Wollstonecraft till Narara Tidtabell
Måndag 9 september 2024 kl. 7:00 fm
Wollstonecraft Station Asquith Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 07:32 |
St Leonards Station | 07:35 |
Artarmon Station | 07:38 |
Chatswood Station | 07:41 |
Roseville Station | 07:44 |
Lindfield Station | 07:46 |
Killara Station | 07:48 |
Gordon Station | 07:51 |
Pymble Station | 07:53 |
Turramurra Station | 07:56 |
Warrawee Station | 07:58 |
Wahroonga Station | 08:00 |
Waitara Station | 08:02 |
Hornsby Station | 08:06 |
Asquith Station | 08:08 |
Linje | T1 |
Anslutningar | |
Asquith Station | 08:26 |
Berowra Station | 08:34 |
Cowan Station | 08:38 |
Hawkesbury River Station | 08:48 |
Wondabyne Station | 08:55 |
Woy Woy Station | 09:02 |
Koolewong Station | 09:04 |
Tascott Station | 09:07 |
Point Clare Station | 09:09 |
Gosford Station | 09:14 |
Narara Station | 09:19 |
Linje | CCN |
Restid | 1:46 |
Wollstonecraft Station Berowra Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 08:29 | 09:26 | 10:27 |
St Leonards Station | 08:32 | 09:29 | 10:30 |
Artarmon Station | 08:35 | 09:32 | 10:33 |
Chatswood Station | 08:38 | 09:35 | 10:36 |
Roseville Station | 08:41 | 09:38 | 10:39 |
Lindfield Station | 08:43 | 09:40 | 10:41 |
Killara Station | 08:45 | 09:42 | 10:43 |
Gordon Station | 08:48 | 09:45 | 10:46 |
Pymble Station | 08:50 | 09:47 | 10:48 |
Turramurra Station | 08:53 | 09:50 | 10:51 |
Warrawee Station | 08:55 | 09:52 | 10:53 |
Wahroonga Station | 08:57 | 09:54 | 10:55 |
Waitara Station | 08:59 | 09:56 | 10:57 |
Hornsby Station | 09:03 | 10:00 | 11:01 |
Asquith Station | 09:06 | 10:03 | 11:04 |
Mount Colah Station | 09:09 | 10:06 | 11:07 |
Mount Kuring-gai Station | 09:12 | 10:09 | 11:10 |
Berowra Station | 09:16 | 10:13 | 11:14 |
Linje | T1 | T1 | T1 |
Anslutningar | |||
Berowra Station | 09:33 | 10:33 | 11:32 |
Cowan Station | 09:38 | 10:37 | 11:37 |
Hawkesbury River Station | 09:48 | 10:47 | 11:47 |
Wondabyne Station | 09:55 | 10:54 | 11:54 |
Woy Woy Station | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Koolewong Station | 10:04 | 11:03 | 12:04 |
Tascott Station | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Point Clare Station | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Gosford Station | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Narara Station | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Linje | CCN | CCN | CCN |
Restid | 1:48 | 1:51 | 1:51 |
Wollstonecraft Station Hornsby Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 07:02 |
St Leonards Station | 07:05 |
Artarmon Station | 07:08 |
Chatswood Station | 07:11 |
Roseville Station | 07:14 |
Lindfield Station | 07:16 |
Killara Station | 07:18 |
Gordon Station | 07:21 |
Pymble Station | 07:23 |
Turramurra Station | 07:26 |
Warrawee Station | 07:28 |
Wahroonga Station | 07:30 |
Waitara Station | 07:32 |
Hornsby Station | 07:35 |
Linje | T1 |
Anslutningar | |
Hornsby Station | 07:53 |
Woy Woy Station | 08:27 |
Koolewong Station | 08:30 |
Tascott Station | 08:33 |
Point Clare Station | 08:35 |
Gosford Station | 08:40 |
Narara Station | 08:45 |
Linje | CCN |
Restid | 1:42 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 7:00 fm
Wollstonecraft Station Asquith Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 07:32 |
St Leonards Station | 07:35 |
Artarmon Station | 07:38 |
Chatswood Station | 07:41 |
Roseville Station | 07:44 |
Lindfield Station | 07:46 |
Killara Station | 07:48 |
Gordon Station | 07:51 |
Pymble Station | 07:53 |
Turramurra Station | 07:56 |
Warrawee Station | 07:58 |
Wahroonga Station | 08:00 |
Waitara Station | 08:02 |
Hornsby Station | 08:06 |
Asquith Station | 08:08 |
Linje | T1 |
Anslutningar | |
Asquith Station | 08:26 |
Berowra Station | 08:34 |
Cowan Station | 08:38 |
Hawkesbury River Station | 08:48 |
Wondabyne Station | 08:55 |
Woy Woy Station | 09:02 |
Koolewong Station | 09:04 |
Tascott Station | 09:07 |
Point Clare Station | 09:09 |
Gosford Station | 09:14 |
Narara Station | 09:19 |
Linje | CCN |
Restid | 1:46 |
Wollstonecraft Station Berowra Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 08:29 | 09:26 | 10:27 |
St Leonards Station | 08:32 | 09:29 | 10:30 |
Artarmon Station | 08:35 | 09:32 | 10:33 |
Chatswood Station | 08:38 | 09:35 | 10:36 |
Roseville Station | 08:41 | 09:38 | 10:39 |
Lindfield Station | 08:43 | 09:40 | 10:41 |
Killara Station | 08:45 | 09:42 | 10:43 |
Gordon Station | 08:48 | 09:45 | 10:46 |
Pymble Station | 08:50 | 09:47 | 10:48 |
Turramurra Station | 08:53 | 09:50 | 10:51 |
Warrawee Station | 08:55 | 09:52 | 10:53 |
Wahroonga Station | 08:57 | 09:54 | 10:55 |
Waitara Station | 08:59 | 09:56 | 10:57 |
Hornsby Station | 09:03 | 10:00 | 11:01 |
Asquith Station | 09:06 | 10:03 | 11:04 |
Mount Colah Station | 09:09 | 10:06 | 11:07 |
Mount Kuring-gai Station | 09:12 | 10:09 | 11:10 |
Berowra Station | 09:16 | 10:13 | 11:14 |
Linje | T1 | T1 | T1 |
Anslutningar | |||
Berowra Station | 09:33 | 10:33 | 11:32 |
Cowan Station | 09:38 | 10:37 | 11:37 |
Hawkesbury River Station | 09:48 | 10:47 | 11:47 |
Wondabyne Station | 09:55 | 10:54 | 11:54 |
Woy Woy Station | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Koolewong Station | 10:04 | 11:03 | 12:04 |
Tascott Station | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Point Clare Station | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Gosford Station | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Narara Station | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Linje | CCN | CCN | CCN |
Restid | 1:48 | 1:51 | 1:51 |
Wollstonecraft Station Hornsby Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 07:02 |
St Leonards Station | 07:05 |
Artarmon Station | 07:08 |
Chatswood Station | 07:11 |
Roseville Station | 07:14 |
Lindfield Station | 07:16 |
Killara Station | 07:18 |
Gordon Station | 07:21 |
Pymble Station | 07:23 |
Turramurra Station | 07:26 |
Warrawee Station | 07:28 |
Wahroonga Station | 07:30 |
Waitara Station | 07:32 |
Hornsby Station | 07:35 |
Linje | T1 |
Anslutningar | |
Hornsby Station | 07:53 |
Woy Woy Station | 08:27 |
Koolewong Station | 08:30 |
Tascott Station | 08:33 |
Point Clare Station | 08:35 |
Gosford Station | 08:40 |
Narara Station | 08:45 |
Linje | CCN |
Restid | 1:42 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 7:00 fm
Wollstonecraft Station Asquith Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 07:32 |
St Leonards Station | 07:35 |
Artarmon Station | 07:38 |
Chatswood Station | 07:41 |
Roseville Station | 07:44 |
Lindfield Station | 07:46 |
Killara Station | 07:48 |
Gordon Station | 07:51 |
Pymble Station | 07:53 |
Turramurra Station | 07:56 |
Warrawee Station | 07:58 |
Wahroonga Station | 08:00 |
Waitara Station | 08:02 |
Hornsby Station | 08:06 |
Asquith Station | 08:08 |
Linje | T1 |
Anslutningar | |
Asquith Station | 08:26 |
Berowra Station | 08:34 |
Cowan Station | 08:38 |
Hawkesbury River Station | 08:48 |
Wondabyne Station | 08:55 |
Woy Woy Station | 09:02 |
Koolewong Station | 09:04 |
Tascott Station | 09:07 |
Point Clare Station | 09:09 |
Gosford Station | 09:14 |
Narara Station | 09:19 |
Linje | CCN |
Restid | 1:46 |
Wollstonecraft Station Berowra Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 08:29 | 09:26 | 10:27 |
St Leonards Station | 08:32 | 09:29 | 10:30 |
Artarmon Station | 08:35 | 09:32 | 10:33 |
Chatswood Station | 08:38 | 09:35 | 10:36 |
Roseville Station | 08:41 | 09:38 | 10:39 |
Lindfield Station | 08:43 | 09:40 | 10:41 |
Killara Station | 08:45 | 09:42 | 10:43 |
Gordon Station | 08:48 | 09:45 | 10:46 |
Pymble Station | 08:50 | 09:47 | 10:48 |
Turramurra Station | 08:53 | 09:50 | 10:51 |
Warrawee Station | 08:55 | 09:52 | 10:53 |
Wahroonga Station | 08:57 | 09:54 | 10:55 |
Waitara Station | 08:59 | 09:56 | 10:57 |
Hornsby Station | 09:03 | 10:00 | 11:01 |
Asquith Station | 09:06 | 10:03 | 11:04 |
Mount Colah Station | 09:09 | 10:06 | 11:07 |
Mount Kuring-gai Station | 09:12 | 10:09 | 11:10 |
Berowra Station | 09:16 | 10:13 | 11:14 |
Linje | T1 | T1 | T1 |
Anslutningar | |||
Berowra Station | 09:33 | 10:33 | 11:32 |
Cowan Station | 09:38 | 10:37 | 11:37 |
Hawkesbury River Station | 09:48 | 10:47 | 11:47 |
Wondabyne Station | 09:55 | 10:54 | 11:54 |
Woy Woy Station | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Koolewong Station | 10:04 | 11:03 | 12:04 |
Tascott Station | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Point Clare Station | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Gosford Station | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Narara Station | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Linje | CCN | CCN | CCN |
Restid | 1:48 | 1:51 | 1:51 |
Wollstonecraft Station Hornsby Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 07:02 |
St Leonards Station | 07:05 |
Artarmon Station | 07:08 |
Chatswood Station | 07:11 |
Roseville Station | 07:14 |
Lindfield Station | 07:16 |
Killara Station | 07:18 |
Gordon Station | 07:21 |
Pymble Station | 07:23 |
Turramurra Station | 07:26 |
Warrawee Station | 07:28 |
Wahroonga Station | 07:30 |
Waitara Station | 07:32 |
Hornsby Station | 07:35 |
Linje | T1 |
Anslutningar | |
Hornsby Station | 07:53 |
Woy Woy Station | 08:27 |
Koolewong Station | 08:30 |
Tascott Station | 08:33 |
Point Clare Station | 08:35 |
Gosford Station | 08:40 |
Narara Station | 08:45 |
Linje | CCN |
Restid | 1:42 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 7:00 fm
Wollstonecraft Station Asquith Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 07:32 |
St Leonards Station | 07:35 |
Artarmon Station | 07:38 |
Chatswood Station | 07:41 |
Roseville Station | 07:44 |
Lindfield Station | 07:46 |
Killara Station | 07:48 |
Gordon Station | 07:51 |
Pymble Station | 07:53 |
Turramurra Station | 07:56 |
Warrawee Station | 07:58 |
Wahroonga Station | 08:00 |
Waitara Station | 08:02 |
Hornsby Station | 08:06 |
Asquith Station | 08:08 |
Linje | T1 |
Anslutningar | |
Asquith Station | 08:26 |
Berowra Station | 08:34 |
Cowan Station | 08:38 |
Hawkesbury River Station | 08:48 |
Wondabyne Station | 08:55 |
Woy Woy Station | 09:02 |
Koolewong Station | 09:04 |
Tascott Station | 09:07 |
Point Clare Station | 09:09 |
Gosford Station | 09:14 |
Narara Station | 09:19 |
Linje | CCN |
Restid | 1:46 |
Wollstonecraft Station Berowra Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 08:29 | 09:26 | 10:27 |
St Leonards Station | 08:32 | 09:29 | 10:30 |
Artarmon Station | 08:35 | 09:32 | 10:33 |
Chatswood Station | 08:38 | 09:35 | 10:36 |
Roseville Station | 08:41 | 09:38 | 10:39 |
Lindfield Station | 08:43 | 09:40 | 10:41 |
Killara Station | 08:45 | 09:42 | 10:43 |
Gordon Station | 08:48 | 09:45 | 10:46 |
Pymble Station | 08:50 | 09:47 | 10:48 |
Turramurra Station | 08:53 | 09:50 | 10:51 |
Warrawee Station | 08:55 | 09:52 | 10:53 |
Wahroonga Station | 08:57 | 09:54 | 10:55 |
Waitara Station | 08:59 | 09:56 | 10:57 |
Hornsby Station | 09:03 | 10:00 | 11:01 |
Asquith Station | 09:06 | 10:03 | 11:04 |
Mount Colah Station | 09:09 | 10:06 | 11:07 |
Mount Kuring-gai Station | 09:12 | 10:09 | 11:10 |
Berowra Station | 09:16 | 10:13 | 11:14 |
Linje | T1 | T1 | T1 |
Anslutningar | |||
Berowra Station | 09:33 | 10:33 | 11:32 |
Cowan Station | 09:38 | 10:37 | 11:37 |
Hawkesbury River Station | 09:48 | 10:47 | 11:47 |
Wondabyne Station | 09:55 | 10:54 | 11:54 |
Woy Woy Station | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Koolewong Station | 10:04 | 11:03 | 12:04 |
Tascott Station | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Point Clare Station | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Gosford Station | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Narara Station | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Linje | CCN | CCN | CCN |
Restid | 1:48 | 1:51 | 1:51 |
Wollstonecraft Station Hornsby Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 07:02 |
St Leonards Station | 07:05 |
Artarmon Station | 07:08 |
Chatswood Station | 07:11 |
Roseville Station | 07:14 |
Lindfield Station | 07:16 |
Killara Station | 07:18 |
Gordon Station | 07:21 |
Pymble Station | 07:23 |
Turramurra Station | 07:26 |
Warrawee Station | 07:28 |
Wahroonga Station | 07:30 |
Waitara Station | 07:32 |
Hornsby Station | 07:35 |
Linje | T1 |
Anslutningar | |
Hornsby Station | 07:53 |
Woy Woy Station | 08:27 |
Koolewong Station | 08:30 |
Tascott Station | 08:33 |
Point Clare Station | 08:35 |
Gosford Station | 08:40 |
Narara Station | 08:45 |
Linje | CCN |
Restid | 1:42 |
Fredag 13 september 2024 kl. 7:00 fm
Wollstonecraft Station Asquith Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 07:32 |
St Leonards Station | 07:35 |
Artarmon Station | 07:38 |
Chatswood Station | 07:41 |
Roseville Station | 07:44 |
Lindfield Station | 07:46 |
Killara Station | 07:48 |
Gordon Station | 07:51 |
Pymble Station | 07:53 |
Turramurra Station | 07:56 |
Warrawee Station | 07:58 |
Wahroonga Station | 08:00 |
Waitara Station | 08:02 |
Hornsby Station | 08:06 |
Asquith Station | 08:08 |
Linje | T1 |
Anslutningar | |
Asquith Station | 08:26 |
Berowra Station | 08:34 |
Cowan Station | 08:38 |
Hawkesbury River Station | 08:48 |
Wondabyne Station | 08:55 |
Woy Woy Station | 09:02 |
Koolewong Station | 09:04 |
Tascott Station | 09:07 |
Point Clare Station | 09:09 |
Gosford Station | 09:14 |
Narara Station | 09:19 |
Linje | CCN |
Restid | 1:46 |
Wollstonecraft Station Berowra Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 08:29 | 09:26 | 10:27 |
St Leonards Station | 08:32 | 09:29 | 10:30 |
Artarmon Station | 08:35 | 09:32 | 10:33 |
Chatswood Station | 08:38 | 09:35 | 10:36 |
Roseville Station | 08:41 | 09:38 | 10:39 |
Lindfield Station | 08:43 | 09:40 | 10:41 |
Killara Station | 08:45 | 09:42 | 10:43 |
Gordon Station | 08:48 | 09:45 | 10:46 |
Pymble Station | 08:50 | 09:47 | 10:48 |
Turramurra Station | 08:53 | 09:50 | 10:51 |
Warrawee Station | 08:55 | 09:52 | 10:53 |
Wahroonga Station | 08:57 | 09:54 | 10:55 |
Waitara Station | 08:59 | 09:56 | 10:57 |
Hornsby Station | 09:03 | 10:00 | 11:01 |
Asquith Station | 09:06 | 10:03 | 11:04 |
Mount Colah Station | 09:09 | 10:06 | 11:07 |
Mount Kuring-gai Station | 09:12 | 10:09 | 11:10 |
Berowra Station | 09:16 | 10:13 | 11:14 |
Linje | T1 | T1 | T1 |
Anslutningar | |||
Berowra Station | 09:33 | 10:33 | 11:32 |
Cowan Station | 09:38 | 10:37 | 11:37 |
Hawkesbury River Station | 09:48 | 10:47 | 11:47 |
Wondabyne Station | 09:55 | 10:54 | 11:54 |
Woy Woy Station | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Koolewong Station | 10:04 | 11:03 | 12:04 |
Tascott Station | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Point Clare Station | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Gosford Station | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Narara Station | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Linje | CCN | CCN | CCN |
Restid | 1:48 | 1:51 | 1:51 |
Wollstonecraft Station Hornsby Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 07:02 |
St Leonards Station | 07:05 |
Artarmon Station | 07:08 |
Chatswood Station | 07:11 |
Roseville Station | 07:14 |
Lindfield Station | 07:16 |
Killara Station | 07:18 |
Gordon Station | 07:21 |
Pymble Station | 07:23 |
Turramurra Station | 07:26 |
Warrawee Station | 07:28 |
Wahroonga Station | 07:30 |
Waitara Station | 07:32 |
Hornsby Station | 07:35 |
Linje | T1 |
Anslutningar | |
Hornsby Station | 07:53 |
Woy Woy Station | 08:27 |
Koolewong Station | 08:30 |
Tascott Station | 08:33 |
Point Clare Station | 08:35 |
Gosford Station | 08:40 |
Narara Station | 08:45 |
Linje | CCN |
Restid | 1:42 |
Lördag 14 september 2024 kl. 7:00 fm
Wollstonecraft Station Berowra Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
St Leonards Station | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Artarmon Station | 08:37 | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Chatswood Station | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Roseville Station | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Lindfield Station | 08:46 | 09:46 | 10:46 | 11:46 |
Killara Station | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Gordon Station | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Pymble Station | 08:54 | 09:54 | 10:54 | 11:54 |
Turramurra Station | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Warrawee Station | 08:58 | 09:58 | 10:58 | 11:58 |
Wahroonga Station | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Waitara Station | 09:03 | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Hornsby Station | 09:07 | 10:10 | 11:07 | 12:07 |
Asquith Station | 09:10 | 10:13 | 11:10 | 12:10 |
Mount Colah Station | 09:13 | 10:16 | 11:13 | 12:13 |
Mount Kuring-gai Station | 09:16 | 10:19 | 11:16 | 12:16 |
Berowra Station | 09:20 | 10:23 | 11:20 | 12:20 |
Linje | T1 | T1 | T1 | T1 |
Anslutningar | ||||
Berowra Station | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 |
Cowan Station | 09:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 |
Hawkesbury River Station | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:50 |
Wondabyne Station | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:57 |
Woy Woy Station | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Koolewong Station | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 |
Tascott Station | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 |
Point Clare Station | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Gosford Station | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Narara Station | 10:19 | 11:18 | 12:19 | 13:18 |
Linje | CCN | CCN | CCN | CCN |
Restid | 1:47 | 1:46 | 1:47 | 1:46 |
Wollstonecraft Station Central Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 07:21 |
Waverton Station | 07:23 |
North Sydney Station | 07:27 |
Milsons Point Station | 07:29 |
Wynyard Station | 07:33 |
Town Hall Station | 07:37 |
Central Station | 07:40 |
Linje | T1 |
Anslutningar | |
Central Station | 07:48 |
Strathfield Station | 08:01 |
Epping Station | 08:13 |
Hornsby Station | 08:26 |
Berowra Station | 08:35 |
Cowan Station | 08:40 |
Hawkesbury River Station | 08:49 |
Wondabyne Station | 08:56 |
Woy Woy Station | 09:02 |
Koolewong Station | 09:05 |
Tascott Station | 09:08 |
Point Clare Station | 09:10 |
Gosford Station | 09:14 |
Narara Station | 09:19 |
Linje | CCN |
Restid | 1:58 |
Söndag 15 september 2024 kl. 7:00 fm
Wollstonecraft Station Berowra Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
St Leonards Station | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Artarmon Station | 08:37 | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Chatswood Station | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Roseville Station | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Lindfield Station | 08:46 | 09:46 | 10:46 | 11:46 |
Killara Station | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Gordon Station | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Pymble Station | 08:54 | 09:54 | 10:54 | 11:54 |
Turramurra Station | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Warrawee Station | 08:58 | 09:58 | 10:58 | 11:58 |
Wahroonga Station | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Waitara Station | 09:03 | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Hornsby Station | 09:07 | 10:10 | 11:07 | 12:07 |
Asquith Station | 09:10 | 10:13 | 11:10 | 12:10 |
Mount Colah Station | 09:13 | 10:16 | 11:13 | 12:13 |
Mount Kuring-gai Station | 09:16 | 10:19 | 11:16 | 12:16 |
Berowra Station | 09:20 | 10:23 | 11:20 | 12:20 |
Linje | T1 | T1 | T1 | T1 |
Anslutningar | ||||
Berowra Station | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 |
Cowan Station | 09:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 |
Hawkesbury River Station | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:50 |
Wondabyne Station | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:57 |
Woy Woy Station | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Koolewong Station | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 |
Tascott Station | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 |
Point Clare Station | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Gosford Station | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Narara Station | 10:19 | 11:18 | 12:19 | 13:18 |
Linje | CCN | CCN | CCN | CCN |
Restid | 1:47 | 1:46 | 1:47 | 1:46 |
Wollstonecraft Station Central Station Narara Station
Wollstonecraft Station | 07:21 |
Waverton Station | 07:23 |
North Sydney Station | 07:27 |
Milsons Point Station | 07:29 |
Wynyard Station | 07:33 |
Town Hall Station | 07:37 |
Central Station | 07:40 |
Linje | T1 |
Anslutningar | |
Central Station | 07:48 |
Strathfield Station | 08:01 |
Epping Station | 08:13 |
Hornsby Station | 08:26 |
Berowra Station | 08:35 |
Cowan Station | 08:40 |
Hawkesbury River Station | 08:49 |
Wondabyne Station | 08:56 |
Woy Woy Station | 09:02 |
Koolewong Station | 09:05 |
Tascott Station | 09:08 |
Point Clare Station | 09:10 |
Gosford Station | 09:14 |
Narara Station | 09:19 |
Linje | CCN |
Restid | 1:58 |