Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Chars Malesherbes
Poniedziałek, 8 lipca 2024 07:00
Chars Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Malesherbes
Chars | 07:08 |
Santeuil - Le Perchay | 07:12 |
Us | 07:16 |
Montgeroult - Courcelles | 07:19 |
Boissy-l'Aillerie | 07:22 |
Osny | 07:26 |
Pontoise | 07:31 |
Conflans-Sainte-Honorine | 07:39 |
Herblay | 07:44 |
Val d'Argenteuil | 07:51 |
Argenteuil | 07:55 |
Paris Saint Lazare | 08:05 |
Numer | PETA |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Bibliothèque François Mitterrand | 08:34 |
Juvisy | 08:45 |
Numer | ELBA |
Linia | C |
RER | |
Przesiadka | |
Juvisy | 09:10 |
Viry-Châtillon | 09:13 |
Ris-Orangis | 09:17 |
Grand Bourg | 09:20 |
Évry - Val de Seine | 09:23 |
Corbeil-Essonnes | 09:29 |
Moulin Galant | 09:33 |
Mennecy | 09:38 |
Ballancourt | 09:43 |
La Ferté-Alais | 09:48 |
Boutigny | 09:54 |
Maisse | 09:59 |
Buno - Gironville | 10:02 |
Boigneville | 10:05 |
Malesherbes | 10:11 |
Numer | BOVO |
Linia | D |
RER | |
Czas | 3:03 |
Chars Pontoise Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Malesherbes
Chars | 07:31 | 08:16 | 10:10 | 12:13 |
Santeuil - Le Perchay | - | 08:20 | 10:14 | 12:17 |
Us | 07:37 | 08:23 | 10:18 | 12:20 |
Montgeroult - Courcelles | - | 08:27 | 10:21 | 12:24 |
Boissy-l'Aillerie | 07:42 | 08:29 | 10:24 | 12:26 |
Osny | 07:45 | 08:33 | 10:27 | 12:30 |
Pontoise | 07:49 | 08:37 | 10:31 | 12:34 |
Numer | PEMA | PEXE | POCA | POCA |
Linia | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Pontoise | 07:52 | 08:52 | 10:36 | 12:36 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 07:54 | 08:54 | 10:38 | 12:38 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 07:57 | 08:57 | 10:42 | 12:42 |
Pierrelaye | 08:00 | 09:01 | 10:45 | 12:45 |
Montigny - Beauchamp | 08:04 | 09:04 | 10:48 | 12:48 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 08:08 | 09:08 | 10:52 | 12:52 |
Cernay | 08:10 | 09:11 | 10:55 | 12:55 |
Ermont - Eaubonne | 08:13 | 09:14 | 10:57 | 12:57 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:16 | 09:17 | 11:00 | 13:00 |
Enghien-les-Bains | 08:18 | 09:19 | 11:02 | 13:02 |
La Barre Ormesson | 08:20 | 09:21 | 11:04 | 13:04 |
Épinay - Villetaneuse | 08:22 | 09:23 | 11:07 | 13:07 |
Saint-Denis | 08:26 | 09:26 | 11:10 | 13:10 |
Paris Gare du Nord | 08:33 | 09:33 | 11:17 | 13:17 |
Numer | APOR | APOR | APOR | APOR |
Linia | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Paris Gare du Nord | 08:36 | 09:36 | 11:21 | 13:21 |
Châtelet les Halles | 08:40 | 09:40 | 11:25 | 13:25 |
Paris Gare de Lyon | 08:46 | 09:46 | 11:31 | 13:31 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:53 | 09:53 | 11:38 | 13:38 |
Le Vert de Maisons | 08:55 | 09:55 | 11:40 | 13:40 |
Créteil Pompadour | 08:59 | 09:59 | 11:44 | 13:44 |
Villeneuve Triage | 09:03 | 10:03 | 11:48 | 13:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:06 | 10:06 | 11:51 | 13:51 |
Vigneux-sur-Seine | 09:10 | 10:10 | 11:55 | 13:55 |
Juvisy | 09:14 | 10:14 | 11:59 | 13:59 |
Viry-Châtillon | - | - | 12:02 | 14:02 |
Grigny Centre | 09:19 | 10:19 | 12:05 | 14:05 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:23 | 10:23 | 12:09 | 14:09 |
Évry - Courcouronnes | 09:26 | 10:26 | 12:12 | 14:12 |
Le Bras de Fer | 09:28 | 10:28 | 12:14 | 14:14 |
Corbeil-Essonnes | 09:32 | 10:32 | 12:18 | 14:18 |
Numer | ROPE | ROPE | ROPO | ROPO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Corbeil-Essonnes | 10:29 | 11:23 | 12:23 | 14:23 |
Moulin Galant | 10:33 | 11:28 | 12:28 | 14:28 |
Mennecy | 10:38 | 11:32 | 12:32 | 14:32 |
Ballancourt | 10:43 | 11:38 | 12:38 | 14:38 |
La Ferté-Alais | 10:48 | 11:43 | 12:43 | 14:43 |
Boutigny | 10:54 | 11:49 | 12:49 | 14:49 |
Maisse | 10:59 | 11:53 | 12:53 | 14:53 |
Buno - Gironville | 11:02 | 11:56 | 12:56 | 14:56 |
Boigneville | 11:05 | 12:00 | 13:00 | 15:00 |
Malesherbes | 11:11 | 12:06 | 13:06 | 15:06 |
Numer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Czas | 3:39 | 3:50 | 2:56 | 2:53 |
Wtorek, 9 lipca 2024 07:00
Chars Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Malesherbes
Chars | 07:08 |
Santeuil - Le Perchay | 07:12 |
Us | 07:16 |
Montgeroult - Courcelles | 07:19 |
Boissy-l'Aillerie | 07:22 |
Osny | 07:26 |
Pontoise | 07:31 |
Conflans-Sainte-Honorine | 07:39 |
Herblay | 07:44 |
Val d'Argenteuil | 07:51 |
Argenteuil | 07:55 |
Paris Saint Lazare | 08:05 |
Numer | PETA |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Bibliothèque François Mitterrand | 08:34 |
Juvisy | 08:45 |
Numer | ELBA |
Linia | C |
RER | |
Przesiadka | |
Juvisy | 09:10 |
Viry-Châtillon | 09:13 |
Ris-Orangis | 09:17 |
Grand Bourg | 09:20 |
Évry - Val de Seine | 09:23 |
Corbeil-Essonnes | 09:29 |
Moulin Galant | 09:33 |
Mennecy | 09:38 |
Ballancourt | 09:43 |
La Ferté-Alais | 09:48 |
Boutigny | 09:54 |
Maisse | 09:59 |
Buno - Gironville | 10:02 |
Boigneville | 10:05 |
Malesherbes | 10:11 |
Numer | BOVO |
Linia | D |
RER | |
Czas | 3:03 |
Chars Pontoise Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Malesherbes
Chars | 07:31 | 08:16 | 10:10 | 12:13 |
Santeuil - Le Perchay | - | 08:20 | 10:14 | 12:17 |
Us | 07:37 | 08:23 | 10:18 | 12:20 |
Montgeroult - Courcelles | - | 08:27 | 10:21 | 12:24 |
Boissy-l'Aillerie | 07:42 | 08:29 | 10:24 | 12:26 |
Osny | 07:45 | 08:33 | 10:27 | 12:30 |
Pontoise | 07:49 | 08:37 | 10:31 | 12:34 |
Numer | PEMA | PEXE | POCA | POCA |
Linia | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Pontoise | 07:52 | 08:52 | 10:36 | 12:36 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 07:54 | 08:54 | 10:38 | 12:38 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 07:57 | 08:57 | 10:42 | 12:42 |
Pierrelaye | 08:00 | 09:01 | 10:45 | 12:45 |
Montigny - Beauchamp | 08:04 | 09:04 | 10:48 | 12:48 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 08:08 | 09:08 | 10:52 | 12:52 |
Cernay | 08:10 | 09:11 | 10:55 | 12:55 |
Ermont - Eaubonne | 08:13 | 09:14 | 10:57 | 12:57 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:16 | 09:17 | 11:00 | 13:00 |
Enghien-les-Bains | 08:18 | 09:19 | 11:02 | 13:02 |
La Barre Ormesson | 08:20 | 09:21 | 11:04 | 13:04 |
Épinay - Villetaneuse | 08:22 | 09:23 | 11:07 | 13:07 |
Saint-Denis | 08:26 | 09:26 | 11:10 | 13:10 |
Paris Gare du Nord | 08:33 | 09:33 | 11:17 | 13:17 |
Numer | APOR | APOR | APOR | APOR |
Linia | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Paris Gare du Nord | 08:36 | 09:36 | 11:21 | 13:21 |
Châtelet les Halles | 08:40 | 09:40 | 11:25 | 13:25 |
Paris Gare de Lyon | 08:46 | 09:46 | 11:31 | 13:31 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:53 | 09:53 | 11:38 | 13:38 |
Le Vert de Maisons | 08:55 | 09:55 | 11:40 | 13:40 |
Créteil Pompadour | 08:59 | 09:59 | 11:44 | 13:44 |
Villeneuve Triage | 09:03 | 10:03 | 11:48 | 13:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:06 | 10:06 | 11:51 | 13:51 |
Vigneux-sur-Seine | 09:10 | 10:10 | 11:55 | 13:55 |
Juvisy | 09:14 | 10:14 | 11:59 | 13:59 |
Viry-Châtillon | - | - | 12:02 | 14:02 |
Grigny Centre | 09:19 | 10:19 | 12:05 | 14:05 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:23 | 10:23 | 12:09 | 14:09 |
Évry - Courcouronnes | 09:26 | 10:26 | 12:12 | 14:12 |
Le Bras de Fer | 09:28 | 10:28 | 12:14 | 14:14 |
Corbeil-Essonnes | 09:32 | 10:32 | 12:18 | 14:18 |
Numer | ROPE | ROPE | ROPO | ROPO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Corbeil-Essonnes | 10:29 | 11:23 | 12:23 | 14:23 |
Moulin Galant | 10:33 | 11:28 | 12:28 | 14:28 |
Mennecy | 10:38 | 11:32 | 12:32 | 14:32 |
Ballancourt | 10:43 | 11:38 | 12:38 | 14:38 |
La Ferté-Alais | 10:48 | 11:43 | 12:43 | 14:43 |
Boutigny | 10:54 | 11:49 | 12:49 | 14:49 |
Maisse | 10:59 | 11:53 | 12:53 | 14:53 |
Buno - Gironville | 11:02 | 11:56 | 12:56 | 14:56 |
Boigneville | 11:05 | 12:00 | 13:00 | 15:00 |
Malesherbes | 11:11 | 12:06 | 13:06 | 15:06 |
Numer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Czas | 3:39 | 3:50 | 2:56 | 2:53 |
środa, 10 lipca 2024 07:00
Chars Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Malesherbes
Chars | 07:08 |
Santeuil - Le Perchay | 07:12 |
Us | 07:16 |
Montgeroult - Courcelles | 07:19 |
Boissy-l'Aillerie | 07:22 |
Osny | 07:26 |
Pontoise | 07:31 |
Conflans-Sainte-Honorine | 07:39 |
Herblay | 07:44 |
Val d'Argenteuil | 07:51 |
Argenteuil | 07:55 |
Paris Saint Lazare | 08:05 |
Numer | PETA |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Bibliothèque François Mitterrand | 08:34 |
Juvisy | 08:45 |
Numer | ELBA |
Linia | C |
RER | |
Przesiadka | |
Juvisy | 09:10 |
Viry-Châtillon | 09:13 |
Ris-Orangis | 09:17 |
Grand Bourg | 09:20 |
Évry - Val de Seine | 09:23 |
Corbeil-Essonnes | 09:29 |
Moulin Galant | 09:33 |
Mennecy | 09:38 |
Ballancourt | 09:43 |
La Ferté-Alais | 09:48 |
Boutigny | 09:54 |
Maisse | 09:59 |
Buno - Gironville | 10:02 |
Boigneville | 10:05 |
Malesherbes | 10:11 |
Numer | BOVO |
Linia | D |
RER | |
Czas | 3:03 |
Chars Pontoise Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Malesherbes
Chars | 07:31 | 08:16 | 10:10 | 12:13 |
Santeuil - Le Perchay | - | 08:20 | 10:14 | 12:17 |
Us | 07:37 | 08:23 | 10:18 | 12:20 |
Montgeroult - Courcelles | - | 08:27 | 10:21 | 12:24 |
Boissy-l'Aillerie | 07:42 | 08:29 | 10:24 | 12:26 |
Osny | 07:45 | 08:33 | 10:27 | 12:30 |
Pontoise | 07:49 | 08:37 | 10:31 | 12:34 |
Numer | PEMA | PEXE | POCA | POCA |
Linia | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Pontoise | 07:52 | 08:52 | 10:36 | 12:36 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 07:54 | 08:54 | 10:38 | 12:38 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 07:57 | 08:57 | 10:42 | 12:42 |
Pierrelaye | 08:00 | 09:01 | 10:45 | 12:45 |
Montigny - Beauchamp | 08:04 | 09:04 | 10:48 | 12:48 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 08:08 | 09:08 | 10:52 | 12:52 |
Cernay | 08:10 | 09:11 | 10:55 | 12:55 |
Ermont - Eaubonne | 08:13 | 09:14 | 10:57 | 12:57 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:16 | 09:17 | 11:00 | 13:00 |
Enghien-les-Bains | 08:18 | 09:19 | 11:02 | 13:02 |
La Barre Ormesson | 08:20 | 09:21 | 11:04 | 13:04 |
Épinay - Villetaneuse | 08:22 | 09:23 | 11:07 | 13:07 |
Saint-Denis | 08:26 | 09:26 | 11:10 | 13:10 |
Paris Gare du Nord | 08:33 | 09:33 | 11:17 | 13:17 |
Numer | APOR | APOR | APOR | APOR |
Linia | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Paris Gare du Nord | 08:36 | 09:36 | 11:21 | 13:21 |
Châtelet les Halles | 08:40 | 09:40 | 11:25 | 13:25 |
Paris Gare de Lyon | 08:46 | 09:46 | 11:31 | 13:31 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:53 | 09:53 | 11:38 | 13:38 |
Le Vert de Maisons | 08:55 | 09:55 | 11:40 | 13:40 |
Créteil Pompadour | 08:59 | 09:59 | 11:44 | 13:44 |
Villeneuve Triage | 09:03 | 10:03 | 11:48 | 13:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:06 | 10:06 | 11:51 | 13:51 |
Vigneux-sur-Seine | 09:10 | 10:10 | 11:55 | 13:55 |
Juvisy | 09:14 | 10:14 | 11:59 | 13:59 |
Viry-Châtillon | - | - | 12:02 | 14:02 |
Grigny Centre | 09:19 | 10:19 | 12:05 | 14:05 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:23 | 10:23 | 12:09 | 14:09 |
Évry - Courcouronnes | 09:26 | 10:26 | 12:12 | 14:12 |
Le Bras de Fer | 09:28 | 10:28 | 12:14 | 14:14 |
Corbeil-Essonnes | 09:32 | 10:32 | 12:18 | 14:18 |
Numer | ROPE | ROPE | ROPO | ROPO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Corbeil-Essonnes | 10:29 | 11:23 | 12:23 | 14:23 |
Moulin Galant | 10:33 | 11:28 | 12:28 | 14:28 |
Mennecy | 10:38 | 11:32 | 12:32 | 14:32 |
Ballancourt | 10:43 | 11:38 | 12:38 | 14:38 |
La Ferté-Alais | 10:48 | 11:43 | 12:43 | 14:43 |
Boutigny | 10:54 | 11:49 | 12:49 | 14:49 |
Maisse | 10:59 | 11:53 | 12:53 | 14:53 |
Buno - Gironville | 11:02 | 11:56 | 12:56 | 14:56 |
Boigneville | 11:05 | 12:00 | 13:00 | 15:00 |
Malesherbes | 11:11 | 12:06 | 13:06 | 15:06 |
Numer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Czas | 3:39 | 3:50 | 2:56 | 2:53 |
Czwartek, 11 lipca 2024 07:00
Chars Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Malesherbes
Chars | 07:08 |
Santeuil - Le Perchay | 07:12 |
Us | 07:16 |
Montgeroult - Courcelles | 07:19 |
Boissy-l'Aillerie | 07:22 |
Osny | 07:26 |
Pontoise | 07:31 |
Conflans-Sainte-Honorine | 07:39 |
Herblay | 07:44 |
Val d'Argenteuil | 07:51 |
Argenteuil | 07:55 |
Paris Saint Lazare | 08:05 |
Numer | PETA |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Bibliothèque François Mitterrand | 08:34 |
Juvisy | 08:45 |
Numer | ELBA |
Linia | C |
RER | |
Przesiadka | |
Juvisy | 09:10 |
Viry-Châtillon | 09:13 |
Ris-Orangis | 09:17 |
Grand Bourg | 09:20 |
Évry - Val de Seine | 09:23 |
Corbeil-Essonnes | 09:29 |
Moulin Galant | 09:33 |
Mennecy | 09:38 |
Ballancourt | 09:43 |
La Ferté-Alais | 09:48 |
Boutigny | 09:54 |
Maisse | 09:59 |
Buno - Gironville | 10:02 |
Boigneville | 10:05 |
Malesherbes | 10:11 |
Numer | BOVO |
Linia | D |
RER | |
Czas | 3:03 |
Chars Pontoise Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Malesherbes
Chars | 07:31 | 08:16 | 10:10 | 12:13 |
Santeuil - Le Perchay | - | 08:20 | 10:14 | 12:17 |
Us | 07:37 | 08:23 | 10:18 | 12:20 |
Montgeroult - Courcelles | - | 08:27 | 10:21 | 12:24 |
Boissy-l'Aillerie | 07:42 | 08:29 | 10:24 | 12:26 |
Osny | 07:45 | 08:33 | 10:27 | 12:30 |
Pontoise | 07:49 | 08:37 | 10:31 | 12:34 |
Numer | PEMA | PEXE | POCA | POCA |
Linia | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Pontoise | 07:52 | 08:52 | 10:36 | 12:36 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 07:54 | 08:54 | 10:38 | 12:38 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 07:57 | 08:58 | 10:42 | 12:42 |
Pierrelaye | 08:00 | 09:01 | 10:45 | 12:45 |
Montigny - Beauchamp | 08:04 | 09:05 | 10:48 | 12:48 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 08:08 | 09:09 | 10:52 | 12:52 |
Cernay | 08:10 | 09:11 | 10:55 | 12:55 |
Ermont - Eaubonne | 08:13 | 09:15 | 10:57 | 12:57 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:16 | - | 11:00 | 13:00 |
Enghien-les-Bains | 08:18 | 09:19 | 11:02 | 13:02 |
La Barre Ormesson | 08:20 | - | 11:04 | 13:04 |
Épinay - Villetaneuse | 08:22 | 09:22 | 11:07 | 13:07 |
Saint-Denis | 08:26 | 09:26 | 11:10 | 13:10 |
Paris Gare du Nord | 08:33 | 09:33 | 11:17 | 13:17 |
Numer | APOR | ADDO | APOR | APOR |
Linia | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Paris Gare du Nord | 08:36 | 09:36 | 11:21 | 13:21 |
Châtelet les Halles | 08:40 | 09:40 | 11:25 | 13:25 |
Paris Gare de Lyon | 08:46 | 09:46 | 11:31 | 13:31 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:53 | 09:53 | 11:38 | 13:38 |
Le Vert de Maisons | 08:55 | 09:55 | 11:40 | 13:40 |
Créteil Pompadour | 08:59 | 09:59 | 11:44 | 13:44 |
Villeneuve Triage | 09:03 | 10:03 | 11:48 | 13:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:06 | 10:06 | 11:51 | 13:51 |
Vigneux-sur-Seine | 09:10 | 10:10 | 11:55 | 13:55 |
Juvisy | 09:14 | 10:14 | 11:59 | 13:59 |
Viry-Châtillon | - | - | 12:02 | 14:02 |
Grigny Centre | 09:19 | 10:19 | 12:05 | 14:05 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:23 | 10:23 | 12:09 | 14:09 |
Évry - Courcouronnes | 09:26 | 10:26 | 12:12 | 14:12 |
Le Bras de Fer | 09:28 | 10:28 | 12:14 | 14:14 |
Corbeil-Essonnes | 09:32 | 10:32 | 12:18 | 14:18 |
Numer | ROPE | ROPE | ROPO | ROPO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Corbeil-Essonnes | 10:29 | 11:23 | 12:23 | 14:23 |
Moulin Galant | 10:33 | 11:28 | 12:28 | 14:28 |
Mennecy | 10:38 | 11:32 | 12:32 | 14:32 |
Ballancourt | 10:43 | 11:38 | 12:38 | 14:38 |
La Ferté-Alais | 10:48 | 11:43 | 12:43 | 14:43 |
Boutigny | 10:54 | 11:49 | 12:49 | 14:49 |
Maisse | 10:59 | 11:53 | 12:53 | 14:53 |
Buno - Gironville | 11:02 | 11:56 | 12:56 | 14:56 |
Boigneville | 11:05 | 12:00 | 13:00 | 15:00 |
Malesherbes | 11:11 | 12:06 | 13:06 | 15:06 |
Numer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Czas | 3:39 | 3:50 | 2:56 | 2:53 |
Piątek, 12 lipca 2024 07:00
Chars Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Malesherbes
Chars | 07:08 |
Santeuil - Le Perchay | 07:12 |
Us | 07:16 |
Montgeroult - Courcelles | 07:19 |
Boissy-l'Aillerie | 07:22 |
Osny | 07:26 |
Pontoise | 07:31 |
Conflans-Sainte-Honorine | 07:39 |
Herblay | 07:44 |
Val d'Argenteuil | 07:51 |
Argenteuil | 07:55 |
Paris Saint Lazare | 08:05 |
Numer | PETA |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Bibliothèque François Mitterrand | 08:34 |
Juvisy | 08:45 |
Numer | ELBA |
Linia | C |
RER | |
Przesiadka | |
Juvisy | 09:10 |
Viry-Châtillon | 09:13 |
Ris-Orangis | 09:17 |
Grand Bourg | 09:20 |
Évry - Val de Seine | 09:23 |
Corbeil-Essonnes | 09:29 |
Moulin Galant | 09:33 |
Mennecy | 09:38 |
Ballancourt | 09:43 |
La Ferté-Alais | 09:48 |
Boutigny | 09:54 |
Maisse | 09:59 |
Buno - Gironville | 10:02 |
Boigneville | 10:05 |
Malesherbes | 10:11 |
Numer | BOVO |
Linia | D |
RER | |
Czas | 3:03 |
Chars Pontoise Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Malesherbes
Chars | 07:31 | 08:16 | 10:10 | 12:13 |
Santeuil - Le Perchay | - | 08:20 | 10:14 | 12:17 |
Us | 07:37 | 08:23 | 10:18 | 12:20 |
Montgeroult - Courcelles | - | 08:27 | 10:21 | 12:24 |
Boissy-l'Aillerie | 07:42 | 08:29 | 10:24 | 12:26 |
Osny | 07:45 | 08:33 | 10:27 | 12:30 |
Pontoise | 07:49 | 08:37 | 10:31 | 12:34 |
Numer | PEMA | PEXE | POCA | POCA |
Linia | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Pontoise | 07:52 | 08:52 | 10:36 | 12:36 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 07:54 | 08:54 | 10:38 | 12:38 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 07:57 | 08:57 | 10:42 | 12:42 |
Pierrelaye | 08:00 | 09:01 | 10:45 | 12:45 |
Montigny - Beauchamp | 08:04 | 09:04 | 10:48 | 12:48 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 08:08 | 09:08 | 10:52 | 12:52 |
Cernay | 08:10 | 09:11 | 10:55 | 12:55 |
Ermont - Eaubonne | 08:13 | 09:14 | 10:57 | 12:57 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:16 | 09:17 | 11:00 | 13:00 |
Enghien-les-Bains | 08:18 | 09:19 | 11:02 | 13:02 |
La Barre Ormesson | 08:20 | 09:21 | 11:04 | 13:04 |
Épinay - Villetaneuse | 08:22 | 09:23 | 11:07 | 13:07 |
Saint-Denis | 08:26 | 09:26 | 11:10 | 13:10 |
Paris Gare du Nord | 08:33 | 09:33 | 11:17 | 13:17 |
Numer | APOR | APOR | APOR | APOR |
Linia | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Paris Gare du Nord | 08:36 | 09:36 | 11:21 | 13:21 |
Châtelet les Halles | 08:40 | 09:40 | 11:25 | 13:25 |
Paris Gare de Lyon | 08:46 | 09:46 | 11:31 | 13:31 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:53 | 09:53 | 11:38 | 13:38 |
Le Vert de Maisons | 08:55 | 09:55 | 11:40 | 13:40 |
Créteil Pompadour | 08:59 | 09:59 | 11:44 | 13:44 |
Villeneuve Triage | 09:03 | 10:03 | 11:48 | 13:48 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:06 | 10:06 | 11:51 | 13:51 |
Vigneux-sur-Seine | 09:10 | 10:10 | 11:55 | 13:55 |
Juvisy | 09:14 | 10:14 | 11:59 | 13:59 |
Viry-Châtillon | - | - | 12:02 | 14:02 |
Grigny Centre | 09:19 | 10:19 | 12:05 | 14:05 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:23 | 10:23 | 12:09 | 14:09 |
Évry - Courcouronnes | 09:26 | 10:26 | 12:12 | 14:12 |
Le Bras de Fer | 09:28 | 10:28 | 12:14 | 14:14 |
Corbeil-Essonnes | 09:32 | 10:32 | 12:18 | 14:18 |
Numer | ROPE | ROPE | ROPO | ROPO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Corbeil-Essonnes | 10:29 | 11:23 | 12:23 | 14:23 |
Moulin Galant | 10:33 | 11:28 | 12:28 | 14:28 |
Mennecy | 10:38 | 11:32 | 12:32 | 14:32 |
Ballancourt | 10:43 | 11:38 | 12:38 | 14:38 |
La Ferté-Alais | 10:48 | 11:43 | 12:43 | 14:43 |
Boutigny | 10:54 | 11:49 | 12:49 | 14:49 |
Maisse | 10:59 | 11:53 | 12:53 | 14:53 |
Buno - Gironville | 11:02 | 11:56 | 12:56 | 14:56 |
Boigneville | 11:05 | 12:00 | 13:00 | 15:00 |
Malesherbes | 11:11 | 12:06 | 13:06 | 15:06 |
Numer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Czas | 3:39 | 3:50 | 2:56 | 2:53 |
Sobota, 13 lipca 2024 07:00
Chars Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Malesherbes
Chars | 07:15 | 08:18 | 09:15 | 11:15 | 13:15 |
Santeuil - Le Perchay | 07:19 | - | 09:19 | 11:19 | 13:19 |
Us | 07:22 | 08:24 | 09:22 | 11:22 | 13:22 |
Montgeroult - Courcelles | 07:26 | - | 09:26 | 11:26 | 13:26 |
Boissy-l'Aillerie | 07:29 | 08:28 | 09:29 | 11:29 | 13:29 |
Osny | 07:32 | 08:31 | 09:32 | 11:32 | 13:32 |
Pontoise | 07:37 | 08:36 | 09:37 | 11:37 | 13:37 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 07:40 | 08:39 | 09:39 | 11:40 | 13:40 |
Éragny - Neuville | 07:43 | 08:42 | 09:43 | 11:43 | 13:43 |
Conflans-Sainte-Honorine | 07:47 | 08:47 | 09:47 | 11:48 | 13:47 |
Herblay | 07:52 | 08:51 | 09:52 | 11:52 | 13:52 |
La Frette - Montigny | 07:54 | 08:54 | 09:54 | 11:54 | 13:54 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:57 | 08:57 | 09:57 | 11:57 | 13:57 |
Val d'Argenteuil | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 12:01 | 14:01 |
Argenteuil | 08:05 | 09:04 | 10:05 | 12:05 | 14:05 |
Paris Saint Lazare | 08:15 | 09:15 | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Numer | POCA | PULE | POCA | POCA | POCA |
Linia | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||||
Bibliothèque François Mitterrand | 08:40 | 09:51 | 10:51 | 12:51 | 14:51 |
Les Ardoines | 08:46 | - | - | - | - |
Choisy-le-Roi | 08:50 | - | - | - | - |
Villeneuve-le-Roi | 08:54 | - | - | - | - |
Ablon | 08:56 | - | - | - | - |
Athis-Mons | 08:59 | - | - | - | - |
Juvisy | 09:03 | 10:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 |
Numer | JUJU | DEBA | DEBA | DEBA | DEBA |
Linia | C | C | C | C | C |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Juvisy | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 13:05 | 15:05 |
Viry-Châtillon | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 |
Ris-Orangis | 09:12 | 10:12 | 11:12 | 13:12 | 15:12 |
Grand Bourg | 09:15 | 10:15 | 11:15 | 13:15 | 15:15 |
Évry - Val de Seine | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 13:18 | 15:18 |
Corbeil-Essonnes | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 13:23 | 15:23 |
Moulin Galant | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 13:28 | 15:28 |
Mennecy | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 |
Ballancourt | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 |
La Ferté-Alais | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 13:43 | 15:43 |
Boutigny | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 13:49 | 15:49 |
Maisse | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 13:53 | 15:53 |
Buno - Gironville | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 13:56 | 15:56 |
Boigneville | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 |
Malesherbes | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 14:06 | 16:06 |
Numer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linia | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Czas | 2:51 | 2:48 | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Niedziela, 14 lipca 2024 07:00
Chars Paris Saint Lazare Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Malesherbes
Chars | 09:15 | 10:46 | 16:16 | 17:17 | 19:30 |
Santeuil - Le Perchay | 09:20 | 10:51 | 16:21 | 17:22 | 19:35 |
Us | 09:23 | 10:54 | 16:24 | 17:25 | 19:38 |
Montgeroult - Courcelles | 09:26 | 10:57 | 16:27 | 17:28 | 19:41 |
Boissy-l'Aillerie | 09:29 | 11:00 | 16:30 | 17:31 | 19:44 |
Osny | 09:32 | 11:03 | 16:33 | 17:34 | 19:47 |
Pontoise | 09:38 | 11:09 | 16:39 | 17:40 | 19:53 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 09:40 | 11:11 | 16:41 | 17:42 | - |
Éragny - Neuville | 09:44 | 11:15 | 16:45 | 17:46 | - |
Conflans-Sainte-Honorine | 09:48 | 11:19 | 16:49 | 17:50 | 20:00 |
Herblay | 09:53 | 11:24 | 16:54 | 17:55 | - |
La Frette - Montigny | 09:55 | 11:26 | 16:56 | 17:57 | - |
Cormeilles-en-Parisis | 09:58 | 11:29 | 16:59 | 18:00 | - |
Val d'Argenteuil | 10:02 | 11:33 | 17:03 | 18:04 | - |
Argenteuil | 10:05 | 11:36 | 17:06 | 18:07 | - |
Paris Saint Lazare | 10:16 | 11:47 | 17:17 | 18:18 | 20:18 |
Numer | POCA | POCA | POCA | POCA | PUCI |
Linia | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||||
Bibliothèque François Mitterrand | 10:51 | 12:21 | 17:51 | 18:51 | 20:51 |
Juvisy | 11:00 | 12:30 | 18:00 | 19:00 | 21:00 |
Numer | DEBA | DEBA | DEBA | DEBA | DEBA |
Linia | C | C | C | C | C |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Juvisy | 11:05 | 13:05 | 18:05 | 19:05 | 21:07 |
Viry-Châtillon | 11:08 | 13:08 | 18:08 | 19:08 | 21:10 |
Ris-Orangis | 11:12 | 13:12 | 18:12 | 19:12 | 21:13 |
Grand Bourg | 11:15 | 13:15 | 18:15 | 19:15 | 21:16 |
Évry - Val de Seine | 11:18 | 13:18 | 18:18 | 19:18 | 21:19 |
Corbeil-Essonnes | 11:23 | 13:23 | 18:23 | 19:23 | 21:23 |
Moulin Galant | 11:28 | 13:28 | 18:28 | 19:28 | 21:28 |
Mennecy | 11:32 | 13:32 | 18:32 | 19:32 | 21:32 |
Ballancourt | 11:38 | 13:38 | 18:38 | 19:38 | 21:38 |
La Ferté-Alais | 11:43 | 13:43 | 18:43 | 19:43 | 21:43 |
Boutigny | 11:49 | 13:49 | 18:49 | 19:49 | 21:49 |
Maisse | 11:53 | 13:53 | 18:53 | 19:53 | 21:53 |
Buno - Gironville | 11:56 | 13:56 | 18:56 | 19:56 | 21:56 |
Boigneville | 12:00 | 14:00 | 19:00 | 20:00 | 22:00 |
Malesherbes | 12:06 | 14:06 | 19:06 | 20:06 | 22:06 |
Numer | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO | BOVO |
Linia | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Czas | 2:50 | 3:19 | 2:49 | 2:48 | 2:35 |