Rozkład jazdy pociągów
Lozère Gargenville Rozkład jazdy pociągów 9 września 2024 06:20
06:23 | Lozère | 1:58 2 przesiadki 33 przystanki BISOL AUZAR JMICE | 1:58 | 2 przesiadki 33 przystanki | BISOL AUZAR JMICE | BISOL | |
06:25 | Palaiseau - Villebon | ||||||
06:27 | Palaiseau | ||||||
06:30 | Massy - Palaiseau | ||||||
06:35 | Antony | ||||||
06:36 | La Croix de Berny | ||||||
06:39 | Bourg-la-Reine | ||||||
06:41 | Bagneux | ||||||
06:43 | Arcueil - Cachan | ||||||
06:45 | Laplace | ||||||
06:47 | Gentilly | ||||||
06:48 | Cité Universitaire | ||||||
06:51 | Denfert-Rochereau | ||||||
06:53 | Port Royal | ||||||
06:54 | Luxembourg | ||||||
06:57 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
06:58 | Châtelet les Halles | ||||||
07:07 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
07:10 | Auber | ||||||
07:13 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:17 | La Défense | ||||||
07:21 | Nanterre Préfecture | ||||||
07:25 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
07:29 | Sartrouville | ||||||
07:31 | Maisons-Laffitte | ||||||
07:37 | Achères Ville | ||||||
07:39 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
07:54 | Conflans Fin d'Oise | JMICE | |||||
07:56 | Maurecourt | ||||||
07:59 | Andrésy | ||||||
08:02 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
08:05 | Triel-sur-Seine | ||||||
08:09 | Vaux-sur-Seine | ||||||
08:12 | Thun le Paradis | ||||||
08:14 | Meulan - Hardricourt | ||||||
08:19 | Juziers | ||||||
08:21 | Gargenville |
06:35 | Lozère | 2:05 2 przesiadki 33 przystanki BISOL AUZAR JMICE | 2:05 | 2 przesiadki 33 przystanki | BISOL AUZAR JMICE | BISOL | |
06:37 | Palaiseau - Villebon | ||||||
06:39 | Palaiseau | ||||||
06:42 | Massy - Palaiseau | ||||||
06:47 | Antony | ||||||
06:48 | La Croix de Berny | ||||||
06:51 | Bourg-la-Reine | ||||||
06:53 | Bagneux | ||||||
06:55 | Arcueil - Cachan | ||||||
06:57 | Laplace | ||||||
06:59 | Gentilly | ||||||
07:00 | Cité Universitaire | ||||||
07:03 | Denfert-Rochereau | ||||||
07:05 | Port Royal | ||||||
07:06 | Luxembourg | ||||||
07:09 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
07:10 | Châtelet les Halles | ||||||
07:27 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
07:30 | Auber | ||||||
07:33 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:37 | La Défense | ||||||
07:41 | Nanterre Préfecture | ||||||
07:45 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
07:49 | Sartrouville | ||||||
07:51 | Maisons-Laffitte | ||||||
07:57 | Achères Ville | ||||||
07:59 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
08:14 | Conflans Fin d'Oise | JMICE | |||||
08:16 | Maurecourt | ||||||
08:19 | Andrésy | ||||||
08:21 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
08:24 | Triel-sur-Seine | ||||||
08:28 | Vaux-sur-Seine | ||||||
08:32 | Thun le Paradis | ||||||
08:34 | Meulan - Hardricourt | ||||||
08:38 | Juziers | ||||||
08:41 | Gargenville |
06:59 | Lozère | 1:59 2 przesiadki 35 przystanki BEMIR AUZAR JMICE | 1:59 | 2 przesiadki 35 przystanki | BEMIR AUZAR JMICE | BEMIR | |
07:01 | Palaiseau - Villebon | ||||||
07:03 | Palaiseau | ||||||
07:06 | Massy - Palaiseau | ||||||
07:09 | Les Baconnets | ||||||
07:10 | Fontaine Michalon | ||||||
07:13 | Antony | ||||||
07:14 | La Croix de Berny | ||||||
07:17 | Bourg-la-Reine | ||||||
07:20 | Bagneux | ||||||
07:22 | Arcueil - Cachan | ||||||
07:24 | Laplace | ||||||
07:25 | Gentilly | ||||||
07:27 | Cité Universitaire | ||||||
07:30 | Denfert-Rochereau | ||||||
07:31 | Port Royal | ||||||
07:33 | Luxembourg | ||||||
07:35 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
07:37 | Châtelet les Halles | ||||||
07:38 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
07:41 | Auber | ||||||
07:44 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:49 | La Défense | ||||||
07:53 | Nanterre Préfecture | ||||||
07:57 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
08:00 | Sartrouville | ||||||
08:02 | Maisons-Laffitte | ||||||
08:09 | Achères Ville | ||||||
08:11 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
08:32 | Conflans Fin d'Oise | JMICE | |||||
08:35 | Maurecourt | ||||||
08:37 | Andrésy | ||||||
08:40 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
08:42 | Triel-sur-Seine | ||||||
08:46 | Vaux-sur-Seine | ||||||
08:50 | Thun le Paradis | ||||||
08:52 | Meulan - Hardricourt | ||||||
08:56 | Juziers | ||||||
08:58 | Gargenville |
07:35 | Lozère | 1:44 1 przesiadka 30 przystanki BEMIR JMICE | 1:44 | 1 przesiadka 30 przystanki | BEMIR JMICE | BEMIR | |
07:37 | Palaiseau - Villebon | ||||||
07:39 | Palaiseau | ||||||
07:42 | Massy - Palaiseau | ||||||
07:45 | Les Baconnets | ||||||
07:46 | Fontaine Michalon | ||||||
07:49 | Antony | ||||||
07:50 | La Croix de Berny | ||||||
07:53 | Bourg-la-Reine | ||||||
07:56 | Bagneux | ||||||
07:58 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:00 | Laplace | ||||||
08:01 | Gentilly | ||||||
08:03 | Cité Universitaire | ||||||
08:06 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:07 | Port Royal | ||||||
08:09 | Luxembourg | ||||||
08:11 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:13 | Châtelet les Halles | ||||||
08:31 | Paris Saint Lazare | JMICE | |||||
08:40 | Argenteuil | ||||||
08:45 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
08:51 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
08:53 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
08:56 | Maurecourt | ||||||
08:58 | Andrésy | ||||||
09:01 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
09:03 | Triel-sur-Seine | ||||||
09:07 | Vaux-sur-Seine | ||||||
09:11 | Thun le Paradis | ||||||
09:13 | Meulan - Hardricourt | ||||||
09:17 | Juziers | ||||||
09:19 | Gargenville |
07:47 | Lozère | 2:09 3 przesiadki 36 przystanki BEMIR ATAXE JMALA JPUCA | 2:09 | 3 przesiadki 36 przystanki | BEMIR ATAXE JMALA JPUCA | BEMIR | |
07:49 | Palaiseau - Villebon | ||||||
07:51 | Palaiseau | ||||||
07:54 | Massy - Palaiseau | ||||||
07:57 | Les Baconnets | ||||||
07:58 | Fontaine Michalon | ||||||
08:01 | Antony | ||||||
08:02 | La Croix de Berny | ||||||
08:05 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:08 | Bagneux | ||||||
08:10 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:12 | Laplace | ||||||
08:13 | Gentilly | ||||||
08:15 | Cité Universitaire | ||||||
08:18 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:19 | Port Royal | ||||||
08:21 | Luxembourg | ||||||
08:23 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:25 | Châtelet les Halles | ||||||
08:30 | Châtelet les Halles | ATAXE | |||||
08:32 | Auber | ||||||
08:36 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:40 | La Défense | ||||||
08:44 | Nanterre Préfecture | ||||||
08:48 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
08:51 | Sartrouville | ||||||
08:53 | Maisons-Laffitte | ||||||
08:58 | Achères Grand Cormier | ||||||
09:04 | Poissy | ||||||
09:06 | Poissy | JMALA | |||||
09:11 | Villennes-sur-Seine | ||||||
09:15 | Vernouillet - Verneuil | ||||||
09:19 | Les Clairières de Verneuil | ||||||
09:24 | Les Mureaux | ||||||
09:29 | Aubergenville Élisabethville | ||||||
09:33 | Épône - Mézières | ||||||
09:39 | Mantes Station | ||||||
09:48 | Mantes Station | JPUCA | |||||
09:51 | Limay | ||||||
09:54 | Issou - Porcheville | ||||||
09:56 | Gargenville |
07:59 | Lozère | 1:59 2 przesiadki 35 przystanki BEMMY AUZAR JMICE | 1:59 | 2 przesiadki 35 przystanki | BEMMY AUZAR JMICE | BEMMY | |
08:01 | Palaiseau - Villebon | ||||||
08:03 | Palaiseau | ||||||
08:06 | Massy - Palaiseau | ||||||
08:09 | Les Baconnets | ||||||
08:10 | Fontaine Michalon | ||||||
08:13 | Antony | ||||||
08:14 | La Croix de Berny | ||||||
08:17 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:20 | Bagneux | ||||||
08:22 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:24 | Laplace | ||||||
08:25 | Gentilly | ||||||
08:27 | Cité Universitaire | ||||||
08:30 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:31 | Port Royal | ||||||
08:33 | Luxembourg | ||||||
08:35 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:37 | Châtelet les Halles | ||||||
08:48 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
08:51 | Auber | ||||||
08:54 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:59 | La Défense | ||||||
09:03 | Nanterre Préfecture | ||||||
09:07 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
09:10 | Sartrouville | ||||||
09:12 | Maisons-Laffitte | ||||||
09:18 | Achères Ville | ||||||
09:20 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
09:32 | Conflans Fin d'Oise | JMICE | |||||
09:35 | Maurecourt | ||||||
09:37 | Andrésy | ||||||
09:40 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
09:42 | Triel-sur-Seine | ||||||
09:46 | Vaux-sur-Seine | ||||||
09:50 | Thun le Paradis | ||||||
09:52 | Meulan - Hardricourt | ||||||
09:56 | Juziers | ||||||
09:58 | Gargenville |
08:11 | Lozère | 2:18 3 przesiadki 36 przystanki BEMMY ATAXE JMALA JPUCA | 2:18 | 3 przesiadki 36 przystanki | BEMMY ATAXE JMALA JPUCA | BEMMY | |
08:13 | Palaiseau - Villebon | ||||||
08:15 | Palaiseau | ||||||
08:18 | Massy - Palaiseau | ||||||
08:21 | Les Baconnets | ||||||
08:22 | Fontaine Michalon | ||||||
08:25 | Antony | ||||||
08:26 | La Croix de Berny | ||||||
08:29 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:32 | Bagneux | ||||||
08:34 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:36 | Laplace | ||||||
08:37 | Gentilly | ||||||
08:39 | Cité Universitaire | ||||||
08:42 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:43 | Port Royal | ||||||
08:45 | Luxembourg | ||||||
08:47 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:49 | Châtelet les Halles | ||||||
08:53 | Châtelet les Halles | ATAXE | |||||
08:56 | Auber | ||||||
08:59 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
09:03 | La Défense | ||||||
09:07 | Nanterre Préfecture | ||||||
09:11 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
09:14 | Sartrouville | ||||||
09:16 | Maisons-Laffitte | ||||||
09:20 | Achères Grand Cormier | ||||||
09:26 | Poissy | ||||||
09:36 | Poissy | JMALA | |||||
09:40 | Villennes-sur-Seine | ||||||
09:45 | Vernouillet - Verneuil | ||||||
09:49 | Les Clairières de Verneuil | ||||||
09:55 | Les Mureaux | ||||||
10:01 | Aubergenville Élisabethville | ||||||
10:05 | Épône - Mézières | ||||||
10:11 | Mantes Station | ||||||
10:21 | Mantes Station | JPUCA | |||||
10:24 | Limay | ||||||
10:27 | Issou - Porcheville | ||||||
10:29 | Gargenville |
08:47 | Lozère | 1:54 2 przesiadki 35 przystanki BEMMY AUZAR JMOCA | 1:54 | 2 przesiadki 35 przystanki | BEMMY AUZAR JMOCA | BEMMY | |
08:49 | Palaiseau - Villebon | ||||||
08:51 | Palaiseau | ||||||
08:54 | Massy - Palaiseau | ||||||
08:57 | Les Baconnets | ||||||
08:58 | Fontaine Michalon | ||||||
09:01 | Antony | ||||||
09:02 | La Croix de Berny | ||||||
09:05 | Bourg-la-Reine | ||||||
09:08 | Bagneux | ||||||
09:10 | Arcueil - Cachan | ||||||
09:12 | Laplace | ||||||
09:13 | Gentilly | ||||||
09:15 | Cité Universitaire | ||||||
09:18 | Denfert-Rochereau | ||||||
09:19 | Port Royal | ||||||
09:21 | Luxembourg | ||||||
09:23 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
09:25 | Châtelet les Halles | ||||||
09:35 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
09:38 | Auber | ||||||
09:41 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
09:46 | La Défense | ||||||
09:49 | Nanterre Préfecture | ||||||
09:54 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
09:57 | Sartrouville | ||||||
09:59 | Maisons-Laffitte | ||||||
10:05 | Achères Ville | ||||||
10:07 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
10:15 | Conflans Fin d'Oise | JMOCA | |||||
10:17 | Maurecourt | ||||||
10:20 | Andrésy | ||||||
10:22 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
10:25 | Triel-sur-Seine | ||||||
10:29 | Vaux-sur-Seine | ||||||
10:33 | Thun le Paradis | ||||||
10:35 | Meulan - Hardricourt | ||||||
10:39 | Juziers | ||||||
10:42 | Gargenville |
09:23 | Lozère | 2:32 2 przesiadki 16 przystanki BEPAF TER13115 JPUCA | 2:32 | 2 przesiadki 16 przystanki | BEPAF TER13115 JPUCA | BEPAF | |
09:26 | Palaiseau - Villebon | ||||||
09:28 | Palaiseau | ||||||
09:30 | Massy - Palaiseau | ||||||
09:35 | Antony | ||||||
09:37 | La Croix de Berny | ||||||
09:40 | Bourg-la-Reine | ||||||
09:45 | Cité Universitaire | ||||||
09:48 | Denfert-Rochereau | ||||||
09:50 | Port Royal | ||||||
09:51 | Luxembourg | ||||||
09:54 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
09:55 | Châtelet les Halles | ||||||
10:11 | Paris Saint-Lazare | TER13115 | |||||
10:42 | Mantes-la-Jolie | ||||||
11:46 | Mantes-la-Jolie | JPUCA | |||||
11:48 | Mantes Station | ||||||
11:51 | Limay | ||||||
11:54 | Issou - Porcheville | ||||||
11:56 | Gargenville |
10:23 | Lozère | 1:48 2 przesiadki 29 przystanki BEPAF AUZAR JMOCA | 1:48 | 2 przesiadki 29 przystanki | BEPAF AUZAR JMOCA | BEPAF | |
10:26 | Palaiseau - Villebon | ||||||
10:28 | Palaiseau | ||||||
10:30 | Massy - Palaiseau | ||||||
10:35 | Antony | ||||||
10:37 | La Croix de Berny | ||||||
10:40 | Bourg-la-Reine | ||||||
10:45 | Cité Universitaire | ||||||
10:48 | Denfert-Rochereau | ||||||
10:50 | Port Royal | ||||||
10:51 | Luxembourg | ||||||
10:54 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
10:55 | Châtelet les Halles | ||||||
11:00 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
11:03 | Auber | ||||||
11:06 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
11:10 | La Défense | ||||||
11:14 | Nanterre Préfecture | ||||||
11:18 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
11:21 | Sartrouville | ||||||
11:23 | Maisons-Laffitte | ||||||
11:29 | Achères Ville | ||||||
11:31 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
11:45 | Conflans Fin d'Oise | JMOCA | |||||
11:47 | Maurecourt | ||||||
11:50 | Andrésy | ||||||
11:52 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
11:55 | Triel-sur-Seine | ||||||
11:59 | Vaux-sur-Seine | ||||||
12:03 | Thun le Paradis | ||||||
12:05 | Meulan - Hardricourt | ||||||
12:09 | Juziers | ||||||
12:12 | Gargenville |
10:53 | Lozère | 1:48 2 przesiadki 29 przystanki BEPAF AUZAR JMOCA | 1:48 | 2 przesiadki 29 przystanki | BEPAF AUZAR JMOCA | BEPAF | |
10:56 | Palaiseau - Villebon | ||||||
10:58 | Palaiseau | ||||||
11:00 | Massy - Palaiseau | ||||||
11:05 | Antony | ||||||
11:07 | La Croix de Berny | ||||||
11:10 | Bourg-la-Reine | ||||||
11:15 | Cité Universitaire | ||||||
11:18 | Denfert-Rochereau | ||||||
11:20 | Port Royal | ||||||
11:21 | Luxembourg | ||||||
11:24 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
11:25 | Châtelet les Halles | ||||||
11:28 | Châtelet les Halles | AUZAR | |||||
11:31 | Auber | ||||||
11:34 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
11:38 | La Défense | ||||||
11:42 | Nanterre Préfecture | ||||||
11:47 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
11:50 | Sartrouville | ||||||
11:53 | Maisons-Laffitte | ||||||
11:59 | Achères Ville | ||||||
12:01 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
12:15 | Conflans Fin d'Oise | JMOCA | |||||
12:17 | Maurecourt | ||||||
12:20 | Andrésy | ||||||
12:22 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
12:25 | Triel-sur-Seine | ||||||
12:29 | Vaux-sur-Seine | ||||||
12:33 | Thun le Paradis | ||||||
12:35 | Meulan - Hardricourt | ||||||
12:39 | Juziers | ||||||
12:42 | Gargenville |
Czas podróży
Czas podróży między Lozère a Gargenville wynosi 1:36