Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Roda de Bara Portela
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Santiago de Compostela Pontevedra Portela
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Numer | 00632 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:32 |
Numer | 04775 |
AVE | |
Przesiadka | |
Santiago de Compostela | 22:00 |
Padron-Barbanza | 22:15 |
Vilagarcia de Arousa | 22:29 |
Pontevedra | 22:44 |
Numer | 09213 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Pontevedra | 18:48 |
Portela | 19:00 |
Numer | 12488 |
Regional | |
Czas | 34:35 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Pontevedra Portela
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Numer | 00632 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:37 |
Vilagarcia de Arousa | 21:03 |
Pontevedra | 21:19 |
Numer | 04975 |
AVE | |
Przesiadka | |
Pontevedra | 18:48 |
Portela | 19:00 |
Numer | 12488 |
Regional | |
Czas | 34:35 |
środa, 11 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Redondela Portela
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Redondela | 18:28 |
Pontevedra | 18:48 |
Portela | 19:00 |
Numer | 12488 |
Regional | |
Czas | 34:35 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Pontevedra Portela
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Numer | 00632 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:37 |
Vilagarcia de Arousa | 21:03 |
Pontevedra | 21:19 |
Numer | 04975 |
AVE | |
Przesiadka | |
Pontevedra | 18:48 |
Portela | 19:00 |
Numer | 12488 |
Regional | |
Czas | 34:35 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Redondela Portela
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Redondela | 18:28 |
Pontevedra | 18:48 |
Portela | 19:00 |
Numer | 12488 |
Regional | |
Czas | 34:35 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Santiago de Compostela Pontevedra Portela
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Numer | 00632 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:32 |
Numer | 04775 |
AVE | |
Przesiadka | |
Santiago de Compostela | 22:00 |
Padron-Barbanza | 22:15 |
Vilagarcia de Arousa | 22:29 |
Pontevedra | 22:44 |
Numer | 09213 |
Media Distancia | |
Przesiadka | |
Pontevedra | 18:48 |
Portela | 19:00 |
Numer | 12488 |
Regional | |
Czas | 34:35 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Roda de Bara Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Pontevedra Portela
Roda de Bara | 08:25 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Numer | 00632 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:37 |
Vilagarcia de Arousa | 21:03 |
Pontevedra | 21:19 |
Numer | 04975 |
AVE | |
Przesiadka | |
Pontevedra | 18:48 |
Portela | 19:00 |
Numer | 12488 |
Regional | |
Czas | 34:35 |