Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Le Val d'Or Melun
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Melun
Le Val d'Or | 07:09 | 07:29 | 08:09 | 08:49 | 09:09 |
Puteaux | 07:13 | 07:33 | 08:13 | 08:53 | 09:13 |
La Défense | 07:15 | 07:35 | 08:15 | 08:55 | 09:15 |
Numer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linia | L | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||||
La Défense | 07:23 | 07:36 | 08:19 | 08:59 | 09:19 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:28 | 07:41 | 08:23 | 09:03 | 09:23 |
Auber | 07:31 | 07:44 | 08:27 | 09:07 | 09:27 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 07:47 | 08:29 | 09:09 | 09:29 |
Paris Gare de Lyon | 07:36 | 07:49 | 08:32 | 09:12 | 09:32 |
Numer | NEGE | NEGE | QURI | QYRO | QYRO |
Linia | A | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Paris Gare de Lyon | 07:39 | 08:16 | 08:46 | 09:16 | 09:39 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | - | - | - | 09:46 |
Créteil Pompadour | 07:50 | - | - | - | 09:50 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | - | - | - | 09:57 |
Montgeron - Crosne | 08:02 | - | - | - | 10:02 |
Yerres | 08:05 | - | - | - | 10:05 |
Brunoy | 08:08 | - | - | - | 10:08 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:11 | - | - | - | 10:11 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:14 | - | - | - | 10:14 |
Lieusaint - Moissy | 08:19 | - | - | - | 10:19 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:23 | - | - | - | 10:23 |
Cesson | 08:27 | - | - | - | 10:27 |
Le Mée | 08:31 | - | - | - | 10:31 |
Melun | 08:34 | 08:42 | 09:12 | 09:42 | 10:34 |
Numer | ZACO | GOMO | KUMO | GOMO | ZACO |
Linia | D | R | R | R | D |
RER | Transilien | Transilien | Transilien | RER | |
Czas | 1:25 | 1:12 | 1:02 | 52 min | 1:25 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Melun
Le Val d'Or | 07:14 | 07:29 | 08:07 | 08:17 |
Puteaux | 07:18 | 07:33 | 08:11 | 08:21 |
La Défense | 07:20 | 07:35 | 08:13 | 08:23 |
Numer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linia | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
La Défense | 07:23 | 07:38 | 08:20 | 08:24 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:28 | 07:42 | 08:24 | 08:29 |
Auber | 07:31 | 07:45 | 08:27 | 08:32 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 07:48 | 08:30 | 08:35 |
Paris Gare de Lyon | 07:37 | 07:51 | 08:33 | 08:37 |
Numer | QKOU | QLAS | QTIL | QLAS |
Linia | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Paris Gare de Lyon | 08:16 | 08:06 | 08:46 | 08:51 |
Maisons-Alfort - Alfortville | - | 08:13 | - | 08:58 |
Créteil Pompadour | - | 08:17 | - | 09:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | - | 08:24 | - | 09:09 |
Montgeron - Crosne | - | 08:29 | - | 09:14 |
Yerres | - | 08:32 | - | 09:17 |
Brunoy | - | 08:35 | - | 09:20 |
Boussy-Saint-Antoine | - | 08:38 | - | 09:23 |
Combs-la-Ville - Quincy | - | 08:41 | - | 09:26 |
Lieusaint - Moissy | - | 08:46 | - | 09:31 |
Savigny-le-Temple - Nandy | - | 08:50 | - | 09:35 |
Cesson | - | 08:54 | - | 09:39 |
Le Mée | - | 08:58 | - | 09:43 |
Melun | 08:42 | 09:01 | 09:12 | 09:46 |
Numer | GAMO | ZACO | KUMO | ZACO |
Linia | R | D | R | D |
Transilien | RER | Transilien | RER | |
Czas | 1:27 | 1:31 | 1:05 | 1:28 |
Le Val d'Or Saint-Cloud La Défense Paris Gare de Lyon Melun
Le Val d'Or | 08:09 |
Saint-Cloud | 08:11 |
Numer | SEBU |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
Saint-Cloud | 08:19 |
Suresnes Mont Valérien | 08:23 |
La Défense | 08:27 |
Numer | PASA |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
La Défense | 08:29 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:33 |
Auber | 08:37 |
Châtelet les Halles | 08:39 |
Paris Gare de Lyon | 08:42 |
Numer | OMAX |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 09:16 |
Melun | 09:42 |
Numer | GAMO |
Linia | R |
Transilien | |
Czas | 1:32 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Melun
Le Val d'Or | 07:14 | 07:29 | 08:07 | 08:17 |
Puteaux | 07:18 | 07:33 | 08:11 | 08:21 |
La Défense | 07:20 | 07:35 | 08:13 | 08:23 |
Numer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linia | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
La Défense | 07:23 | 07:38 | 08:20 | 08:24 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:28 | 07:42 | 08:24 | 08:29 |
Auber | 07:31 | 07:45 | 08:27 | 08:32 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 07:48 | 08:30 | 08:35 |
Paris Gare de Lyon | 07:37 | 07:51 | 08:33 | 08:37 |
Numer | QKOU | QLAS | QTIL | QLAS |
Linia | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Paris Gare de Lyon | 08:16 | 08:06 | 08:46 | 08:51 |
Maisons-Alfort - Alfortville | - | 08:13 | - | 08:58 |
Créteil Pompadour | - | 08:17 | - | 09:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | - | 08:24 | - | 09:09 |
Montgeron - Crosne | - | 08:29 | - | 09:14 |
Yerres | - | 08:32 | - | 09:17 |
Brunoy | - | 08:35 | - | 09:20 |
Boussy-Saint-Antoine | - | 08:38 | - | 09:23 |
Combs-la-Ville - Quincy | - | 08:41 | - | 09:26 |
Lieusaint - Moissy | - | 08:46 | - | 09:31 |
Savigny-le-Temple - Nandy | - | 08:50 | - | 09:35 |
Cesson | - | 08:54 | - | 09:39 |
Le Mée | - | 08:58 | - | 09:43 |
Melun | 08:42 | 09:01 | 09:12 | 09:46 |
Numer | GAMO | ZACO | KUMO | ZACO |
Linia | R | D | R | D |
Transilien | RER | Transilien | RER | |
Czas | 1:27 | 1:31 | 1:05 | 1:28 |
Le Val d'Or Saint-Cloud La Défense Paris Gare de Lyon Melun
Le Val d'Or | 08:09 |
Saint-Cloud | 08:11 |
Numer | SEBU |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
Saint-Cloud | 08:19 |
Suresnes Mont Valérien | 08:23 |
La Défense | 08:27 |
Numer | PASA |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
La Défense | 08:29 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:33 |
Auber | 08:37 |
Châtelet les Halles | 08:39 |
Paris Gare de Lyon | 08:42 |
Numer | OMAX |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare de Lyon | 09:16 |
Melun | 09:42 |
Numer | GAMO |
Linia | R |
Transilien | |
Czas | 1:32 |
środa, 11 września 2024 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Melun
Le Val d'Or | 07:14 | 07:47 | 07:59 | 08:07 | 08:17 |
Puteaux | 07:18 | 07:51 | 08:03 | 08:11 | 08:21 |
La Défense | 07:20 | 07:53 | 08:05 | 08:13 | 08:23 |
Numer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linia | L | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||||
La Défense | 07:23 | 08:01 | 08:08 | 08:15 | 08:24 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:28 | 08:05 | 08:12 | 08:19 | 08:29 |
Auber | 07:31 | 08:09 | 08:16 | 08:23 | 08:32 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 08:11 | 08:18 | 08:25 | 08:35 |
Paris Gare de Lyon | 07:37 | 08:14 | 08:21 | 08:28 | 08:37 |
Numer | QKOU | QLAS | QAVE | NATO | QLAS |
Linia | A | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Paris Gare de Lyon | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 08:36 | 09:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | - | - | - | 08:43 | - |
Créteil Pompadour | - | - | - | 08:47 | - |
Villeneuve-Saint-Georges | - | - | - | 08:54 | - |
Montgeron - Crosne | - | - | - | 08:59 | - |
Yerres | - | - | - | 09:02 | - |
Brunoy | - | - | - | 09:05 | - |
Boussy-Saint-Antoine | - | - | - | 09:08 | - |
Combs-la-Ville - Quincy | - | - | - | 09:11 | - |
Lieusaint - Moissy | - | - | - | 09:16 | - |
Savigny-le-Temple - Nandy | - | - | - | 09:20 | - |
Cesson | - | - | - | 09:24 | - |
Le Mée | - | - | - | 09:28 | - |
Melun | 08:12 | 08:42 | 09:12 | 09:31 | 09:42 |
Numer | KUMO | GAMO | KUMO | ZACO | GAMO |
Linia | R | R | R | D | R |
Transilien | Transilien | Transilien | RER | Transilien | |
Czas | 57 min | 54 min | 1:12 | 1:24 | 1:24 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Melun
Le Val d'Or | 07:14 | 07:47 | 07:59 | 08:07 | 08:17 |
Puteaux | 07:18 | 07:51 | 08:03 | 08:11 | 08:21 |
La Défense | 07:20 | 07:53 | 08:05 | 08:13 | 08:23 |
Numer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linia | L | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||||
La Défense | 07:23 | 08:01 | 08:08 | 08:15 | 08:24 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:28 | 08:05 | 08:12 | 08:19 | 08:29 |
Auber | 07:31 | 08:09 | 08:16 | 08:23 | 08:32 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 08:11 | 08:18 | 08:25 | 08:35 |
Paris Gare de Lyon | 07:37 | 08:14 | 08:21 | 08:28 | 08:37 |
Numer | QKOU | QLAS | QAVE | NATO | QLAS |
Linia | A | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Paris Gare de Lyon | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 08:36 | 09:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | - | - | - | 08:43 | - |
Créteil Pompadour | - | - | - | 08:47 | - |
Villeneuve-Saint-Georges | - | - | - | 08:54 | - |
Montgeron - Crosne | - | - | - | 08:59 | - |
Yerres | - | - | - | 09:02 | - |
Brunoy | - | - | - | 09:05 | - |
Boussy-Saint-Antoine | - | - | - | 09:08 | - |
Combs-la-Ville - Quincy | - | - | - | 09:11 | - |
Lieusaint - Moissy | - | - | - | 09:16 | - |
Savigny-le-Temple - Nandy | - | - | - | 09:20 | - |
Cesson | - | - | - | 09:24 | - |
Le Mée | - | - | - | 09:28 | - |
Melun | 08:12 | 08:42 | 09:12 | 09:31 | 09:42 |
Numer | KUMO | GAMO | KUMO | ZACO | GAMO |
Linia | R | R | R | D | R |
Transilien | Transilien | Transilien | RER | Transilien | |
Czas | 57 min | 54 min | 1:12 | 1:24 | 1:24 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Melun
Le Val d'Or | 07:14 | 07:47 | 07:59 | 08:07 | 08:17 |
Puteaux | 07:18 | 07:51 | 08:03 | 08:11 | 08:21 |
La Défense | 07:20 | 07:53 | 08:05 | 08:13 | 08:23 |
Numer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linia | L | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||||
La Défense | 07:23 | 08:01 | 08:08 | 08:15 | 08:24 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:28 | 08:05 | 08:12 | 08:19 | 08:29 |
Auber | 07:31 | 08:09 | 08:16 | 08:23 | 08:32 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 08:11 | 08:18 | 08:25 | 08:35 |
Paris Gare de Lyon | 07:37 | 08:14 | 08:21 | 08:28 | 08:37 |
Numer | QKOU | QLAS | QAVE | NATO | QLAS |
Linia | A | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Paris Gare de Lyon | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 08:36 | 09:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | - | - | - | 08:43 | - |
Créteil Pompadour | - | - | - | 08:47 | - |
Villeneuve-Saint-Georges | - | - | - | 08:54 | - |
Montgeron - Crosne | - | - | - | 08:59 | - |
Yerres | - | - | - | 09:02 | - |
Brunoy | - | - | - | 09:05 | - |
Boussy-Saint-Antoine | - | - | - | 09:08 | - |
Combs-la-Ville - Quincy | - | - | - | 09:11 | - |
Lieusaint - Moissy | - | - | - | 09:16 | - |
Savigny-le-Temple - Nandy | - | - | - | 09:20 | - |
Cesson | - | - | - | 09:24 | - |
Le Mée | - | - | - | 09:28 | - |
Melun | 08:12 | 08:42 | 09:12 | 09:31 | 09:42 |
Numer | KUMO | GAMO | KUMO | ZACO | GAMO |
Linia | R | R | R | D | R |
Transilien | Transilien | Transilien | RER | Transilien | |
Czas | 57 min | 54 min | 1:12 | 1:24 | 1:24 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Le Val d'Or La Défense Paris Gare de Lyon Melun
Le Val d'Or | 07:09 | 07:29 | 08:09 | 08:49 | 09:09 |
Puteaux | 07:13 | 07:33 | 08:13 | 08:53 | 09:13 |
La Défense | 07:15 | 07:35 | 08:15 | 08:55 | 09:15 |
Numer | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU | PEBU |
Linia | L | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||||
La Défense | 07:16 | 07:36 | 08:19 | 08:59 | 09:19 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:20 | 07:41 | 08:23 | 09:03 | 09:23 |
Auber | 07:24 | 07:44 | 08:27 | 09:07 | 09:27 |
Châtelet les Halles | 07:26 | 07:47 | 08:29 | 09:09 | 09:29 |
Paris Gare de Lyon | 07:29 | 07:49 | 08:32 | 09:12 | 09:32 |
Numer | QYRO | NEGE | QURI | QYRO | QYRO |
Linia | A | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Paris Gare de Lyon | 07:46 | 08:16 | 08:46 | 09:16 | 09:39 |
Maisons-Alfort - Alfortville | - | - | - | - | 09:46 |
Créteil Pompadour | - | - | - | - | 09:50 |
Villeneuve-Saint-Georges | - | - | - | - | 09:57 |
Montgeron - Crosne | - | - | - | - | 10:02 |
Yerres | - | - | - | - | 10:05 |
Brunoy | - | - | - | - | 10:08 |
Boussy-Saint-Antoine | - | - | - | - | 10:11 |
Combs-la-Ville - Quincy | - | - | - | - | 10:14 |
Lieusaint - Moissy | - | - | - | - | 10:19 |
Savigny-le-Temple - Nandy | - | - | - | - | 10:23 |
Cesson | - | - | - | - | 10:27 |
Le Mée | - | - | - | - | 10:31 |
Melun | 08:12 | 08:42 | 09:12 | 09:42 | 10:34 |
Numer | KUMO | GOMO | KUMO | GOMO | ZACO |
Linia | R | R | R | R | D |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | RER | |
Czas | 1:02 | 1:12 | 1:02 | 52 min | 1:25 |