Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Le Bourget Saint-Fargeau
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Le Bourget | 07:32 | 07:44 | 07:53 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:35 | 07:47 | 07:56 |
La Plaine Stade de France | 07:38 | 07:50 | 07:59 |
Paris Gare du Nord | 07:44 | 07:56 | 08:05 |
Châtelet les Halles | 07:47 | 07:59 | 08:08 |
Numer | KLEE | KLEE | LORE |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Châtelet les Halles | 07:49 | 08:04 | 08:10 |
Paris Gare de Lyon | 07:55 | 08:10 | 08:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:01 | 08:16 | 08:23 |
Le Vert de Maisons | - | - | 08:25 |
Créteil Pompadour | - | - | 08:29 |
Villeneuve Triage | - | - | 08:33 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:12 | 08:27 | 08:36 |
Vigneux-sur-Seine | 08:16 | 08:31 | 08:40 |
Juvisy | 08:21 | 08:36 | 08:44 |
Viry-Châtillon | 08:23 | 08:38 | - |
Grigny Centre | 08:27 | 08:42 | 08:49 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:31 | 08:46 | 08:53 |
Évry - Courcouronnes | 08:34 | 08:49 | 08:56 |
Le Bras de Fer | 08:36 | 08:51 | 08:58 |
Corbeil-Essonnes | 08:40 | 08:55 | 09:02 |
Numer | RUPO | RUPO | ROPE |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Corbeil-Essonnes | 08:47 | 09:02 | 09:14 |
Essonnes Robinson | 08:49 | 09:04 | 09:16 |
Villabé | 08:52 | 09:07 | 09:19 |
Le Plessis Chenet | 08:55 | 09:10 | 09:22 |
Le Coudray-Montceaux | 08:57 | 09:12 | 09:24 |
Saint-Fargeau | 09:01 | 09:16 | 09:28 |
Numer | ZOSO | ZOSO | ZOVO |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Czas | 1:29 | 1:32 | 1:35 |
Le Bourget Châtelet les Halles Melun Saint-Fargeau
Le Bourget | 07:56 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:59 |
La Plaine Stade de France | 08:02 |
Paris Gare du Nord | 08:08 |
Châtelet les Halles | 08:11 |
Numer | KLEE |
Linia | B |
RER | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 08:16 |
Paris Gare de Lyon | 08:21 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:28 |
Créteil Pompadour | 08:32 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:39 |
Montgeron - Crosne | 08:44 |
Yerres | 08:47 |
Brunoy | 08:50 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:53 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:56 |
Lieusaint - Moissy | 09:01 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 09:05 |
Cesson | 09:09 |
Le Mée | 09:13 |
Melun | 09:16 |
Numer | ZACO |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Melun | 09:26 |
Vosves | 09:31 |
Boissise-le-Roi | 09:35 |
Ponthierry - Pringy | 09:37 |
Saint-Fargeau | 09:41 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 1:45 |
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Le Bourget | 07:50 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:53 |
La Plaine Stade de France | 07:56 |
Paris Gare du Nord | 08:02 |
Châtelet les Halles | 08:05 |
Numer | PAUL |
Linia | B |
RER | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 08:07 |
Paris Gare de Lyon | 08:09 |
Numer | QTIL |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 08:16 |
Melun | 08:42 |
Numer | GAMO |
Linia | R |
Transilien | |
Przesiadka | |
Melun | 08:56 |
Vosves | 09:01 |
Boissise-le-Roi | 09:05 |
Ponthierry - Pringy | 09:07 |
Saint-Fargeau | 09:11 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 1:21 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Le Bourget | 07:05 | 07:44 | 07:53 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:08 | 07:47 | 07:56 |
La Plaine Stade de France | 07:11 | 07:50 | 07:59 |
Paris Gare du Nord | 07:17 | 07:56 | 08:05 |
Châtelet les Halles | 07:20 | 07:59 | 08:08 |
Numer | LORE | KLEE | LORE |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Châtelet les Halles | 07:25 | 08:04 | 08:10 |
Paris Gare de Lyon | 07:31 | 08:10 | 08:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:38 | 08:16 | 08:23 |
Le Vert de Maisons | 07:40 | - | 08:25 |
Créteil Pompadour | 07:44 | - | 08:29 |
Villeneuve Triage | 07:48 | - | 08:33 |
Viry-Châtillon | - | 08:38 | - |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:51 | 08:27 | 08:36 |
Vigneux-sur-Seine | 07:55 | 08:31 | 08:40 |
Juvisy | 07:59 | 08:36 | 08:44 |
Grigny Centre | 08:04 | 08:42 | 08:49 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:08 | 08:46 | 08:53 |
Évry - Courcouronnes | 08:11 | 08:49 | 08:56 |
Le Bras de Fer | 08:13 | 08:51 | 08:58 |
Corbeil-Essonnes | 08:17 | 08:55 | 09:02 |
Numer | ROPE | RUPO | ROPE |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Corbeil-Essonnes | 08:32 | 09:02 | 09:14 |
Essonnes Robinson | 08:35 | 09:04 | 09:16 |
Villabé | 08:37 | 09:07 | 09:19 |
Le Plessis Chenet | 08:41 | 09:10 | 09:22 |
Le Coudray-Montceaux | 08:43 | 09:12 | 09:24 |
Saint-Fargeau | 08:47 | 09:16 | 09:28 |
Numer | ZOSO | ZOSO | ZOVO |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Czas | 1:42 | 1:32 | 1:35 |
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Le Bourget | 07:08 | 07:50 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:11 | 07:53 |
La Plaine Stade de France | 07:14 | 07:56 |
Paris Gare du Nord | 07:20 | 08:02 |
Châtelet les Halles | 07:23 | 08:05 |
Numer | KLEE | PAUL |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Châtelet les Halles | 07:32 | 08:07 |
Paris Gare de Lyon | 07:34 | 08:09 |
Numer | NOTE | QTIL |
Linia | A | A |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare de Lyon | 07:46 | 08:16 |
Melun | 08:12 | 08:42 |
Numer | KUMO | GAMO |
Linia | R | R |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Melun | 08:56 | 08:56 |
Vosves | 09:01 | 09:01 |
Boissise-le-Roi | 09:05 | 09:05 |
Ponthierry - Pringy | 09:07 | 09:07 |
Saint-Fargeau | 09:11 | 09:11 |
Numer | ROSA | ROSA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 2:03 | 1:21 |
środa, 11 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Le Bourget | 07:05 | 07:44 | 07:53 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:08 | 07:47 | 07:56 |
La Plaine Stade de France | 07:11 | 07:50 | 07:59 |
Paris Gare du Nord | 07:17 | 07:56 | 08:05 |
Châtelet les Halles | 07:20 | 07:59 | 08:08 |
Numer | LORE | KLEE | LORE |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Châtelet les Halles | 07:25 | 08:04 | 08:10 |
Paris Gare de Lyon | 07:31 | 08:10 | 08:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:38 | 08:16 | 08:23 |
Le Vert de Maisons | 07:40 | - | 08:25 |
Créteil Pompadour | 07:44 | - | 08:29 |
Villeneuve Triage | 07:48 | - | 08:33 |
Viry-Châtillon | - | 08:38 | - |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:51 | 08:27 | 08:36 |
Vigneux-sur-Seine | 07:55 | 08:31 | 08:40 |
Juvisy | 07:59 | 08:36 | 08:44 |
Grigny Centre | 08:04 | 08:42 | 08:49 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:08 | 08:46 | 08:53 |
Évry - Courcouronnes | 08:11 | 08:49 | 08:56 |
Le Bras de Fer | 08:13 | 08:51 | 08:58 |
Corbeil-Essonnes | 08:17 | 08:55 | 09:02 |
Numer | ROPE | RUPO | ROPE |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Corbeil-Essonnes | 08:32 | 09:02 | 09:14 |
Essonnes Robinson | 08:35 | 09:04 | 09:16 |
Villabé | 08:37 | 09:07 | 09:19 |
Le Plessis Chenet | 08:41 | 09:10 | 09:22 |
Le Coudray-Montceaux | 08:43 | 09:12 | 09:24 |
Saint-Fargeau | 08:47 | 09:16 | 09:28 |
Numer | ZOSO | ZOSO | ZOVO |
Linia | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Czas | 1:42 | 1:32 | 1:35 |
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Le Bourget | 07:08 | 07:50 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:11 | 07:53 |
La Plaine Stade de France | 07:14 | 07:56 |
Paris Gare du Nord | 07:20 | 08:02 |
Châtelet les Halles | 07:23 | 08:05 |
Numer | KLEE | PAUL |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Châtelet les Halles | 07:32 | 08:07 |
Paris Gare de Lyon | 07:34 | 08:09 |
Numer | NOTE | QTIL |
Linia | A | A |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare de Lyon | 07:46 | 08:16 |
Melun | 08:12 | 08:42 |
Numer | KUMO | GAMO |
Linia | R | R |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Melun | 08:56 | 08:56 |
Vosves | 09:01 | 09:01 |
Boissise-le-Roi | 09:05 | 09:05 |
Ponthierry - Pringy | 09:07 | 09:07 |
Saint-Fargeau | 09:11 | 09:11 |
Numer | ROSA | ROSA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 2:03 | 1:21 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Le Bourget | 07:02 | 07:32 | 07:47 | 07:59 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:35 | 07:50 | 08:02 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:38 | 07:53 | 08:05 |
Paris Gare du Nord | 07:14 | 07:44 | 07:59 | 08:11 |
Châtelet les Halles | 07:17 | 07:47 | 08:02 | 08:14 |
Numer | PAUL | KLEE | STIN | STIN |
Linia | B | B | B | B |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Châtelet les Halles | 07:19 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Paris Gare de Lyon | 07:25 | 07:55 | 08:10 | 08:25 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:31 | 08:01 | 08:16 | 08:31 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:42 | 08:12 | 08:27 | 08:42 |
Vigneux-sur-Seine | 07:46 | 08:16 | 08:31 | 08:46 |
Juvisy | 07:51 | 08:21 | 08:36 | 08:51 |
Viry-Châtillon | 07:53 | 08:23 | 08:38 | 08:53 |
Grigny Centre | 07:57 | 08:27 | 08:42 | 08:57 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:01 | 08:31 | 08:46 | 09:01 |
Évry - Courcouronnes | 08:04 | 08:34 | 08:49 | 09:04 |
Le Bras de Fer | 08:06 | 08:36 | 08:51 | 09:06 |
Corbeil-Essonnes | 08:10 | 08:40 | 08:55 | 09:10 |
Numer | RUPO | RUPO | RUPO | RUPO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Corbeil-Essonnes | 08:17 | 08:47 | 09:02 | 09:14 |
Essonnes Robinson | 08:19 | 08:49 | 09:04 | 09:16 |
Villabé | 08:22 | 08:52 | 09:07 | 09:19 |
Le Plessis Chenet | 08:25 | 08:55 | 09:10 | 09:22 |
Le Coudray-Montceaux | 08:27 | 08:57 | 09:12 | 09:24 |
Saint-Fargeau | 08:31 | 09:01 | 09:16 | 09:28 |
Numer | ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOVO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Czas | 1:29 | 1:29 | 1:29 | 1:29 |
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Le Bourget | 07:20 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:23 |
La Plaine Stade de France | 07:26 |
Paris Gare du Nord | 07:32 |
Châtelet les Halles | 07:35 |
Numer | KLEE |
Linia | B |
RER | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare de Lyon | 07:42 |
Numer | NATO |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Melun | 08:12 |
Numer | KUMO |
Linia | R |
Transilien | |
Przesiadka | |
Melun | 08:26 |
Vosves | 08:31 |
Boissise-le-Roi | 08:35 |
Ponthierry - Pringy | 08:37 |
Saint-Fargeau | 08:41 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 1:21 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Le Bourget | 07:02 | 07:32 | 07:47 | 07:59 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:35 | 07:50 | 08:02 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:38 | 07:53 | 08:05 |
Paris Gare du Nord | 07:14 | 07:44 | 07:59 | 08:11 |
Châtelet les Halles | 07:17 | 07:47 | 08:02 | 08:14 |
Numer | PAUL | KLEE | STIN | STIN |
Linia | B | B | B | B |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Châtelet les Halles | 07:19 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Paris Gare de Lyon | 07:25 | 07:55 | 08:10 | 08:25 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:31 | 08:01 | 08:16 | 08:31 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:42 | 08:12 | 08:27 | 08:42 |
Vigneux-sur-Seine | 07:46 | 08:16 | 08:31 | 08:46 |
Juvisy | 07:51 | 08:21 | 08:36 | 08:51 |
Viry-Châtillon | 07:53 | 08:23 | 08:38 | 08:53 |
Grigny Centre | 07:57 | 08:27 | 08:42 | 08:57 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:01 | 08:31 | 08:46 | 09:01 |
Évry - Courcouronnes | 08:04 | 08:34 | 08:49 | 09:04 |
Le Bras de Fer | 08:06 | 08:36 | 08:51 | 09:06 |
Corbeil-Essonnes | 08:10 | 08:40 | 08:55 | 09:10 |
Numer | RUPO | RUPO | RUPO | RUPO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Corbeil-Essonnes | 08:17 | 08:47 | 09:02 | 09:14 |
Essonnes Robinson | 08:19 | 08:49 | 09:04 | 09:16 |
Villabé | 08:22 | 08:52 | 09:07 | 09:19 |
Le Plessis Chenet | 08:25 | 08:55 | 09:10 | 09:22 |
Le Coudray-Montceaux | 08:27 | 08:57 | 09:12 | 09:24 |
Saint-Fargeau | 08:31 | 09:01 | 09:16 | 09:28 |
Numer | ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOVO |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Czas | 1:29 | 1:29 | 1:29 | 1:29 |
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Gare de Lyon Melun Saint-Fargeau
Le Bourget | 07:20 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:23 |
La Plaine Stade de France | 07:26 |
Paris Gare du Nord | 07:32 |
Châtelet les Halles | 07:35 |
Numer | KLEE |
Linia | B |
RER | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare de Lyon | 07:42 |
Numer | NATO |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Melun | 08:12 |
Numer | KUMO |
Linia | R |
Transilien | |
Przesiadka | |
Melun | 08:26 |
Vosves | 08:31 |
Boissise-le-Roi | 08:35 |
Ponthierry - Pringy | 08:37 |
Saint-Fargeau | 08:41 |
Numer | ROSA |
Linia | D |
RER | |
Czas | 1:21 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Le Bourget | 07:32 | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:35 | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
La Plaine Stade de France | 07:38 | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Paris Gare du Nord | 07:44 | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Châtelet les Halles | 07:47 | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Numer | SORT | SORT | SOUR | SORI | SORI |
Linia | B | B | B | B | B |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Châtelet les Halles | 07:55 | 08:55 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Paris Gare de Lyon | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:07 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Le Vert de Maisons | 08:10 | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:11 |
Créteil Pompadour | 08:12 | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Villeneuve Triage | 08:17 | 09:18 | 10:17 | 11:18 | 12:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:20 | 09:21 | 10:21 | 11:21 | 12:23 |
Vigneux-sur-Seine | 08:26 | 09:26 | 10:26 | 11:25 | 12:28 |
Juvisy | 08:29 | 09:29 | 10:30 | 11:29 | 12:32 |
Viry-Châtillon | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:34 |
Grigny Centre | 08:35 | 09:35 | 10:36 | 11:35 | 12:38 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:41 |
Évry - Courcouronnes | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:44 |
Le Bras de Fer | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:47 |
Corbeil-Essonnes | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:50 |
Numer | ROPO | ROPO | ROPO | ROPO | ROPO |
Linia | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Corbeil-Essonnes | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
Essonnes Robinson | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Villabé | 08:59 | 09:59 | 10:59 | 11:59 | 12:59 |
Le Plessis Chenet | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Le Coudray-Montceaux | 09:04 | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Saint-Fargeau | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 |
Numer | ZOVO | ZOVO | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Czas | 1:36 | 1:36 | 1:36 | 1:36 | 1:35 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Le Bourget | 07:32 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:35 |
La Plaine Stade de France | 07:38 |
Paris Gare du Nord | 07:44 |
Châtelet les Halles | 07:47 |
Numer | SORT |
Linia | B |
RER | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 07:55 |
Paris Gare de Lyon | 08:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:08 |
Le Vert de Maisons | 08:10 |
Créteil Pompadour | 08:14 |
Villeneuve Triage | 08:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:21 |
Vigneux-sur-Seine | 08:26 |
Juvisy | 08:29 |
Viry-Châtillon | 08:32 |
Grigny Centre | 08:35 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:39 |
Évry - Courcouronnes | 08:42 |
Le Bras de Fer | 08:44 |
Corbeil-Essonnes | 08:48 |
Numer | ROPO |
Linia | D |
RER | |
Przesiadka | |
Corbeil-Essonnes | 08:53 |
Essonnes Robinson | 08:56 |
Villabé | 08:59 |
Le Plessis Chenet | 09:02 |
Le Coudray-Montceaux | 09:04 |
Saint-Fargeau | 09:08 |
Numer | ZOVO |
Linia | D |
RER | |
Czas | 1:36 |
Le Bourget Châtelet les Halles Melun Saint-Fargeau
Le Bourget | 08:08 | 09:08 |
La Courneuve - Aubervilliers | 08:11 | 09:11 |
La Plaine Stade de France | 08:14 | 09:14 |
Paris Gare du Nord | 08:20 | 09:20 |
Châtelet les Halles | 08:23 | 09:23 |
Numer | PIRE | PIRE |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Châtelet les Halles | 08:34 | 09:34 |
Paris Gare de Lyon | 08:39 | 09:39 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:46 | 09:46 |
Créteil Pompadour | 08:50 | 09:50 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:57 | 09:57 |
Montgeron - Crosne | 09:02 | 10:02 |
Yerres | 09:05 | 10:05 |
Brunoy | 09:08 | 10:08 |
Boussy-Saint-Antoine | 09:11 | 10:11 |
Combs-la-Ville - Quincy | 09:14 | 10:14 |
Lieusaint - Moissy | 09:19 | 10:19 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 09:23 | 10:23 |
Cesson | 09:27 | 10:27 |
Le Mée | 09:31 | 10:31 |
Melun | 09:34 | 10:34 |
Numer | ZACO | ZACO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Melun | 10:05 | 11:05 |
Vosves | 10:10 | 11:10 |
Boissise-le-Roi | 10:14 | 11:14 |
Ponthierry - Pringy | 10:16 | 11:16 |
Saint-Fargeau | 10:20 | 11:20 |
Numer | JUVA | JUVA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 2:12 | 2:12 |
Le Bourget Saint-Michel Notre-Dame Juvisy Saint-Fargeau
Le Bourget | 10:38 | 11:38 |
La Courneuve - Aubervilliers | 10:41 | 11:41 |
La Plaine Stade de France | 10:44 | 11:44 |
Paris Gare du Nord | 10:50 | 11:50 |
Châtelet les Halles | 10:53 | 11:53 |
Saint-Michel Notre-Dame | 10:55 | 11:55 |
Numer | PIER | PIER |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Saint-Michel Notre-Dame | 11:01 | 12:01 |
Paris Austerlitz | 11:06 | 12:06 |
Bibliothèque François Mitterrand | 11:11 | 12:11 |
Les Ardoines | 11:16 | 12:16 |
Choisy-le-Roi | 11:20 | 12:20 |
Villeneuve-le-Roi | 11:24 | 12:24 |
Ablon | 11:26 | 12:26 |
Athis-Mons | 11:29 | 12:29 |
Juvisy | 11:33 | 12:33 |
Numer | JUJU | JUJU |
Linia | C | C |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Juvisy | 11:35 | 12:35 |
Viry-Châtillon | 11:38 | 12:38 |
Ris-Orangis | 11:42 | 12:42 |
Grand Bourg | 11:45 | 12:45 |
Évry - Val de Seine | 11:48 | 12:48 |
Corbeil-Essonnes | 11:53 | 12:53 |
Essonnes Robinson | 11:56 | 12:56 |
Villabé | 11:59 | 12:59 |
Le Plessis Chenet | 12:02 | 13:02 |
Le Coudray-Montceaux | 12:04 | 13:04 |
Saint-Fargeau | 12:08 | 13:08 |
Numer | ZOVO | ZOVO |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Czas | 1:30 | 1:30 |