Rozkład jazdy pociągów
Saint-Ouen-l'Aumône Saint-Fargeau Rozkład jazdy pociągów 9 września 2024 12:20
13:00 | Saint-Ouen-l'Aumône | 2:07 2 przesiadki 35 przystanki CMONA CDEBO DZOVO | 2:07 | 2 przesiadki 35 przystanki | CMONA CDEBO DZOVO | CMONA | |
13:04 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
13:07 | Pierrelaye | ||||||
13:11 | Montigny - Beauchamp | ||||||
13:14 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
13:17 | Cernay | ||||||
13:20 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:24 | Saint-Gratien | ||||||
13:26 | Épinay-sur-Seine | ||||||
13:29 | Gennevilliers | ||||||
13:32 | Les Grésillons | ||||||
13:36 | Saint-Ouen | ||||||
13:39 | Porte de Clichy | ||||||
13:42 | Péreire Levallois | ||||||
13:45 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
13:48 | Avenue Foch | ||||||
13:50 | Avenue Henri Martin | ||||||
13:52 | Boulainvilliers | ||||||
13:54 | Avenue du Président Kennedy Maison de Radio France | ||||||
13:57 | Champ de Mars Tour Eiffel | ||||||
13:59 | Pont de l'Alma | ||||||
14:02 | Invalides | ||||||
14:04 | Musée d'Orsay | ||||||
14:08 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
14:11 | Paris Austerlitz | ||||||
14:17 | Paris Austerlitz | CDEBO | |||||
14:20 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
14:31 | Juvisy | ||||||
14:35 | Juvisy | DZOVO | |||||
14:38 | Viry-Châtillon | ||||||
14:42 | Ris-Orangis | ||||||
14:45 | Grand Bourg | ||||||
14:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
14:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
14:56 | Essonnes Robinson | ||||||
14:59 | Villabé | ||||||
15:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
15:04 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
15:08 | Saint-Fargeau |
13:08 | Saint-Ouen-l'Aumône | 1:59 2 przesiadki 31 przystanki HAPOR DROPO DZOVO | 1:59 | 2 przesiadki 31 przystanki | HAPOR DROPO DZOVO | HAPOR | |
13:12 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
13:15 | Pierrelaye | ||||||
13:18 | Montigny - Beauchamp | ||||||
13:22 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
13:25 | Cernay | ||||||
13:27 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:30 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
13:32 | Enghien-les-Bains | ||||||
13:34 | La Barre Ormesson | ||||||
13:37 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
13:41 | Saint-Denis | ||||||
13:47 | Paris Gare du Nord | ||||||
13:51 | Paris Gare du Nord | DROPO | |||||
13:55 | Châtelet les Halles | ||||||
14:01 | Paris Gare de Lyon | ||||||
14:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
14:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
14:14 | Créteil Pompadour | ||||||
14:18 | Villeneuve Triage | ||||||
14:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
14:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
14:29 | Juvisy | ||||||
14:32 | Viry-Châtillon | ||||||
14:35 | Grigny Centre | ||||||
14:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
14:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
14:44 | Le Bras de Fer | ||||||
14:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
14:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
14:56 | Essonnes Robinson | ||||||
14:59 | Villabé | ||||||
15:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
15:04 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
15:08 | Saint-Fargeau |
13:38 | Saint-Ouen-l'Aumône | 2:21 3 przesiadki 18 przystanki HAPOR DROPO RKUMO DJUVA | 2:21 | 3 przesiadki 18 przystanki | HAPOR DROPO RKUMO DJUVA | HAPOR | |
13:42 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
13:45 | Pierrelaye | ||||||
13:48 | Montigny - Beauchamp | ||||||
13:52 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
13:55 | Cernay | ||||||
13:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
14:00 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
14:02 | Enghien-les-Bains | ||||||
14:04 | La Barre Ormesson | ||||||
14:07 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
14:11 | Saint-Denis | ||||||
14:17 | Paris Gare du Nord | ||||||
14:21 | Paris Gare du Nord | DROPO | |||||
14:25 | Châtelet les Halles | ||||||
14:30 | Paris Gare de Lyon | ||||||
14:46 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
15:12 | Melun | ||||||
15:45 | Melun | DJUVA | |||||
15:50 | Vosves | ||||||
15:54 | Boissise-le-Roi | ||||||
15:56 | Ponthierry - Pringy | ||||||
16:00 | Saint-Fargeau |
14:08 | Saint-Ouen-l'Aumône | 2:07 2 przesiadki 31 przystanki HAPOR DROPO DZOSO | 2:07 | 2 przesiadki 31 przystanki | HAPOR DROPO DZOSO | HAPOR | |
14:12 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
14:15 | Pierrelaye | ||||||
14:18 | Montigny - Beauchamp | ||||||
14:22 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
14:25 | Cernay | ||||||
14:27 | Ermont - Eaubonne | ||||||
14:30 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
14:32 | Enghien-les-Bains | ||||||
14:34 | La Barre Ormesson | ||||||
14:37 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
14:40 | Saint-Denis | ||||||
14:47 | Paris Gare du Nord | ||||||
14:51 | Paris Gare du Nord | DROPO | |||||
14:55 | Châtelet les Halles | ||||||
15:01 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
15:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
15:14 | Créteil Pompadour | ||||||
15:18 | Villeneuve Triage | ||||||
15:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:29 | Juvisy | ||||||
15:32 | Viry-Châtillon | ||||||
15:35 | Grigny Centre | ||||||
15:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
15:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
15:44 | Le Bras de Fer | ||||||
15:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:02 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
16:04 | Essonnes Robinson | ||||||
16:07 | Villabé | ||||||
16:10 | Le Plessis Chenet | ||||||
16:12 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
16:16 | Saint-Fargeau |
14:38 | Saint-Ouen-l'Aumône | 2:14 2 przesiadki 31 przystanki HAPOR DROPO DZOVO | 2:14 | 2 przesiadki 31 przystanki | HAPOR DROPO DZOVO | HAPOR | |
14:42 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
14:45 | Pierrelaye | ||||||
14:48 | Montigny - Beauchamp | ||||||
14:52 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
14:55 | Cernay | ||||||
14:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:00 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
15:02 | Enghien-les-Bains | ||||||
15:04 | La Barre Ormesson | ||||||
15:07 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:10 | Saint-Denis | ||||||
15:17 | Paris Gare du Nord | ||||||
15:21 | Paris Gare du Nord | DROPO | |||||
15:25 | Châtelet les Halles | ||||||
15:31 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
15:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
15:44 | Créteil Pompadour | ||||||
15:48 | Villeneuve Triage | ||||||
15:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:59 | Juvisy | ||||||
16:02 | Viry-Châtillon | ||||||
16:05 | Grigny Centre | ||||||
16:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
16:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
16:14 | Le Bras de Fer | ||||||
16:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:38 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
16:41 | Essonnes Robinson | ||||||
16:44 | Villabé | ||||||
16:47 | Le Plessis Chenet | ||||||
16:49 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
16:53 | Saint-Fargeau |
15:08 | Saint-Ouen-l'Aumône | 2:17 2 przesiadki 30 przystanki HAPOR DZACO DROSA | 2:17 | 2 przesiadki 30 przystanki | HAPOR DZACO DROSA | HAPOR | |
15:12 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
15:15 | Pierrelaye | ||||||
15:18 | Montigny - Beauchamp | ||||||
15:22 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
15:25 | Cernay | ||||||
15:27 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:30 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
15:32 | Enghien-les-Bains | ||||||
15:34 | La Barre Ormesson | ||||||
15:37 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:40 | Saint-Denis | ||||||
15:47 | Paris Gare du Nord | ||||||
16:00 | Paris Gare du Nord | DZACO | |||||
16:04 | Châtelet les Halles | ||||||
16:09 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:16 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
16:20 | Créteil Pompadour | ||||||
16:27 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:32 | Montgeron - Crosne | ||||||
16:35 | Yerres | ||||||
16:38 | Brunoy | ||||||
16:41 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
16:44 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
16:49 | Lieusaint - Moissy | ||||||
16:53 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
16:57 | Cesson | ||||||
17:01 | Le Mée | ||||||
17:04 | Melun | ||||||
17:11 | Melun | DROSA | |||||
17:16 | Vosves | ||||||
17:20 | Boissise-le-Roi | ||||||
17:22 | Ponthierry - Pringy | ||||||
17:26 | Saint-Fargeau |
15:38 | Saint-Ouen-l'Aumône | 1:47 3 przesiadki 18 przystanki HAPOR DROPE RGAME DROSA | 1:47 | 3 przesiadki 18 przystanki | HAPOR DROPE RGAME DROSA | HAPOR | |
15:42 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
15:45 | Pierrelaye | ||||||
15:48 | Montigny - Beauchamp | ||||||
15:52 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
15:55 | Cernay | ||||||
15:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:00 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
16:02 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:04 | La Barre Ormesson | ||||||
16:07 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
16:10 | Saint-Denis | ||||||
16:17 | Paris Gare du Nord | ||||||
16:21 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
16:25 | Châtelet les Halles | ||||||
16:30 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:32 | Paris Gare de Lyon | RGAME | |||||
16:58 | Melun | ||||||
17:11 | Melun | DROSA | |||||
17:16 | Vosves | ||||||
17:20 | Boissise-le-Roi | ||||||
17:22 | Ponthierry - Pringy | ||||||
17:26 | Saint-Fargeau |
16:10 | Saint-Ouen-l'Aumône | 1:45 3 przesiadki 15 przystanki HADEO DROPE RGAMO DROSA | 1:45 | 3 przesiadki 15 przystanki | HADEO DROPE RGAMO DROSA | HADEO | |
16:14 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
16:17 | Pierrelaye | ||||||
16:21 | Montigny - Beauchamp | ||||||
16:25 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
16:27 | Cernay | ||||||
16:30 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:35 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:38 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
16:48 | Paris Gare du Nord | ||||||
16:51 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
16:55 | Châtelet les Halles | ||||||
17:00 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:07 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
17:33 | Melun | ||||||
17:41 | Melun | DROSA | |||||
17:46 | Vosves | ||||||
17:50 | Boissise-le-Roi | ||||||
17:52 | Ponthierry - Pringy | ||||||
17:56 | Saint-Fargeau |
16:15 | Saint-Ouen-l'Aumône | 1:55 2 przesiadki 15 przystanki CROMI TER891201 DROSA | 1:55 | 2 przesiadki 15 przystanki | CROMI TER891201 DROSA | CROMI | |
16:19 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
16:22 | Pierrelaye | ||||||
16:26 | Montigny - Beauchamp | ||||||
16:29 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
16:32 | Cernay | ||||||
16:35 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:38 | Saint-Gratien | ||||||
16:41 | Épinay-sur-Seine | ||||||
16:44 | Gennevilliers | ||||||
16:47 | Les Grésillons | ||||||
16:50 | Saint-Ouen | ||||||
17:19 | Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | TER891201 | |||||
17:46 | Melun | ||||||
17:56 | Melun | DROSA | |||||
18:01 | Vosves | ||||||
18:05 | Boissise-le-Roi | ||||||
18:07 | Ponthierry - Pringy | ||||||
18:11 | Saint-Fargeau |
16:40 | Saint-Ouen-l'Aumône | 1:45 3 przesiadki 15 przystanki HADEO DROPE RGAME DROSA | 1:45 | 3 przesiadki 15 przystanki | HADEO DROPE RGAME DROSA | HADEO | |
16:44 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
16:47 | Pierrelaye | ||||||
16:51 | Montigny - Beauchamp | ||||||
16:55 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
16:57 | Cernay | ||||||
17:00 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:05 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:08 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:18 | Paris Gare du Nord | ||||||
17:21 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
17:25 | Châtelet les Halles | ||||||
17:30 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:32 | Paris Gare de Lyon | RGAME | |||||
17:58 | Melun | ||||||
18:11 | Melun | DROSA | |||||
18:16 | Vosves | ||||||
18:20 | Boissise-le-Roi | ||||||
18:22 | Ponthierry - Pringy | ||||||
18:26 | Saint-Fargeau |
16:55 | Saint-Ouen-l'Aumône | 2:05 2 przesiadki 27 przystanki HADEO DROPE DZOSO | 2:05 | 2 przesiadki 27 przystanki | HADEO DROPE DZOSO | HADEO | |
16:59 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
17:02 | Pierrelaye | ||||||
17:06 | Montigny - Beauchamp | ||||||
17:10 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
17:12 | Cernay | ||||||
17:15 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:20 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:23 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:33 | Paris Gare du Nord | ||||||
17:36 | Paris Gare du Nord | DROPE | |||||
17:40 | Châtelet les Halles | ||||||
17:46 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
17:59 | Créteil Pompadour | ||||||
18:03 | Villeneuve Triage | ||||||
18:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:14 | Juvisy | ||||||
18:19 | Grigny Centre | ||||||
18:23 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
18:26 | Évry - Courcouronnes | ||||||
18:28 | Le Bras de Fer | ||||||
18:32 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:47 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
18:49 | Essonnes Robinson | ||||||
18:52 | Villabé | ||||||
18:55 | Le Plessis Chenet | ||||||
18:57 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
19:01 | Saint-Fargeau |
Czas podróży
Czas podróży między Saint-Ouen-l'Aumône a Saint-Fargeau wynosi 1:45