Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Le Bourget Le Stade
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Le Stade
Le Bourget | 07:05 | 07:23 | 07:26 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:08 | 07:26 | 07:29 |
La Plaine Stade de France | 07:11 | 07:29 | 07:32 |
Paris Gare du Nord | 07:17 | 07:35 | 07:38 |
Châtelet les Halles | 07:20 | 07:38 | 07:41 |
Numer | LORE | STIN | PAUL |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Paris Saint Lazare | 07:43 | 07:53 | 08:03 |
Asnières-sur-Seine | 07:49 | 07:59 | 08:09 |
Bois-Colombes | 07:51 | 08:01 | 08:11 |
Colombes | 07:54 | 08:04 | 08:14 |
Le Stade | 07:56 | 08:06 | 08:16 |
Numer | EAPE | EAPE | EAPE |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 51 min | 43 min | 50 min |
Le Bourget Paris Gare du Nord Ermont - Eaubonne Le Stade
Le Bourget | 07:02 | 07:08 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:11 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:14 |
Paris Gare du Nord | 07:13 | 07:19 |
Numer | PAUL | KLEE |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare du Nord | 07:15 | 07:26 |
Saint-Denis | 07:21 | - |
Épinay - Villetaneuse | 07:25 | 07:35 |
La Barre Ormesson | 07:27 | - |
Enghien-les-Bains | 07:29 | 07:39 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:32 | - |
Ermont - Eaubonne | 07:34 | 07:43 |
Numer | VEVI | ODEA |
Linia | H | H |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 07:55 |
Sannois | 07:48 | 07:58 |
Argenteuil | 07:52 | 08:02 |
Le Stade | 07:55 | 08:05 |
Numer | PAPE | PAPE |
Linia | J | J |
Transilien | Transilien | |
Czas | 53 min | 57 min |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Le Stade
Le Bourget | 07:05 | 07:23 | 07:26 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:08 | 07:26 | 07:29 |
La Plaine Stade de France | 07:11 | 07:29 | 07:32 |
Paris Gare du Nord | 07:17 | 07:35 | 07:38 |
Châtelet les Halles | 07:20 | 07:38 | 07:41 |
Numer | LORE | STIN | PAUL |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Paris Saint Lazare | 07:43 | 07:53 | 08:03 |
Asnières-sur-Seine | 07:49 | 07:59 | 08:09 |
Bois-Colombes | 07:51 | 08:01 | 08:11 |
Colombes | 07:54 | 08:04 | 08:14 |
Le Stade | 07:56 | 08:06 | 08:16 |
Numer | EAPE | EAPE | EAPE |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 51 min | 43 min | 50 min |
Le Bourget Paris Gare du Nord Ermont - Eaubonne Le Stade
Le Bourget | 07:02 | 07:08 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:11 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:14 |
Paris Gare du Nord | 07:13 | 07:19 |
Numer | PAUL | KLEE |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare du Nord | 07:15 | 07:26 |
Saint-Denis | 07:21 | - |
Épinay - Villetaneuse | 07:25 | 07:35 |
La Barre Ormesson | 07:27 | - |
Enghien-les-Bains | 07:29 | 07:39 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:32 | - |
Ermont - Eaubonne | 07:34 | 07:43 |
Numer | VEVI | ODEA |
Linia | H | H |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 07:55 |
Sannois | 07:48 | 07:58 |
Argenteuil | 07:52 | 08:02 |
Le Stade | 07:55 | 08:05 |
Numer | PAPE | PAPE |
Linia | J | J |
Transilien | Transilien | |
Czas | 53 min | 57 min |
środa, 11 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Le Stade
Le Bourget | 07:05 | 07:23 | 07:26 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:08 | 07:26 | 07:29 |
La Plaine Stade de France | 07:11 | 07:29 | 07:32 |
Paris Gare du Nord | 07:17 | 07:35 | 07:38 |
Châtelet les Halles | 07:20 | 07:38 | 07:41 |
Numer | LORE | STIN | PAUL |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Paris Saint Lazare | 07:43 | 07:53 | 08:03 |
Asnières-sur-Seine | 07:49 | 07:59 | 08:09 |
Bois-Colombes | 07:51 | 08:01 | 08:11 |
Colombes | 07:54 | 08:04 | 08:14 |
Le Stade | 07:56 | 08:06 | 08:16 |
Numer | EAPE | EAPE | EAPE |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 51 min | 43 min | 50 min |
Le Bourget Paris Gare du Nord Ermont - Eaubonne Le Stade
Le Bourget | 07:02 | 07:08 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:11 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:14 |
Paris Gare du Nord | 07:13 | 07:19 |
Numer | PAUL | KLEE |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare du Nord | 07:15 | 07:26 |
Saint-Denis | 07:21 | - |
Épinay - Villetaneuse | 07:25 | 07:35 |
La Barre Ormesson | 07:27 | - |
Enghien-les-Bains | 07:29 | 07:39 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:32 | - |
Ermont - Eaubonne | 07:34 | 07:43 |
Numer | VEVI | ODEA |
Linia | H | H |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 07:55 |
Sannois | 07:48 | 07:58 |
Argenteuil | 07:52 | 08:02 |
Le Stade | 07:55 | 08:05 |
Numer | PAPE | PAPE |
Linia | J | J |
Transilien | Transilien | |
Czas | 53 min | 57 min |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Le Stade
Le Bourget | 07:02 | 07:08 | 07:14 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:11 | 07:17 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:14 | 07:20 |
Paris Gare du Nord | 07:14 | 07:20 | 07:26 |
Châtelet les Halles | 07:17 | 07:23 | 07:29 |
Numer | PAUL | KLEE | PAUL |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Paris Saint Lazare | 07:33 | 07:43 | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:39 | 07:49 | 07:59 |
Bois-Colombes | 07:41 | 07:51 | 08:01 |
Colombes | 07:44 | 07:54 | 08:04 |
Le Stade | 07:46 | 07:56 | 08:06 |
Numer | EAPE | EAPE | EAPE |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 44 min | 48 min | 52 min |
Le Bourget Paris Gare du Nord Ermont - Eaubonne Le Stade
Le Bourget | 07:05 | 07:11 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:08 | 07:14 |
La Plaine Stade de France | 07:11 | 07:17 |
Paris Gare du Nord | 07:16 | 07:22 |
Numer | LORE | STIN |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare du Nord | 07:26 | 07:30 |
Saint-Denis | - | 07:36 |
Épinay - Villetaneuse | 07:35 | 07:40 |
La Barre Ormesson | - | 07:42 |
Enghien-les-Bains | 07:39 | 07:44 |
Champ de Courses d'Enghien | - | 07:47 |
Ermont - Eaubonne | 07:43 | 07:49 |
Numer | ODEA | POVA |
Linia | H | H |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 07:55 |
Sannois | 07:48 | 07:58 |
Argenteuil | 07:52 | 08:02 |
Le Stade | 07:55 | 08:05 |
Numer | PAPE | PAPE |
Linia | J | J |
Transilien | Transilien | |
Czas | 50 min | 54 min |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Le Stade
Le Bourget | 07:02 | 07:08 | 07:14 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:11 | 07:17 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:14 | 07:20 |
Paris Gare du Nord | 07:14 | 07:20 | 07:26 |
Châtelet les Halles | 07:17 | 07:23 | 07:29 |
Numer | PAUL | KLEE | PAUL |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Paris Saint Lazare | 07:33 | 07:43 | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:39 | 07:49 | 07:59 |
Bois-Colombes | 07:41 | 07:51 | 08:01 |
Colombes | 07:44 | 07:54 | 08:04 |
Le Stade | 07:46 | 07:56 | 08:06 |
Numer | EAPE | EAPE | EAPE |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 44 min | 48 min | 52 min |
Le Bourget Paris Gare du Nord Ermont - Eaubonne Le Stade
Le Bourget | 07:05 | 07:11 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:08 | 07:14 |
La Plaine Stade de France | 07:11 | 07:17 |
Paris Gare du Nord | 07:16 | 07:22 |
Numer | LORE | STIN |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare du Nord | 07:26 | 07:30 |
Saint-Denis | - | 07:36 |
Épinay - Villetaneuse | 07:35 | 07:40 |
La Barre Ormesson | - | 07:42 |
Enghien-les-Bains | 07:39 | 07:44 |
Champ de Courses d'Enghien | - | 07:47 |
Ermont - Eaubonne | 07:43 | 07:49 |
Numer | ODEA | POVA |
Linia | H | H |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 07:55 |
Sannois | 07:48 | 07:58 |
Argenteuil | 07:52 | 08:02 |
Le Stade | 07:55 | 08:05 |
Numer | PAPE | PAPE |
Linia | J | J |
Transilien | Transilien | |
Czas | 50 min | 54 min |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Le Stade
Le Bourget | 07:02 | 07:17 | 07:32 | 08:02 | 08:23 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:20 | 07:35 | 08:05 | 08:26 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:23 | 07:38 | 08:08 | 08:29 |
Paris Gare du Nord | 07:14 | 07:29 | 07:44 | 08:14 | 08:35 |
Châtelet les Halles | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:17 | 08:38 |
Numer | SORT | SORT | SORT | SORT | PIRE |
Linia | B | B | B | B | B |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Paris Saint Lazare | 07:34 | 07:54 | 08:14 | 08:34 | 08:54 |
Asnières-sur-Seine | 07:40 | 07:59 | 08:20 | 08:40 | 09:00 |
Bois-Colombes | 07:42 | 08:02 | 08:22 | 08:42 | 09:02 |
Colombes | 07:44 | 08:04 | 08:24 | 08:44 | 09:04 |
Le Stade | 07:46 | 08:06 | 08:26 | 08:46 | 09:06 |
Numer | EAPE | EAPE | EAPE | EAPE | EAPE |
Linia | J | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 44 min | 49 min | 54 min | 44 min | 43 min |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles La Défense Asnières-sur-Seine Le Stade
Le Bourget | 07:08 | 07:23 | 07:38 | 08:08 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:11 | 07:26 | 07:41 | 08:11 |
La Plaine Stade de France | 07:14 | 07:29 | 07:44 | 08:14 |
Paris Gare du Nord | 07:20 | 07:35 | 07:50 | 08:20 |
Châtelet les Halles | 07:23 | 07:38 | 07:53 | 08:23 |
Numer | PIRE | PIRE | PIRE | PIRE |
Linia | B | B | B | B |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Châtelet les Halles | 07:30 | 07:42 | 07:57 | 08:32 |
Auber | 07:33 | 07:44 | 07:59 | 08:34 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:36 | 07:47 | 08:02 | 08:37 |
La Défense | 07:40 | 07:51 | 08:06 | 08:41 |
Numer | ZEBU | ZEBU | UBOS | ZEBU |
Linia | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
La Défense | 07:44 | 08:04 | 08:24 | 08:44 |
Asnières-sur-Seine | 07:48 | 08:08 | 08:28 | 08:48 |
Numer | PASA | PASA | PASA | PASA |
Linia | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
Asnières-sur-Seine | 07:59 | 08:20 | 08:40 | 09:00 |
Bois-Colombes | 08:02 | 08:22 | 08:42 | 09:02 |
Colombes | 08:04 | 08:24 | 08:44 | 09:04 |
Le Stade | 08:06 | 08:26 | 08:46 | 09:06 |
Numer | EAPE | EAPE | EAPE | EAPE |
Linia | J | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 58 min | 1:03 | 1:08 | 58 min |
Le Bourget Châtelet les Halles Nanterre Université Asnières-sur-Seine Le Stade
Le Bourget | 08:17 |
La Courneuve - Aubervilliers | 08:20 |
La Plaine Stade de France | 08:23 |
Paris Gare du Nord | 08:29 |
Châtelet les Halles | 08:32 |
Numer | SORT |
Linia | B |
RER | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 08:42 |
Auber | 08:44 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:47 |
La Défense | 08:52 |
Nanterre Préfecture | 08:54 |
Nanterre Université | 08:56 |
Numer | ZEBU |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Nanterre Université | 09:00 |
La Garenne-Colombes | 09:02 |
Les Vallées | 09:04 |
Bécon les Bruyères | 09:07 |
Asnières-sur-Seine | 09:08 |
Numer | POPU |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
Asnières-sur-Seine | 09:20 |
Bois-Colombes | 09:22 |
Colombes | 09:24 |
Le Stade | 09:26 |
Numer | EAPE |
Linia | J |
Transilien | |
Czas | 1:09 |