Rozkład jazdy pociągów
La Ferté-Alais Le Val d'Or Rozkład jazdy pociągów 9 września 2024 14:20
14:46 | La Ferté-Alais | 1:45 3 przesiadki 21 przystanki DJOVA DLOPA AZUMO LSEBU | 1:45 | 3 przesiadki 21 przystanki | DJOVA DLOPA AZUMO LSEBU | DJOVA | |
14:51 | Ballancourt | ||||||
14:56 | Mennecy | ||||||
15:01 | Moulin Galant | ||||||
15:06 | Corbeil-Essonnes | ||||||
15:10 | Évry - Val de Seine | ||||||
15:13 | Grand Bourg | ||||||
15:17 | Ris-Orangis | ||||||
15:21 | Viry-Châtillon | ||||||
15:23 | Juvisy | ||||||
15:30 | Juvisy | DLOPA | |||||
15:34 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:39 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:42 | Villeneuve Triage | ||||||
15:45 | Créteil Pompadour | ||||||
15:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
15:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
15:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:02 | Châtelet les Halles | ||||||
16:04 | Châtelet les Halles | AZUMO | |||||
16:07 | Auber | ||||||
16:10 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:13 | La Défense | ||||||
16:26 | La Défense | LSEBU | |||||
16:28 | Puteaux | ||||||
16:31 | Le Val d'Or |
15:41 | La Ferté-Alais | 1:35 3 przesiadki 18 przystanki DJOVA DVUPA ABABY LSEBU | 1:35 | 3 przesiadki 18 przystanki | DJOVA DVUPA ABABY LSEBU | DJOVA | |
15:46 | Ballancourt | ||||||
15:51 | Mennecy | ||||||
15:56 | Moulin Galant | ||||||
16:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:08 | Grand Bourg | ||||||
16:12 | Ris-Orangis | ||||||
16:16 | Viry-Châtillon | ||||||
16:18 | Juvisy | ||||||
16:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
16:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
16:47 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:49 | Paris Gare de Lyon | ABABY | |||||
16:52 | Châtelet les Halles | ||||||
16:55 | Auber | ||||||
16:58 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
17:02 | La Défense | ||||||
17:11 | La Défense | LSEBU | |||||
17:13 | Puteaux | ||||||
17:17 | Le Val d'Or |
16:41 | La Ferté-Alais | 1:35 3 przesiadki 18 przystanki DJOVA DVUPA AYSTO LSEBU | 1:35 | 3 przesiadki 18 przystanki | DJOVA DVUPA AYSTO LSEBU | DJOVA | |
16:46 | Ballancourt | ||||||
16:51 | Mennecy | ||||||
16:56 | Moulin Galant | ||||||
17:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
17:08 | Grand Bourg | ||||||
17:12 | Ris-Orangis | ||||||
17:16 | Viry-Châtillon | ||||||
17:18 | Juvisy | ||||||
17:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
17:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
17:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
17:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:47 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:49 | Paris Gare de Lyon | AYSTO | |||||
17:52 | Châtelet les Halles | ||||||
17:55 | Auber | ||||||
17:58 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
18:02 | La Défense | ||||||
18:11 | La Défense | LSEBU | |||||
18:13 | Puteaux | ||||||
18:17 | Le Val d'Or |
17:11 | La Ferté-Alais | 1:35 3 przesiadki 18 przystanki DJOVA DVUPA ATAXE LSEBU | 1:35 | 3 przesiadki 18 przystanki | DJOVA DVUPA ATAXE LSEBU | DJOVA | |
17:16 | Ballancourt | ||||||
17:21 | Mennecy | ||||||
17:26 | Moulin Galant | ||||||
17:31 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:35 | Évry - Val de Seine | ||||||
17:38 | Grand Bourg | ||||||
17:42 | Ris-Orangis | ||||||
17:46 | Viry-Châtillon | ||||||
17:48 | Juvisy | ||||||
17:54 | Juvisy | DVUPA | |||||
17:58 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:03 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:12 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:17 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:19 | Paris Gare de Lyon | ATAXE | |||||
18:22 | Châtelet les Halles | ||||||
18:25 | Auber | ||||||
18:28 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
18:32 | La Défense | ||||||
18:41 | La Défense | LSEBU | |||||
18:43 | Puteaux | ||||||
18:47 | Le Val d'Or |
17:41 | La Ferté-Alais | 1:35 3 przesiadki 18 przystanki DJOVA DVUPA AUZEL LSEBU | 1:35 | 3 przesiadki 18 przystanki | DJOVA DVUPA AUZEL LSEBU | DJOVA | |
17:46 | Ballancourt | ||||||
17:51 | Mennecy | ||||||
17:56 | Moulin Galant | ||||||
18:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:08 | Grand Bourg | ||||||
18:12 | Ris-Orangis | ||||||
18:16 | Viry-Châtillon | ||||||
18:18 | Juvisy | ||||||
18:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
18:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:47 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:49 | Paris Gare de Lyon | AUZEL | |||||
18:52 | Châtelet les Halles | ||||||
18:55 | Auber | ||||||
18:58 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
19:02 | La Défense | ||||||
19:11 | La Défense | LSEBU | |||||
19:13 | Puteaux | ||||||
19:17 | Le Val d'Or |
18:11 | La Ferté-Alais | 1:34 3 przesiadki 18 przystanki DJOVA DVUPA ABLOK LSEBU | 1:34 | 3 przesiadki 18 przystanki | DJOVA DVUPA ABLOK LSEBU | DJOVA | |
18:16 | Ballancourt | ||||||
18:21 | Mennecy | ||||||
18:26 | Moulin Galant | ||||||
18:31 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:35 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:38 | Grand Bourg | ||||||
18:42 | Ris-Orangis | ||||||
18:46 | Viry-Châtillon | ||||||
18:48 | Juvisy | ||||||
18:54 | Juvisy | DVUPA | |||||
18:58 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:03 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:12 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:17 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:19 | Paris Gare de Lyon | ABLOK | |||||
19:22 | Châtelet les Halles | ||||||
19:25 | Auber | ||||||
19:28 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
19:32 | La Défense | ||||||
19:40 | La Défense | LSEBU | |||||
19:42 | Puteaux | ||||||
19:45 | Le Val d'Or |
18:41 | La Ferté-Alais | 1:34 3 przesiadki 18 przystanki DJOVA DVUPA AUZEL LSEBU | 1:34 | 3 przesiadki 18 przystanki | DJOVA DVUPA AUZEL LSEBU | DJOVA | |
18:46 | Ballancourt | ||||||
18:51 | Mennecy | ||||||
18:56 | Moulin Galant | ||||||
19:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
19:08 | Grand Bourg | ||||||
19:12 | Ris-Orangis | ||||||
19:16 | Viry-Châtillon | ||||||
19:18 | Juvisy | ||||||
19:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
19:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:47 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:49 | Paris Gare de Lyon | AUZEL | |||||
19:52 | Châtelet les Halles | ||||||
19:55 | Auber | ||||||
19:58 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
20:02 | La Défense | ||||||
20:10 | La Défense | LSEBU | |||||
20:12 | Puteaux | ||||||
20:15 | Le Val d'Or |
19:11 | La Ferté-Alais | 1:50 3 przesiadki 18 przystanki DJOVA DDUPA AZUMO LDEBA | 1:50 | 3 przesiadki 18 przystanki | DJOVA DDUPA AZUMO LDEBA | DJOVA | |
19:16 | Ballancourt | ||||||
19:21 | Mennecy | ||||||
19:26 | Moulin Galant | ||||||
19:31 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:35 | Évry - Val de Seine | ||||||
19:38 | Grand Bourg | ||||||
19:42 | Ris-Orangis | ||||||
19:46 | Viry-Châtillon | ||||||
19:48 | Juvisy | ||||||
19:54 | Juvisy | DDUPA | |||||
19:58 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
20:03 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
20:12 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
20:18 | Paris Gare de Lyon | ||||||
20:22 | Paris Gare de Lyon | AZUMO | |||||
20:26 | Châtelet les Halles | ||||||
20:28 | Auber | ||||||
20:31 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
20:35 | La Défense | ||||||
20:56 | La Défense | LDEBA | |||||
20:58 | Puteaux | ||||||
21:01 | Le Val d'Or |
19:41 | La Ferté-Alais | 1:35 3 przesiadki 18 przystanki DJOVA DVUPA AZUMO LDEBA | 1:35 | 3 przesiadki 18 przystanki | DJOVA DVUPA AZUMO LDEBA | DJOVA | |
19:46 | Ballancourt | ||||||
19:51 | Mennecy | ||||||
19:56 | Moulin Galant | ||||||
20:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
20:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
20:08 | Grand Bourg | ||||||
20:12 | Ris-Orangis | ||||||
20:16 | Viry-Châtillon | ||||||
20:18 | Juvisy | ||||||
20:24 | Juvisy | DVUPA | |||||
20:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
20:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
20:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
20:49 | Paris Gare de Lyon | ||||||
20:53 | Châtelet les Halles | ||||||
20:56 | Châtelet les Halles | AZUMO | |||||
20:58 | Auber | ||||||
21:01 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
21:05 | La Défense | ||||||
21:11 | La Défense | LDEBA | |||||
21:13 | Puteaux | ||||||
21:16 | Le Val d'Or |
20:11 | La Ferté-Alais | 1:36 3 przesiadki 19 przystanki DJOVA DVUPA AZUMO LVOLA | 1:36 | 3 przesiadki 19 przystanki | DJOVA DVUPA AZUMO LVOLA | DJOVA | |
20:16 | Ballancourt | ||||||
20:21 | Mennecy | ||||||
20:26 | Moulin Galant | ||||||
20:31 | Corbeil-Essonnes | ||||||
20:35 | Évry - Val de Seine | ||||||
20:38 | Grand Bourg | ||||||
20:42 | Ris-Orangis | ||||||
20:46 | Viry-Châtillon | ||||||
20:48 | Juvisy | ||||||
20:54 | Juvisy | DVUPA | |||||
20:58 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
21:03 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
21:12 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
21:19 | Paris Gare de Lyon | ||||||
21:23 | Châtelet les Halles | ||||||
21:26 | Châtelet les Halles | AZUMO | |||||
21:28 | Auber | ||||||
21:31 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
21:35 | La Défense | ||||||
21:40 | La Défense | LVOLA | |||||
21:43 | Puteaux | ||||||
21:45 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
21:47 | Le Val d'Or |
Czas podróży
Czas podróży między La Ferté-Alais a Le Val d'Or wynosi 1:31