Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Bécon-les-Bruyères Saint-Fargeau
Czwartek, 18 lipca 2024 07:00
Bécon les Bruyères Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 08:19 | 09:19 |
Paris Saint Lazare | 08:27 | 09:27 |
Numer | PEBU | PEBU |
Linia | L | L |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Bibliothèque François Mitterrand | 08:51 | 09:51 |
Juvisy | 09:00 | 10:05 |
Numer | DEBA | DEBA |
Linia | C | C |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Juvisy | 09:25 | 10:25 |
Viry-Châtillon | 09:28 | 10:28 |
Ris-Orangis | 09:32 | 10:32 |
Grand Bourg | 09:35 | 10:35 |
Évry - Val de Seine | 09:38 | 10:38 |
Corbeil-Essonnes | 09:44 | 10:44 |
Essonnes Robinson | 09:46 | 10:46 |
Villabé | 09:49 | 10:49 |
Le Plessis Chenet | 09:52 | 10:52 |
Le Coudray-Montceaux | 09:54 | 10:54 |
Saint-Fargeau | 09:58 | 10:58 |
Numer | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:38 | 1:38 |
Bécon les Bruyères Paris Saint Lazare Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 08:46 |
Paris Saint Lazare | 08:54 |
Numer | PEBU |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 09:16 |
Melun | 09:42 |
Numer | GAMO |
Linia | R |
Transilien | |
Przesiadka | |
Melun | 09:56 |
Vosves | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 10:05 |
Ponthierry - Pringy | 10:07 |
Saint-Fargeau | 10:11 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 1:24 |
Bécon les Bruyères La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 07:16 | 07:35 |
Courbevoie | 07:19 | 07:38 |
La Défense | 07:21 | 07:39 |
Numer | SEBU | SEBU |
Linia | L | L |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
La Défense | 07:26 | 07:41 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:30 | 07:45 |
Auber | 07:33 | 07:48 |
Châtelet les Halles | 07:36 | 07:51 |
Paris Gare de Lyon | 07:38 | 07:53 |
Numer | QZOU | QZOU |
Linia | A | A |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 07:55 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:01 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:12 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:16 |
Juvisy | 08:06 | 08:21 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:23 |
Grigny Centre | 08:12 | 08:27 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 08:31 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 08:34 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 08:36 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 08:40 |
Numer | RUPO | RUPO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Corbeil-Essonnes | 08:32 | 09:02 |
Essonnes Robinson | 08:35 | 09:04 |
Villabé | 08:37 | 09:07 |
Le Plessis Chenet | 08:41 | 09:10 |
Le Coudray-Montceaux | 08:43 | 09:12 |
Saint-Fargeau | 08:47 | 09:16 |
Numer | ZOSO | ZOSO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:31 | 1:40 |
Piątek, 19 lipca 2024 07:00
Bécon les Bruyères Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 08:19 | 09:19 |
Paris Saint Lazare | 08:27 | 09:27 |
Numer | PEBU | PEBU |
Linia | L | L |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Bibliothèque François Mitterrand | 08:51 | 09:51 |
Juvisy | 09:00 | 10:00 |
Numer | DEBA | DEBA |
Linia | C | C |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Juvisy | 09:25 | 10:25 |
Viry-Châtillon | 09:28 | 10:28 |
Ris-Orangis | 09:32 | 10:32 |
Grand Bourg | 09:35 | 10:35 |
Évry - Val de Seine | 09:38 | 10:38 |
Corbeil-Essonnes | 09:44 | 10:44 |
Essonnes Robinson | 09:46 | 10:46 |
Villabé | 09:49 | 10:49 |
Le Plessis Chenet | 09:52 | 10:52 |
Le Coudray-Montceaux | 09:54 | 10:54 |
Saint-Fargeau | 09:58 | 10:58 |
Numer | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:38 | 1:38 |
Bécon les Bruyères Paris Saint Lazare Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 08:46 |
Paris Saint Lazare | 08:54 |
Numer | PEBU |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 09:16 |
Melun | 09:42 |
Numer | GAMO |
Linia | R |
Transilien | |
Przesiadka | |
Melun | 09:56 |
Vosves | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 10:05 |
Ponthierry - Pringy | 10:07 |
Saint-Fargeau | 10:11 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 1:24 |
Bécon les Bruyères La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 07:16 | 07:35 |
Courbevoie | 07:19 | 07:38 |
La Défense | 07:21 | 07:39 |
Numer | SEBU | SEBU |
Linia | L | L |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
La Défense | 07:26 | 07:41 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:30 | 07:45 |
Auber | 07:33 | 07:48 |
Châtelet les Halles | 07:36 | 07:51 |
Paris Gare de Lyon | 07:38 | 07:53 |
Numer | QZOU | QZOU |
Linia | A | A |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 07:55 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:01 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:12 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:16 |
Juvisy | 08:06 | 08:21 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:23 |
Grigny Centre | 08:12 | 08:27 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 08:31 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 08:34 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 08:36 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 08:40 |
Numer | RUPO | RUPO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Corbeil-Essonnes | 08:32 | 09:02 |
Essonnes Robinson | 08:35 | 09:04 |
Villabé | 08:37 | 09:07 |
Le Plessis Chenet | 08:41 | 09:10 |
Le Coudray-Montceaux | 08:43 | 09:12 |
Saint-Fargeau | 08:47 | 09:16 |
Numer | ZOSO | ZOSO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:31 | 1:40 |
Sobota, 20 lipca 2024 07:00
Bécon les Bruyères Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 08:15 | 09:01 | 10:21 | 11:01 |
Paris Saint Lazare | 08:22 | 09:08 | 10:28 | 11:08 |
Numer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linia | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Bibliothèque François Mitterrand | 09:04 | 09:34 | 11:04 | 11:34 |
Juvisy | 09:15 | 09:45 | 11:15 | 11:45 |
Numer | ELBA | ELBA | ELBA | |
Linia | C | C | C | C |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Juvisy | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 |
Viry-Châtillon | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Ris-Orangis | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Grand Bourg | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Évry - Val de Seine | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 |
Corbeil-Essonnes | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Essonnes Robinson | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Villabé | 09:59 | 10:59 | 11:59 | 12:59 |
Le Plessis Chenet | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Le Coudray-Montceaux | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Saint-Fargeau | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 |
Numer | ZOVO | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Czas | 1:52 | 2:06 | 1:46 | 2:06 |
Bécon les Bruyères La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 07:25 |
Courbevoie | 07:28 |
La Défense | 07:29 |
Numer | SEBU |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
La Défense | 07:39 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:43 |
Auber | 07:46 |
Châtelet les Halles | 07:49 |
Paris Gare de Lyon | 07:51 |
Numer | NEGE |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 08:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:08 |
Le Vert de Maisons | 08:10 |
Créteil Pompadour | 08:14 |
Villeneuve Triage | 08:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:21 |
Vigneux-sur-Seine | 08:25 |
Juvisy | 08:29 |
Viry-Châtillon | 08:32 |
Grigny Centre | 08:35 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:39 |
Évry - Courcouronnes | 08:42 |
Le Bras de Fer | 08:44 |
Corbeil-Essonnes | 08:48 |
Numer | ROPO |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Corbeil-Essonnes | 08:53 |
Essonnes Robinson | 08:56 |
Villabé | 08:59 |
Le Plessis Chenet | 09:02 |
Le Coudray-Montceaux | 09:04 |
Saint-Fargeau | 09:08 |
Numer | ZOVO |
Linia | D |
RER | |
Czas | 1:43 |
Niedziela, 21 lipca 2024 07:00
Bécon les Bruyères Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 08:15 | 09:01 | 10:21 | 11:01 |
Paris Saint Lazare | 08:22 | 09:08 | 10:28 | 11:08 |
Numer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linia | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Bibliothèque François Mitterrand | 09:04 | 10:04 | 11:04 | 11:34 |
Juvisy | 09:15 | 10:19 | 11:15 | 11:45 |
Numer | ELBA | ELBA | ELBA | ELBA |
Linia | C | C | C | C |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Juvisy | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 |
Viry-Châtillon | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Ris-Orangis | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Grand Bourg | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Évry - Val de Seine | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 |
Corbeil-Essonnes | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Essonnes Robinson | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Villabé | 09:59 | 10:59 | 11:59 | 12:59 |
Le Plessis Chenet | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Le Coudray-Montceaux | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Saint-Fargeau | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 |
Numer | ZOVO | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Czas | 1:52 | 2:06 | 1:46 | 2:06 |
Bécon les Bruyères La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 07:25 |
Courbevoie | 07:28 |
La Défense | 07:29 |
Numer | SEBU |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
La Défense | 07:39 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:43 |
Auber | 07:46 |
Châtelet les Halles | 07:49 |
Paris Gare de Lyon | 07:51 |
Numer | NEGE |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 08:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:08 |
Le Vert de Maisons | 08:10 |
Créteil Pompadour | 08:14 |
Villeneuve Triage | 08:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:21 |
Vigneux-sur-Seine | 08:25 |
Juvisy | 08:29 |
Viry-Châtillon | 08:32 |
Grigny Centre | 08:35 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:39 |
Évry - Courcouronnes | 08:42 |
Le Bras de Fer | 08:44 |
Corbeil-Essonnes | 08:48 |
Numer | ROPO |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Corbeil-Essonnes | 08:53 |
Essonnes Robinson | 08:56 |
Villabé | 08:59 |
Le Plessis Chenet | 09:02 |
Le Coudray-Montceaux | 09:04 |
Saint-Fargeau | 09:08 |
Numer | ZOVO |
Linia | D |
RER | |
Czas | 1:43 |
Poniedziałek, 22 lipca 2024 07:00
Bécon les Bruyères Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 08:19 | 09:19 |
Paris Saint Lazare | 08:27 | 09:27 |
Numer | PEBU | PEBU |
Linia | L | L |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Bibliothèque François Mitterrand | 08:51 | 09:51 |
Juvisy | 09:00 | 10:05 |
Numer | DEBA | DEBA |
Linia | C | C |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Juvisy | 09:25 | 10:25 |
Viry-Châtillon | 09:28 | 10:28 |
Ris-Orangis | 09:32 | 10:32 |
Grand Bourg | 09:35 | 10:35 |
Évry - Val de Seine | 09:38 | 10:38 |
Corbeil-Essonnes | 09:44 | 10:44 |
Essonnes Robinson | 09:46 | 10:46 |
Villabé | 09:49 | 10:49 |
Le Plessis Chenet | 09:52 | 10:52 |
Le Coudray-Montceaux | 09:54 | 10:54 |
Saint-Fargeau | 09:58 | 10:58 |
Numer | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:38 | 1:38 |
Bécon les Bruyères Paris Saint Lazare Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 08:46 |
Paris Saint Lazare | 08:54 |
Numer | PEBU |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 09:16 |
Melun | 09:42 |
Numer | GAMO |
Linia | R |
Transilien | |
Przesiadka | |
Melun | 09:56 |
Vosves | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 10:05 |
Ponthierry - Pringy | 10:07 |
Saint-Fargeau | 10:11 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 1:24 |
Bécon les Bruyères La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 07:16 | 07:35 |
Courbevoie | 07:19 | 07:38 |
La Défense | 07:21 | 07:39 |
Numer | SEBU | SEBU |
Linia | L | L |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
La Défense | 07:26 | 07:41 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:30 | 07:45 |
Auber | 07:33 | 07:48 |
Châtelet les Halles | 07:36 | 07:51 |
Paris Gare de Lyon | 07:38 | 07:53 |
Numer | QZOU | QZOU |
Linia | A | A |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 07:55 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:01 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:12 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:16 |
Juvisy | 08:06 | 08:21 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:23 |
Grigny Centre | 08:12 | 08:27 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 08:31 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 08:34 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 08:36 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 08:40 |
Numer | RUPO | RUPO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Corbeil-Essonnes | 08:32 | 09:02 |
Essonnes Robinson | 08:35 | 09:04 |
Villabé | 08:37 | 09:07 |
Le Plessis Chenet | 08:41 | 09:10 |
Le Coudray-Montceaux | 08:43 | 09:12 |
Saint-Fargeau | 08:47 | 09:16 |
Numer | ZOSO | ZOSO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:31 | 1:40 |
Wtorek, 23 lipca 2024 07:00
Bécon les Bruyères Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 08:19 | 09:19 |
Paris Saint Lazare | 08:27 | 09:27 |
Numer | PEBU | PEBU |
Linia | L | L |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Bibliothèque François Mitterrand | 08:51 | 09:51 |
Juvisy | 09:05 | 10:05 |
Numer | DEBA | DEBA |
Linia | C | C |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Juvisy | 09:25 | 10:25 |
Viry-Châtillon | 09:28 | 10:28 |
Ris-Orangis | 09:32 | 10:32 |
Grand Bourg | 09:35 | 10:35 |
Évry - Val de Seine | 09:38 | 10:38 |
Corbeil-Essonnes | 09:44 | 10:44 |
Essonnes Robinson | 09:46 | 10:46 |
Villabé | 09:49 | 10:49 |
Le Plessis Chenet | 09:52 | 10:52 |
Le Coudray-Montceaux | 09:54 | 10:54 |
Saint-Fargeau | 09:58 | 10:58 |
Numer | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:38 | 1:38 |
Bécon les Bruyères Paris Saint Lazare Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 08:46 |
Paris Saint Lazare | 08:54 |
Numer | PEBU |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 09:16 |
Melun | 09:42 |
Numer | GAMO |
Linia | R |
Transilien | |
Przesiadka | |
Melun | 09:56 |
Vosves | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 10:05 |
Ponthierry - Pringy | 10:07 |
Saint-Fargeau | 10:11 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 1:24 |
Bécon les Bruyères La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 07:16 | 07:35 |
Courbevoie | 07:19 | 07:38 |
La Défense | 07:21 | 07:39 |
Numer | SEBU | SEBU |
Linia | L | L |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
La Défense | 07:26 | 07:41 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:30 | 07:45 |
Auber | 07:33 | 07:48 |
Châtelet les Halles | 07:36 | 07:51 |
Paris Gare de Lyon | 07:38 | 07:53 |
Numer | QZOU | QZOU |
Linia | A | A |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 07:55 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:01 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:12 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:16 |
Juvisy | 08:06 | 08:21 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:23 |
Grigny Centre | 08:12 | 08:27 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 08:31 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 08:34 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 08:36 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 08:40 |
Numer | RUPO | RUPO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Corbeil-Essonnes | 08:32 | 09:02 |
Essonnes Robinson | 08:35 | 09:04 |
Villabé | 08:37 | 09:07 |
Le Plessis Chenet | 08:41 | 09:10 |
Le Coudray-Montceaux | 08:43 | 09:12 |
Saint-Fargeau | 08:47 | 09:16 |
Numer | ZOSO | ZOSO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:31 | 1:40 |
środa, 24 lipca 2024 07:00
Bécon les Bruyères Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 08:19 | 09:19 |
Paris Saint Lazare | 08:27 | 09:27 |
Numer | PEBU | PEBU |
Linia | L | L |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Bibliothèque François Mitterrand | 08:49 | 09:49 |
Juvisy | 08:59 | 09:59 |
Linia | C | C |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Juvisy | 09:25 | 10:25 |
Viry-Châtillon | 09:28 | 10:28 |
Ris-Orangis | 09:32 | 10:32 |
Grand Bourg | 09:35 | 10:35 |
Évry - Val de Seine | 09:38 | 10:38 |
Corbeil-Essonnes | 09:44 | 10:44 |
Essonnes Robinson | 09:46 | 10:46 |
Villabé | 09:49 | 10:49 |
Le Plessis Chenet | 09:52 | 10:52 |
Le Coudray-Montceaux | 09:54 | 10:54 |
Saint-Fargeau | 09:58 | 10:58 |
Numer | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:38 | 1:38 |
Bécon les Bruyères Paris Saint Lazare Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 08:46 |
Paris Saint Lazare | 08:54 |
Numer | PEBU |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 09:16 |
Melun | 09:42 |
Numer | GAMO |
Linia | R |
Transilien | |
Przesiadka | |
Melun | 09:56 |
Vosves | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 10:05 |
Ponthierry - Pringy | 10:07 |
Saint-Fargeau | 10:11 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 1:24 |
Bécon les Bruyères La Défense Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Bécon les Bruyères | 07:16 | 07:35 |
Courbevoie | 07:19 | 07:38 |
La Défense | 07:21 | 07:39 |
Numer | SEBU | SEBU |
Linia | L | L |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
La Défense | 07:26 | 07:41 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:30 | 07:45 |
Auber | 07:33 | 07:48 |
Châtelet les Halles | 07:36 | 07:51 |
Paris Gare de Lyon | 07:38 | 07:53 |
Numer | QZOU | QZOU |
Linia | A | A |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 07:55 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:01 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:12 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:16 |
Juvisy | 08:06 | 08:21 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:23 |
Grigny Centre | 08:12 | 08:27 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 08:31 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 08:34 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 08:36 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 08:40 |
Numer | RUPO | RUPO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Corbeil-Essonnes | 08:32 | 09:02 |
Essonnes Robinson | 08:35 | 09:04 |
Villabé | 08:37 | 09:07 |
Le Plessis Chenet | 08:41 | 09:10 |
Le Coudray-Montceaux | 08:43 | 09:12 |
Saint-Fargeau | 08:47 | 09:16 |
Numer | ZOSO | ZOSO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:31 | 1:40 |