Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Changis - Saint-Jean Boissise-le-Roi
Czwartek, 4 lipca 2024 07:00
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Melun Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 07:47 |
Trilport | 07:53 |
Meaux | 07:58 |
Paris Gare de l'Est | 08:25 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 08:46 |
Paris Gare de Lyon | 08:51 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:58 |
Créteil Pompadour | 09:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 09:14 |
Yerres | 09:17 |
Brunoy | 09:20 |
Boussy-Saint-Antoine | 09:23 |
Combs-la-Ville - Quincy | 09:26 |
Lieusaint - Moissy | 09:31 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 09:35 |
Cesson | 09:39 |
Le Mée | 09:43 |
Melun | 09:46 |
Numer | ZACO |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Melun | 09:56 |
Vosves | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 10:04 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 2:17 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Saint-Michel Notre-Dame Juvisy Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 08:32 | 09:32 |
Trilport | 08:38 | 09:38 |
Meaux | 08:43 | 09:43 |
Paris Gare de l'Est | 09:09 | 10:09 |
Numer | PIMO | PIMO |
Linia | P | P |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Saint-Michel Notre-Dame | 09:40 | 10:43 |
Paris Austerlitz | 09:45 | 10:47 |
Bibliothèque François Mitterrand | 09:50 | 10:50 |
Juvisy | 10:04 | 11:01 |
Numer | DEBO | DEBO |
Linia | C | C |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Juvisy | 10:25 | 11:35 |
Viry-Châtillon | 10:28 | 11:38 |
Ris-Orangis | 10:32 | 11:42 |
Grand Bourg | 10:35 | 11:45 |
Évry - Val de Seine | 10:38 | 11:48 |
Corbeil-Essonnes | 10:44 | 11:53 |
Essonnes Robinson | 10:46 | 11:56 |
Villabé | 10:49 | 11:59 |
Le Plessis Chenet | 10:52 | 12:02 |
Le Coudray-Montceaux | 10:54 | 12:04 |
Saint-Fargeau | 10:58 | 12:08 |
Ponthierry - Pringy | 11:03 | 12:12 |
Boissise-le-Roi | 11:05 | 12:15 |
Numer | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 2:32 | 2:42 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Paris Gare de Lyon Melun Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 07:02 | 07:32 |
Trilport | 07:08 | 07:38 |
Meaux | 07:13 | 07:43 |
Paris Gare de l'Est | 07:39 | 08:09 |
Numer | PIMO | PIMO |
Linia | P | P |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Châtelet les Halles | 07:57 | 08:28 |
Paris Gare de Lyon | 08:00 | 08:30 |
Numer | NOTE | OURS |
Linia | A | A |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare de Lyon | 08:16 | 08:46 |
Melun | 08:42 | 09:12 |
Numer | GAMO | KUMO |
Linia | R | R |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Melun | 08:56 | 09:26 |
Vosves | 09:01 | 09:31 |
Boissise-le-Roi | 09:04 | 09:34 |
Numer | ROSA | ROSA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 2:02 | 2:02 |
Piątek, 5 lipca 2024 07:00
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Melun Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 07:47 |
Trilport | 07:53 |
Meaux | 07:58 |
Paris Gare de l'Est | 08:25 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 08:46 |
Paris Gare de Lyon | 08:51 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:58 |
Créteil Pompadour | 09:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 09:14 |
Yerres | 09:17 |
Brunoy | 09:20 |
Boussy-Saint-Antoine | 09:23 |
Combs-la-Ville - Quincy | 09:26 |
Lieusaint - Moissy | 09:31 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 09:35 |
Cesson | 09:39 |
Le Mée | 09:43 |
Melun | 09:46 |
Numer | ZACO |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Melun | 09:56 |
Vosves | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 10:04 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 2:17 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Saint-Michel Notre-Dame Juvisy Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 08:32 | 09:32 |
Trilport | 08:38 | 09:38 |
Meaux | 08:43 | 09:43 |
Paris Gare de l'Est | 09:09 | 10:09 |
Numer | PIMO | PIMO |
Linia | P | P |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Saint-Michel Notre-Dame | 09:40 | 10:43 |
Paris Austerlitz | 09:45 | 10:47 |
Bibliothèque François Mitterrand | 09:50 | 10:50 |
Juvisy | 10:04 | 11:01 |
Numer | DEBO | DEBO |
Linia | C | C |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Juvisy | 10:25 | 11:35 |
Viry-Châtillon | 10:28 | 11:38 |
Ris-Orangis | 10:32 | 11:42 |
Grand Bourg | 10:35 | 11:45 |
Évry - Val de Seine | 10:38 | 11:48 |
Corbeil-Essonnes | 10:44 | 11:53 |
Essonnes Robinson | 10:46 | 11:56 |
Villabé | 10:49 | 11:59 |
Le Plessis Chenet | 10:52 | 12:02 |
Le Coudray-Montceaux | 10:54 | 12:04 |
Saint-Fargeau | 10:58 | 12:08 |
Ponthierry - Pringy | 11:03 | 12:12 |
Boissise-le-Roi | 11:05 | 12:15 |
Numer | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 2:32 | 2:42 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Paris Gare de Lyon Melun Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 07:02 | 07:32 |
Trilport | 07:08 | 07:38 |
Meaux | 07:13 | 07:43 |
Paris Gare de l'Est | 07:39 | 08:09 |
Numer | PIMO | PIMO |
Linia | P | P |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Châtelet les Halles | 07:57 | 08:28 |
Paris Gare de Lyon | 08:00 | 08:30 |
Numer | NOTE | OURS |
Linia | A | A |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare de Lyon | 08:16 | 08:46 |
Melun | 08:42 | 09:12 |
Numer | GAMO | KUMO |
Linia | R | R |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Melun | 08:56 | 09:26 |
Vosves | 09:01 | 09:31 |
Boissise-le-Roi | 09:04 | 09:34 |
Numer | ROSA | ROSA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 2:02 | 2:02 |
Sobota, 6 lipca 2024 07:00
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Corbeil-Essonnes Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 07:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
Trilport | 07:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Meaux | 07:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Paris Gare de l'Est | 08:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Numer | PIMO | PIMO | PIMO | PIMO |
Linia | P | P | P | P |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Châtelet les Halles | 08:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 |
Paris Gare de Lyon | 08:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Le Vert de Maisons | 08:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Créteil Pompadour | 08:59 | 10:59 | 11:59 | 12:59 |
Villeneuve Triage | 09:03 | 11:03 | 12:03 | 13:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 |
Vigneux-sur-Seine | 09:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Juvisy | 09:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Viry-Châtillon | 09:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Grigny Centre | 09:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Évry - Courcouronnes | 09:27 | 11:27 | 12:27 | 13:27 |
Le Bras de Fer | 09:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
Corbeil-Essonnes | 09:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 |
Numer | ROPO | ROPO | ROPO | ROPO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Corbeil-Essonnes | 09:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Essonnes Robinson | 09:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Villabé | 09:59 | 11:59 | 12:59 | 13:59 |
Le Plessis Chenet | 10:02 | 12:02 | 13:02 | 14:02 |
Le Coudray-Montceaux | 10:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 |
Saint-Fargeau | 10:08 | 12:08 | 13:08 | 14:08 |
Ponthierry - Pringy | 10:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 |
Boissise-le-Roi | 10:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 |
Numer | ZOVO | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Czas | 2:42 | 2:42 | 2:42 | 2:42 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Melun Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 08:32 |
Trilport | 08:38 |
Meaux | 08:43 |
Paris Gare de l'Est | 09:09 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 09:34 |
Paris Gare de Lyon | 09:39 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:46 |
Créteil Pompadour | 09:50 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:57 |
Montgeron - Crosne | 10:02 |
Yerres | 10:05 |
Brunoy | 10:08 |
Boussy-Saint-Antoine | 10:11 |
Combs-la-Ville - Quincy | 10:14 |
Lieusaint - Moissy | 10:19 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 10:23 |
Cesson | 10:27 |
Le Mée | 10:31 |
Melun | 10:34 |
Numer | ZACO |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Melun | 11:05 |
Vosves | 11:10 |
Boissise-le-Roi | 11:13 |
Numer | JUVA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 2:41 |
Niedziela, 7 lipca 2024 07:00
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Corbeil-Essonnes Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Trilport | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Meaux | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
Paris Gare de l'Est | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Numer | PIMO | PIMO | PIMO |
Linia | P | P | P |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||
Châtelet les Halles | 11:25 | 12:40 | 13:40 |
Paris Gare de Lyon | 11:31 | 12:46 | 13:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 11:38 | 12:53 | 13:53 |
Le Vert de Maisons | 11:40 | 12:55 | 13:55 |
Créteil Pompadour | 11:44 | 12:59 | 13:59 |
Villeneuve Triage | 11:48 | 13:03 | 14:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 11:51 | 13:06 | 14:06 |
Vigneux-sur-Seine | 11:55 | 13:10 | 14:10 |
Juvisy | 11:59 | 13:14 | 14:14 |
Viry-Châtillon | 12:02 | 13:17 | 14:17 |
Grigny Centre | 12:05 | 13:20 | 14:20 |
Orangis Bois de l'Épine | 12:09 | 13:24 | 14:24 |
Évry - Courcouronnes | 12:12 | 13:27 | 14:27 |
Le Bras de Fer | 12:14 | 13:29 | 14:30 |
Corbeil-Essonnes | 12:18 | 13:33 | 14:33 |
Numer | ROPO | ROPO | ROPO |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Corbeil-Essonnes | 12:53 | 13:53 | 14:53 |
Essonnes Robinson | 12:56 | 13:56 | 14:56 |
Villabé | 12:59 | 13:59 | 14:59 |
Le Plessis Chenet | 13:02 | 14:02 | 15:02 |
Le Coudray-Montceaux | 13:04 | 14:04 | 15:04 |
Saint-Fargeau | 13:08 | 14:08 | 15:08 |
Ponthierry - Pringy | 13:12 | 14:12 | 15:12 |
Boissise-le-Roi | 13:15 | 14:15 | 15:15 |
Numer | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Czas | 2:42 | 2:42 | 2:42 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Melun Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 08:32 |
Trilport | 08:38 |
Meaux | 08:43 |
Paris Gare de l'Est | 09:09 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 09:34 |
Paris Gare de Lyon | 09:39 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:46 |
Créteil Pompadour | 09:50 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:57 |
Montgeron - Crosne | 10:02 |
Yerres | 10:05 |
Brunoy | 10:08 |
Boussy-Saint-Antoine | 10:11 |
Combs-la-Ville - Quincy | 10:14 |
Lieusaint - Moissy | 10:19 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 10:23 |
Cesson | 10:27 |
Le Mée | 10:31 |
Melun | 10:34 |
Numer | ZACO |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Melun | 11:05 |
Vosves | 11:10 |
Boissise-le-Roi | 11:13 |
Numer | JUVA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 2:41 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Paris Gare de Lyon Melun Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 13:32 |
Trilport | 13:38 |
Meaux | 13:43 |
Paris Gare de l'Est | 14:09 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 14:30 |
Paris Gare de Lyon | 14:32 |
Numer | QYAN |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 14:46 |
Melun | 15:12 |
Numer | KUMO |
Linia | R |
Transilien | |
Przesiadka | |
Melun | 16:05 |
Vosves | 16:10 |
Boissise-le-Roi | 16:13 |
Numer | JUVA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 2:41 |
Poniedziałek, 8 lipca 2024 07:00
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Corbeil-Essonnes Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 08:32 |
Trilport | 08:38 |
Meaux | 08:43 |
Paris Gare de l'Est | 09:09 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 09:40 |
Paris Gare de Lyon | 09:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:53 |
Le Vert de Maisons | 09:55 |
Créteil Pompadour | 09:59 |
Villeneuve Triage | 10:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:06 |
Vigneux-sur-Seine | 10:10 |
Juvisy | 10:14 |
Grigny Centre | 10:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:23 |
Évry - Courcouronnes | 10:26 |
Le Bras de Fer | 10:28 |
Corbeil-Essonnes | 10:32 |
Numer | ROPE |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Corbeil-Essonnes | 10:44 |
Essonnes Robinson | 10:46 |
Villabé | 10:49 |
Le Plessis Chenet | 10:52 |
Le Coudray-Montceaux | 10:54 |
Saint-Fargeau | 10:58 |
Ponthierry - Pringy | 11:03 |
Boissise-le-Roi | 11:05 |
Numer | ZOVO |
Linia | D |
RER | |
Czas | 2:32 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Melun Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 07:47 |
Trilport | 07:53 |
Meaux | 07:58 |
Paris Gare de l'Est | 08:25 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 08:46 |
Paris Gare de Lyon | 08:51 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:58 |
Créteil Pompadour | 09:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 09:14 |
Yerres | 09:17 |
Brunoy | 09:20 |
Boussy-Saint-Antoine | 09:23 |
Combs-la-Ville - Quincy | 09:26 |
Lieusaint - Moissy | 09:31 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 09:35 |
Cesson | 09:39 |
Le Mée | 09:43 |
Melun | 09:46 |
Numer | ZACO |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Melun | 09:56 |
Vosves | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 10:04 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 2:17 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Viry-Châtillon Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 09:32 | 10:32 |
Trilport | 09:38 | 10:38 |
Meaux | 09:43 | 10:43 |
Paris Gare de l'Est | 10:09 | 11:09 |
Numer | PIMO | PIMO |
Linia | P | P |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Châtelet les Halles | 10:40 | 11:40 |
Paris Gare de Lyon | 10:46 | 11:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:53 | 11:53 |
Le Vert de Maisons | 10:55 | 11:55 |
Créteil Pompadour | 10:59 | 11:59 |
Villeneuve Triage | 11:03 | 12:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 11:06 | 12:06 |
Vigneux-sur-Seine | 11:10 | 12:10 |
Juvisy | 11:14 | 12:14 |
Viry-Châtillon | 11:16 | 12:16 |
Numer | ROPO | ROPO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Viry-Châtillon | 11:38 | 12:38 |
Ris-Orangis | 11:42 | 12:42 |
Grand Bourg | 11:45 | 12:45 |
Évry - Val de Seine | 11:48 | 12:48 |
Corbeil-Essonnes | 11:53 | 12:53 |
Essonnes Robinson | 11:56 | 12:56 |
Villabé | 11:59 | 12:59 |
Le Plessis Chenet | 12:02 | 13:02 |
Le Coudray-Montceaux | 12:04 | 13:04 |
Saint-Fargeau | 12:08 | 13:08 |
Ponthierry - Pringy | 12:12 | 13:12 |
Boissise-le-Roi | 12:15 | 13:15 |
Numer | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 2:42 | 2:42 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Paris Gare de Lyon Melun Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 07:02 |
Trilport | 07:08 |
Meaux | 07:13 |
Paris Gare de l'Est | 07:39 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 07:57 |
Paris Gare de Lyon | 08:00 |
Numer | NOTE |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 08:16 |
Melun | 08:42 |
Numer | GAMO |
Linia | R |
Transilien | |
Przesiadka | |
Melun | 08:56 |
Vosves | 09:01 |
Boissise-le-Roi | 09:04 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 2:02 |
Wtorek, 9 lipca 2024 07:00
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Melun Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 07:47 | 08:32 |
Trilport | 07:53 | 08:38 |
Meaux | 07:58 | 08:43 |
Paris Gare de l'Est | 08:25 | 09:09 |
Numer | PIMO | PIMO |
Linia | P | P |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Châtelet les Halles | 08:46 | 09:31 |
Paris Gare de Lyon | 08:51 | 09:36 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:58 | 09:43 |
Créteil Pompadour | 09:02 | 09:47 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:09 | 09:54 |
Montgeron - Crosne | 09:14 | 09:59 |
Yerres | 09:17 | 10:02 |
Brunoy | 09:20 | 10:05 |
Boussy-Saint-Antoine | 09:23 | 10:08 |
Combs-la-Ville - Quincy | 09:26 | 10:11 |
Lieusaint - Moissy | 09:31 | 10:16 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 09:35 | 10:20 |
Cesson | 09:39 | 10:24 |
Le Mée | 09:43 | 10:28 |
Melun | 09:46 | 10:31 |
Numer | ZACO | ZACO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Melun | 09:56 | 11:05 |
Vosves | 10:01 | 11:10 |
Boissise-le-Roi | 10:04 | 11:13 |
Numer | ROSA | JUVA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 2:17 | 2:41 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Viry-Châtillon Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 09:32 |
Trilport | 09:38 |
Meaux | 09:43 |
Paris Gare de l'Est | 10:09 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 10:40 |
Paris Gare de Lyon | 10:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:53 |
Le Vert de Maisons | 10:55 |
Créteil Pompadour | 10:59 |
Villeneuve Triage | 11:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 11:06 |
Vigneux-sur-Seine | 11:10 |
Juvisy | 11:14 |
Viry-Châtillon | 11:16 |
Numer | ROPO |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Viry-Châtillon | 11:38 |
Ris-Orangis | 11:42 |
Grand Bourg | 11:45 |
Évry - Val de Seine | 11:48 |
Corbeil-Essonnes | 11:53 |
Essonnes Robinson | 11:56 |
Villabé | 11:59 |
Le Plessis Chenet | 12:02 |
Le Coudray-Montceaux | 12:04 |
Saint-Fargeau | 12:08 |
Ponthierry - Pringy | 12:12 |
Boissise-le-Roi | 12:15 |
Numer | ZOVO |
Linia | D |
RER | |
Czas | 2:42 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Saint-Michel Notre-Dame Juvisy Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 08:02 |
Trilport | 08:08 |
Meaux | 08:13 |
Paris Gare de l'Est | 08:39 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Saint-Michel Notre-Dame | 09:02 |
Paris Austerlitz | 09:06 |
Bibliothèque François Mitterrand | 09:10 |
Les Ardoines | 09:16 |
Choisy-le-Roi | 09:20 |
Villeneuve-le-Roi | 09:23 |
Ablon | 09:26 |
Athis-Mons | 09:29 |
Juvisy | 09:32 |
Numer | JUJU |
Linia | C |
RER | |
Przesiadka | |
Juvisy | 10:25 |
Viry-Châtillon | 10:28 |
Ris-Orangis | 10:32 |
Grand Bourg | 10:35 |
Évry - Val de Seine | 10:38 |
Corbeil-Essonnes | 10:44 |
Essonnes Robinson | 10:46 |
Villabé | 10:49 |
Le Plessis Chenet | 10:52 |
Le Coudray-Montceaux | 10:54 |
Saint-Fargeau | 10:58 |
Ponthierry - Pringy | 11:03 |
Boissise-le-Roi | 11:05 |
Numer | ZOVO |
Linia | D |
RER | |
Czas | 3:02 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Paris Gare de Lyon Melun Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 07:02 |
Trilport | 07:08 |
Meaux | 07:13 |
Paris Gare de l'Est | 07:39 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 07:57 |
Paris Gare de Lyon | 08:00 |
Numer | NOTE |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 08:16 |
Melun | 08:42 |
Numer | GAMO |
Linia | R |
Transilien | |
Przesiadka | |
Melun | 08:56 |
Vosves | 09:01 |
Boissise-le-Roi | 09:04 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 2:02 |
środa, 10 lipca 2024 07:00
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Corbeil-Essonnes Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 08:32 |
Trilport | 08:38 |
Meaux | 08:43 |
Paris Gare de l'Est | 09:09 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 09:40 |
Paris Gare de Lyon | 09:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:53 |
Le Vert de Maisons | 09:55 |
Créteil Pompadour | 09:59 |
Villeneuve Triage | 10:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:06 |
Vigneux-sur-Seine | 10:10 |
Juvisy | 10:14 |
Grigny Centre | 10:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 10:23 |
Évry - Courcouronnes | 10:26 |
Le Bras de Fer | 10:28 |
Corbeil-Essonnes | 10:32 |
Numer | ROPE |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Corbeil-Essonnes | 10:44 |
Essonnes Robinson | 10:46 |
Villabé | 10:49 |
Le Plessis Chenet | 10:52 |
Le Coudray-Montceaux | 10:54 |
Saint-Fargeau | 10:58 |
Ponthierry - Pringy | 11:03 |
Boissise-le-Roi | 11:05 |
Numer | ZOVO |
Linia | D |
RER | |
Czas | 2:32 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Melun Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 07:47 |
Trilport | 07:53 |
Meaux | 07:58 |
Paris Gare de l'Est | 08:25 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 08:46 |
Paris Gare de Lyon | 08:51 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:58 |
Créteil Pompadour | 09:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 09:14 |
Yerres | 09:17 |
Brunoy | 09:20 |
Boussy-Saint-Antoine | 09:23 |
Combs-la-Ville - Quincy | 09:26 |
Lieusaint - Moissy | 09:31 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 09:35 |
Cesson | 09:39 |
Le Mée | 09:43 |
Melun | 09:46 |
Numer | ZACO |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Melun | 09:56 |
Vosves | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 10:04 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 2:17 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Viry-Châtillon Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 09:32 | 10:32 |
Trilport | 09:38 | 10:38 |
Meaux | 09:43 | 10:43 |
Paris Gare de l'Est | 10:09 | 11:09 |
Numer | PIMO | PIMO |
Linia | P | P |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Châtelet les Halles | 10:40 | 11:40 |
Paris Gare de Lyon | 10:46 | 11:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:53 | 11:53 |
Le Vert de Maisons | 10:55 | 11:55 |
Créteil Pompadour | 10:59 | 11:59 |
Villeneuve Triage | 11:03 | 12:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 11:06 | 12:06 |
Vigneux-sur-Seine | 11:10 | 12:10 |
Juvisy | 11:14 | 12:14 |
Viry-Châtillon | 11:16 | 12:16 |
Numer | ROPO | ROPO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Viry-Châtillon | 11:38 | 12:38 |
Ris-Orangis | 11:42 | 12:42 |
Grand Bourg | 11:45 | 12:45 |
Évry - Val de Seine | 11:48 | 12:48 |
Corbeil-Essonnes | 11:53 | 12:53 |
Essonnes Robinson | 11:56 | 12:56 |
Villabé | 11:59 | 12:59 |
Le Plessis Chenet | 12:02 | 13:02 |
Le Coudray-Montceaux | 12:04 | 13:04 |
Saint-Fargeau | 12:08 | 13:08 |
Ponthierry - Pringy | 12:12 | 13:12 |
Boissise-le-Roi | 12:15 | 13:15 |
Numer | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 2:42 | 2:42 |
Changis - Saint-Jean Paris Gare de l'Est Châtelet les Halles Paris Gare de Lyon Melun Boissise-le-Roi
Changis - Saint-Jean | 07:02 |
Trilport | 07:08 |
Meaux | 07:13 |
Paris Gare de l'Est | 07:39 |
Numer | PIMO |
Linia | P |
Transilien | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 07:57 |
Paris Gare de Lyon | 08:00 |
Numer | NOTE |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 08:16 |
Melun | 08:42 |
Numer | GAMO |
Linia | R |
Transilien | |
Przesiadka | |
Melun | 08:56 |
Vosves | 09:01 |
Boissise-le-Roi | 09:04 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 2:02 |