Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Mende Auch
Niedziela, 8 września 2024 07:00
Mende La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Toulouse Matabiau Auch
Mende | 08:40 | 11:27 | 14:54 |
Bagnols - Chadenet | 09:03 | 11:50 | - |
Allenc | 09:09 | 11:56 | - |
Belvezet | 09:25 | 12:11 | - |
Chasseradès | 09:38 | 12:25 | - |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 09:49 | 12:36 | 16:02 |
Numer | 878907 | 878989 | 54053 |
TER | TER | Bus | |
Przesiadka | |||
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:11 | 13:14 | 16:12 |
Villefort | 10:30 | 13:33 | 16:31 |
Génolhac | 10:44 | 13:49 | 16:45 |
Chamborigaud | 10:54 | 13:59 | - |
Sainte-Cécile-d'Andorge | - | 14:06 | - |
La Levade | - | 14:14 | - |
Grand-Combe la Pise | 11:12 | 14:18 | 17:13 |
Alès | 11:32 | 14:35 | 17:34 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 11:48 | 14:52 | 17:52 |
Nîmes Centre | 12:04 | 15:07 | 18:10 |
Numer | 877529 | 878913 | 877957 |
TER | TER | TER | |
Przesiadka | |||
Nîmes Centre | 12:38 | 16:35 | 18:35 |
Montpellier Saint-Roch | 13:06 | 17:03 | 19:03 |
Béziers | - | 17:45 | 19:45 |
Sète | 13:24 | - | - |
Narbonne | 14:02 | 18:01 | 20:01 |
Carcassonne | 14:34 | 18:33 | 20:33 |
Toulouse Matabiau | 15:18 | 19:17 | 21:17 |
Numer | 4760 | 4764 | 4766 |
Intercités | Intercités | Intercités | |
Przesiadka | |||
Toulouse Matabiau | 16:24 | 20:24 | 06:24 |
Saint-Agne | 16:30 | 20:30 | 06:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 16:34 | 20:34 | 06:35 |
Saint-Cyprien Arènes | 16:38 | 20:39 | 06:39 |
Colomiers | 16:45 | 20:45 | 06:46 |
Colomiers Lycée International | 16:49 | 20:49 | 06:50 |
Pibrac | 16:53 | 20:53 | 06:54 |
Brax - Léguevin | 17:00 | 21:00 | 07:01 |
Mérenvielle | - | 21:08 | - |
L'Isle-Jourdain | 17:12 | 21:14 | 07:13 |
Gimont Cahuzac | 17:31 | 21:33 | 07:31 |
Aubiet | 17:38 | 21:40 | 07:39 |
Auch | 17:54 | 21:55 | 07:54 |
Numer | 870313 | 870319 | 870301 |
TER | TER | TER | |
Czas | 9:14 | 10:28 | 17:00 |
Mende Nîmes Centre Narbonne Toulouse Matabiau Auch
Mende | 16:56 |
Bagnols - Chadenet | 17:19 |
Allenc | 17:25 |
Belvezet | 17:41 |
Chasseradès | 17:54 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 18:08 |
Villefort | 18:28 |
Génolhac | 18:45 |
Chamborigaud | 18:55 |
Grand-Combe la Pise | 19:14 |
Alès | 19:32 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 19:48 |
Nîmes Centre | 20:03 |
Numer | 877715 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 20:10 |
Vergèze - Codognan | 20:20 |
Lunel | 20:28 |
Baillargues | 20:36 |
Montpellier Saint-Roch | 20:48 |
Frontignan | 21:02 |
Sète | 21:09 |
Agde | 21:23 |
Béziers | 21:37 |
Narbonne | 21:51 |
Numer | 876431 |
TER | |
Przesiadka | |
Narbonne | 06:05 |
Lézignan-Corbières | 06:21 |
Carcassonne | 06:42 |
Bram | 06:53 |
Castelnaudary | 07:02 |
Villefranche-de-Lauragais | 07:14 |
Baziège | 07:21 |
Escalquens | 07:28 |
Labège Innopole | 07:32 |
Montaudran | 07:37 |
Toulouse Matabiau | 07:44 |
Numer | 870606 |
TER | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 08:24 |
Saint-Agne | 08:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 08:35 |
Saint-Cyprien Arènes | 08:39 |
Colomiers | 08:46 |
Colomiers Lycée International | 08:50 |
Pibrac | 08:54 |
Brax - Léguevin | 09:01 |
L'Isle-Jourdain | 09:13 |
Gimont Cahuzac | 09:31 |
Aubiet | 09:39 |
Auch | 09:54 |
Numer | 870305 |
TER | |
Czas | 16:58 |
Mende La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Narbonne Toulouse Matabiau Auch
Mende | 18:34 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 19:42 |
Numer | 54055 |
Bus | |
Przesiadka | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 20:16 |
Villefort | 20:35 |
Génolhac | 20:50 |
Chamborigaud | 21:00 |
Grand-Combe la Pise | 21:17 |
Alès | 21:34 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 21:50 |
Nîmes Centre | 22:07 |
Numer | 873995 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 22:13 |
Vergèze - Codognan | 22:23 |
Lunel | 22:31 |
Baillargues | 22:38 |
Montpellier Saint-Roch | 22:51 |
Frontignan | 23:04 |
Sète | 23:11 |
Agde | 23:26 |
Béziers | 23:40 |
Narbonne | 23:56 |
Numer | 876433 |
TER | |
Przesiadka | |
Narbonne | 07:09 |
Lézignan-Corbières | 07:24 |
Carcassonne | 07:44 |
Bram | 07:54 |
Castelnaudary | 08:04 |
Villefranche-de-Lauragais | 08:16 |
Baziège | 08:22 |
Escalquens | 08:29 |
Labège Innopole | 08:33 |
Montaudran | 08:38 |
Toulouse Matabiau | 08:45 |
Numer | 876250 |
TER | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 10:24 |
Saint-Agne | 10:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 10:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 10:38 |
Colomiers | 10:45 |
Colomiers Lycée International | 10:49 |
Pibrac | 10:53 |
Brax - Léguevin | 11:00 |
L'Isle-Jourdain | 11:13 |
Gimont Cahuzac | 11:32 |
Aubiet | 11:39 |
Auch | 11:54 |
Numer | 870307 |
TER | |
Czas | 17:20 |
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Mende La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Toulouse Matabiau Auch
Mende | 08:38 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 09:49 |
Numer | 54045 |
Bus | |
Przesiadka | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:05 |
Villefort | 10:24 |
Génolhac | 10:38 |
Chamborigaud | 10:48 |
Grand-Combe la Pise | 11:05 |
Alès | 11:25 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 11:41 |
Nîmes Centre | 11:57 |
Numer | 873971 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 12:38 |
Montpellier Saint-Roch | 13:06 |
Sète | 13:24 |
Narbonne | 14:02 |
Carcassonne | 14:34 |
Toulouse Matabiau | 15:18 |
Numer | 4760 |
Intercités | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 15:24 |
Saint-Agne | 15:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 15:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 15:39 |
Colomiers | 15:46 |
Colomiers Lycée International | 15:49 |
Pibrac | 15:53 |
Brax - Léguevin | 16:00 |
L'Isle-Jourdain | 16:12 |
Gimont Cahuzac | 16:30 |
Aubiet | 16:38 |
Auch | 16:54 |
Numer | 870321 |
TER | |
Czas | 8:16 |
Mende Le Monastier Béziers Toulouse Matabiau Auch
Mende | 11:17 |
Le Monastier | 11:50 |
Numer | 54044 |
Bus | |
Przesiadka | |
Le Monastier | 12:15 |
Banassac - La Canourgue | 12:30 |
Campagnac - Saint-Geniez | 12:44 |
Sévérac-le-Château | 12:57 |
Millau | 13:30 |
Saint-Georges-de-Luzençon | 13:41 |
Montpaon | 14:12 |
Lunas | 14:35 |
Bédarieux | 14:50 |
Magalas | 15:09 |
Béziers | 15:22 |
Numer | 878957 |
TER | |
Przesiadka | |
Béziers | 15:45 |
Narbonne | 16:02 |
Carcassonne | 16:35 |
Toulouse Matabiau | 17:20 |
Numer | 4762 |
Intercités | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 17:23 |
Saint-Agne | 17:29 |
Gallieni-Cancéropôle | 17:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 17:38 |
Colomiers | 17:45 |
Colomiers Lycée International | 17:49 |
Pibrac | 17:53 |
Brax - Léguevin | 18:00 |
Mérenvielle | 18:08 |
L'Isle-Jourdain | 18:14 |
Gimont Cahuzac | 18:33 |
Aubiet | 18:40 |
Auch | 18:55 |
Numer | 870315 |
TER | |
Czas | 7:38 |
Mende Nîmes Centre Narbonne Toulouse Matabiau Auch
Mende | 11:50 |
Bagnols - Chadenet | 12:13 |
Allenc | 12:19 |
Belvezet | 12:35 |
Chasseradès | 12:48 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:04 |
Villefort | 13:25 |
Génolhac | 13:42 |
Chamborigaud | 13:52 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 14:00 |
La Levade | 14:07 |
Grand-Combe la Pise | 14:14 |
Alès | 14:31 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:47 |
Nîmes Centre | 15:04 |
Numer | 877713 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 15:11 |
Vergèze - Codognan | 15:21 |
Lunel | 15:30 |
Baillargues | 15:37 |
Montpellier Saint-Roch | 15:49 |
Frontignan | 16:02 |
Sète | 16:09 |
Agde | 16:25 |
Béziers | 16:39 |
Narbonne | 16:53 |
Numer | 876421 |
TER | |
Przesiadka | |
Narbonne | 17:01 |
Lézignan-Corbières | 17:15 |
Carcassonne | 17:35 |
Bram | 17:46 |
Castelnaudary | 17:55 |
Villefranche-de-Lauragais | 18:07 |
Baziège | 18:13 |
Escalquens | 18:20 |
Labège Innopole | 18:24 |
Montaudran | 18:29 |
Toulouse Matabiau | 18:36 |
Numer | 876260 |
TER | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 20:24 |
Saint-Agne | 20:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 20:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 20:39 |
Colomiers | 20:45 |
Colomiers Lycée International | 20:49 |
Pibrac | 20:53 |
Brax - Léguevin | 21:00 |
Mérenvielle | 21:08 |
L'Isle-Jourdain | 21:14 |
Gimont Cahuzac | 21:33 |
Aubiet | 21:40 |
Auch | 21:55 |
Numer | 870319 |
TER | |
Czas | 10:05 |
Mende La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Narbonne Toulouse Matabiau Auch
Mende | 18:34 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 19:42 |
Numer | 54055 |
Bus | |
Przesiadka | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 20:16 |
Villefort | 20:35 |
Génolhac | 20:50 |
Chamborigaud | 21:00 |
Grand-Combe la Pise | 21:17 |
Alès | 21:34 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 21:50 |
Nîmes Centre | 22:07 |
Numer | 873995 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 22:13 |
Vergèze - Codognan | 22:23 |
Lunel | 22:31 |
Baillargues | 22:38 |
Montpellier Saint-Roch | 22:51 |
Frontignan | 23:04 |
Sète | 23:10 |
Agde | 23:26 |
Béziers | 23:41 |
Narbonne | 23:56 |
Numer | 876433 |
TER | |
Przesiadka | |
Narbonne | 06:05 |
Lézignan-Corbières | 06:21 |
Carcassonne | 06:42 |
Bram | 06:53 |
Castelnaudary | 07:02 |
Villefranche-de-Lauragais | 07:14 |
Baziège | 07:21 |
Escalquens | 07:28 |
Labège Innopole | 07:32 |
Montaudran | 07:37 |
Toulouse Matabiau | 07:44 |
Numer | 870606 |
TER | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 10:24 |
Saint-Agne | 10:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 10:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 10:38 |
Colomiers | 10:45 |
Colomiers Lycée International | 10:49 |
Pibrac | 10:53 |
Brax - Léguevin | 11:00 |
L'Isle-Jourdain | 11:13 |
Gimont Cahuzac | 11:32 |
Aubiet | 11:39 |
Auch | 11:54 |
Numer | 870307 |
TER | |
Czas | 17:20 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Mende La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Toulouse Matabiau Auch
Mende | 08:38 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 09:49 |
Numer | 54045 |
Bus | |
Przesiadka | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:05 |
Villefort | 10:24 |
Génolhac | 10:38 |
Chamborigaud | 10:48 |
Grand-Combe la Pise | 11:05 |
Alès | 11:25 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 11:41 |
Nîmes Centre | 11:57 |
Numer | 873971 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 12:38 |
Montpellier Saint-Roch | 13:06 |
Sète | 13:24 |
Narbonne | 14:02 |
Carcassonne | 14:34 |
Toulouse Matabiau | 15:18 |
Numer | 4760 |
Intercités | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 15:24 |
Saint-Agne | 15:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 15:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 15:39 |
Colomiers | 15:46 |
Colomiers Lycée International | 15:49 |
Pibrac | 15:53 |
Brax - Léguevin | 16:00 |
L'Isle-Jourdain | 16:12 |
Gimont Cahuzac | 16:30 |
Aubiet | 16:38 |
Auch | 16:54 |
Numer | 870321 |
TER | |
Czas | 8:16 |
Mende Le Monastier Béziers Toulouse Matabiau Auch
Mende | 11:17 |
Le Monastier | 11:50 |
Numer | 54044 |
Bus | |
Przesiadka | |
Le Monastier | 12:15 |
Banassac - La Canourgue | 12:30 |
Campagnac - Saint-Geniez | 12:44 |
Sévérac-le-Château | 12:57 |
Millau | 13:30 |
Saint-Georges-de-Luzençon | 13:41 |
Montpaon | 14:12 |
Lunas | 14:35 |
Bédarieux | 14:50 |
Magalas | 15:09 |
Béziers | 15:22 |
Numer | 878957 |
TER | |
Przesiadka | |
Béziers | 15:45 |
Narbonne | 16:02 |
Carcassonne | 16:35 |
Toulouse Matabiau | 17:20 |
Numer | 4762 |
Intercités | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 17:23 |
Saint-Agne | 17:29 |
Gallieni-Cancéropôle | 17:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 17:38 |
Colomiers | 17:45 |
Colomiers Lycée International | 17:49 |
Pibrac | 17:53 |
Brax - Léguevin | 18:00 |
Mérenvielle | 18:08 |
L'Isle-Jourdain | 18:14 |
Gimont Cahuzac | 18:33 |
Aubiet | 18:40 |
Auch | 18:55 |
Numer | 870315 |
TER | |
Czas | 7:38 |
Mende Nîmes Centre Narbonne Toulouse Matabiau Auch
Mende | 11:50 |
Bagnols - Chadenet | 12:13 |
Allenc | 12:19 |
Belvezet | 12:35 |
Chasseradès | 12:48 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:04 |
Villefort | 13:25 |
Génolhac | 13:42 |
Chamborigaud | 13:52 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 14:00 |
La Levade | 14:07 |
Grand-Combe la Pise | 14:14 |
Alès | 14:31 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:47 |
Nîmes Centre | 15:04 |
Numer | 877713 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 15:11 |
Vergèze - Codognan | 15:21 |
Lunel | 15:30 |
Baillargues | 15:37 |
Montpellier Saint-Roch | 15:49 |
Frontignan | 16:02 |
Sète | 16:09 |
Agde | 16:25 |
Béziers | 16:39 |
Narbonne | 16:53 |
Numer | 876421 |
TER | |
Przesiadka | |
Narbonne | 17:01 |
Lézignan-Corbières | 17:15 |
Carcassonne | 17:35 |
Bram | 17:46 |
Castelnaudary | 17:55 |
Villefranche-de-Lauragais | 18:07 |
Baziège | 18:13 |
Escalquens | 18:20 |
Labège Innopole | 18:24 |
Montaudran | 18:29 |
Toulouse Matabiau | 18:36 |
Numer | 876260 |
TER | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 20:24 |
Saint-Agne | 20:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 20:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 20:39 |
Colomiers | 20:45 |
Colomiers Lycée International | 20:49 |
Pibrac | 20:53 |
Brax - Léguevin | 21:00 |
Mérenvielle | 21:08 |
L'Isle-Jourdain | 21:14 |
Gimont Cahuzac | 21:33 |
Aubiet | 21:40 |
Auch | 21:55 |
Numer | 870319 |
TER | |
Czas | 10:05 |
środa, 11 września 2024 07:00
Mende La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Toulouse Matabiau Auch
Mende | 08:38 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 09:49 |
Numer | 54045 |
Bus | |
Przesiadka | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:05 |
Villefort | 10:24 |
Génolhac | 10:38 |
Chamborigaud | 10:48 |
Grand-Combe la Pise | 11:05 |
Alès | 11:25 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 11:41 |
Nîmes Centre | 11:57 |
Numer | 873971 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 12:38 |
Montpellier Saint-Roch | 13:06 |
Sète | 13:24 |
Narbonne | 14:02 |
Carcassonne | 14:34 |
Toulouse Matabiau | 15:18 |
Numer | 4760 |
Intercités | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 15:24 |
Saint-Agne | 15:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 15:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 15:39 |
Colomiers | 15:46 |
Colomiers Lycée International | 15:49 |
Pibrac | 15:53 |
Brax - Léguevin | 16:00 |
L'Isle-Jourdain | 16:12 |
Gimont Cahuzac | 16:30 |
Aubiet | 16:38 |
Auch | 16:54 |
Numer | 870321 |
TER | |
Czas | 8:16 |
Mende Le Monastier Béziers Toulouse Matabiau Auch
Mende | 11:17 |
Le Monastier | 11:50 |
Numer | 54044 |
Bus | |
Przesiadka | |
Le Monastier | 12:15 |
Banassac - La Canourgue | 12:30 |
Campagnac - Saint-Geniez | 12:44 |
Sévérac-le-Château | 12:57 |
Millau | 13:30 |
Saint-Georges-de-Luzençon | 13:41 |
Montpaon | 14:12 |
Lunas | 14:35 |
Bédarieux | 14:50 |
Magalas | 15:09 |
Béziers | 15:22 |
Numer | 878957 |
TER | |
Przesiadka | |
Béziers | 15:45 |
Narbonne | 16:02 |
Carcassonne | 16:35 |
Toulouse Matabiau | 17:20 |
Numer | 4762 |
Intercités | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 17:23 |
Saint-Agne | 17:29 |
Gallieni-Cancéropôle | 17:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 17:38 |
Colomiers | 17:45 |
Colomiers Lycée International | 17:49 |
Pibrac | 17:53 |
Brax - Léguevin | 18:00 |
Mérenvielle | 18:08 |
L'Isle-Jourdain | 18:14 |
Gimont Cahuzac | 18:33 |
Aubiet | 18:40 |
Auch | 18:55 |
Numer | 870315 |
TER | |
Czas | 7:38 |
Mende Nîmes Centre Narbonne Toulouse Matabiau Auch
Mende | 11:50 |
Bagnols - Chadenet | 12:13 |
Allenc | 12:19 |
Belvezet | 12:35 |
Chasseradès | 12:48 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:04 |
Villefort | 13:25 |
Génolhac | 13:42 |
Chamborigaud | 13:52 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 14:00 |
La Levade | 14:07 |
Grand-Combe la Pise | 14:14 |
Alès | 14:31 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:47 |
Nîmes Centre | 15:04 |
Numer | 877713 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 15:11 |
Vergèze - Codognan | 15:21 |
Lunel | 15:30 |
Baillargues | 15:37 |
Montpellier Saint-Roch | 15:49 |
Frontignan | 16:02 |
Sète | 16:09 |
Agde | 16:25 |
Béziers | 16:39 |
Narbonne | 16:53 |
Numer | 876421 |
TER | |
Przesiadka | |
Narbonne | 17:01 |
Lézignan-Corbières | 17:15 |
Carcassonne | 17:35 |
Bram | 17:46 |
Castelnaudary | 17:55 |
Villefranche-de-Lauragais | 18:07 |
Baziège | 18:13 |
Escalquens | 18:20 |
Labège Innopole | 18:24 |
Montaudran | 18:29 |
Toulouse Matabiau | 18:36 |
Numer | 876260 |
TER | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 20:24 |
Saint-Agne | 20:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 20:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 20:39 |
Colomiers | 20:45 |
Colomiers Lycée International | 20:49 |
Pibrac | 20:53 |
Brax - Léguevin | 21:00 |
Mérenvielle | 21:08 |
L'Isle-Jourdain | 21:14 |
Gimont Cahuzac | 21:33 |
Aubiet | 21:40 |
Auch | 21:55 |
Numer | 870319 |
TER | |
Czas | 10:05 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Mende La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Toulouse Matabiau Auch
Mende | 08:38 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 09:49 |
Numer | 54045 |
Bus | |
Przesiadka | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:05 |
Villefort | 10:24 |
Génolhac | 10:38 |
Chamborigaud | 10:48 |
Grand-Combe la Pise | 11:05 |
Alès | 11:25 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 11:41 |
Nîmes Centre | 11:57 |
Numer | 873971 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 12:38 |
Montpellier Saint-Roch | 13:06 |
Sète | 13:24 |
Narbonne | 14:02 |
Carcassonne | 14:34 |
Toulouse Matabiau | 15:18 |
Numer | 4760 |
Intercités | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 15:24 |
Saint-Agne | 15:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 15:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 15:39 |
Colomiers | 15:46 |
Colomiers Lycée International | 15:49 |
Pibrac | 15:53 |
Brax - Léguevin | 16:00 |
L'Isle-Jourdain | 16:12 |
Gimont Cahuzac | 16:30 |
Aubiet | 16:38 |
Auch | 16:54 |
Numer | 870321 |
TER | |
Czas | 8:16 |
Mende Le Monastier Béziers Toulouse Matabiau Auch
Mende | 11:17 |
Le Monastier | 11:50 |
Numer | 54044 |
Bus | |
Przesiadka | |
Le Monastier | 12:15 |
Banassac - La Canourgue | 12:30 |
Campagnac - Saint-Geniez | 12:44 |
Sévérac-le-Château | 12:57 |
Millau | 13:30 |
Saint-Georges-de-Luzençon | 13:41 |
Montpaon | 14:12 |
Lunas | 14:35 |
Bédarieux | 14:50 |
Magalas | 15:09 |
Béziers | 15:22 |
Numer | 878957 |
TER | |
Przesiadka | |
Béziers | 15:45 |
Narbonne | 16:02 |
Carcassonne | 16:35 |
Toulouse Matabiau | 17:20 |
Numer | 4762 |
Intercités | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 17:23 |
Saint-Agne | 17:29 |
Gallieni-Cancéropôle | 17:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 17:38 |
Colomiers | 17:45 |
Colomiers Lycée International | 17:49 |
Pibrac | 17:53 |
Brax - Léguevin | 18:00 |
Mérenvielle | 18:08 |
L'Isle-Jourdain | 18:14 |
Gimont Cahuzac | 18:33 |
Aubiet | 18:40 |
Auch | 18:55 |
Numer | 870315 |
TER | |
Czas | 7:38 |
Mende Nîmes Centre Narbonne Toulouse Matabiau Auch
Mende | 11:50 |
Bagnols - Chadenet | 12:13 |
Allenc | 12:19 |
Belvezet | 12:35 |
Chasseradès | 12:48 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:04 |
Villefort | 13:25 |
Génolhac | 13:42 |
Chamborigaud | 13:52 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 14:00 |
La Levade | 14:07 |
Grand-Combe la Pise | 14:14 |
Alès | 14:31 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:47 |
Nîmes Centre | 15:04 |
Numer | 877713 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 15:11 |
Vergèze - Codognan | 15:21 |
Lunel | 15:30 |
Baillargues | 15:37 |
Montpellier Saint-Roch | 15:49 |
Frontignan | 16:02 |
Sète | 16:09 |
Agde | 16:25 |
Béziers | 16:39 |
Narbonne | 16:53 |
Numer | 876421 |
TER | |
Przesiadka | |
Narbonne | 17:01 |
Lézignan-Corbières | 17:15 |
Carcassonne | 17:35 |
Bram | 17:46 |
Castelnaudary | 17:55 |
Villefranche-de-Lauragais | 18:07 |
Baziège | 18:13 |
Escalquens | 18:20 |
Labège Innopole | 18:24 |
Montaudran | 18:29 |
Toulouse Matabiau | 18:36 |
Numer | 876260 |
TER | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 20:24 |
Saint-Agne | 20:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 20:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 20:39 |
Colomiers | 20:45 |
Colomiers Lycée International | 20:49 |
Pibrac | 20:53 |
Brax - Léguevin | 21:00 |
Mérenvielle | 21:08 |
L'Isle-Jourdain | 21:14 |
Gimont Cahuzac | 21:33 |
Aubiet | 21:40 |
Auch | 21:55 |
Numer | 870319 |
TER | |
Czas | 10:05 |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Mende Nîmes Centre Toulouse Matabiau Auch
Mende | 16:56 |
Bagnols - Chadenet | 17:19 |
Allenc | 17:25 |
Belvezet | 17:41 |
Chasseradès | 17:54 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 18:08 |
Villefort | 18:28 |
Génolhac | 18:45 |
Chamborigaud | 18:55 |
Grand-Combe la Pise | 19:15 |
Alès | 19:32 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 19:48 |
Nîmes Centre | 20:03 |
Numer | 877715 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 20:35 |
Montpellier Saint-Roch | 21:03 |
Béziers | 21:45 |
Narbonne | 22:01 |
Carcassonne | 22:33 |
Toulouse Matabiau | 23:18 |
Numer | 4770 |
Intercités | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 08:24 |
Saint-Agne | 08:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 08:35 |
Saint-Cyprien Arènes | 08:39 |
Colomiers | 08:46 |
Colomiers Lycée International | 08:50 |
Pibrac | 08:54 |
Brax - Léguevin | 09:01 |
L'Isle-Jourdain | 09:13 |
Gimont Cahuzac | 09:31 |
Aubiet | 09:39 |
Auch | 09:54 |
Numer | 870305 |
TER | |
Czas | 16:58 |
Mende La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Toulouse Matabiau Auch
Mende | 08:38 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 09:49 |
Numer | 54045 |
Bus | |
Przesiadka | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:05 |
Villefort | 10:24 |
Génolhac | 10:38 |
Chamborigaud | 10:48 |
Grand-Combe la Pise | 11:05 |
Alès | 11:25 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 11:41 |
Nîmes Centre | 11:57 |
Numer | 873971 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 12:38 |
Montpellier Saint-Roch | 13:06 |
Sète | 13:24 |
Narbonne | 14:02 |
Carcassonne | 14:34 |
Toulouse Matabiau | 15:18 |
Numer | 4760 |
Intercités | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 15:24 |
Saint-Agne | 15:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 15:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 15:39 |
Colomiers | 15:46 |
Colomiers Lycée International | 15:49 |
Pibrac | 15:53 |
Brax - Léguevin | 16:00 |
L'Isle-Jourdain | 16:12 |
Gimont Cahuzac | 16:30 |
Aubiet | 16:38 |
Auch | 16:54 |
Numer | 870321 |
TER | |
Czas | 8:16 |
Mende Le Monastier Béziers Toulouse Matabiau Auch
Mende | 11:17 | 16:15 |
Barjac | - | 16:31 |
Les Salelles | - | 16:48 |
Le Monastier | 11:50 | 16:53 |
Numer | 54044 | 878984 |
Bus | TER | |
Przesiadka | ||
Le Monastier | 12:15 | 17:14 |
Banassac - La Canourgue | 12:30 | 17:27 |
Campagnac - Saint-Geniez | 12:44 | 17:41 |
Sévérac-le-Château | 12:57 | 17:54 |
Millau | 13:30 | 18:28 |
Saint-Rome-de-Cernon | - | 18:45 |
Tournemire - Roquefort | - | 18:52 |
Saint-Georges-de-Luzençon | 13:41 | - |
Montpaon | 14:12 | 19:09 |
Lunas | 14:35 | - |
Bédarieux | 14:50 | 19:46 |
Magalas | 15:09 | 20:05 |
Béziers | 15:22 | 20:19 |
Numer | 878957 | 878959 |
TER | TER | |
Przesiadka | ||
Béziers | 15:45 | 20:50 |
Narbonne | 16:02 | 21:06 |
Carcassonne | 16:35 | 21:38 |
Toulouse Matabiau | 17:20 | 22:23 |
Numer | 4762 | 6825 |
Intercités | TGV | |
Przesiadka | ||
Toulouse Matabiau | 17:23 | 06:24 |
Saint-Agne | 17:29 | 06:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 17:34 | 06:35 |
Saint-Cyprien Arènes | 17:38 | 06:39 |
Colomiers | 17:45 | 06:46 |
Colomiers Lycée International | 17:49 | 06:50 |
Pibrac | 17:53 | 06:54 |
Brax - Léguevin | 18:00 | 07:01 |
Mérenvielle | 18:08 | - |
L'Isle-Jourdain | 18:14 | 07:13 |
Gimont Cahuzac | 18:33 | 07:31 |
Aubiet | 18:40 | 07:39 |
Auch | 18:55 | 07:54 |
Numer | 870315 | 870301 |
TER | TER | |
Czas | 7:38 | 15:39 |
Mende Nîmes Centre Narbonne Toulouse Matabiau Auch
Mende | 11:50 |
Bagnols - Chadenet | 12:14 |
Allenc | 12:20 |
Belvezet | 12:36 |
Chasseradès | 12:50 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:04 |
Villefort | 13:25 |
Génolhac | 13:42 |
Chamborigaud | 13:52 |
Grand-Combe la Pise | 14:12 |
Alès | 14:30 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:47 |
Nîmes Centre | 15:04 |
Numer | 877723 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 15:11 |
Vergèze - Codognan | 15:21 |
Lunel | 15:30 |
Baillargues | 15:37 |
Montpellier Saint-Roch | 15:49 |
Frontignan | 16:02 |
Sète | 16:09 |
Agde | 16:25 |
Béziers | 16:39 |
Narbonne | 16:53 |
Numer | 876421 |
TER | |
Przesiadka | |
Narbonne | 17:01 |
Lézignan-Corbières | 17:15 |
Carcassonne | 17:35 |
Bram | 17:46 |
Castelnaudary | 17:55 |
Villefranche-de-Lauragais | 18:07 |
Baziège | 18:13 |
Escalquens | 18:20 |
Labège Innopole | 18:24 |
Montaudran | 18:29 |
Toulouse Matabiau | 18:36 |
Numer | 876260 |
TER | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 20:24 |
Saint-Agne | 20:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 20:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 20:39 |
Colomiers | 20:45 |
Colomiers Lycée International | 20:49 |
Pibrac | 20:53 |
Brax - Léguevin | 21:00 |
Mérenvielle | 21:08 |
L'Isle-Jourdain | 21:14 |
Gimont Cahuzac | 21:33 |
Aubiet | 21:40 |
Auch | 21:55 |
Numer | 870319 |
TER | |
Czas | 10:05 |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Mende La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Toulouse Matabiau Auch
Mende | 11:27 |
Bagnols - Chadenet | 11:50 |
Allenc | 11:56 |
Belvezet | 12:11 |
Chasseradès | 12:25 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 12:36 |
Numer | 878989 |
TER | |
Przesiadka | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:07 |
Villefort | 13:26 |
Génolhac | 13:42 |
Chamborigaud | 13:52 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 14:00 |
La Levade | 14:07 |
Grand-Combe la Pise | 14:13 |
Alès | 14:30 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:46 |
Nîmes Centre | 15:03 |
Numer | 878913 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 16:35 |
Montpellier Saint-Roch | 17:03 |
Béziers | 17:45 |
Narbonne | 18:01 |
Carcassonne | 18:33 |
Toulouse Matabiau | 19:17 |
Numer | 4764 |
Intercités | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 08:24 |
Saint-Agne | 08:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 08:35 |
Saint-Cyprien Arènes | 08:39 |
Colomiers | 08:46 |
Colomiers Lycée International | 08:50 |
Pibrac | 08:54 |
Brax - Léguevin | 09:01 |
L'Isle-Jourdain | 09:13 |
Gimont Cahuzac | 09:31 |
Aubiet | 09:39 |
Auch | 09:54 |
Numer | 870305 |
TER | |
Czas | 22:27 |
Mende Le Monastier Béziers Toulouse Matabiau Auch
Mende | 11:17 |
Le Monastier | 11:50 |
Numer | 54044 |
Bus | |
Przesiadka | |
Le Monastier | 12:15 |
Banassac - La Canourgue | 12:30 |
Campagnac - Saint-Geniez | 12:44 |
Sévérac-le-Château | 12:57 |
Millau | 13:30 |
Saint-Georges-de-Luzençon | 13:41 |
Montpaon | 14:12 |
Lunas | 14:35 |
Bédarieux | 14:50 |
Magalas | 15:09 |
Béziers | 15:22 |
Numer | 878957 |
TER | |
Przesiadka | |
Béziers | 15:45 |
Narbonne | 16:02 |
Carcassonne | 16:35 |
Toulouse Matabiau | 17:20 |
Numer | 4762 |
Intercités | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 18:24 |
Saint-Agne | 18:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 18:35 |
Saint-Cyprien Arènes | 18:39 |
Colomiers | 18:46 |
Colomiers Lycée International | 18:50 |
Pibrac | 18:55 |
Brax - Léguevin | 19:02 |
Mérenvielle | 19:11 |
L'Isle-Jourdain | 19:16 |
Gimont Cahuzac | 19:34 |
Aubiet | 19:41 |
Auch | 19:56 |
Numer | 870317 |
TER | |
Czas | 8:39 |
Mende Clermont-Ferrand St-Etienne-Châtcrx. G Routière Saint-Étienne Châteaucreux Lyon Part Dieu Toulouse Matabiau Auch
Mende | 16:00 |
Clermont-Ferrand | 19:00 |
Numer | 54004 |
Bus | |
Przesiadka | |
Clermont-Ferrand | 19:20 |
St-Etienne-Châtcrx. G Routière | 21:05 |
Numer | 89817 |
Bus | |
Przesiadka | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 22:20 |
Saint-Chamond | 22:30 |
Rive-de-Gier | 22:37 |
Givors Ville | 22:48 |
Lyon Part Dieu | 23:07 |
Numer | 886861 |
TER | |
Przesiadka | |
Lyon Part Dieu | 06:40 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 07:19 |
Nîmes Centre | 08:07 |
Montpellier Saint-Roch | 08:44 |
Sète | 09:04 |
Béziers | 09:30 |
Narbonne | 09:46 |
Carcassonne | 10:19 |
Toulouse Matabiau | 11:04 |
Numer | 6821 |
TGV | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 14:24 |
Saint-Agne | 14:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 14:35 |
Saint-Cyprien Arènes | 14:39 |
Colomiers | 14:46 |
Colomiers Lycée International | 14:50 |
Pibrac | 14:54 |
Brax - Léguevin | 15:01 |
L'Isle-Jourdain | 15:13 |
Gimont Cahuzac | 15:31 |
Aubiet | 15:38 |
Auch | 15:54 |
Numer | 870311 |
TER | |
Czas | 23:54 |
Mende La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Narbonne Toulouse Matabiau Auch
Mende | 18:34 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 19:42 |
Numer | 54055 |
Bus | |
Przesiadka | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 20:16 |
Villefort | 20:35 |
Génolhac | 20:50 |
Chamborigaud | 21:00 |
Grand-Combe la Pise | 21:17 |
Alès | 21:34 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 21:50 |
Nîmes Centre | 22:07 |
Numer | 873995 |
TER | |
Przesiadka | |
Nîmes Centre | 22:13 |
Vergèze - Codognan | 22:23 |
Lunel | 22:31 |
Baillargues | 22:38 |
Montpellier Saint-Roch | 22:51 |
Frontignan | 23:04 |
Sète | 23:11 |
Agde | 23:26 |
Béziers | 23:40 |
Narbonne | 23:56 |
Numer | 876433 |
TER | |
Przesiadka | |
Narbonne | 09:00 |
Lézignan-Corbières | 09:15 |
Carcassonne | 09:36 |
Bram | 09:47 |
Castelnaudary | 09:57 |
Avignonet | 10:06 |
Villefranche-de-Lauragais | 10:12 |
Villenouvelle | 10:17 |
Baziège | 10:21 |
Labège Innopole | 10:30 |
Toulouse Matabiau | 10:40 |
Numer | 876252 |
TER | |
Przesiadka | |
Toulouse Matabiau | 16:24 |
Saint-Agne | 16:30 |
Gallieni-Cancéropôle | 16:34 |
Saint-Cyprien Arènes | 16:38 |
Colomiers | 16:45 |
Colomiers Lycée International | 16:49 |
Pibrac | 16:53 |
Brax - Léguevin | 17:00 |
L'Isle-Jourdain | 17:12 |
Gimont Cahuzac | 17:31 |
Aubiet | 17:38 |
Auch | 17:54 |
Numer | 870313 |
TER | |
Czas | 23:20 |