Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Vilanova i la Geltrú O Barco de Valdeorras
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 07:53 | 22:55 |
Barcelona-Sants | 08:34 | 23:35 |
Numer | 15022 | 15240 |
Regional Exprés. | Regional | |
Przesiadka | ||
Barcelona-Sants | 09:05 | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 | 09:41 |
Lleida | 10:13 | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 | 19:14 |
Numer | 00626 | 00626 |
Alvia | Alvia | |
Czas | 11:21 | 20:19 |
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
Numer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 16:00 |
Zamora | 17:14 |
Ourense | 18:36 |
Numer | 04165 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:17 |
Numer | 00625 |
Alvia | |
Czas | 26:55 |
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ponferrada O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 08:55 |
Barcelona-Sants | 09:37 |
Numer | 15050 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 17:30 |
Segovia Guiomar | 17:59 |
Valladolid | 18:36 |
Palencia | 19:01 |
León | 19:46 |
Veguellina | 20:10 |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:45 |
Torre del Bierzo | 21:06 |
Bembibre | 21:16 |
San Miguel de Las Dueñas | 21:24 |
Ponferrada | 21:35 |
Numer | 04179 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Ponferrada | 06:15 |
O Barco de Valdeorras | 06:58 |
Numer | 12611 |
Regional Exprés. | |
Czas | 22:03 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 07:53 | 22:55 |
Barcelona-Sants | 08:34 | 23:35 |
Numer | 15022 | 15240 |
Regional Exprés. | Regional | |
Przesiadka | ||
Barcelona-Sants | 09:05 | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 | 09:41 |
Lleida | 10:13 | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 | 19:14 |
Numer | 00626 | 00622 |
Alvia | Alvia | |
Czas | 11:21 | 20:19 |
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
Numer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 16:00 |
Zamora | 17:14 |
Ourense | 18:36 |
Numer | 04165 |
Alvia | |
Przesiadka | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:17 |
Numer | 00625 |
Alvia | |
Czas | 26:55 |
środa, 11 września 2024 07:00
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 22:55 |
Barcelona-Sants | 23:35 |
Numer | 15240 |
Regional | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 |
Numer | 00626 |
Alvia | |
Czas | 20:19 |
Vilanova I La Geltrú Lleida O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 07:49 |
Cubelles | 07:54 |
Cunit | 07:58 |
Segur de Calafell | 08:01 |
Calafell | 08:05 |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Czas | 11:25 |
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ponferrada O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
Numer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 17:30 |
Segovia Guiomar | 17:59 |
Valladolid | 18:36 |
Palencia | 19:01 |
León | 19:46 |
Veguellina | 20:10 |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:45 |
Torre del Bierzo | 21:06 |
Bembibre | 21:16 |
San Miguel de Las Dueñas | 21:24 |
Ponferrada | 21:35 |
Numer | 04179 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Ponferrada | 06:15 |
O Barco de Valdeorras | 06:58 |
Numer | 12611 |
Regional Exprés. | |
Czas | 22:36 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 07:53 | 22:55 |
Barcelona-Sants | 08:34 | 23:35 |
Numer | 15022 | 15240 |
Regional Exprés. | Regional | |
Przesiadka | ||
Barcelona-Sants | 09:05 | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 | 09:41 |
Lleida | 10:13 | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 | 19:14 |
Numer | 00626 | 00622 |
Alvia | Alvia | |
Czas | 11:21 | 20:19 |
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ponferrada O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
Numer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 17:30 |
Segovia Guiomar | 17:59 |
Valladolid | 18:36 |
Palencia | 19:01 |
León | 19:46 |
Veguellina | 20:10 |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:45 |
Torre del Bierzo | 21:06 |
Bembibre | 21:16 |
San Miguel de Las Dueñas | 21:24 |
Ponferrada | 21:35 |
Numer | 04179 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Ponferrada | 06:15 |
O Barco de Valdeorras | 06:58 |
Numer | 12611 |
Regional Exprés. | |
Czas | 22:36 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 07:53 | 22:55 |
Barcelona-Sants | 08:34 | 23:35 |
Numer | 15022 | 15240 |
Regional Exprés. | Regional | |
Przesiadka | ||
Barcelona-Sants | 09:05 | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 | 09:41 |
Lleida | 10:13 | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 | 19:14 |
Numer | 00622 | 00626 |
Alvia | Alvia | |
Czas | 11:21 | 20:19 |
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ponferrada O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
Numer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 17:30 |
Segovia Guiomar | 17:59 |
Valladolid | 18:36 |
Palencia | 19:01 |
León | 19:46 |
Veguellina | 20:10 |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:45 |
Torre del Bierzo | 21:06 |
Bembibre | 21:16 |
San Miguel de Las Dueñas | 21:24 |
Ponferrada | 21:35 |
Numer | 04179 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Ponferrada | 06:15 |
O Barco de Valdeorras | 06:58 |
Numer | 12611 |
Regional Exprés. | |
Czas | 22:36 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 22:55 |
Barcelona-Sants | 23:35 |
Numer | 15240 |
Regional | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 |
Numer | 00622 |
Alvia | |
Czas | 20:19 |
Vilanova I La Geltrú Lleida O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 07:49 |
Cubelles | 07:54 |
Cunit | 07:58 |
Segur de Calafell | 08:01 |
Calafell | 08:05 |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
Numer | 15151 |
Regional | |
Przesiadka | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 |
Numer | 00626 |
Alvia | |
Czas | 11:25 |
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
Numer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 17:08 |
Segovia Guiomar | 17:37 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:50 |
Numer | 04775 |
AVE | |
Przesiadka | |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:17 |
Numer | 00625 |
Alvia | |
Czas | 26:55 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Vilanova I La Geltrú Lleida O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 07:49 | 12:41 |
Cubelles | 07:54 | - |
Tarragona | - | 13:16 |
Vila-Seca | - | 13:25 |
Reus | - | 13:34 |
La Selva del Camp | - | 13:43 |
Alcover | - | 13:52 |
Cunit | 07:58 | - |
Segur de Calafell | 08:01 | - |
Calafell | 08:05 | - |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 | 12:56 |
Roda de Mar | 08:22 | - |
Salomo | 08:36 | - |
Nulles-Brafim | 08:45 | - |
Valls | 08:51 | - |
La Plana-Picamoixons | 08:58 | 13:58 |
La Riba | 09:02 | - |
Vilaverd | 09:05 | 14:05 |
Montblanc | 09:11 | 14:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 | - |
Vimbodi I Poblet | 09:22 | - |
Vinaixa | 09:30 | - |
Les Borges Blanques | 09:42 | - |
Juneda | 09:47 | - |
Lleida | 10:00 | 14:58 |
Numer | 15151 | 15043 |
Regional | Regional Exprés. | |
Przesiadka | ||
Lleida | 10:13 | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:14 | 19:14 |
Numer | 00622 | 00626 |
Alvia | Alvia | |
Czas | 11:25 | 30:33 |
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 10:58 |
Barcelona-Sants | 11:41 |
Numer | 15230 |
Regional | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 13:00 |
Tarragona | 14:02 |
CAMBRILS | 14:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 14:45 |
Vinaròs | 15:00 |
Benicarló-Peñíscola | 15:06 |
Orpesa | 15:34 |
Benicàssim | 15:41 |
Castelló | 15:53 |
Sagunt/sagunto | 16:22 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:07 |
Numer | 01131 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:42 |
Madrid-Chamartin | 19:37 |
Numer | 05171 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 20:23 |
Zamora | 21:28 |
Ourense | 22:37 |
Numer | 04205 |
AVE | |
Przesiadka | |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:17 |
Numer | 00621 |
Alvia | |
Czas | 24:19 |
Vilanova I La Geltrú Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ponferrada O Barco de Valdeorras
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
Numer | 15030 |
Regional Exprés. | |
Przesiadka | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
Numer | 01101 |
Euromed | |
Przesiadka | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
Numer | 05135 |
AVE | |
Przesiadka | |
Madrid-Chamartin | 17:30 |
Segovia Guiomar | 17:59 |
Valladolid | 18:36 |
Palencia | 19:01 |
León | 19:46 |
Veguellina | 20:10 |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:45 |
Torre del Bierzo | 21:06 |
Bembibre | 21:16 |
San Miguel de Las Dueñas | 21:24 |
Ponferrada | 21:35 |
Numer | 04179 |
Intercity | |
Przesiadka | |
Ponferrada | 06:15 |
O Barco de Valdeorras | 06:58 |
Numer | 12611 |
Regional Exprés. | |
Czas | 22:36 |