Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Le Bourget Sannois
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Sannois
Le Bourget | 07:11 | 07:14 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:14 | 07:17 |
La Plaine Stade de France | 07:17 | 07:20 |
Paris Gare du Nord | 07:23 | 07:26 |
Châtelet les Halles | 07:26 | 07:29 |
Numer | STIN | PAUL |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Saint Lazare | 07:43 | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:49 | 07:59 |
Bois-Colombes | 07:51 | 08:01 |
Colombes | 07:54 | 08:04 |
Le Stade | 07:57 | 08:07 |
Argenteuil | 08:01 | 08:11 |
Sannois | 08:05 | 08:15 |
Numer | EAPE | EAPE |
Linia | J | J |
Transilien | Transilien | |
Czas | 54 min | 1:01 |
Le Bourget Paris Gare du Nord Ermont - Eaubonne Sannois
Le Bourget | 07:02 | 07:05 | 07:38 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:08 | 07:41 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:11 | 07:44 |
Paris Gare du Nord | 07:13 | 07:16 | 07:49 |
Numer | PAUL | LORE | PAUL |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Paris Gare du Nord | 07:15 | 07:26 | 07:56 |
Saint-Denis | 07:21 | - | - |
Épinay - Villetaneuse | 07:25 | 07:35 | 08:05 |
La Barre Ormesson | 07:27 | - | - |
Enghien-les-Bains | 07:29 | 07:39 | 08:09 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:32 | - | - |
Ermont - Eaubonne | 07:34 | 07:43 | 08:13 |
Numer | VEVI | ODEA | ODEA |
Linia | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 07:55 | 08:15 |
Sannois | 07:47 | 07:57 | 08:17 |
Numer | PAPE | PAPE | PAPE |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 45 min | 52 min | 39 min |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Sannois
Le Bourget | 07:11 | 07:14 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:14 | 07:17 |
La Plaine Stade de France | 07:17 | 07:20 |
Paris Gare du Nord | 07:23 | 07:26 |
Châtelet les Halles | 07:26 | 07:29 |
Numer | STIN | PAUL |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Saint Lazare | 07:43 | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:49 | 07:59 |
Bois-Colombes | 07:51 | 08:01 |
Colombes | 07:54 | 08:04 |
Le Stade | 07:57 | 08:07 |
Argenteuil | 08:01 | 08:11 |
Sannois | 08:05 | 08:15 |
Numer | EAPE | EAPE |
Linia | J | J |
Transilien | Transilien | |
Czas | 54 min | 1:01 |
Le Bourget Paris Gare du Nord Ermont - Eaubonne Sannois
Le Bourget | 07:02 | 07:05 | 07:38 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:08 | 07:41 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:11 | 07:44 |
Paris Gare du Nord | 07:13 | 07:16 | 07:49 |
Numer | PAUL | LORE | PAUL |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Paris Gare du Nord | 07:15 | 07:26 | 07:56 |
Saint-Denis | 07:21 | - | - |
Épinay - Villetaneuse | 07:25 | 07:35 | 08:05 |
La Barre Ormesson | 07:27 | - | - |
Enghien-les-Bains | 07:29 | 07:39 | 08:09 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:32 | - | - |
Ermont - Eaubonne | 07:34 | 07:43 | 08:13 |
Numer | VEVI | ODEA | ODEA |
Linia | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 07:55 | 08:15 |
Sannois | 07:47 | 07:57 | 08:17 |
Numer | PAPE | PAPE | PAPE |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 45 min | 52 min | 39 min |
środa, 11 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Sannois
Le Bourget | 07:11 | 07:14 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:14 | 07:17 |
La Plaine Stade de France | 07:17 | 07:20 |
Paris Gare du Nord | 07:23 | 07:26 |
Châtelet les Halles | 07:26 | 07:29 |
Numer | STIN | PAUL |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Saint Lazare | 07:43 | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:49 | 07:59 |
Bois-Colombes | 07:51 | 08:01 |
Colombes | 07:54 | 08:04 |
Le Stade | 07:57 | 08:07 |
Argenteuil | 08:01 | 08:11 |
Sannois | 08:05 | 08:15 |
Numer | EAPE | EAPE |
Linia | J | J |
Transilien | Transilien | |
Czas | 54 min | 1:01 |
Le Bourget Paris Gare du Nord Ermont - Eaubonne Sannois
Le Bourget | 07:02 | 07:05 | 07:38 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:08 | 07:41 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:11 | 07:44 |
Paris Gare du Nord | 07:13 | 07:16 | 07:49 |
Numer | PAUL | LORE | PAUL |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Paris Gare du Nord | 07:15 | 07:26 | 07:56 |
Saint-Denis | 07:21 | - | - |
Épinay - Villetaneuse | 07:25 | 07:35 | 08:05 |
La Barre Ormesson | 07:27 | - | - |
Enghien-les-Bains | 07:29 | 07:39 | 08:09 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:32 | - | - |
Ermont - Eaubonne | 07:34 | 07:43 | 08:13 |
Numer | VEVI | ODEA | ODEA |
Linia | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 07:55 | 08:15 |
Sannois | 07:47 | 07:57 | 08:17 |
Numer | PAPE | PAPE | PAPE |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 45 min | 52 min | 39 min |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Sannois
Le Bourget | 07:11 | 07:14 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:14 | 07:17 |
La Plaine Stade de France | 07:17 | 07:20 |
Paris Gare du Nord | 07:23 | 07:26 |
Châtelet les Halles | 07:26 | 07:29 |
Numer | STIN | PAUL |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Saint Lazare | 07:43 | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:49 | 07:59 |
Bois-Colombes | 07:51 | 08:01 |
Colombes | 07:54 | 08:04 |
Le Stade | 07:57 | 08:07 |
Argenteuil | 08:01 | 08:11 |
Sannois | 08:05 | 08:15 |
Numer | EAPE | EAPE |
Linia | J | J |
Transilien | Transilien | |
Czas | 54 min | 1:01 |
Le Bourget Paris Gare du Nord Ermont - Eaubonne Sannois
Le Bourget | 07:02 | 07:05 | 07:38 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:08 | 07:41 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:11 | 07:44 |
Paris Gare du Nord | 07:13 | 07:16 | 07:49 |
Numer | PAUL | LORE | PAUL |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Paris Gare du Nord | 07:15 | 07:26 | 07:56 |
Saint-Denis | 07:21 | - | - |
Épinay - Villetaneuse | 07:25 | 07:35 | 08:05 |
La Barre Ormesson | 07:27 | - | - |
Enghien-les-Bains | 07:29 | 07:39 | 08:09 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:32 | - | - |
Ermont - Eaubonne | 07:34 | 07:43 | 08:13 |
Numer | VEVI | ODEA | ODEA |
Linia | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 07:55 | 08:15 |
Sannois | 07:47 | 07:57 | 08:17 |
Numer | PAPE | PAPE | PAPE |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 45 min | 52 min | 39 min |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Sannois
Le Bourget | 07:11 | 07:14 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:14 | 07:17 |
La Plaine Stade de France | 07:17 | 07:20 |
Paris Gare du Nord | 07:23 | 07:26 |
Châtelet les Halles | 07:26 | 07:29 |
Numer | STIN | PAUL |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Saint Lazare | 07:43 | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:49 | 07:59 |
Bois-Colombes | 07:51 | 08:01 |
Colombes | 07:54 | 08:04 |
Le Stade | 07:57 | 08:07 |
Argenteuil | 08:01 | 08:11 |
Sannois | 08:05 | 08:15 |
Numer | EAPE | EAPE |
Linia | J | J |
Transilien | Transilien | |
Czas | 54 min | 1:01 |
Le Bourget Paris Gare du Nord Ermont - Eaubonne Sannois
Le Bourget | 07:02 | 07:05 | 07:38 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:08 | 07:41 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:11 | 07:44 |
Paris Gare du Nord | 07:13 | 07:16 | 07:49 |
Numer | PAUL | LORE | PAUL |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Paris Gare du Nord | 07:15 | 07:26 | 07:56 |
Saint-Denis | 07:21 | - | - |
Épinay - Villetaneuse | 07:25 | 07:35 | 08:05 |
La Barre Ormesson | 07:27 | - | - |
Enghien-les-Bains | 07:29 | 07:39 | 08:09 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:32 | - | - |
Ermont - Eaubonne | 07:34 | 07:43 | 08:13 |
Numer | VEVI | ODEA | ODEA |
Linia | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 07:55 | 08:15 |
Sannois | 07:47 | 07:57 | 08:17 |
Numer | PAPE | PAPE | PAPE |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 45 min | 52 min | 39 min |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Le Bourget Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Sannois
Le Bourget | 07:02 | 07:17 | 07:32 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:20 | 07:35 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:23 | 07:38 |
Paris Gare du Nord | 07:14 | 07:29 | 07:44 |
Châtelet les Halles | 07:17 | 07:32 | 07:47 |
Numer | SORT | SORT | SORT |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Paris Saint Lazare | 07:34 | 07:54 | 08:14 |
Asnières-sur-Seine | 07:40 | 07:59 | 08:20 |
Bois-Colombes | 07:42 | 08:02 | 08:22 |
Colombes | 07:44 | 08:04 | 08:24 |
Le Stade | 07:47 | 08:07 | 08:27 |
Argenteuil | 07:50 | 08:10 | 08:30 |
Sannois | 07:53 | 08:13 | 08:33 |
Numer | EAPE | EAPE | EAPE |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 51 min | 56 min | 1:01 |
Le Bourget Paris Gare du Nord Ermont - Eaubonne Sannois
Le Bourget | 07:08 | 07:23 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:11 | 07:26 |
La Plaine Stade de France | 07:14 | 07:29 |
Paris Gare du Nord | 07:19 | 07:34 |
Numer | PIRE | PIRE |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Paris Gare du Nord | 07:26 | 07:41 |
Saint-Denis | 07:32 | 07:47 |
Épinay - Villetaneuse | 07:36 | 07:51 |
La Barre Ormesson | 07:38 | 07:53 |
Enghien-les-Bains | 07:40 | 07:55 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:43 | 07:58 |
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 08:00 |
Numer | VOBA | OPOC |
Linia | H | H |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Ermont - Eaubonne | 08:00 | 08:20 |
Sannois | 08:01 | 08:21 |
Numer | PAPE | PAPE |
Linia | J | J |
Transilien | Transilien | |
Czas | 53 min | 58 min |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Le Bourget Paris Gare du Nord Ermont - Eaubonne Sannois
Le Bourget | 07:02 | 07:23 | 07:32 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:05 | 07:26 | 07:35 |
La Plaine Stade de France | 07:08 | 07:29 | 07:38 |
Paris Gare du Nord | 07:13 | 07:34 | 07:43 |
Numer | SORT | PIRE | SORT |
Linia | B | B | B |
RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||
Paris Gare du Nord | 07:26 | 07:41 | 07:56 |
Saint-Denis | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Épinay - Villetaneuse | 07:36 | 07:51 | 08:06 |
La Barre Ormesson | 07:38 | 07:53 | 08:08 |
Enghien-les-Bains | 07:40 | 07:55 | 08:10 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:43 | 07:58 | 08:13 |
Ermont - Eaubonne | 07:45 | 08:00 | 08:15 |
Numer | VOBA | OPOC | POVA |
Linia | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||
Ermont - Eaubonne | 08:00 | 08:20 | 08:40 |
Sannois | 08:01 | 08:21 | 08:41 |
Numer | PAPE | PAPE | PAPE |
Linia | J | J | J |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 59 min | 58 min | 1:09 |
Le Bourget Châtelet les Halles La Défense Asnières-sur-Seine Sannois
Le Bourget | 07:08 | 07:38 |
La Courneuve - Aubervilliers | 07:11 | 07:41 |
La Plaine Stade de France | 07:14 | 07:44 |
Paris Gare du Nord | 07:20 | 07:50 |
Châtelet les Halles | 07:23 | 07:53 |
Numer | PIRE | PIRE |
Linia | B | B |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Châtelet les Halles | 07:30 | 07:57 |
Auber | 07:33 | 07:59 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:36 | 08:02 |
La Défense | 07:40 | 08:06 |
Numer | ZEBU | UBOS |
Linia | A | A |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
La Défense | 07:44 | 08:24 |
Asnières-sur-Seine | 07:48 | 08:28 |
Numer | PASA | PASA |
Linia | L | L |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
Asnières-sur-Seine | 07:59 | 08:40 |
Bois-Colombes | 08:02 | 08:42 |
Colombes | 08:04 | 08:44 |
Le Stade | 08:07 | 08:47 |
Argenteuil | 08:10 | 08:50 |
Sannois | 08:13 | 08:53 |
Numer | EAPE | EAPE |
Linia | J | J |
Transilien | Transilien | |
Czas | 1:05 | 1:15 |