Tygodniowy rozkład jazdy pociągów Saint-Cloud Domont
Poniedziałek, 9 września 2024 07:00
Saint-Cloud La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Domont
Saint-Cloud | 07:12 | 07:17 | 07:23 | 07:45 | 07:49 |
Suresnes Mont Valérien | - | 07:21 | 07:27 | - | 07:53 |
Le Val d'Or | 07:14 | - | - | 07:47 | - |
Puteaux | 07:18 | - | 07:30 | 07:51 | - |
La Défense | 07:20 | 07:25 | 07:32 | 07:53 | 07:57 |
Numer | PEBU | PASA | DEFI | PEBU | PASA |
Linia | L | L | U | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||||
La Défense | 07:35 | 07:28 | 07:35 | 08:01 | 08:06 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:40 | 07:33 | 07:40 | 08:05 | 08:10 |
Auber | 07:43 | 07:36 | 07:43 | 08:09 | 08:13 |
Châtelet les Halles | 07:45 | 07:38 | 07:45 | 08:11 | 08:15 |
Numer | NOTE | NATO | NOTE | QLAS | OMAX |
Linia | A | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Châtelet les Halles | 07:48 | 07:41 | 07:47 | 08:14 | 08:24 |
Paris Gare du Nord | 07:51 | 07:44 | 07:50 | 08:17 | 08:27 |
Numer | LOPE | QLIK | IRIS | EMIR | VUPA |
Linia | D | B | B | B | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Paris Gare du Nord | 07:55 | 07:55 | 08:10 | 08:25 | 08:55 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:07 | 08:07 | 08:22 | 08:37 | 09:07 |
Écouen - Ézanville | 08:11 | 08:11 | 08:26 | 08:41 | 09:11 |
Domont | 08:13 | 08:13 | 08:28 | 08:43 | 09:13 |
Numer | LEMI | LEMI | PEMI | LEMI | LEMI |
Linia | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 1:01 | 55 min | 1:05 | 58 min | 1:24 |
Wtorek, 10 września 2024 07:00
Saint-Cloud La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Domont
Saint-Cloud | 07:12 | 07:17 | 07:23 | 07:45 | 07:49 |
Suresnes Mont Valérien | - | 07:21 | 07:27 | - | 07:53 |
Le Val d'Or | 07:14 | - | - | 07:47 | - |
Puteaux | 07:18 | - | 07:30 | 07:51 | - |
La Défense | 07:20 | 07:25 | 07:32 | 07:53 | 07:57 |
Numer | PEBU | PASA | DEFI | PEBU | PASA |
Linia | L | L | U | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||||
La Défense | 07:35 | 07:28 | 07:35 | 08:01 | 08:06 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:40 | 07:33 | 07:40 | 08:05 | 08:10 |
Auber | 07:43 | 07:36 | 07:43 | 08:09 | 08:13 |
Châtelet les Halles | 07:45 | 07:38 | 07:45 | 08:11 | 08:15 |
Numer | NOTE | NATO | NOTE | QLAS | OMAX |
Linia | A | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Châtelet les Halles | 07:48 | 07:41 | 07:47 | 08:14 | 08:24 |
Paris Gare du Nord | 07:51 | 07:44 | 07:50 | 08:17 | 08:27 |
Numer | LOPE | QLIK | IRIS | EMIR | VUPA |
Linia | D | B | B | B | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Paris Gare du Nord | 07:55 | 07:55 | 08:10 | 08:25 | 08:55 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:07 | 08:07 | 08:22 | 08:37 | 09:07 |
Écouen - Ézanville | 08:11 | 08:11 | 08:26 | 08:41 | 09:11 |
Domont | 08:13 | 08:13 | 08:28 | 08:43 | 09:13 |
Numer | LEMI | LEMI | PEMI | LEMI | LEMI |
Linia | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 1:01 | 55 min | 1:05 | 58 min | 1:24 |
środa, 11 września 2024 07:00
Saint-Cloud La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Domont
Saint-Cloud | 07:12 | 07:17 | 07:23 | 07:45 | 07:49 |
Suresnes Mont Valérien | - | 07:21 | 07:27 | - | 07:53 |
Le Val d'Or | 07:14 | - | - | 07:47 | - |
Puteaux | 07:18 | - | 07:30 | 07:51 | - |
La Défense | 07:20 | 07:25 | 07:32 | 07:53 | 07:57 |
Numer | PEBU | PASA | DEFI | PEBU | PASA |
Linia | L | L | U | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||||
La Défense | 07:35 | 07:28 | 07:35 | 08:01 | 08:06 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:40 | 07:33 | 07:40 | 08:05 | 08:10 |
Auber | 07:43 | 07:36 | 07:43 | 08:09 | 08:13 |
Châtelet les Halles | 07:45 | 07:38 | 07:45 | 08:11 | 08:15 |
Numer | NOTE | NATO | NOTE | QLAS | OMAX |
Linia | A | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Châtelet les Halles | 07:48 | 07:41 | 07:47 | 08:14 | 08:24 |
Paris Gare du Nord | 07:51 | 07:44 | 07:50 | 08:17 | 08:27 |
Numer | LOPE | QLIK | IRIS | EMIR | VUPA |
Linia | D | B | B | B | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Paris Gare du Nord | 07:55 | 07:55 | 08:10 | 08:25 | 08:55 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:07 | 08:07 | 08:22 | 08:37 | 09:07 |
Écouen - Ézanville | 08:11 | 08:11 | 08:26 | 08:41 | 09:11 |
Domont | 08:13 | 08:13 | 08:28 | 08:43 | 09:13 |
Numer | LEMI | LEMI | PEMI | LEMI | LEMI |
Linia | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 1:01 | 55 min | 1:05 | 58 min | 1:24 |
Czwartek, 12 września 2024 07:00
Saint-Cloud La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Domont
Saint-Cloud | 07:02 | 07:12 | 07:32 | 07:49 | 08:01 |
Le Val d'Or | - | 07:14 | - | - | - |
Puteaux | - | 07:18 | - | - | - |
Suresnes Mont Valérien | 07:06 | - | 07:36 | 07:53 | 08:05 |
La Défense | 07:09 | 07:20 | 07:39 | 07:57 | 08:09 |
Numer | PASA | PEBU | PASA | PASA | PASA |
Linia | L | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||||
La Défense | 07:13 | 07:23 | 07:52 | 08:03 | 08:10 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:17 | 07:28 | 07:56 | 08:08 | 08:15 |
Auber | 07:20 | 07:31 | 07:59 | 08:11 | 08:18 |
Châtelet les Halles | 07:22 | 07:33 | 08:01 | 08:13 | 08:20 |
Numer | QZOL | QKOU | NATO | NATO | NAJA |
Linia | A | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Châtelet les Halles | 07:24 | 07:35 | 08:05 | 08:17 | 08:29 |
Paris Gare du Nord | 07:27 | 07:38 | 08:08 | 08:20 | 08:32 |
Numer | VUPA | IRIS | QLIK | QLIK | QLIK |
Linia | D | B | B | B | B |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Paris Gare du Nord | 07:40 | 07:55 | 08:10 | 08:25 | 08:40 |
Sarcelles - Saint-Brice | 07:52 | 08:07 | 08:22 | 08:37 | 08:52 |
Écouen - Ézanville | 07:56 | 08:11 | 08:26 | 08:41 | 08:56 |
Domont | 07:58 | 08:13 | 08:28 | 08:43 | 08:58 |
Numer | PEMI | LEMI | PEMI | LEMI | PEMI |
Linia | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 56 min | 1:01 | 56 min | 54 min | 57 min |
Piątek, 13 września 2024 07:00
Saint-Cloud La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Domont
Saint-Cloud | 07:02 | 07:12 | 07:32 | 07:49 | 08:01 |
Le Val d'Or | - | 07:14 | - | - | - |
Puteaux | - | 07:18 | - | - | - |
Suresnes Mont Valérien | 07:06 | - | 07:36 | 07:53 | 08:05 |
La Défense | 07:09 | 07:20 | 07:39 | 07:57 | 08:09 |
Numer | PASA | PEBU | PASA | PASA | PASA |
Linia | L | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | |||||
La Défense | 07:13 | 07:23 | 07:52 | 08:03 | 08:10 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:17 | 07:28 | 07:56 | 08:08 | 08:15 |
Auber | 07:20 | 07:31 | 07:59 | 08:11 | 08:18 |
Châtelet les Halles | 07:22 | 07:33 | 08:01 | 08:13 | 08:20 |
Numer | QZOL | QKOU | NATO | NATO | NAJA |
Linia | A | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Châtelet les Halles | 07:24 | 07:35 | 08:05 | 08:17 | 08:29 |
Paris Gare du Nord | 07:27 | 07:38 | 08:08 | 08:20 | 08:32 |
Numer | VUPA | IRIS | QLIK | QLIK | QLIK |
Linia | D | B | B | B | B |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | |||||
Paris Gare du Nord | 07:40 | 07:55 | 08:10 | 08:25 | 08:40 |
Sarcelles - Saint-Brice | 07:52 | 08:07 | 08:22 | 08:37 | 08:52 |
Écouen - Ézanville | 07:56 | 08:11 | 08:26 | 08:41 | 08:56 |
Domont | 07:58 | 08:13 | 08:28 | 08:43 | 08:58 |
Numer | PEMI | LEMI | PEMI | LEMI | PEMI |
Linia | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 56 min | 1:01 | 56 min | 54 min | 57 min |
Sobota, 14 września 2024 07:00
Saint-Cloud La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Domont
Saint-Cloud | 07:06 | 07:36 | 08:06 | 08:46 |
Suresnes Mont Valérien | - | 07:40 | - | - |
Le Val d'Or | 07:09 | - | 08:09 | 08:49 |
Puteaux | 07:13 | - | 08:13 | 08:53 |
La Défense | 07:15 | 07:43 | 08:15 | 08:55 |
Numer | PEBU | PASA | PEBU | PEBU |
Linia | L | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||||
La Défense | 07:16 | 07:59 | 08:24 | 09:04 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:20 | 08:03 | 08:28 | 09:08 |
Auber | 07:24 | 08:07 | 08:32 | 09:12 |
Châtelet les Halles | 07:26 | 08:09 | 08:34 | 09:14 |
Numer | QYRO | QURI | NEGE | NEGE |
Linia | A | A | A | A |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Châtelet les Halles | 07:33 | 08:18 | 08:48 | 09:18 |
Paris Gare du Nord | 07:38 | 08:23 | 08:53 | 09:23 |
Stade de France Saint-Denis | 07:43 | 08:28 | 08:58 | 09:28 |
Saint-Denis | 07:45 | 08:30 | 09:00 | 09:30 |
Numer | LOPA | VOPA | VOPA | VOPA |
Linia | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Przesiadka | ||||
Saint-Denis | 08:10 | 08:40 | 09:10 | 09:42 |
Épinay - Villetaneuse | 08:14 | 08:44 | 09:14 | 09:46 |
Deuil - Montmagny | 08:17 | 08:47 | 09:17 | 09:49 |
Groslay | 08:20 | 08:51 | 09:20 | 09:52 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:23 | 08:54 | 09:23 | 09:55 |
Écouen - Ézanville | 08:26 | 08:57 | 09:26 | 09:58 |
Domont | 08:29 | 09:00 | 09:29 | 10:01 |
Numer | LOMI | POMA | LOMI | POMA |
Linia | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Czas | 1:22 | 1:23 | 1:22 | 1:14 |
Saint-Cloud La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Persan - Beaumont Domont
Saint-Cloud | 07:16 |
Suresnes Mont Valérien | 07:20 |
La Défense | 07:23 |
Numer | PASA |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
La Défense | 07:31 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:35 |
Auber | 07:39 |
Châtelet les Halles | 07:41 |
Numer | QURI |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 07:47 |
Paris Gare du Nord | 07:50 |
Numer | ILUK |
Linia | B |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare du Nord | 08:01 |
Persan - Beaumont | 08:33 |
Numer | 847459 |
TER | |
Przesiadka | |
Persan - Beaumont | 08:39 |
Nointel - Mours | 08:44 |
Presles - Courcelles | 08:47 |
Montsoult - Maffliers | 08:53 |
Bouffémont - Moisselles | 08:56 |
Domont | 08:58 |
Numer | AOMA |
Linia | H |
Transilien | |
Czas | 1:42 |
Niedziela, 15 września 2024 07:00
Saint-Cloud Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Domont
Saint-Cloud | 07:56 |
Suresnes Mont Valérien | 08:00 |
La Défense | 08:04 |
Asnières-sur-Seine | 08:08 |
Numer | PASA |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
Asnières-sur-Seine | 08:20 |
Bois-Colombes | 08:22 |
Colombes | 08:24 |
Le Stade | 08:27 |
Argenteuil | 08:30 |
Sannois | 08:34 |
Ermont - Eaubonne | 08:37 |
Numer | EAPE |
Linia | J |
Transilien | |
Przesiadka | |
Ermont - Eaubonne | 08:42 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:45 |
Enghien-les-Bains | 08:47 |
La Barre Ormesson | 08:50 |
Épinay - Villetaneuse | 08:51 |
Numer | AVOP |
Linia | H |
Transilien | |
Przesiadka | |
Épinay - Villetaneuse | 09:46 |
Deuil - Montmagny | 09:49 |
Groslay | 09:52 |
Sarcelles - Saint-Brice | 09:55 |
Écouen - Ézanville | 09:58 |
Domont | 10:01 |
Numer | POMA |
Linia | H |
Transilien | |
Czas | 2:04 |
Saint-Cloud La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Domont
Saint-Cloud | 07:36 |
Suresnes Mont Valérien | 07:40 |
La Défense | 07:43 |
Numer | PASA |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
La Défense | 07:59 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:03 |
Auber | 08:07 |
Châtelet les Halles | 08:09 |
Numer | QURI |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 08:17 |
Paris Gare du Nord | 08:20 |
Numer | ILUK |
Linia | B |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare du Nord | 08:34 |
Saint-Denis | 08:40 |
Épinay - Villetaneuse | 08:44 |
Deuil - Montmagny | 08:47 |
Groslay | 08:51 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:54 |
Écouen - Ézanville | 08:57 |
Domont | 09:00 |
Numer | POMA |
Linia | H |
Transilien | |
Czas | 1:23 |
Saint-Cloud La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Domont
Saint-Cloud | 07:06 | 07:46 |
Le Val d'Or | 07:09 | 07:49 |
Puteaux | 07:13 | 07:53 |
La Défense | 07:15 | 07:55 |
Numer | PEBU | PEBU |
Linia | L | L |
Transilien | Transilien | |
Przesiadka | ||
La Défense | 07:16 | 08:04 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:20 | 08:08 |
Auber | 07:24 | 08:12 |
Châtelet les Halles | 07:26 | 08:14 |
Numer | QYRO | NEGE |
Linia | A | A |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Châtelet les Halles | 07:33 | 08:33 |
Paris Gare du Nord | 07:38 | 08:38 |
Stade de France Saint-Denis | 07:43 | 08:43 |
Saint-Denis | 07:45 | 08:45 |
Numer | LOPA | LOPA |
Linia | D | D |
RER | RER | |
Przesiadka | ||
Saint-Denis | 08:10 | 09:10 |
Épinay - Villetaneuse | 08:14 | 09:14 |
Deuil - Montmagny | 08:17 | 09:17 |
Groslay | 08:20 | 09:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:23 | 09:23 |
Écouen - Ézanville | 08:26 | 09:26 |
Domont | 08:29 | 09:29 |
Numer | LOMI | LOMI |
Linia | H | H |
Transilien | Transilien | |
Czas | 1:22 | 1:42 |
Saint-Cloud La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Persan - Beaumont Domont
Saint-Cloud | 07:16 |
Suresnes Mont Valérien | 07:20 |
La Défense | 07:23 |
Numer | PASA |
Linia | L |
Transilien | |
Przesiadka | |
La Défense | 07:31 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:35 |
Auber | 07:39 |
Châtelet les Halles | 07:41 |
Numer | QURI |
Linia | A |
RER | |
Przesiadka | |
Châtelet les Halles | 07:47 |
Paris Gare du Nord | 07:50 |
Numer | ILUK |
Linia | B |
RER | |
Przesiadka | |
Paris Gare du Nord | 08:01 |
Persan - Beaumont | 08:33 |
Numer | 847459 |
TER | |
Przesiadka | |
Persan - Beaumont | 08:39 |
Nointel - Mours | 08:44 |
Presles - Courcelles | 08:47 |
Montsoult - Maffliers | 08:53 |
Bouffémont - Moisselles | 08:56 |
Domont | 08:58 |
Numer | AOMA |
Linia | H |
Transilien | |
Czas | 1:42 |