |
Torredembarra | 14:33 |
Tarragona | 14:48 |
Reus | 15:05 |
Riudecañes-Botarell | 15:18 |
Numer | 15037 |
Regional Exprés. | |
Czas | 31:47 |
Redondela Zaragoza-Delicias Mora La Nova Riudecañes-Botarell
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
Numer | 00621 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 20:15 |
Zaragoza Miraflores | 20:25 |
La Puebla de Hijar | 21:23 |
Caspe | 21:53 |
Mora La Nova | 23:14 |
Numer | 15308 |
Regional | |
Przesiadka | |
Mora La Nova | 06:41 |
Riudecañes-Botarell | 07:19 |
Numer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Czas | 23:48 |
Redondela Ourense Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Riudecañes-Botarell
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 08:49 |
Numer | 37621 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Numer | 04454 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 16:03 |
Sant Vicenc de Calders | 16:49 |
Torredembarra | 16:57 |
Tarragona | 17:10 |
Reus | 17:27 |
Riudecañes-Botarell | 17:43 |
Numer | 15015 |
Regional Exprés. | |
Czas | 34:12 |
Redondela Ourense Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Marca-Falset Riudecañes-Botarell
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 08:49 |
Numer | 37621 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
Numer | 00621 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 19:46 |
Camp Tarragona | 20:46 |
Barcelona-Sants | 21:20 |
Numer | 03183 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 09:03 |
Torredembarra | 09:58 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Marca-Falset | 10:55 |
Numer | 17501 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Marca-Falset | 12:36 |
Riudecañes-Botarell | 12:53 |
Numer | 15912 |
Regional Exprés. | |
Czas | 29:22 |
Redondela Pontevedra Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Riudecañes-Botarell
Redondela | 09:23 |
Redondela-Picota | 09:26 |
Pontevedra | 09:41 |
Numer | 12526 |
Regional | |
Przesiadka | |
Pontevedra | 09:46 |
Vilagarcia de Arousa | 10:05 |
Santiago de Compostela | 10:34 |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Numer | 04454 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 06:30 |
Vilanova I La Geltrú | 07:09 |
Sant Vicenc de Calders | 07:25 |
Torredembarra | 07:34 |
Tarragona | 07:49 |
Reus | 08:06 |
Les Borges del Camp | 08:15 |
Riudecañes-Botarell | 08:20 |
Numer | 15907 |
Regional Exprés. | |
Czas | 22:57 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Redondela Ourense Zaragoza-Delicias Mora La Nova Riudecañes-Botarell
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 08:49 |
Numer | 12474 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
Numer | 00625 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 20:15 |
Zaragoza Miraflores | 20:25 |
La Puebla de Hijar | 21:23 |
Caspe | 21:53 |
Mora La Nova | 23:14 |
Numer | 15308 |
Regional | |
Przesiadka | |
Mora La Nova | 06:41 |
Riudecañes-Botarell | 07:19 |
Numer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Czas | 23:48 |
Redondela Av Santiago de Compostela Ourense Madrid-Chamartin Les Borges del Camp Riudecañes-Botarell
Redondela Av | 13:48 |
Arcade | 13:54 |
Pontevedra | 14:02 |
Vilagarcia de Arousa | 14:20 |
Padron-Barbanza | 14:31 |
Santiago de Compostela | 14:44 |
Numer | 09132 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Santiago de Compostela | 15:42 |
Ourense | 16:22 |
Numer | 09351 |
Avant | |
Przesiadka | |
Ourense | 16:25 |
Zamora | 17:36 |
Madrid-Chamartin | 18:40 |
Numer | 05382 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 07:24 |
Guadalajara | 08:06 |
Siguenza | 09:08 |
Calatayud | 10:25 |
Zaragoza-Delicias | 11:21 |
Zaragoza Portillo | 11:25 |
Zaragoza Goya | 11:28 |
La Puebla de Hijar | 12:19 |
Samper | 12:28 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 13:23 |
Flix | 13:42 |
Les Borges del Camp | 15:05 |
Numer | 17050 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Les Borges del Camp | 17:38 |
Riudecañes-Botarell | 17:43 |
Numer | 15015 |
Regional Exprés. | |
Czas | 27:55 |
Redondela Pontevedra Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Tarragona Riudecañes-Botarell
Redondela | 09:23 | 12:44 |
Redondela-Picota | 09:26 | 12:47 |
Pontevedra | 09:41 | 13:02 |
Numer | 12526 | 12528 |
Regional | Regional | |
Przesiadka | ||
Pontevedra | 13:36 | 13:36 |
Ourense | 14:50 | 14:50 |
Zamora | 16:20 | 16:20 |
Madrid-Chamartin | 17:36 | 17:36 |
Numer | 04354 | 04354 |
Alvia | Alvia | |
Przesiadka | ||
Madrid-Chamartin | 18:30 | 18:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 19:35 | 19:35 |
Requena Utiel | 20:09 | 20:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 20:34 | 20:34 |
Numer | 05184 | 05184 |
AVE | AVE | |
Przesiadka | ||
Valencia Joaquin Sorolla | 06:50 | 06:50 |
Castelló | 07:35 | 07:35 |
Tarragona | 09:06 | 09:06 |
Numer | 01072 | 01072 |
Intercity | Intercity | |
Przesiadka | ||
Tarragona | 21:11 | 14:48 |
Vila-Seca | 21:20 | - |
Reus | 21:29 | 15:05 |
Riudecañes-Botarell | 21:43 | 15:18 |
Numer | 15031 | 15037 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Czas | 36:20 | 26:34 |
Redondela Santiago de Compostela Madrid-Chamartin Alicante/alacant Tarragona Riudecañes-Botarell
Redondela | 15:11 |
Redondela-Picota | 15:15 |
Pontevedra | 15:33 |
Vilagarcia de Arousa | 15:52 |
Catoira | 16:02 |
Pontecesures | 16:11 |
Padron | 16:16 |
Santiago de Compostela | 16:34 |
Numer | 12538 |
Regional | |
Przesiadka | |
Santiago de Compostela | 16:56 |
Ourense | 17:33 |
Zamora | 19:03 |
Madrid-Chamartin | 20:18 |
Numer | 04134 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 06:15 |
Cuenca Fernando Zobel | 07:20 |
Albacete-Los Llanos | 07:55 |
Villena Av | 08:29 |
Alicante/alacant | 08:48 |
Numer | 05668 |
AVE | |
Przesiadka | |
Alicante/alacant | 10:29 |
Elda-Petrer | 10:58 |
Villena | 11:11 |
Xàtiva | 11:55 |
Valencia-Estacio del Nord | 12:54 |
Castelló | 13:52 |
Benicàssim | 14:01 |
Benicarló-Peñíscola | 14:29 |
Vinaròs | 14:34 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 14:50 |
CAMBRILS | 15:20 |
Tarragona | 15:46 |
Numer | 00460 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Tarragona | 21:11 |
Vila-Seca | 21:20 |
Reus | 21:29 |
Riudecañes-Botarell | 21:43 |
Numer | 15031 |
Regional Exprés. | |
Czas | 30:32 |
środa, 11 września 2024 07:00
Redondela Ourense Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Riudecañes-Botarell
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 08:49 |
Numer | 12474 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Numer | 04454 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 06:30 |
Vilanova I La Geltrú | 07:09 |
Sant Vicenc de Calders | 07:25 |
Torredembarra | 07:34 |
Tarragona | 07:49 |
Reus | 08:06 |
Les Borges del Camp | 08:15 |
Riudecañes-Botarell | 08:20 |
Numer | 15907 |
Regional Exprés. | |
Czas | 24:49 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Redondela Barcelona-Sants Riudecañes-Botarell
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:24 |
Lleida | 20:14 |
Camp Tarragona | 20:54 |
Barcelona-Sants | 21:35 |
Numer | 00621 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 19:57 |
Sant Vicenc de Calders | 20:48 |
Torredembarra | 20:57 |
Tarragona | 21:11 |
Vila-Seca | 21:20 |
Reus | 21:29 |
Riudecañes-Botarell | 21:43 |
Numer | 15031 |
Regional Exprés. | |
Czas | 38:12 |
Redondela Zaragoza-Delicias Barcelona-Sants Riudecañes-Botarell
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
Numer | 00621 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 19:46 |
Camp Tarragona | 20:46 |
Barcelona-Sants | 21:20 |
Numer | 03183 |
AVE | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 13:30 |
Vilanova I La Geltrú | 14:07 |
Sant Vicenc de Calders | 14:24 |
Torredembarra | 14:33 |
Tarragona | 14:48 |
Reus | 15:05 |
Riudecañes-Botarell | 15:18 |
Numer | 15037 |
Regional Exprés. | |
Czas | 31:47 |
Redondela Ourense Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Riudecañes-Botarell
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 08:49 |
Numer | 37621 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Numer | 04454 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 06:30 |
Vilanova I La Geltrú | 07:09 |
Sant Vicenc de Calders | 07:25 |
Torredembarra | 07:34 |
Tarragona | 07:49 |
Reus | 08:06 |
Les Borges del Camp | 08:15 |
Riudecañes-Botarell | 08:20 |
Numer | 15907 |
Regional Exprés. | |
Czas | 24:49 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Redondela Ourense Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Riudecañes-Botarell
Redondela | 07:31 |
Guillarei | 07:48 |
Ourense | 08:49 |
Numer | 12474 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Numer | 04454 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 06:30 |
Vilanova I La Geltrú | 07:09 |
Sant Vicenc de Calders | 07:25 |
Torredembarra | 07:34 |
Tarragona | 07:49 |
Reus | 08:06 |
Les Borges del Camp | 08:15 |
Riudecañes-Botarell | 08:20 |
Numer | 15907 |
Regional Exprés. | |
Czas | 24:49 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Redondela Av Vigo Urzaiz Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Riudecañes-Botarell
Redondela Av | 08:31 |
Vigo Urzaiz | 08:39 |
Numer | 09073 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Vigo Urzaiz | 09:28 |
Pontevedra | 09:46 |
Vilagarcia de Arousa | 10:05 |
Santiago de Compostela | 10:34 |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Numer | 04454 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 06:30 |
Vilanova I La Geltrú | 07:09 |
Sant Vicenc de Calders | 07:25 |
Torredembarra | 07:34 |
Tarragona | 07:49 |
Reus | 08:06 |
Les Borges del Camp | 08:15 |
Riudecañes-Botarell | 08:20 |
Numer | 15907 |
Regional Exprés. | |
Czas | 23:49 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Redondela Av Vigo Urzaiz Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Barcelona-Sants Riudecañes-Botarell
Redondela Av | 08:31 |
Vigo Urzaiz | 08:39 |
Numer | 09073 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Vigo Urzaiz | 09:28 |
Pontevedra | 09:46 |
Vilagarcia de Arousa | 10:05 |
Santiago de Compostela | 10:34 |
Ourense | 11:12 |
Zamora | 12:29 |
Madrid-Chamartin | 13:34 |
Numer | 04454 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 14:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:35 |
Requena Utiel | 16:10 |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:31 |
Numer | 05140 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 16:42 |
Castelló | 17:35 |
Benicarló-Peñíscola | 18:13 |
Vinaròs | 18:20 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 18:37 |
CAMBRILS | 19:09 |
Camp Tarragona | 19:35 |
Barcelona-Sants | 20:24 |
Numer | 00694 |
Torre Oro | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 06:30 |
Vilanova I La Geltrú | 07:09 |
Sant Vicenc de Calders | 07:25 |
Torredembarra | 07:34 |
Tarragona | 07:49 |
Reus | 08:06 |
Les Borges del Camp | 08:15 |
Riudecañes-Botarell | 08:20 |
Numer | 15907 |
Regional Exprés. | |
Czas | 23:49 |
Redondela Vigo Guixar Vigo Urzaiz Madrid-Chamartin Valencia Joaquin Sorolla Tarragona Riudecañes-Botarell
Redondela | 11:33 |
Vigo Guixar | 11:46 |
Numer | 12421 |
Regional | |
Przesiadka | |
Vigo Urzaiz | 13:20 |
Pontevedra | 13:36 |
Ourense | 14:50 |
Zamora | 16:20 |
Madrid-Chamartin | 17:36 |
Numer | 04354 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 18:30 |
Cuenca Fernando Zobel | 19:35 |
Requena Utiel | 20:09 |
Valencia Joaquin Sorolla | 20:34 |
Numer | 05184 |
AVE | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 06:50 |
Castelló | 07:35 |
Tarragona | 09:06 |
Numer | 01072 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Tarragona | 21:11 |
Vila-Seca | 21:20 |
Reus | 21:29 |
Riudecañes-Botarell | 21:43 |
Numer | 15031 |
Regional Exprés. | |
Czas | 34:10 |