Rozkład jazdy pociągów
Juziers Essonnes Robinson Rozkład jazdy pociągów 9 września 2024 13:30
14:00 | Juziers | 2:12 3 przesiadki 26 przystanki JPUCA ANANI RGAMO DJUVA | 2:12 | 3 przesiadki 26 przystanki | JPUCA ANANI RGAMO DJUVA | JPUCA | |
14:04 | Meulan - Hardricourt | ||||||
14:06 | Thun le Paradis | ||||||
14:10 | Vaux-sur-Seine | ||||||
14:14 | Triel-sur-Seine | ||||||
14:17 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
14:19 | Andrésy | ||||||
14:22 | Maurecourt | ||||||
14:23 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
14:25 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
14:28 | Achères Ville | ||||||
14:34 | Maisons-Laffitte | ||||||
14:36 | Sartrouville | ||||||
14:41 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
14:47 | Nanterre Préfecture | ||||||
14:50 | La Défense | ||||||
14:54 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
14:57 | Auber | ||||||
15:00 | Châtelet les Halles | ||||||
15:02 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
15:42 | Melun | ||||||
15:45 | Melun | DJUVA | |||||
15:50 | Vosves | ||||||
15:54 | Boissise-le-Roi | ||||||
15:56 | Ponthierry - Pringy | ||||||
16:01 | Saint-Fargeau | ||||||
16:05 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
16:07 | Le Plessis Chenet | ||||||
16:10 | Villabé | ||||||
16:12 | Essonnes Robinson |
14:30 | Juziers | 2:10 3 przesiadki 31 przystanki JPUCA ANANI DROPO DZOVO | 2:10 | 3 przesiadki 31 przystanki | JPUCA ANANI DROPO DZOVO | JPUCA | |
14:34 | Meulan - Hardricourt | ||||||
14:36 | Thun le Paradis | ||||||
14:40 | Vaux-sur-Seine | ||||||
14:44 | Triel-sur-Seine | ||||||
14:47 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
14:49 | Andrésy | ||||||
14:52 | Maurecourt | ||||||
14:53 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
14:55 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
14:58 | Achères Ville | ||||||
15:04 | Maisons-Laffitte | ||||||
15:06 | Sartrouville | ||||||
15:09 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
15:15 | Nanterre Préfecture | ||||||
15:18 | La Défense | ||||||
15:22 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
15:25 | Auber | ||||||
15:28 | Châtelet les Halles | ||||||
15:30 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:46 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
15:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
15:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
15:59 | Créteil Pompadour | ||||||
16:03 | Villeneuve Triage | ||||||
16:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:14 | Juvisy | ||||||
16:17 | Viry-Châtillon | ||||||
16:20 | Grigny Centre | ||||||
16:24 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
16:27 | Évry - Courcouronnes | ||||||
16:30 | Le Bras de Fer | ||||||
16:33 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:38 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
16:41 | Essonnes Robinson |
15:00 | Juziers | 2:08 3 przesiadki 26 przystanki JPUCA ANANI RGAMO DROSA | 2:08 | 3 przesiadki 26 przystanki | JPUCA ANANI RGAMO DROSA | JPUCA | |
15:04 | Meulan - Hardricourt | ||||||
15:06 | Thun le Paradis | ||||||
15:10 | Vaux-sur-Seine | ||||||
15:14 | Triel-sur-Seine | ||||||
15:17 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
15:19 | Andrésy | ||||||
15:22 | Maurecourt | ||||||
15:23 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
15:25 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
15:28 | Achères Ville | ||||||
15:34 | Maisons-Laffitte | ||||||
15:36 | Sartrouville | ||||||
15:41 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
15:47 | Nanterre Préfecture | ||||||
15:50 | La Défense | ||||||
15:54 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
15:57 | Auber | ||||||
16:00 | Châtelet les Halles | ||||||
16:02 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:07 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
16:35 | Melun | ||||||
16:41 | Melun | DROSA | |||||
16:46 | Vosves | ||||||
16:50 | Boissise-le-Roi | ||||||
16:52 | Ponthierry - Pringy | ||||||
16:57 | Saint-Fargeau | ||||||
17:01 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
17:03 | Le Plessis Chenet | ||||||
17:06 | Villabé | ||||||
17:08 | Essonnes Robinson |
15:30 | Juziers | 2:19 3 przesiadki 30 przystanki JPUCA ANANI DROPE DZOSO | 2:19 | 3 przesiadki 30 przystanki | JPUCA ANANI DROPE DZOSO | JPUCA | |
15:34 | Meulan - Hardricourt | ||||||
15:37 | Thun le Paradis | ||||||
15:41 | Vaux-sur-Seine | ||||||
15:45 | Triel-sur-Seine | ||||||
15:48 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
15:51 | Andrésy | ||||||
15:53 | Maurecourt | ||||||
15:55 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
16:05 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
16:08 | Achères Ville | ||||||
16:14 | Maisons-Laffitte | ||||||
16:16 | Sartrouville | ||||||
16:21 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
16:27 | Nanterre Préfecture | ||||||
16:30 | La Défense | ||||||
16:34 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:37 | Auber | ||||||
16:40 | Châtelet les Halles | ||||||
16:43 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:46 | Paris Gare de Lyon | DROPE | |||||
16:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
16:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
16:59 | Créteil Pompadour | ||||||
17:03 | Villeneuve Triage | ||||||
17:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
17:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
17:14 | Juvisy | ||||||
17:19 | Grigny Centre | ||||||
17:23 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
17:26 | Évry - Courcouronnes | ||||||
17:28 | Le Bras de Fer | ||||||
17:32 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:47 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
17:49 | Essonnes Robinson |
16:00 | Juziers | 2:04 3 przesiadki 28 przystanki JPUCA ANANI DRUPO DZOSO | 2:04 | 3 przesiadki 28 przystanki | JPUCA ANANI DRUPO DZOSO | JPUCA | |
16:04 | Meulan - Hardricourt | ||||||
16:06 | Thun le Paradis | ||||||
16:10 | Vaux-sur-Seine | ||||||
16:14 | Triel-sur-Seine | ||||||
16:17 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
16:19 | Andrésy | ||||||
16:22 | Maurecourt | ||||||
16:23 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
16:25 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
16:28 | Achères Ville | ||||||
16:34 | Maisons-Laffitte | ||||||
16:36 | Sartrouville | ||||||
16:41 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
16:47 | Nanterre Préfecture | ||||||
16:50 | La Défense | ||||||
16:54 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:57 | Auber | ||||||
17:00 | Châtelet les Halles | ||||||
17:03 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:10 | Paris Gare de Lyon | DRUPO | |||||
17:16 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:27 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
17:31 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
17:36 | Juvisy | ||||||
17:38 | Viry-Châtillon | ||||||
17:42 | Grigny Centre | ||||||
17:46 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
17:49 | Évry - Courcouronnes | ||||||
17:51 | Le Bras de Fer | ||||||
17:55 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:02 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
18:04 | Essonnes Robinson |
16:32 | Juziers | 2:01 3 przesiadki 28 przystanki JPACK ANANI DRUPO DZOSO | 2:01 | 3 przesiadki 28 przystanki | JPACK ANANI DRUPO DZOSO | JPACK | |
16:36 | Meulan - Hardricourt | ||||||
16:39 | Thun le Paradis | ||||||
16:42 | Vaux-sur-Seine | ||||||
16:46 | Triel-sur-Seine | ||||||
16:49 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
16:52 | Andrésy | ||||||
16:54 | Maurecourt | ||||||
16:56 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
17:01 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
17:04 | Achères Ville | ||||||
17:10 | Maisons-Laffitte | ||||||
17:12 | Sartrouville | ||||||
17:15 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
17:21 | Nanterre Préfecture | ||||||
17:24 | La Défense | ||||||
17:28 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
17:31 | Auber | ||||||
17:34 | Châtelet les Halles | ||||||
17:37 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:40 | Paris Gare de Lyon | DRUPO | |||||
17:46 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:57 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:01 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:06 | Juvisy | ||||||
18:08 | Viry-Châtillon | ||||||
18:12 | Grigny Centre | ||||||
18:16 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
18:19 | Évry - Courcouronnes | ||||||
18:21 | Le Bras de Fer | ||||||
18:25 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:32 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
18:34 | Essonnes Robinson |
16:52 | Juziers | 1:56 3 przesiadki 19 przystanki JPACK CDELI DRUPO DZOSO | 1:56 | 3 przesiadki 19 przystanki | JPACK CDELI DRUPO DZOSO | JPACK | |
16:56 | Meulan - Hardricourt | ||||||
16:59 | Thun le Paradis | ||||||
17:02 | Vaux-sur-Seine | ||||||
17:06 | Triel-sur-Seine | ||||||
17:09 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
17:12 | Andrésy | ||||||
17:14 | Maurecourt | ||||||
17:17 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
17:20 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
17:26 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
17:32 | Argenteuil | ||||||
17:42 | Paris Saint Lazare | ||||||
18:04 | Bibliothèque François Mitterrand | CDELI | |||||
18:14 | Juvisy | ||||||
18:21 | Juvisy | DRUPO | |||||
18:23 | Viry-Châtillon | ||||||
18:27 | Grigny Centre | ||||||
18:31 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
18:34 | Évry - Courcouronnes | ||||||
18:36 | Le Bras de Fer | ||||||
18:40 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:47 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
18:49 | Essonnes Robinson |
17:13 | Juziers | 2:05 3 przesiadki 28 przystanki JPACK ANANI DRUPO DZOSO | 2:05 | 3 przesiadki 28 przystanki | JPACK ANANI DRUPO DZOSO | JPACK | |
17:17 | Meulan - Hardricourt | ||||||
17:20 | Thun le Paradis | ||||||
17:23 | Vaux-sur-Seine | ||||||
17:27 | Triel-sur-Seine | ||||||
17:30 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
17:33 | Andrésy | ||||||
17:35 | Maurecourt | ||||||
17:37 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
17:39 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
17:42 | Achères Ville | ||||||
17:48 | Maisons-Laffitte | ||||||
17:50 | Sartrouville | ||||||
17:53 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
17:59 | Nanterre Préfecture | ||||||
18:01 | La Défense | ||||||
18:05 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
18:09 | Auber | ||||||
18:12 | Châtelet les Halles | ||||||
18:15 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:25 | Paris Gare de Lyon | DRUPO | |||||
18:31 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:42 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:46 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:51 | Juvisy | ||||||
18:53 | Viry-Châtillon | ||||||
18:57 | Grigny Centre | ||||||
19:01 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
19:04 | Évry - Courcouronnes | ||||||
19:06 | Le Bras de Fer | ||||||
19:10 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:17 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
19:19 | Essonnes Robinson |
17:32 | Juziers | 2:16 3 przesiadki 30 przystanki JPACK ANANI DROPE DZOSO | 2:16 | 3 przesiadki 30 przystanki | JPACK ANANI DROPE DZOSO | JPACK | |
17:36 | Meulan - Hardricourt | ||||||
17:39 | Thun le Paradis | ||||||
17:42 | Vaux-sur-Seine | ||||||
17:46 | Triel-sur-Seine | ||||||
17:49 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
17:52 | Andrésy | ||||||
17:54 | Maurecourt | ||||||
17:56 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
18:04 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
18:07 | Achères Ville | ||||||
18:13 | Maisons-Laffitte | ||||||
18:15 | Sartrouville | ||||||
18:18 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
18:24 | Nanterre Préfecture | ||||||
18:26 | La Défense | ||||||
18:30 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
18:34 | Auber | ||||||
18:37 | Châtelet les Halles | ||||||
18:40 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:46 | Paris Gare de Lyon | DROPE | |||||
18:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
18:59 | Créteil Pompadour | ||||||
19:03 | Villeneuve Triage | ||||||
19:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:14 | Juvisy | ||||||
19:19 | Grigny Centre | ||||||
19:23 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
19:26 | Évry - Courcouronnes | ||||||
19:28 | Le Bras de Fer | ||||||
19:32 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:47 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
19:49 | Essonnes Robinson |
17:52 | Juziers | 2:11 2 przesiadki 25 przystanki JPACK DROPE DZOSO | 2:11 | 2 przesiadki 25 przystanki | JPACK DROPE DZOSO | JPACK | |
17:56 | Meulan - Hardricourt | ||||||
17:59 | Thun le Paradis | ||||||
18:02 | Vaux-sur-Seine | ||||||
18:06 | Triel-sur-Seine | ||||||
18:09 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
18:12 | Andrésy | ||||||
18:14 | Maurecourt | ||||||
18:17 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
18:20 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
18:26 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
18:32 | Argenteuil | ||||||
18:42 | Paris Saint Lazare | ||||||
18:55 | Châtelet les Halles | DROPE | |||||
19:01 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
19:14 | Créteil Pompadour | ||||||
19:18 | Villeneuve Triage | ||||||
19:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:29 | Juvisy | ||||||
19:34 | Grigny Centre | ||||||
19:38 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
19:41 | Évry - Courcouronnes | ||||||
19:43 | Le Bras de Fer | ||||||
19:47 | Corbeil-Essonnes | ||||||
20:02 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
20:04 | Essonnes Robinson |
18:12 | Juziers | 2:11 3 przesiadki 26 przystanki JPACK ANANI RKUMO DROSA | 2:11 | 3 przesiadki 26 przystanki | JPACK ANANI RKUMO DROSA | JPACK | |
18:16 | Meulan - Hardricourt | ||||||
18:19 | Thun le Paradis | ||||||
18:22 | Vaux-sur-Seine | ||||||
18:26 | Triel-sur-Seine | ||||||
18:29 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
18:32 | Andrésy | ||||||
18:34 | Maurecourt | ||||||
18:36 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
18:41 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
18:44 | Achères Ville | ||||||
18:50 | Maisons-Laffitte | ||||||
18:52 | Sartrouville | ||||||
18:55 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
19:01 | Nanterre Préfecture | ||||||
19:04 | La Défense | ||||||
19:08 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
19:11 | Auber | ||||||
19:14 | Châtelet les Halles | ||||||
19:17 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:21 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
19:47 | Melun | ||||||
19:56 | Melun | DROSA | |||||
20:01 | Vosves | ||||||
20:05 | Boissise-le-Roi | ||||||
20:07 | Ponthierry - Pringy | ||||||
20:12 | Saint-Fargeau | ||||||
20:16 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
20:18 | Le Plessis Chenet | ||||||
20:21 | Villabé | ||||||
20:23 | Essonnes Robinson |
Czas podróży
Czas podróży między Juziers a Essonnes Robinson wynosi 2:00