Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Roda de Bara Elviña-Universidade
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Elviña-Universidade
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Numer | 00632 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
Numer | 04775 |
AVE | |
Przesiadka | |
A Coruña | 06:31 |
Elviña-Universidade | 06:36 |
Numer | 12680 |
Media Distancia | |
Czas | 22:11 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Elviña-Universidade
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Numer | 00632 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
Numer | 04175 |
Alvia | |
Przesiadka | |
A Coruña | 06:31 |
Elviña-Universidade | 06:36 |
Numer | 12680 |
Media Distancia | |
Czas | 22:11 |
środa, 11 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Elviña-Universidade
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Numer | 00632 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
Numer | 04775 |
AVE | |
Przesiadka | |
A Coruña | 06:31 |
Elviña-Universidade | 06:36 |
Numer | 12680 |
Media Distancia | |
Czas | 22:11 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Monforte de Lemos Elviña-Universidade
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:12 |
Numer | 00626 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Monforte de Lemos | 20:42 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Elviña-Universidade | 23:38 |
Numer | 12646 |
Media Distancia | |
Czas | 15:13 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Monforte de Lemos Elviña-Universidade
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:12 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Monforte de Lemos | 20:42 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Elviña-Universidade | 23:38 |
Numer | 12646 |
Media Distancia | |
Czas | 15:13 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Monforte de Lemos Elviña-Universidade
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:12 |
Numer | 00626 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Monforte de Lemos | 20:42 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Elviña-Universidade | 23:38 |
Numer | 12646 |
Media Distancia | |
Czas | 15:13 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Monforte de Lemos Elviña-Universidade
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:12 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Monforte de Lemos | 20:42 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Elviña-Universidade | 23:38 |
Numer | 12646 |
Media Distancia | |
Czas | 15:13 |