Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Utebo Santas Martas
Piątek, 30 sierpnia 2024 07:00
Utebo Pamplona/Iruña Miranda de Ebro Valladolid Palanquinos Santas Martas
Utebo | 13:16 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Tafalla | 14:55 |
Pamplona/Iruña | 15:45 |
Numer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Numer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:04 |
Numer | 04176 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Valladolid | 07:18 |
Dueñas | 07:45 |
Palencia | 08:05 |
Sahagun | 08:48 |
Palanquinos | 09:13 |
Numer | 12101 |
Regional | |
Przesiadka | |
Palanquinos | 14:50 |
Santas Martas | 14:55 |
Numer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Czas | 25:39 |
Sobota, 31 sierpnia 2024 07:00
Utebo Pamplona/Iruña Miranda de Ebro Valladolid El Burgo Ranero Santas Martas
Utebo | 13:16 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Tafalla | 14:55 |
Pamplona/Iruña | 15:45 |
Numer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Numer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:04 |
Numer | 04176 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Valladolid | 07:18 |
Dueñas | 07:45 |
Palencia | 08:05 |
Sahagun | 08:48 |
El Burgo Ranero | 08:59 |
Numer | 12101 |
Regional | |
Przesiadka | |
El Burgo Ranero | 17:55 |
Santas Martas | 18:04 |
Numer | 18215 |
Regional Exprés. | |
Czas | 28:48 |
Utebo Zaragoza-Delicias Madrid-Puerta de Atocha Cuenca Fernando Zobel León Santas Martas
Utebo | 11:26 |
Zaragoza-Delicias | 11:34 |
Numer | 16020 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Zaragoza-Delicias | 11:45 |
Calatayud | 12:11 |
Guadalajara - Yebes | 12:51 |
Madrid-Puerta de Atocha | 13:17 |
Numer | 06304 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Puerta de Atocha | 14:25 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:24 |
Numer | 05742 |
AVE | |
Przesiadka | |
Cuenca Fernando Zobel | 17:02 |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:48 |
Numer | 04181 |
Alvia | |
Przesiadka | |
León | 14:36 |
Santas Martas | 14:55 |
Numer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Czas | 27:29 |
Niedziela, 1 września 2024 07:00
Utebo Pamplona/Iruña Miranda de Ebro Valladolid Palanquinos Santas Martas
Utebo | 13:16 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Tafalla | 14:55 |
Pamplona/Iruña | 15:45 |
Numer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Numer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:04 |
Numer | 04176 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Valladolid | 07:00 |
Dueñas | 07:27 |
Palencia | 07:47 |
Sahagun | 08:34 |
Palanquinos | 09:01 |
Numer | 12101 |
Regional | |
Przesiadka | |
Palanquinos | 14:50 |
Santas Martas | 14:55 |
Numer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Czas | 25:39 |
Poniedziałek, 2 września 2024 07:00
Utebo Pamplona/Iruña Miranda de Ebro Valladolid Palanquinos Santas Martas
Utebo | 13:16 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Tafalla | 14:55 |
Pamplona/Iruña | 15:45 |
Numer | 18021 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
Numer | 16015 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:04 |
Numer | 04176 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Valladolid | 07:00 |
Dueñas | 07:27 |
Palencia | 07:47 |
Sahagun | 08:34 |
Palanquinos | 09:01 |
Numer | 12101 |
Regional | |
Przesiadka | |
Palanquinos | 14:50 |
Santas Martas | 14:55 |
Numer | 18214 |
Regional Exprés. | |
Czas | 25:39 |