Rozkład jazdy pociągów
Saint-Fargeau Bessancourt Rozkład jazdy pociągów 9 września 2024 08:20
08:27 | Saint-Fargeau | 2:03 2 przesiadki 29 przystanki DROSA DVUPA HPOVA | 2:03 | 2 przesiadki 29 przystanki | DROSA DVUPA HPOVA | DROSA | |
08:31 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
08:33 | Le Plessis Chenet | ||||||
08:36 | Villabé | ||||||
08:39 | Essonnes Robinson | ||||||
08:41 | Corbeil-Essonnes | ||||||
08:49 | Corbeil-Essonnes | DVUPA | |||||
08:52 | Le Bras de Fer | ||||||
08:55 | Évry - Courcouronnes | ||||||
08:58 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
09:02 | Grigny Centre | ||||||
09:05 | Viry-Châtillon | ||||||
09:09 | Juvisy | ||||||
09:13 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
09:18 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
09:27 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
09:34 | Paris Gare de Lyon | ||||||
09:39 | Châtelet les Halles | ||||||
09:43 | Paris Gare du Nord | ||||||
09:48 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
09:50 | Saint-Denis | ||||||
10:02 | Saint-Denis | HPOVA | |||||
10:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
10:08 | La Barre Ormesson | ||||||
10:10 | Enghien-les-Bains | ||||||
10:13 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
10:16 | Ermont - Eaubonne | ||||||
10:18 | Ermont Halte | ||||||
10:20 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
10:23 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
10:26 | Vaucelles | ||||||
10:28 | Taverny | ||||||
10:30 | Bessancourt |
08:31 | Saint-Fargeau | 1:58 3 przesiadki 19 przystanki DZOSO RPUMA DFACA HPOVA | 1:58 | 3 przesiadki 19 przystanki | DZOSO RPUMA DFACA HPOVA | DZOSO | |
08:36 | Ponthierry - Pringy | ||||||
08:38 | Boissise-le-Roi | ||||||
08:42 | Vosves | ||||||
08:47 | Melun | ||||||
08:53 | Melun | RPUMA | |||||
09:21 | Paris Gare de Lyon | ||||||
09:23 | Paris Gare de Lyon | DFACA | |||||
09:27 | Châtelet les Halles | ||||||
09:32 | Paris Gare du Nord | ||||||
09:38 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
09:40 | Saint-Denis | ||||||
10:02 | Saint-Denis | HPOVA | |||||
10:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
10:08 | La Barre Ormesson | ||||||
10:10 | Enghien-les-Bains | ||||||
10:13 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
10:16 | Ermont - Eaubonne | ||||||
10:18 | Ermont Halte | ||||||
10:20 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
10:23 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
10:26 | Vaucelles | ||||||
10:28 | Taverny | ||||||
10:30 | Bessancourt |
08:42 | Saint-Fargeau | 2:18 2 przesiadki 31 przystanki DROSA DLOPE HVOBA | 2:18 | 2 przesiadki 31 przystanki | DROSA DLOPE HVOBA | DROSA | |
08:46 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
08:48 | Le Plessis Chenet | ||||||
08:51 | Villabé | ||||||
08:54 | Essonnes Robinson | ||||||
08:56 | Corbeil-Essonnes | ||||||
09:12 | Corbeil-Essonnes | DLOPE | |||||
09:15 | Le Bras de Fer | ||||||
09:18 | Évry - Courcouronnes | ||||||
09:21 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
09:24 | Grigny Centre | ||||||
09:29 | Juvisy | ||||||
09:33 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
09:38 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
09:41 | Villeneuve Triage | ||||||
09:45 | Créteil Pompadour | ||||||
09:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
09:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
09:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
10:03 | Châtelet les Halles | ||||||
10:08 | Paris Gare du Nord | ||||||
10:13 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
10:15 | Saint-Denis | ||||||
10:32 | Saint-Denis | HVOBA | |||||
10:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
10:38 | La Barre Ormesson | ||||||
10:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
10:43 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
10:46 | Ermont - Eaubonne | ||||||
10:48 | Ermont Halte | ||||||
10:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
10:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
10:56 | Vaucelles | ||||||
10:58 | Taverny | ||||||
11:00 | Bessancourt |
09:01 | Saint-Fargeau | 2:27 3 przesiadki 19 przystanki DZOSO RPOMA DFACA HPOVA | 2:27 | 3 przesiadki 19 przystanki | DZOSO RPOMA DFACA HPOVA | DZOSO | |
09:06 | Ponthierry - Pringy | ||||||
09:08 | Boissise-le-Roi | ||||||
09:12 | Vosves | ||||||
09:17 | Melun | ||||||
09:23 | Melun | RPOMA | |||||
09:51 | Paris Gare de Lyon | ||||||
09:53 | Paris Gare de Lyon | DFACA | |||||
09:57 | Châtelet les Halles | ||||||
10:02 | Paris Gare du Nord | ||||||
10:08 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
10:10 | Saint-Denis | ||||||
11:01 | Saint-Denis | HPOVA | |||||
11:04 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
11:07 | La Barre Ormesson | ||||||
11:09 | Enghien-les-Bains | ||||||
11:12 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
11:15 | Ermont - Eaubonne | ||||||
11:17 | Ermont Halte | ||||||
11:19 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
11:22 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
11:25 | Vaucelles | ||||||
11:27 | Taverny | ||||||
11:29 | Bessancourt |
09:16 | Saint-Fargeau | 2:43 2 przesiadki 31 przystanki DZOSO DFACA HVOBA | 2:43 | 2 przesiadki 31 przystanki | DZOSO DFACA HVOBA | DZOSO | |
09:21 | Ponthierry - Pringy | ||||||
09:23 | Boissise-le-Roi | ||||||
09:27 | Vosves | ||||||
09:32 | Melun | ||||||
09:40 | Melun | DFACA | |||||
09:43 | Le Mée | ||||||
09:47 | Cesson | ||||||
09:51 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
09:55 | Lieusaint - Moissy | ||||||
10:00 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
10:03 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
10:06 | Brunoy | ||||||
10:10 | Yerres | ||||||
10:13 | Montgeron - Crosne | ||||||
10:18 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
10:23 | Créteil Pompadour | ||||||
10:28 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
10:35 | Paris Gare de Lyon | ||||||
10:39 | Châtelet les Halles | ||||||
10:43 | Paris Gare du Nord | ||||||
10:48 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
10:51 | Saint-Denis | ||||||
11:32 | Saint-Denis | HVOBA | |||||
11:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
11:38 | La Barre Ormesson | ||||||
11:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
11:43 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
11:46 | Ermont - Eaubonne | ||||||
11:48 | Ermont Halte | ||||||
11:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
11:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
11:56 | Vaucelles | ||||||
11:58 | Taverny | ||||||
12:00 | Bessancourt |
10:12 | Saint-Fargeau | 2:17 2 przesiadki 32 przystanki DROSA DSOPA HPOVA | 2:17 | 2 przesiadki 32 przystanki | DROSA DSOPA HPOVA | DROSA | |
10:16 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
10:18 | Le Plessis Chenet | ||||||
10:21 | Villabé | ||||||
10:24 | Essonnes Robinson | ||||||
10:26 | Corbeil-Essonnes | ||||||
10:40 | Corbeil-Essonnes | DSOPA | |||||
10:44 | Le Bras de Fer | ||||||
10:47 | Évry - Courcouronnes | ||||||
10:50 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
10:53 | Grigny Centre | ||||||
10:57 | Viry-Châtillon | ||||||
11:00 | Juvisy | ||||||
11:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
11:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
11:12 | Villeneuve Triage | ||||||
11:15 | Créteil Pompadour | ||||||
11:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
11:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
11:28 | Paris Gare de Lyon | ||||||
11:33 | Châtelet les Halles | ||||||
11:38 | Paris Gare du Nord | ||||||
11:43 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
11:45 | Saint-Denis | ||||||
12:01 | Saint-Denis | HPOVA | |||||
12:04 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
12:07 | La Barre Ormesson | ||||||
12:09 | Enghien-les-Bains | ||||||
12:12 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
12:15 | Ermont - Eaubonne | ||||||
12:17 | Ermont Halte | ||||||
12:19 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
12:22 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
12:25 | Vaucelles | ||||||
12:27 | Taverny | ||||||
12:29 | Bessancourt |
11:21 | Saint-Fargeau | 2:09 2 przesiadki 31 przystanki DJUVA DSOPA HPOVA | 2:09 | 2 przesiadki 31 przystanki | DJUVA DSOPA HPOVA | DJUVA | |
11:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
11:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
11:30 | Villabé | ||||||
11:33 | Essonnes Robinson | ||||||
11:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
11:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
11:43 | Grand Bourg | ||||||
11:46 | Ris-Orangis | ||||||
11:50 | Viry-Châtillon | ||||||
11:54 | Juvisy | ||||||
12:00 | Juvisy | DSOPA | |||||
12:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
12:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
12:12 | Villeneuve Triage | ||||||
12:15 | Créteil Pompadour | ||||||
12:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
12:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
12:28 | Paris Gare de Lyon | ||||||
12:33 | Châtelet les Halles | ||||||
12:38 | Paris Gare du Nord | ||||||
12:43 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
12:47 | Saint-Denis | ||||||
13:02 | Saint-Denis | HPOVA | |||||
13:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
13:08 | La Barre Ormesson | ||||||
13:10 | Enghien-les-Bains | ||||||
13:13 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
13:16 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:18 | Ermont Halte | ||||||
13:20 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
13:23 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
13:26 | Vaucelles | ||||||
13:28 | Taverny | ||||||
13:30 | Bessancourt |
12:21 | Saint-Fargeau | 2:09 2 przesiadki 31 przystanki DJUVA DLOPA HPOVA | 2:09 | 2 przesiadki 31 przystanki | DJUVA DLOPA HPOVA | DJUVA | |
12:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
12:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
12:30 | Villabé | ||||||
12:33 | Essonnes Robinson | ||||||
12:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
12:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
12:43 | Grand Bourg | ||||||
12:46 | Ris-Orangis | ||||||
12:50 | Viry-Châtillon | ||||||
12:54 | Juvisy | ||||||
13:00 | Juvisy | DLOPA | |||||
13:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
13:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
13:12 | Villeneuve Triage | ||||||
13:15 | Créteil Pompadour | ||||||
13:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
13:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
13:28 | Paris Gare de Lyon | ||||||
13:33 | Châtelet les Halles | ||||||
13:38 | Paris Gare du Nord | ||||||
13:43 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
13:45 | Saint-Denis | ||||||
14:02 | Saint-Denis | HPOVA | |||||
14:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
14:08 | La Barre Ormesson | ||||||
14:10 | Enghien-les-Bains | ||||||
14:13 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
14:16 | Ermont - Eaubonne | ||||||
14:18 | Ermont Halte | ||||||
14:20 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
14:23 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
14:26 | Vaucelles | ||||||
14:28 | Taverny | ||||||
14:30 | Bessancourt |
13:21 | Saint-Fargeau | 2:09 2 przesiadki 31 przystanki DJUVA DLOPA HPOVA | 2:09 | 2 przesiadki 31 przystanki | DJUVA DLOPA HPOVA | DJUVA | |
13:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
13:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
13:30 | Villabé | ||||||
13:33 | Essonnes Robinson | ||||||
13:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
13:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
13:43 | Grand Bourg | ||||||
13:46 | Ris-Orangis | ||||||
13:50 | Viry-Châtillon | ||||||
13:54 | Juvisy | ||||||
14:00 | Juvisy | DLOPA | |||||
14:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
14:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
14:12 | Villeneuve Triage | ||||||
14:15 | Créteil Pompadour | ||||||
14:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
14:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
14:28 | Paris Gare de Lyon | ||||||
14:33 | Châtelet les Halles | ||||||
14:38 | Paris Gare du Nord | ||||||
14:43 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
14:45 | Saint-Denis | ||||||
15:02 | Saint-Denis | HPOVA | |||||
15:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:08 | La Barre Ormesson | ||||||
15:10 | Enghien-les-Bains | ||||||
15:13 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
15:16 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:18 | Ermont Halte | ||||||
15:20 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
15:23 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
15:26 | Vaucelles | ||||||
15:28 | Taverny | ||||||
15:30 | Bessancourt |
14:21 | Saint-Fargeau | 2:09 2 przesiadki 31 przystanki DJUVA DLOPA HPOVA | 2:09 | 2 przesiadki 31 przystanki | DJUVA DLOPA HPOVA | DJUVA | |
14:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
14:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
14:30 | Villabé | ||||||
14:33 | Essonnes Robinson | ||||||
14:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
14:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
14:43 | Grand Bourg | ||||||
14:46 | Ris-Orangis | ||||||
14:50 | Viry-Châtillon | ||||||
14:54 | Juvisy | ||||||
15:00 | Juvisy | DLOPA | |||||
15:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:12 | Villeneuve Triage | ||||||
15:15 | Créteil Pompadour | ||||||
15:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
15:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
15:28 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:33 | Châtelet les Halles | ||||||
15:38 | Paris Gare du Nord | ||||||
15:43 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
15:45 | Saint-Denis | ||||||
16:02 | Saint-Denis | HPOVA | |||||
16:06 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
16:08 | La Barre Ormesson | ||||||
16:10 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:13 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
16:16 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:18 | Ermont Halte | ||||||
16:20 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
16:23 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
16:26 | Vaucelles | ||||||
16:28 | Taverny | ||||||
16:30 | Bessancourt |
15:21 | Saint-Fargeau | 1:48 3 przesiadki 24 przystanki DJUVA CSARA BERSE HVERA | 1:48 | 3 przesiadki 24 przystanki | DJUVA CSARA BERSE HVERA | DJUVA | |
15:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
15:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
15:30 | Villabé | ||||||
15:33 | Essonnes Robinson | ||||||
15:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
15:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
15:43 | Grand Bourg | ||||||
15:47 | Ris-Orangis | ||||||
15:51 | Viry-Châtillon | ||||||
15:53 | Juvisy | ||||||
16:00 | Juvisy | CSARA | |||||
16:12 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
16:16 | Paris Austerlitz | ||||||
16:19 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:21 | Saint-Michel Notre-Dame | BERSE | |||||
16:23 | Châtelet les Halles | ||||||
16:26 | Paris Gare du Nord | ||||||
16:38 | Paris Gare du Nord | HVERA | |||||
16:46 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
16:49 | La Barre Ormesson | ||||||
16:51 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:56 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:58 | Ermont Halte | ||||||
17:00 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
17:03 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
17:06 | Vaucelles | ||||||
17:08 | Taverny | ||||||
17:09 | Bessancourt |
Czas podróży
Czas podróży między Saint-Fargeau a Bessancourt wynosi 1:47