Coxyde till Sterpenich-frontiere Tidtabell
Söndag 8 september 2024 kl. 07:00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Arlon Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 07:56 | 09:56 |
Furnes | 08:01 | 10:01 |
Dixmude | 08:13 | 10:13 |
Kortemark | 08:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 10:30 |
Tielt | 08:42 | 10:42 |
Deinze | 08:53 | 10:53 |
De Pinte | 09:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 11:07 |
Nummer | 3607 | 3609 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Gand-Saint-Pierre | 09:25 | 11:25 |
Bruxelles-Midi | 09:56 | 11:56 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 12:00 |
Nummer | 508 | 510 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Central | 10:37 | 12:37 |
Bruxelles-Nord | 10:43 | 12:43 |
Bruxelles-Schuman | 10:51 | 12:51 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:55 | 12:55 |
Ottignies | 11:16 | 13:16 |
Gembloux | 11:31 | 13:31 |
Namur | 11:47 | 13:47 |
Ciney | 12:04 | 14:03 |
Marloie | 12:23 | 14:22 |
Rochefort-Jemelle | 12:29 | 14:29 |
Libramont | 12:56 | 14:56 |
Marbehan | 13:10 | 15:10 |
Arlon | 13:22 | 15:22 |
Nummer | 2110 | 2112 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Arlon | 04:30 | 05:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 04:39 | 05:45 |
Nummer | 5904 | 5905 |
Linje | L | L |
Restid | 20:43 | 19:49 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 08:56 |
Furnes | 09:01 |
Dixmude | 09:13 |
Kortemark | 09:23 |
Lichtervelde | 09:30 |
Tielt | 09:42 |
Deinze | 09:53 |
De Pinte | 10:00 |
Gand-Saint-Pierre | 10:07 |
Nummer | 3608 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 10:25 |
Bruxelles-Midi | 10:56 |
Bruxelles-Central | 11:00 |
Nummer | 509 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Central | 11:37 |
Bruxelles-Nord | 11:43 |
Bruxelles-Schuman | 11:51 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:55 |
Ottignies | 12:16 |
Gembloux | 12:31 |
Namur | 12:47 |
Ciney | 13:03 |
Marloie | 13:22 |
Rochefort-Jemelle | 13:29 |
Libramont | 13:56 |
Marbehan | 14:10 |
Arlon | 14:29 |
Luxembourg (Lu) | 14:49 |
Nummer | 2111 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Luxembourg (Lu) | 05:25 |
Bertrange Strassen (Lu) | 05:31 |
Mamer (Lu) | 05:36 |
Capellen (Lu) | 05:40 |
Kleinbettingen (Lu) | 05:44 |
Nummer | 5825 |
Linje | L |
Restid | 20:48 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Arlon Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 17:56 |
Furnes | 18:01 |
Dixmude | 18:13 |
Kortemark | 18:23 |
Lichtervelde | 18:30 |
Tielt | 18:42 |
Deinze | 18:53 |
De Pinte | 19:00 |
Gand-Saint-Pierre | 19:07 |
Nummer | 3617 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 19:25 |
Bruxelles-Midi | 19:56 |
Bruxelles-Central | 20:00 |
Nummer | 518 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Central | 20:37 |
Bruxelles-Nord | 20:43 |
Bruxelles-Schuman | 20:51 |
Bruxelles-Luxembourg | 20:55 |
Ottignies | 21:16 |
Gembloux | 21:31 |
Namur | 21:47 |
Ciney | 22:04 |
Marloie | 22:23 |
Rochefort-Jemelle | 22:29 |
Libramont | 22:56 |
Marbehan | 23:10 |
Arlon | 23:22 |
Nummer | 2120 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Arlon | 23:29 |
Luxembourg (Lu) | 23:49 |
Nummer | 4620 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Luxembourg (Lu) | 05:55 |
Bertrange Strassen (Lu) | 06:01 |
Mamer (Lu) | 06:05 |
Capellen (Lu) | 06:09 |
Kleinbettingen (Lu) | 06:13 |
Nummer | 5925 |
Linje | L |
Restid | 12:17 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Namur Arlon Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 19:56 |
Furnes | 20:01 |
Dixmude | 20:13 |
Kortemark | 20:23 |
Lichtervelde | 20:30 |
Tielt | 20:42 |
Deinze | 20:53 |
De Pinte | 21:00 |
Gand-Saint-Pierre | 21:07 |
Nummer | 3619 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 21:25 |
Bruxelles-Midi | 21:56 |
Bruxelles-Central | 22:00 |
Nummer | 520 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Central | 22:07 |
Bruxelles-Nord | 22:14 |
Bruxelles-Schuman | 22:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 22:27 |
Ottignies | 22:48 |
Gembloux | 23:01 |
Namur | 23:13 |
Nummer | 2522 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Namur | 05:36 |
Ciney | 05:58 |
Marloie | 06:17 |
Rochefort-Jemelle | 06:23 |
Libramont | 06:56 |
Marbehan | 07:10 |
Arlon | 07:22 |
Nummer | 2104 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Arlon | 07:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 07:45 |
Nummer | 5907 |
Linje | L |
Restid | 11:49 |
Måndag 9 september 2024 kl. 07:00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Nummer | 7995 |
Linje | P |
Anslutningar | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Nummer | 408 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 12:44 |
Bruxelles-Schuman | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:56 |
Ottignies | 13:17 |
Gembloux | 13:31 |
Namur | 13:47 |
Ciney | 14:04 |
Marloie | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 14:29 |
Libramont | 14:56 |
Marbehan | 15:10 |
Arlon | 15:29 |
Luxembourg (Lu) | 15:49 |
Nummer | 2112 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Luxembourg (Lu) | 16:23 |
Bertrange Strassen (Lu) | 16:29 |
Mamer-Lycée (lu) | 16:33 |
Mamer (Lu) | 16:36 |
Capellen (Lu) | 16:40 |
Kleinbettingen (Lu) | 16:44 |
Nummer | 5836 |
Linje | L |
Restid | 9:15 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 11:07 | 12:07 |
Nummer | 3032 | 3033 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Gand-Saint-Pierre | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 12:04 | 13:04 |
Nummer | 510 | 511 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Nord | 12:44 | 13:22 |
Bruxelles-Schuman | 12:52 | 13:30 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:56 | 13:35 |
Ottignies | 13:17 | - |
Gembloux | 13:31 | - |
Namur | 13:47 | 14:21 |
Ciney | 14:04 | - |
Marloie | 14:23 | - |
Rochefort-Jemelle | 14:29 | - |
Libramont | 14:56 | 15:18 |
Marbehan | 15:10 | - |
Arlon | 15:22 | 15:41 |
Nummer | 2112 | 7613 |
Linje | IC | P |
Anslutningar | ||
Arlon | 15:36 | 16:05 |
Kleinbettingen (Lu) | 15:45 | 16:14 |
Nummer | 5915 | 5816 |
Linje | L | L |
Restid | 5:49 | 5:18 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 07:56 | 08:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 |
Nummer | 3030 | 3031 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 |
Nummer | 508 | 509 |
Linje | IC | IC |
Anslutningar | ||
Bruxelles-Nord | 13:22 | 13:44 |
Bruxelles-Schuman | 13:30 | 13:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 13:35 | 13:56 |
Ottignies | - | 14:17 |
Gembloux | - | 14:31 |
Namur | 14:21 | 14:47 |
Ciney | - | 15:04 |
Marloie | - | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | - | 15:29 |
Libramont | 15:18 | 15:56 |
Marbehan | - | 16:10 |
Arlon | 15:54 | 16:29 |
Luxembourg (Lu) | 16:15 | 16:49 |
Nummer | 7613 | 2113 |
Linje | P | IC |
Anslutningar | ||
Luxembourg (Lu) | 16:32 | 17:23 |
Bertrange Strassen (Lu) | 16:40 | 17:29 |
Mamer-Lycée (lu) | 16:44 | 17:33 |
Mamer (Lu) | - | 17:36 |
Capellen (Lu) | - | 17:40 |
Kleinbettingen (Lu) | 16:51 | 17:44 |
Nummer | 8677 | 5837 |
Linje | P | L |
Restid | 8:55 | 8:48 |
Tisdag 10 september 2024 kl. 07:00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Nummer | 7995 |
Linje | P |
Anslutningar | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Nummer | 408 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 12:44 |
Bruxelles-Schuman | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:56 |
Ottignies | 13:17 |
Gembloux | 13:31 |
Namur | 13:47 |
Ciney | 14:04 |
Marloie | 14:23 |
Rochefort-Jemelle | 14:29 |
Libramont | 14:56 |
Marbehan | 15:10 |
Arlon | 15:29 |
Luxembourg (Lu) | 15:49 |
Nummer | 2112 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Luxembourg (Lu) | 16:23 |
Bertrange Strassen (Lu) | 16:29 |
Mamer-Lycée (lu) | 16:33 |
Mamer (Lu) | 16:36 |
Capellen (Lu) | 16:40 |
Kleinbettingen (Lu) | 16:44 |
Nummer | 5836 |
Linje | L |
Restid | 9:15 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 10:56 |
Furnes | 11:01 |
Dixmude | 11:13 |
Kortemark | 11:23 |
Lichtervelde | 11:30 |
Tielt | 11:42 |
Deinze | 11:53 |
De Pinte | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 12:07 |
Nummer | 3033 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 12:55 |
Bruxelles-Central | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 13:04 |
Nummer | 511 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 13:22 |
Bruxelles-Schuman | 13:30 |
Bruxelles-Luxembourg | 13:35 |
Namur | 14:21 |
Libramont | 15:18 |
Arlon | 15:41 |
Nummer | 7613 |
Linje | P |
Anslutningar | |
Arlon | 16:05 |
Kleinbettingen (Lu) | 16:14 |
Nummer | 5816 |
Linje | L |
Restid | 5:18 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Nummer | 3030 | 3031 | 3032 |
Linje | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Nummer | 508 | 509 | 510 |
Linje | IC | IC | IC |
Anslutningar | |||
Bruxelles-Nord | 13:22 | 13:44 | 14:44 |
Bruxelles-Schuman | 13:30 | 13:52 | 14:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 13:35 | 13:56 | 14:56 |
Ottignies | - | 14:17 | 15:17 |
Gembloux | - | 14:31 | 15:30 |
Namur | 14:21 | 14:47 | 15:45 |
Ciney | - | 15:04 | 16:01 |
Marloie | - | 15:23 | 16:20 |
Rochefort-Jemelle | - | 15:29 | 16:26 |
Libramont | 15:18 | 15:56 | 16:56 |
Marbehan | - | 16:10 | 17:10 |
Arlon | 15:54 | 16:29 | 17:29 |
Luxembourg (Lu) | 16:15 | 16:49 | 17:49 |
Nummer | 7613 | 2113 | 2114 |
Linje | P | IC | IC |
Anslutningar | |||
Luxembourg (Lu) | 16:32 | 17:23 | 18:23 |
Bertrange Strassen (Lu) | 16:40 | 17:29 | 18:29 |
Mamer-Lycée (lu) | 16:44 | 17:33 | 18:33 |
Mamer (Lu) | - | 17:36 | 18:36 |
Capellen (Lu) | - | 17:40 | 18:40 |
Kleinbettingen (Lu) | 16:51 | 17:44 | 18:44 |
Nummer | 8677 | 5837 | 5838 |
Linje | P | L | L |
Restid | 8:55 | 8:48 | 8:48 |
Onsdag 11 september 2024 kl. 07:00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Nummer | 7995 |
Linje | P |
Anslutningar | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Nummer | 408 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:47 |
Ciney | 11:04 |
Marloie | 11:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 |
Libramont | 11:56 |
Marbehan | 12:10 |
Arlon | 12:22 |
Nummer | 2109 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Arlon | 12:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:45 |
Nummer | 5912 |
Linje | L |
Restid | 5:16 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Nummer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Nummer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | ||||
Bruxelles-Nord | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:22 |
Bruxelles-Schuman | 10:52 | 11:52 | 12:52 | 13:30 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:35 |
Ottignies | 11:17 | 12:17 | 13:17 | - |
Gembloux | 11:31 | 12:31 | 13:31 | - |
Namur | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:21 |
Ciney | 12:04 | 13:04 | 14:04 | - |
Marloie | 12:23 | 13:23 | 14:23 | - |
Rochefort-Jemelle | 12:29 | 13:29 | 14:29 | - |
Libramont | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 15:18 |
Marbehan | 13:10 | 14:10 | 15:10 | - |
Arlon | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 15:41 |
Nummer | 2110 | 2111 | 2112 | 7613 |
Linje | IC | IC | IC | P |
Anslutningar | ||||
Arlon | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 16:05 |
Kleinbettingen (Lu) | 13:45 | 14:45 | 15:45 | 16:14 |
Nummer | 5913 | 5914 | 5915 | 5816 |
Linje | L | L | L | L |
Restid | 5:49 | 5:49 | 5:49 | 5:18 |
Torsdag 12 september 2024 kl. 07:00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Nummer | 7995 |
Linje | P |
Anslutningar | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Nummer | 408 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:47 |
Ciney | 11:04 |
Marloie | 11:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 |
Libramont | 11:56 |
Marbehan | 12:10 |
Arlon | 12:22 |
Nummer | 2109 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Arlon | 12:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:45 |
Nummer | 5912 |
Linje | L |
Restid | 5:16 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Nummer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Nummer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | ||||
Bruxelles-Nord | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:22 |
Bruxelles-Schuman | 10:52 | 11:52 | 12:52 | 13:30 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:35 |
Ottignies | 11:17 | 12:17 | 13:17 | - |
Gembloux | 11:31 | 12:31 | 13:31 | - |
Namur | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:21 |
Ciney | 12:04 | 13:04 | 14:04 | - |
Marloie | 12:23 | 13:23 | 14:23 | - |
Rochefort-Jemelle | 12:29 | 13:29 | 14:29 | - |
Libramont | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 15:18 |
Marbehan | 13:10 | 14:10 | 15:10 | - |
Arlon | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 15:41 |
Nummer | 2110 | 2111 | 2112 | 7613 |
Linje | IC | IC | IC | P |
Anslutningar | ||||
Arlon | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 16:05 |
Kleinbettingen (Lu) | 13:45 | 14:45 | 15:45 | 16:14 |
Nummer | 5913 | 5914 | 5915 | 5816 |
Linje | L | L | L | L |
Restid | 5:49 | 5:49 | 5:49 | 5:18 |
Fredag 13 september 2024 kl. 07:00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Nummer | 7995 |
Linje | P |
Anslutningar | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Nummer | 408 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:47 |
Ciney | 11:04 |
Marloie | 11:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 |
Libramont | 11:56 |
Marbehan | 12:10 |
Arlon | 12:22 |
Nummer | 2109 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Arlon | 12:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 12:45 |
Nummer | 5912 |
Linje | L |
Restid | 5:16 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Arlon Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Nummer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Nummer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Anslutningar | ||||
Bruxelles-Nord | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:22 |
Bruxelles-Schuman | 10:52 | 11:52 | 12:52 | 13:30 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:35 |
Ottignies | 11:17 | 12:17 | 13:17 | - |
Gembloux | 11:31 | 12:31 | 13:31 | - |
Namur | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:21 |
Ciney | 12:04 | 13:04 | 14:04 | - |
Marloie | 12:23 | 13:23 | 14:23 | - |
Rochefort-Jemelle | 12:29 | 13:29 | 14:29 | - |
Libramont | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 15:18 |
Marbehan | 13:10 | 14:10 | 15:10 | - |
Arlon | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 15:41 |
Nummer | 2110 | 2111 | 2112 | 7613 |
Linje | IC | IC | IC | P |
Anslutningar | ||||
Arlon | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 16:05 |
Kleinbettingen (Lu) | 13:45 | 14:45 | 15:45 | 16:14 |
Nummer | 5913 | 5914 | 5915 | 5816 |
Linje | L | L | L | L |
Restid | 5:49 | 5:49 | 5:49 | 5:18 |
Lördag 14 september 2024 kl. 07:00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Coxyde | 07:56 |
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:30 |
Tielt | 08:42 |
Deinze | 08:53 |
De Pinte | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 |
Nummer | 3607 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Gand-Saint-Pierre | 09:25 |
Bruxelles-Midi | 09:56 |
Bruxelles-Central | 10:01 |
Bruxelles-Nord | 10:05 |
Nummer | 508 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Bruxelles-Nord | 10:28 |
Ottignies | 11:17 |
Gembloux | 11:31 |
Namur | 11:47 |
Ciney | 12:03 |
Marloie | 12:22 |
Rochefort-Jemelle | 12:29 |
Libramont | 12:56 |
Marbehan | 13:10 |
Arlon | 13:29 |
Luxembourg (Lu) | 13:49 |
Nummer | 2110 |
Linje | IC |
Anslutningar | |
Luxembourg (Lu) | 00:00 |
Bertrange Strassen (Lu) | 00:06 |
Mamer (Lu) | 00:11 |
Capellen (Lu) | 00:15 |
Kleinbettingen (Lu) | 00:19 |
Nummer | 5943 |
Linje | L |
Restid | 16:23 |